Adix feat. Kate Lesing - To t...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Adix feat. Kate Lesing - To the Moon and Back
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6996 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-07-22, 13:37
[finał] Adix feat. Kate Lesing - To the Moon and Back 
Club

Autor - Savage Garden
Remixer/Rebuilder - Adix
Vocals - Kate Lesing
Tytul - To the Moon and Back
Waga - 6,12MB
Czas - 4:15
Jakosc - 192bps CBR / 44100Hz / 2Ch. (Stereo)
Styl : Club
Link - TO THE MOON AND BACK
(jesli link nie dziala, nalezy go przekopiowac w miejsce adresu i zatwierdzic).

Komentarz:
Rebuild/Remix utworu Savage Garden z wokalami Kasi Lesing.

Pozdr.
Adix
Średnia: 7,33 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6865 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-07-22, 14:31 | Ocenił na 8
 
no cóż...kawałek poklejony i zrealizowany pierwszorzędnie...natomiast przyczepię sie tylko do bębnów które tylko prosto tłuką przez cały kawałek...synth fajnie skocznie...gitara w" łączniku" oki...wokal Kasi całkiem miły dla ucha...
utwór przypomina troszke czasy jak ja to mówię "power dance"...przyjemny numer....
wszystko poprawnie...mogłeś bardziej "zakręcić" rytmicznie ten kawałek
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6754 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-07-22, 14:50
 
nie podoba mi sie barwa glosu kate niestety.. zbyt cukeirkowa .. co do utworu to zaczyan sie fajnie.. swietne pady :) bebny.. ich brzmienie.. no niestety kojarzy mi sie ono z modern talking :) oglnie kawalek zrealizowany jak zawsze dobrze.. ale hmm nie porwal mnie .. niestety Adix ale to co zaprezentowales to jest wycofanie sie ok 8 lat wstecz..a moze po prostu gatunek club sie nie zmienia i caly czas jest taki sam .. nic nie moge znalezc fajnego poza realziacja aranzacja.. melodyczne niby spoko ale to takie hmm .. nie wiem :D chyba nie moj gust :) nie bede zanial oceny bo postawilbym 6 wiec ale nie wiem czy byloby to obiektywne :)

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#4 Wiadomość | 2006-07-22, 22:49 | Ocenił na 8
 
Fajne pady na poczatku. Melo tez spoko. Moze ciut za glosno wokal. Super fxy dales. Wszystko super ulozone, ale brak mi jakiejs przewodniej melodi w tej nucie. Standardowy bass nie lubie takiego wole jakies chodz z lekka pokrecone a nie co trzeci jak ja to mowie. Glupio mi pisac ze kawalek nie wnosi nic nowego do gatunku, bo sam mam z tym cholerny problem, nie idzie mi jakos stworzyc cos w nowszym stylu i ciagle jestem cofniety muzycznie hehe, dlatego wiem ze trudno zrobic cos chociaz z jakimis elementami nowatorskimi, lub choc z malo wykorzystywanymi do tej pory. Kawalek napewno dobry technicznie, nawet bardzo dobry jak to u ciebie. Ogolnie dla mnie na 7, ale ze cie lubie to do konca nie bede obiektywny i daje 8 hehe. ;)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6865 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-07-23, 18:14 | Ocenił na 8
 
DJ PAUL napisał/a:ale ze cie lubie to do konca nie bede obiektywny i daje 8 hehe. ;)
...
ta...oceniajmy w ramach stylu a nie lubie nie lubie....i warsztat...
http://www.ctgmusic.com/song.php?id=12332
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6998 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#6 Wiadomość | 2006-07-24, 09:35 | Ocenił na 7
 
Poczatek ladny, fajne pady. Chyba wokal troche za glosno, synth przez to jest jakby schowany. Bass, no nie wiem, nie najgorszy ale sa lepsze. Taki spoko clubowy kawalek, niczym szczegolnym sie nie wyroznia ale do potanczenia jest w sam raz. Ogolnie podoba mi sie :) Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6857 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#7 Wiadomość | 2006-07-27, 17:00
 
hi hi.. czy ta Kate rzeczywiscie tak szybko śpiewa? ;D ;D bo czasem ma się wrażenie, że kobiecina nie wyrabia na zakretach ;D ;D
A od siebie mogę dodać tylko, że utwór porusza nóżkę i bioderko ;) więcej nie napiszę bo się na tym nie znam.
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6715 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#8 Wiadomość | 2006-07-27, 18:33 | Ocenił na 7
 
No więc zaczynajmy. Pady rzeczywiście niezłe, ale wchodzi wiaterek i wszystko psuje. Dałbys trochę czasu, żeby się nacieszyc brzmieniem padów. Jedyną wadą, którą udało mi sie tutaj wyłapać, to zbyt nagłe zmienianie tonu, trochę mniej attack'u, więcej release'a.
Lead'a dałbym głośniej, a wokal ciszej trochę wzrosła by dynamika.
Gitara - niezły pomysł jak na trance, całkiem fajnie ułozona, brzmienie trochę kłuje w uszy, ale to raczej ze względu na osobiste gusta.
Kick genialny, bass na samym początku również.

Trudno mi więcej konkretów o tym kawałku napisać. Niby nieźle zrealizowany, brzmienia wporządku, technika bez zarzutów, do potanczenia się nada, ale tak przemija i niezbyt mam ochotę do niego wracać.
Zostawię to sobie na dysku, może kiedyś jeszce posłucham. Póki co zostawiam ci siódemeczkę.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6996 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#9 Wiadomość | 2006-07-27, 18:38
 
Zeheos napisał/a:Dałbys trochę czasu, żeby się nacieszyc brzmieniem padów.

Wersja Edit - dlatego.

Jak będzie wystarczające zainteresowanie to pokusze sie o wersje Extended.

POzdr.
Adix
Średnia: 7,33 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7039 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#10 Wiadomość | 2006-08-04, 17:33 | Ocenił na 7
 
Witam

"To the Moon and Back" podobał mi się wykonaniu East Clubbers dlatego postanowiłem zapoznać się też z Twoją wizją tego utworu. Pady na początku są na prawde dobre i co najważniejsze brzmią świetnie. Szkoda że nie popracowałeś trochę bardziej nad perką. Przydałoby się więcej łamańców i tym podobnych smaczków :) Na pewno dość ciekawym i orginalnym pomysłem było dodanie gitary. Przez to utwór nabrał świeżości. Odnośnie wokalu.. hmm... czy on aby na pewno jest dobrze wpasowany...? Nie podoba mi się też ten synth na którym jest zrobione główne melo - "jakieś takie plastikowe brzmienie". Ogólnie kawałek jest przyzwoicie zrealizowany, ale niestety nie porywa.

7/10

Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#11 Wiadomość | 2006-08-13, 10:28 | Ocenił na 7
 
Początek porywa! trzeba przyznać, pady ok, ten synth co wchodzi 0:38 może troche lepiej by brzmiał gdyby był troche "cięższy" taki jak jest od 1:12 mnie taki rajcuje :). Bass faktycznie jak koledzy sugerują jest troche "standardowy", ja bym się pokusił może o taki jak stosuje benny bennasi tylko go troche wykręcić, coś ciekawego mogło by z tego wyjść tylko przy troche wolniejszym tempie. Wokal jest ok tylko może troche ciszej co nie? Pokombinowałbym troszke z kompresją. No a Kick zdecydowanie mocniejszy by sie przydał brakuje go tu...

Pozdroofka... <ok>
Ocenił na: 7 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6996 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#12 Wiadomość | 2006-08-20, 23:15
 
dj kowal napisał/a:a zobaczcie moje.... to juz w ogóle kosmos haha www.djkowal.fasthost.pl :mrgreen:


Zapraszam do działu Novice...

...i nie offtopic'uj bo będzie BAN !!
Średnia: 7,33 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7186 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2006-08-26, 10:35
 
Hej, no utworek w wykonaniu East Clubbers niegdys za komuny mi sie podobal, ciekawe jak tam Twoja wersja.

Hmm no cóz, pozwolilem sobie zauwazyc ze w kazdym kawalku uzywasz niemalze tych samych dzwiekow, ktore zupelnie mi sie juz ponudzily (i mysle ze nie tylko mnie) Wiem, ze to Twoj styl, ale nie mozna przesadzac. No okay.. Melodia jest ok, nic nadzwyczajnego jakos do mnie tak nie uderzyla jak ta ktora zrobil Silver i Janardana. Bass mi sie nie podoba, taki za bardzo jak disco-oldschoolowy jak dla mnie.

Ogólem pozwole sobie rowniez zauwazyc ze nie widze zbytnio sensu w tym ze niejaki zespol SiM jest Advanced a Ty Professional :) (bez urazy oczywiscie, to tylko moje zdanie)

Ten remix sredni. miales lepsze
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [finał] Adix feat. Kate Lesing - To the Moon and Back

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi