Mike McPower - Living on vide...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Mike McPower - Living on video (Deniz Kasum feat. Na
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-07-23, 11:34
[finał] Mike McPower - Living on video (Deniz Kasum feat. Na 
...rmx)

Mike McPower-Living on video (Deniz Kasum feat. Natalia rmx) kawałek został nagrany z dość popularnej melodii, jest to remix dla mojego kumpla Mika McPower. Wydaliśmy go w wytwórni DJ PROMOTION i jest teraz grany w około 500 klubach w polsce. Nikt nie wspominał o prawach na wyłączność, dlatego prezentuję go Wam i chciałbym znać Wasze zdanie na jego temat ;)
PzDr

Oto link:

DOWNLOAD:
http://www.dance-industri...d1.php?ID=20116

ODSŁUCH:
http://www.dance-industri...5ee3930b6df5d0a

2006-07-23, 12:36 // Dodano
Ostrzegam, że wielu osobom może nie podejść, ponieważ to nie jest do końca komercja... Dałam kilka własnych rozwiązań, żeby w końcu czymś się wyróżnić... Wsłuchajcie się i sami zobaczycie ;)
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-07-26, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 6,67 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-07-23, 11:54 | Ocenił na 7
 
no cóż typowa dyskotekowa łupanka...skoczna zralizowana bardzo dobrze...od kemercji aż ocieka...wokal moim zdaniem beznadziejny...troche pomysłu na aranż ci zabrakło...gatunek w którym zrobiłeś jest mi naszczęście obcy...
tyle ode mnie
7/10
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6998 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-07-24, 12:33 | Ocenił na 7
 
no..pewnie na manieczkach robi furrorę ;) chyba wszystko poprawnie klei się..nie łapię tych klimatów..melodyjka faktycznie bardzo znana..wokal pusty..płytki..płaski..aranż schematyczny..perka fajnie śmiga..krzyko-szumy fajne :) ale tą laskę wywalcie..pzdr
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6747 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#4 Wiadomość | 2006-07-24, 12:42 | Ocenił na 7
 
hmm za bardzo nie wiem co napisac :) keidys sie skakalo przy pierwowzorze tego kawalka :) wszytko zmiksowane ladnie .. wokal napawde bardzo plaski .. meczy uszy jego brzmienie i ogolnie psuje odbior kawalka.. clubowy mocny kick bass na "i" hmm brzmi dobrze.. na pewno ludzie przy tym skacza, aranz faktyzcnie schematyczny mozna przewidziec co nastapi.. plusy to: brzmienie (miks i master), melo.. coprawda nie Twoje ale nadal porywa
minusy: wokal.. najwiekszy minus.. jeog brzmienie.. sztucznosc akcentu i ogolnie nie pasuje, schematycznosc i aranzacja.. takie kawalki lecialy u mnie w klubach jak jeszcze bylem w szkole sredniej ale jak jzu gdzies napisalem, gatunek muzyki o nazwie "club" najwidoczniej juz nie ewoluuje :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 7 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-07-24, 15:01
 
wstrĘciuch napisał/a:ale tą laskę wywalcie..pzdr


Już dawno to zrobiłem, bo nie dość że nie umi śpiewać to jeszcze uważa się za niewiadomo kogo <lol> Nie będzie już łachi mi robiła... niech spi******!!
Pit napisał/a:gatunek muzyki o nazwie "club" najwidoczniej juz nie ewoluuje :)

Albo to ja się cofam :/

2006-07-24, 16:04 // Dodano
Uważacie że wszystko by było lepiej bez voxu?? Może i tak... seryjnie sztucznie wyszło ale typesa nie dość że nie umie śpiewać to jeszcze z angielskim kuleje <lol> łumaczyłem jej 30 min jak to zaśpiewać grałem jej melo pod vox <lol> i i tak to najlepiej wyszło... gdzyby nie masa efektów filtrów eq i kompresji na woxa to by chyba Wam głośniki popaliło <lol>
Średnia: 6,67 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7171 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#6 Wiadomość | 2006-07-24, 17:29 | Ocenił na 7
 
W miare dobry dynamiczny master. Melo z kawalka grupy Trans X, to byly czasy hehe. WOkal do wyrzucenia ,barwa glosu do dupy. Ogolnie kawalek spoko i moze byc nie ma tu jakis wielkich nie dociagniec. Takie komercyjne granie dzisiejszych czasow. Nic nie wnosi do gatunku, ale do poskakanie moze byc, tylko ten wokal wywal. Gdyby to ze to remiks to by bylo 8.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7146 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#7 Wiadomość | 2006-07-25, 20:14 | Ocenił na 5
 
Hmmm... Początek nie jest jakiś nadzwyczajny.. Panienka nie śpiewa nadzwyczajnie, nad wymową algielskich słówek mogła by popracować :P Nie podobają mi się te snarki przewijające się przez cały kawałek. Nie chodzi o brzmienie - są poprostu za głośno i ich za dużo. Ogólnie - nic ciekawego, nawet bym powiedział że dawniej Twoje kawałki mi się bardziej podobały :P Z brzmień podszedł mi tylko bas. A, jeszcze jedno - za mało pogłosu na crashach.. W sumie nie wiem co dać, ale niech będzie 5...
Ocenił na: 5 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-07-26, 09:59
 
no cóż kawałek był moim eksperymentem...
Uprzedzałem że nie każdemu podchodzi bo nie wszyscy go rozumieją
Ja żem napisał/a:Ostrzegam, że wielu osobom może nie podejść, ponieważ to nie jest do końca komercja... Dałam kilka własnych rozwiązań, żeby w końcu czymś się wyróżnić... Wsłuchajcie się i sami zobaczycie ;)
Średnia: 6,67 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6708 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#9 Wiadomość | 2006-07-29, 12:36 | Ocenił na 7
 
No cóż, chłosta vol. III :D
Zaczne od perki. Kick strasznie plastikowy, snare'ami zbytnio pojeżdżasz, moze jako loop na początku pasuje, ale jak wchodzi lead psują dynamike kawałka. No i crash'e są zbyt metaliczne.
Co do wokalu, moim zdaniem nie jest tak fatalnie jak twierdzą koledzy wyżej, fałszów nie ma, co do wymowy angielszczyzny to faktycznie nie najlepiej, lecz największą wadą jest płaskość brzmienia voxu. Może jakby pobawić niskimi częstotliwościami to by się trochę uwypuklił. Ale specjalistą w tym zakresie nie jestem ;-)
Tak btw. myslałem, że Natalia da z siebie więcej, bo trochę ciężko ocenić jej potencjał na podstawie kilkusekundowego vox'u. ;-)
Lead ma fajne, mroczne brzmienie. Trochę szkoda, że znowu sonar wprowadziłeś. Przydałby się w końcu inny synth, bo słychac go chyba w każdym twoim kawałku.
Master niezły, dodaje sporo dynamiki. Technicznie też wporządku, raczej błędów nie uświadczyem.

Hepi endu nie będzie. :/ Siódemka.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-07-30, 17:17
 
Zeheos napisał/a:
Tak btw. myslałem, że Natalia da z siebie więcej, bo trochę ciężko ocenić jej potencjał na podstawie kilkusekundowego vox'u. ;-)

Myślałem dokładnie to samo a ona aby weszła do mnie do domy powiedział "za 30 minut muszę jechać ;]"
jak napisałem wyżej "spi******!! "
Zeheos napisał/a:snare'ami zbytnio pojeżdżasz,

Staram się wprowadzić bardziej "skoczny klimat" niż jak wielu "ostra jazda" chciałem wprowadzić jakąś innowację...
Zeheos napisał/a:Kick strasznie plastikowy,

Zeheos napisał/a:No i crash'e są zbyt metaliczne.

Chyba tracę słuch :/
Zeheos napisał/a:Trochę szkoda, że znowu sonar wprowadziłeś.

<wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis> <wstydnis>

2006-07-30, 18:17 // Dodano
a co do masteru użyłem tych VST od Ciebie :D KOLEJNE PIWKO xD
Średnia: 6,67 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6708 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#11 Wiadomość | 2006-07-30, 20:03 | Ocenił na 7
 
Cytat:
Zeheos napisał/a:Kick strasznie plastikowy,

Zeheos napisał/a:No i crash'e są zbyt metaliczne.

Chyba tracę słuch :/

Co o kick'a to opinię podtrzymuję, może też i trochę przesadzam, bo lubię miękkie kick'i.
Co do crash'a to precyzuję, że chodzi o ten podstawiony pod kick.

Cytat:a co do masteru użyłem tych VST od Ciebie :D KOLEJNE PIWKO xD

hehe, alkoholizm sie szerzy :P
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6779 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2006-07-31, 08:45
 
Hmm może dźwięki Ci się nie podobają bo na każdy w ramach "eksperymentu" używałem kompresora :/ Dziwne mi się wydawało że ładnie brzmi ;(
Ale chyba muszę znaleźć lepsze rozwiązanie poprawy masteringu niż oddzielny kompresor i eq na każdy dźwięk ;/
Ech lipa na remix ale następne będą lepsze ;) Jak da rade namówcie Mika na oryginał tutaj ;D

2006-07-31, 09:46 // Dodano
Cytat:
hehe, alkoholizm sie szerzy :P

OJ żebyś wiediał już bulę Ci kratę browców a wiesz sam nie będziesz pił to kupię drugą dla siebie <lol>
Będziemy spali pod mostem zobaczysz xD<lol>
Średnia: 6,67 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Mike McPower - Living on video (Deniz Kasum feat. Na

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi