Głośniki do komputera w zestaw...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » Głośniki do komputera w zestawie 5.1 ale jakie ??
 
cZuLi 
Przyjaciel
Zadowolony z życia...


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 325
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2006-07-25, 21:11
Głośniki do komputera w zestawie 5.1 ale jakie ?? 
max moge wydać 200 zł...

Prosze o podanie jakie byście mi polecili głośniki do 200 zł ... w wersji 5.1 ... bo ostatnio zdałem sobie sprawe ze duzo słucham muzy i dobrze by było cos miec lepszego niz dwa stare głosniki z jakiegoś niemieckiego radia... czekam... z góry dzięki..

aaa prosze podawać parametry a do tego zdjęcia... ;)



:roll: cZuLi :roll:
 
 
 
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-07-26, 13:11
 
sluchaj nie kupuj glosnikow do kompa:/ typu creative media com itp:/ czy nie lepiej kupic jakies kolumny z dobrym pasmem w drewnie i wzmacniaczem. Dobre i po 50W a przynajmniiej jak je dobrze ustawisz w pomieszczeniu beda slicznie graly a nie jak plastikowe "pierd***" na ktorych widneje bardzo marketngowy napis: "SUPER WOOFER" :). Na allegro wdzalem Magnaty za 200zl z tweeterami do 35000Hz;) poszukaj i do tego jakis wzzmacniol i bedze miód:)

http://allegro.pl/item116...emi_.html#photo

tu masz taniej

http://allegro.pl/item115...w_wa.html#photo

a jak chcesz do tego potezny bass to http://allegro.pl/item116..._pln.html#photo ;)

zawsze mozzesz kupic kilka kolumn zrobic sobie te 5.1. Lepiej pozbieraj i kup cos dobrego niz nic nie warte plastikowe pierd***:/

2006-07-26, 14:18 // Dodano
ewentualnie http://allegro.pl/item116..._m51.html#photo
 
 
 
 
 
:: ::
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#3 Wiadomość | 2006-07-26, 23:43
 
No tak drewienko dobra rzecz :) Wiem po swoich od wiezy. Stare ale jare :)
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-07-27, 12:13
 
Ja polaczylem z mixerem bass 23cm w plycie mdf i gore ucialem i podlaczylem glosniki 5 calowe + tweetery od wiezy i gra wszystko dobrze.
 
 
 
 
 
:: ::
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7160 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-07-28, 19:28
 
Scel, nie dyskryminowałbym aż do tego stopnia zestawów komputerowych 5.1. Jeżeli kupi się zestaw markowy (nie jakieś Media-techy czy inne badziewia), można kupić zestaw grający już całkiem przyzwoicie, a za niewygórowaną cenę. Oczywiście audiofila taki zestaw nie zadowoli, ale osobie nie wymagającej pierd*** typu liniowość dźwięku itp jako zestaw kina domowego całkowicie zadowoli. Ja sam z konieczności (brak kasy na coś dobrego) przez bardzo długi czas używałem takiego zestawu (creative inspire 6.1 6700 - swoją drogą mogę go ci go cZuLi polecić, jak za tą cenę gra bardzo ładnie). Choć do tworzenia muzyki rzeczywiście jest za mało dokładny, tak do grania, oglądania filmów, a nawet do słuchania muzyki (osobom, którym bardziej zależy na basie i głośności niż dokładności dźwięku) wystarcza. Skompletowanie podobnego zestawu, ale składającego się z kolumn, subwoofera i wzmacniacza, to koszt co najmniej czterokrotnie wyższy.
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6724 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-07-28, 23:12
 
Fido zgadzam sie z toba. Jak sie czlowiek z zestawem oslucha zna jego wady co wzmacnia co ucina to da sie i na komputerowych zrobic muze. Sprzet to nei wszystko. Caly czas tworze na moich logitech'ach z-2300 bo na zmiane na cos innego mnie nei stac:( Alle poprostu namawiam ludzi do kupna w miare mozliwosci czegos innego niz komputerowe zetawy bo zdarza sie ze w tej samej cenie mozna miec cos lepszego.
 
 
 
 
 
:: ::
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7160 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-08-01, 13:18
 
Więc i ja się z tobą zgadzam, jeśli kogoś stać powinien raczej zastanowić się nad takim rozwiązaniem. :) Ale większość osób nie związana z tworzeniem muzyki i bez audiofilskich zapędów raczej będzie szukać czegoś do 300-400 zł, a za tą cenę nie kupi się zestawu 5.1 składającego się z kolumn i jedyną alternatywą pozostają zestawy komputerowe. cZuLi szuka do 200zł, więc nawet kolumny stereo ze wzmacniaczem ciężko byłoby mu za takie pieniądze znaleść.
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
cZuLi 
Przyjaciel
Zadowolony z życia...


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 325
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 10
#8 Wiadomość | 2006-08-12, 22:15
 
Dzięki za wypowiedzi i przepraszam ze tak późno przeczytąłem temat...
I jak narazie jestem zainteresowany takimi http://www.apollo.pl/store/show_detail/20/21257

dzięki za uwage...

:) cZuLi :D
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#9 Wiadomość | 2006-08-13, 11:18
 
Troche to pasmo przenoszenia takie sobie, ale w sumie jezeli do filmow i to i tak skompresowanych to chyba starczy.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
matej 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6504 dni temu
Posty: 10
Skąd: Szczecin
#10 Wiadomość | 2006-08-31, 23:36
 
Moim zdaniem to i tak lipny zestaw. Drewno to drewno : P. Ja sam kiedyś myslałem nad kupne zestawu 5.1 z wypasionym "Super WooferEM" : D, bo wiadomo Surround itp, ale naszczęście byłem u kilku znajomych i jak zobaczyłem jak to "działa" że po podgłoszeniu na maxa trzeszczą, to odechciało mi się tych wszystkich zestawów komputerowych typu Logitech : ]. Ostatecznie podłączyłem swoją wierzę i jest bardzo dobrze, dwie kolumny drewniane 80&120Wbass i jest dobrze. Pozdrawiam i odradzam kupowania takich zabawek. Pozbieraj jesze raz tyle.... kasy, warto poczekać i kupić coś poządnijszego.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7164 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2006-09-01, 11:47
 
Racja wieza podlaczona jako bass wymiata :] Na treble mozna cos pomyslec.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » Głośniki do komputera w zestawie 5.1 ale jakie ??

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi