Adix - Aurora(ix_peter rmx)
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Adix - Aurora(ix_peter rmx)
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#1 Wiadomość | 2006-07-22, 11:09
[finał] Adix - Aurora(ix_peter rmx) 
trance/breakbeat

...więc skończyłem swój pierwszy remix w życiu <wstydnis> albo raczej próbe remixu-chciałem jaknajmniej zmasakrować utwór a jak wyszło?
Sami oceńcie...
Aurora
http://www.openmusic.pl/?...download&i=2934
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-07-26, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6747 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-07-22, 11:51 | Ocenił na 8
 
Pianinko fajne ;) i fanei sie zaczyna :) tylko ja bym proponowal sie troche velocity na nim poabwic bo troszke sztucnzie brzmi :) bebny kurcze slysze BEBNY :D duzy plus hehe ;)roszke realizacja kuleje ale spoko :) perka za abrdzo z przodu jak dla mnie za abrdzo sie wybija nie zlewa sie z reszta instrumentow barwy synthow naprawde fajne podobaja mi sie takie acidowe brzmienia .. 1.36 i miazga :) basik swietnie chodzi :) naprawde fajnei sie tego slucha .. mimoz e nie ma tutaj narazie jakiejs konkretnej melodi to utworek porywa :) srodkowe przejscie jest fajne :) tylko wiecej powera bym dal bo jest strzasnie plasko w tymmiejscu :) ale potem jak weszly bebny :) to jzu ten power jest :) tylko benny tutaj troszke w miksie ginal .. gitarki fajnie tutaj pasuja :) aranzacyjnie tez fajnie .. moze brakuje jaksi konkretnych przejsc ale nie przeszkadza to w odbiorze utworu ;) smyczki :) szkoda ze dales te gitary tak z tylu. ledwo je slychac.. ogolnie bardzo udana produkcja ;) jakby jeszcze ciut lepiej zrealizowac ;)

zsluzone 8,5 :) ale zaokraglimy w dol zeyb Cie zmotywowac do pracy nad masterem :P

Pozdrawiam
Take Care

//UPDATE: po parokrotnym przesluchaniu zaluje ze nie dalem 9 :)
Ocenił na: 8 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6989 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#3 Wiadomość | 2006-07-22, 15:28 | Ocenił na 8
 
No , no ... fejne bebny faktycznie... co do gitarek jak powiedzial Pit ... za bardzo w tyle i zamazane przez to sa...
Przydałoby sie jeszcze troche kosmetyki (szczegolnie poczatek gdzie pad gra bez zadnej modulacji)... ale to moja tylko opinia...

Tak czy inaczej dobra robota...

Pozdr.
Adix
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-07-22, 16:11
 
heh...no ciesze się że nie zmasakrowałem utworu...a co do kosmetyki to jest chyba przez moją osobę nie do przeskoczenia...a gitary nagram jeszcze raz równo jak czas pozwoli i wtedy będa bardziej z przodu :) ...te były nagrywane z podejścia w jednej sesji bez specjalnych poprawek :)
pozdrawiam
Średnia: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6998 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2006-07-24, 13:04 | Ocenił na 8
 
ładne wejście..wykorzystałeś to co moim zdaniem pieprzyło konstrukcję utworu Adixa - na plus dla Ciebie..za to kwasami trochę popsułeś - to wyszło lepiej Adixowi ;) gitarki natomiast ładnie wchodzą w całą składnie..Twoje łamańce na perce brzmiąjak zwykle bardzo dobrze i conajważniejsze- nieprzeciętnie, noi wszystko jest elegancko zabrudzine..jednak moja rada - IX NIE BIERZ SIE ZA TRANS !! :P pzdr 7,7/10--->8 <diabel>
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-07-24, 13:12
 
wstrĘciuch napisał/a:IX NIE BIERZ SIE ZA TRANS
...pierwszy i ostatni raz...:)
Średnia: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7146 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#7 Wiadomość | 2006-07-25, 20:09 | Ocenił na 8
 
łaaaa, pikuśne pianinko na początku :D Tylko w tle wolałbym słyszeć tylko smyki bez dodatków :) Perka też ok. Do 0:35 cudo ;) Później też fajnie, połamana perka idealnie mi pasuje do tej melodi.. Koło 1:30 dopiero jest coś co mi się nie podoba, jakoś ten brak nie pasi. A później 4x4 - traci klimat... Chociaż po mniej więcej 30s się przyzwyczaiłem i mi się znów podoba :D 2:30 - fajne brzmienie. 4:00 - suuuuper, skąd Ty masz te "prawdziwe" brzmienia? Też chcę takie :D
wstrĘciuch napisał/a:IX NIE BIERZ SIE ZA TRANS

czemu? Fajnie wyszło :D Mi się podoba :P
Ocenił na: 8 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#8 Wiadomość | 2006-08-02, 16:06
 
ktoś jeszcze ??? ?:D
Średnia: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6708 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#9 Wiadomość | 2006-08-02, 18:46 | Ocenił na 8
 
ix napisał/a:ktoś jeszcze ??? ?:D

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :D
Pierwszo co mi przyszło na myśl: "DJ'ski rmx". Oczywiście nie jest to wada, po prostu mam jakieś dziwne wrażenie, że było to mixowane na zywo. No ale mniejsza z tym. :P
Świetny bit, to po pierwsze, respekcik, lepiej sam bym tak perki nie ułozył. <wstydnis>
Co do samego mixu to moge się przyczepić, że zrobiła sie papka. <do bani> Szczególnie gdy wchodza gitary, siedzą sobie gdzieś z tyłu, a przydałyby się bliżej. :) Troszkę więcej wysokich tonów, nawet na masterze i oczywiście porozstawiania tego wszystkiego w panoramie. Gitarka na lewo, bit na prawo, bedzie cacy! :D
Jeszcze co do brzmień: padzik lub coś padopodobnego co wchodzi at 4:00 - super, trochę standardowe brzmienie ale pasuje jak ulał.
Jeszcze przyczepię się do aranżu: mianowicie chodzi o to, że kończy się nijak - wszystko nagle ustaje - ja bym tu widział zabawę z crash'ami i narastający pad. Ale zostawiam cię sam na sam z własną wyobraźnią. ;)

No więc, generalnie mi się podoba, realizacja i mastering trochę kuleją, myślę, że gdyby poprawić te techniczne sprawy spokojnie dałbym 9, a może nawet 10, póki co najchętniej dałbym ci 7,7, jednakże jako, że nie ma takiej oceny zaokrąglę i dam 8 (rety, ale wydziwiam :)).

PS. Posłuchałbym kolejnych takich kawałków, eksperymentuj ix, bo warto. <ok>
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Adix - Aurora(ix_peter rmx)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi