Oxygene - J.M.J. (Anthic RMX)
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [muzyka gości] Oxygene - J.M.J. (Anthic RMX)
Zamknięty przez: Not4uS | 2006-08-29, 18:05
 
 
Anthic 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6524 dni temu
Posty: 2
Skąd: Szczecin
#1 Wiadomość | 2006-07-23, 19:28
[muzyka gości] Oxygene - J.M.J. (Anthic RMX) 
mam nadzieje, że nie uznacie tego za profanację :)

Witam,

Gatunek ? Nie wiem :) Sprawdźcie sami. Jeden z moich pierwszych utworków. W zasadzie nie jest w pełni moj bo melodię chyba każdy z was zna. Proszę o ocenę.

Czy ja sie do tego w ogole nadaje ?

http://d.turboupload.com/....Jarre.mp3.html

Cytat:File Oxygene_Anthic_RMX-J.M.Jarre.mp3 don`t exist on our server!

temat zamykam /not4us
Ostatnio zmieniony przez Not4uS 2006-08-29, 18:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
Hello :)
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-07-23, 21:32
 
Jako wielki fan Jarre'a, nie mogę obojętnie przejść obok takiego tematu jak ten, więc ściągnąłem utwór i właśnie sobie słucham. :) Na początku brzmienia są trochę plastikowe, ale słychać, że starałeś się, by brzmiały w stylu Jarre'a. Melodia w pewnym momencie wchodzi zupełnie nie w tonacji, bardzo źle to brzmi. Dalej wchodzi perkusja, nie jest jakoś specjalnie orginalna, ale brzmi ok. Linia basu bardzo ciekawa, ma ciekawe brzmienie i ułożenie, też takie Jarre'owe. W tle słcyhać motyw bardzo podobny do motywu z Oxygene 12, fajnie jest tu wpleciony. Kończy się mało ciekawie - takie nagłe wyciszenie.

Utwór mnie specjalnie nie powalił, ale słucha się go całkiem miło. Szkoda że na początku są te fałsze, psują dość dobry ogólny efekt (0:22 - pady grają akordami i nagle wchodzi motyw oxygene'a, zupełnie tu nie pasujący, bez niego ten fragment byłby o wiele lepszy).

7/10

P.S. Dlaczego w temacie dałeś incjały J.M.R., zamiast J.M.J.? ;)
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-07-24, 00:12
 
Jako nastepny fan JMJ tez ni emoglem przejsc obojetnie :) poczatek typowo zarowki.ale juz na poczatku slychac falsze :( niestety.. baisk jest zaje**** :) tu masz duzego plusa :) nie jest t pierwszy remiks jaki slyszalem .. i hmm pusto.. narazie smam perka z ajebistym basikiem.. ale to jednak pysuto brauje przestrzeni w kawalku .. za maly atak an syncie ktory gra glowna melodie.. wchodzi z opoznieniem i kawalek gubi rytm .. aranzacyjnie ubogo.. perka leci calycz as tak samo tylko synthy sie zmieniaja.. hmm attack an syncie zmienic bo za pozno wchodzi .. i bedzie lepiej.. i aranzacje.. kawalek ooglnie w stylu JMJ wiec niezle :)brakuje przestrzeni .. 6/10 :) pozdrawiam ;)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Anthic 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6524 dni temu
Posty: 2
Skąd: Szczecin
#4 Wiadomość | 2006-07-24, 13:00
 
Fido napisał/a:P.S. Dlaczego w temacie dałeś incjały J.M.R., zamiast J.M.J.? ;)


Haha :) Good point :) nie wiem dlaczego, ale dziekuje za poprawke i za komentarz :) Z tym fałszem to jest tak, że chcialem być troszkę oryginalny i zagrałem go na A :) Widać nie do końca dobry zabieg ;) Plaskikowe brzmienia --hmmm - chyba masz rację , ale po części to musi być ciutek plastikowe :) Może nie powinno sie tu szukać 8-bit , ale "retro" chcialem po części utrzymać. Końcówka wyciszenie - zgodze sie lipa :) Nie mialem pomysłu przyznaje sie bez bicia... chyba lepiej by było jakby kawałek sie po prostu urwał.

Pit napisał/a:poczatek typowo zarowki.ale juz na poczatku slychac falsze :( niestety.


Tobie też dziekuje za komentarz. Co fałszuje ? Masz na mysli ten sam motyw, na który zwrocil uwage Fido ? w ogóle uważacie ze warto to poprawiać ? Hmmm i co z tą aranżacją... pewnie brak przejść i ogolnie chyba punktu kulminacyjnego prawda ? Chyba pomyślę na dłuższym i spokojniejszym zakończeniem. A co do ataku to masz na mysli ten w syntezatorze czy w kompresorze ?
 
 
 
 
Hello :)
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-07-24, 19:01
 
Anthic napisał/a:w ogóle uważacie ze warto to poprawiać ?

To już zależy wyłącznie od ciebie. Jeżeli masz chęci, to zawsze warto popracować nad już zrobionymi utworami.
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#6 Wiadomość | 2006-07-24, 19:07
 
zdecydowanie te na syntezatorze :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6731 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#7 Wiadomość | 2006-07-25, 20:59
 
Jako trzeci fan Jarra nie moglem przejsc obojetnie:D
Bardzo fajny remix, podoba mi sie mimo tych tonacyjnych odchylek, chociaz przydalo by sie urozmaicenie melodyczne, ktorego tu brak ( gra tylko glowny temat) dalej w pewnych momentach sa juz falsze ael tylko w jednym akordzie
ja daje 7/10, pracuj dalej bo fajnie jest:)
pozd
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [muzyka gości] Oxygene - J.M.J. (Anthic RMX)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi