Jafa - S.O.S.
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Jafa - S.O.S.
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#1 Wiadomość | 2006-07-19, 11:12
[beta] Jafa - S.O.S. 
ambient

Witam wszytskich,
chciałbym zaprezentować swój nowy/stary utwór.
Zrobiłem go już dwa miechy temu, ale teraz dopiero daje na BF. Ot taki ambient.

http://www.soundclick.com....cfm?ID=3914883

Zapraszam!

DJ_Golem napisał/a:http://streamer.soundclic...p3/jafa+sos.mp3
Ostatnio zmieniony przez DJ_Golem 2006-07-20, 13:06, w całości zmieniany 3 razy  
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-07-20, 09:49 | Ocenił na 4
 
Poczatek bardzo klimatyczny. Pianinko ma slaba barwe. Bass tez jakis taki niebassowy, za gorami za lasami oddzielony murem ;) Perka jest tam jakas ale kicka nie znac prawie wcale. Hat nawet fajny klimat robi. Snare gra dobrze tylko ma barwe strasznie mdla. Crash za mocno sie wybija nad reszte. Smyki fajne ale brakuje im dopelnienia. Pojasnij je troche. Te cymbalki czy co to jest nawet fajne sa ale pojasnij je troche. Jedno mi sie naprawde podoba. Mimo ze utwor wykonany bardzo srednio i trwa 4 min to jakos szybko mija i nie meczy. Popraw brzmienia a bedzie to naprawde dosc dobry numer.

W ramach mobilizacji 4,4/10
Ocenił na: 4 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6949 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#3 Wiadomość | 2006-07-20, 11:15 | Ocenił na 6
 
ee..mi się barwy nawet podobają..pasują tu i fajny klimacik tworzą..tylko kompletny brak masteringu chyba :/ i perkusja nienajlepsza..szczególnie kiedy gra szybko..no i jak na taki klimat nieco mało się dzieje..więcej fx-ów by sie przydało..jakieś akcentujące zagrywki..bo tylko początek coś wprowadza..a potem już tylko kolejne powtórzenia i niewielkie zmiany..nie to żebym miał coś przeciw powtórzeniom..ale tu by się przydało jednak coś więcej..pzdr
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#4 Wiadomość | 2006-07-20, 13:11
 
Wielkie dzieki Wam za komenty! Co prawda utwór nie jest najświeższy, lecz postaram sie go już domodyfikować, aby brzmiał dużoe lepiej (zwlaszcza master, macie racje) no i rozbuduje!
Co do sekcji rytmicznej to sporo jeszcze poprawie, ale jeszcze raz dziękuje za opinie i rady!

Pozdrawiam
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6761 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#5 Wiadomość | 2006-07-23, 09:15 | Ocenił na 5
 
witam, hmmm bas brzmi jakby był grany akordami ?... nie wiem albo ja mam coś z uszam :D, ogolnie pomysł fajny, gorzej z wykonaniem, jak na ambient nie podoba mi sie perkusja, jest za bardzo rockowa, barwy niektorych instrumentów i mastering do wymiany. Co najbardzioje mi się podoba, to klimat, mroczny i klimatyczny , moja ocenka to 5/10, pozdrawiam
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
:)
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#6 Wiadomość | 2006-07-23, 15:30
 
Nom racjamaxus, bas jest grany akordami, wiem że to niestandardowy pomysł, ale czy to źle?
Dzięki za ocene i opinie, wiem że do Twojej klasy jeszcze mi brakuje, hehe ;)

Pozdrawiam
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6697 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#7 Wiadomość | 2006-07-23, 15:37 | Ocenił na 5
 
oj rytmicznie troszke zle :) bass z perka sie ine zgrywa. no falsze niestety sa.. bas do wywalenia koniecznie .. psuje caly kawalek.. musisz go zmienic.. tlyk on falszuje.. ladne brzmienia synthow jak na pocatku zalatywalo troche midi to teraz jest calkiem, kick no brzmi jak hmm noni ebrzmi trzeba sie eq pobawic.. aranzacyjnie tez keispko monotonia sie wkrada i to za czesto.. ale czuc spory progresS :) a to dobrze tak wiec wywalasz bas ppawias zeby nie alszowal.. pracujesz nad aranzacja.. nie tylko melodyczna ale i rytmiczna.. i nawet bez mastera jak bedzie bed emogl dac z czystym sumieniem 7.. narazie za te falsze i monotonie .. nie moge dac wiecej jak 5 i to tez naciagane :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 5 
 
 
 
What dreams may come ...
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#8 Wiadomość | 2006-07-23, 15:41
 
Ok Pit wielki dzięki za Twą opinie, obecuje że sie poprawie :D
Postaram sie troche dopieścić ten kawałek, choć w zasadzie od początku podobała mi sie jego surowość, którą widze musze ograniczyć ;)

Pozdrawiam!
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6942 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#9 Wiadomość | 2006-07-28, 16:13 | Ocenił na 4
 
Bass zmien koniecznie i gra chaotycznie. Stopa za malo miesista. Ta wiolonczela za glosno. Slabo aranzacyjnie, za malo ciekawy jest kawalek.
Monotonny sie pozniej robi. Popracuj jeszcze nad nim, dodaj moze jakies efekty. Pozdrawiam
Ocenił na: 4 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#10 Wiadomość | 2006-07-29, 15:52
 
Ok ZET wiem juz co jest źle i dzięki że ty tez mi pomogasz! Postaram sie go zmienic tak żeby nie ziało już ta monotonią o której mówisz ;)
Pozdrawiam
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#11 Wiadomość | 2006-08-05, 11:44 | Ocenił na 6
 
Haj. Linia basu zbyt prosto się kształtuje jak na moje wybredne ucho, linia perkusji ładna, żywa, choć przydałoby się jej trochę urozmaiceń. Pady ładnei, takie nastrojowe, podobnie z trąbeczką i flecikiem, podobają mi się. Po przesłuchaniu doszedłem do wniosku, że brakuje tutaj jakiegoś zdecydowania, konkretnego celu w tym kawałku i nad tym bym się może skupił bardziej kiej bym był Tobą. Napisałeś, że to ambient, no jeśli miałbym przyporządkować ten utwór do tego gatunku to jakosik nie da się ;-) Do smooth jazzu raczej bym to wrzucił, no ale jak kto chce ;-). Powalcz trochę nad urozmaiceniem całości, bedzie dobry kawałek o ile już (prawie) nie jest.
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#12 Wiadomość | 2006-08-05, 17:13
 
Dzięki emiter za komentarz i ocene :D
Akurat właśnie siedze nad tym utowrem we Fl i morduje sie nad finałem ;) Co do gatunku to sam też nie byłem pewny, wiec wrzuciłem to w ambient, ale fajnie że mnie uświadomiłeś :)
Jeszcze raz wielkie dzieki!
Pozdr.
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
mare 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7090 dni temu
Posty: 196
Skąd: Łódź
Punkty: 25
#13 Wiadomość | 2006-08-08, 22:15 | Ocenił na 4
 
Bass raczej za nisko. Moim zdaniem złą rolę pełni w kawałku. Zbyt muliście gra i te najniższe tony troche mi dudnią w głośnikach. Jeżeli już coś ma dudnić to powinna być stopa. Perkusja brzmi sztucznie. pozostałe brzmienia są całkiem dobre. Tworzą klimat. Generalnie wszystko spójne - zarówno melodycznie jak i klimatycznie. Szkoda że miejscami opierasz się tylko na basie i perkusji. Mógłbyś troche to spróbować rozwinąć - dorzucić jeszcze jakichś padów lub innych elementów o jakich nam się jeszcze nie śniło ;) . Czasem słychać tylko bas i perkusję a to nie dobrze. No i tyle. Życzę owocnej pracy. Pozdrowienia :D
Ocenił na: 4 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#14 Wiadomość | 2006-08-09, 08:13
 
Witaj mare!
Dzięki za ocene i rade co do basu :) Cieżka sprawa z nim, ale wiem bynajmniej już co zrobić. A co do momentów gdzie gra tylko bas i perka, to w finale będzie pianinko i wokal też :D

Wielkie dzięki! Pozdrawiam ;)
Średnia: 4,86 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Jafa - S.O.S.

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi