Insaane - Moonmaker
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Insaane - Moonmaker
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6644 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#1 Wiadomość | 2006-07-19, 00:21
[beta] Insaane - Moonmaker 
neurofunk

to daje Wam do pojechania moj nowy kawaleczek <diabel>
grzebalem przy nim troche, master na kleczkach blaga o wybaczenie ale to beta jest :P


Moonmaker :beta:



pojedzcie mi po tym bo wiem, ze jest masa niescislosci i bledow i w ogole i chcialbym go poprawic :P

zapraszam :sluchawy:
Średnia: 5,67 
 
 
 
 
INSAANE
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6761 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#2 Wiadomość | 2006-07-23, 09:24 | Ocenił na 6
 
witam, faktycznie błaga ;/.. strasznie słumione wszystko, no ale nie patzrąc na master jest ok, nie mozna powiedizec ze jest to letnia piosenka , jak w tkaie dni robisz tak mroczne kawałki to co robisz w zimie ;), konstukcja tez jest chyba do wymiany, motywy chaotycznie skaczą z jednego do drugiego zamiast jakoś przejzyscie sie rozwijac i rozkręcać, do barw instrumentów sie nie moge przyczepic, sa dosyć metaliczne i mroczne , pewnie takie miały byc, ogolnie pdooba mi się ale drazni ten master i chaotycznosc, moja ocenka to 6/10, pozdrawiam
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
:)
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6697 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-07-23, 16:23 | Ocenił na 5
 
szkoda z ebognosy graja tlyko na lewym kanale .. jakby araz na jendym raz na drugim graly bylo by lepiej.. a tak to troche uszy meczy.. step dlugi strasznie.. brakuje jakiegos jasnego instrumentu.. perka nawet fajna ;) ale narazie leci samo tlo plus perka.. pomysallbym nad jakims basem.. brakuje wysokich tonow stanowczo.. te chrumkanie mi nie pdpasowalo.. ale to pewnie kwestia gustu :) za duzy reverb na nim jest zreszta.. a potem gra strasznie chaotycznie i gubi rytm... aranzacyjnie nie jest zle .. ale musi byc lepiej ;) ogolnie jak na bete.. to malo do przekaznai masz w tym kawalku .. kliamtjakis jest ale jeszcze nie jest jasno sprecyzowany :) dogralbym jaksi jasny instrument.. i podibl wysokie tony. i ogolnei.. pomyslal jeszcze nad tym kawalkiem..

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 5 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6942 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#4 Wiadomość | 2006-07-28, 16:08 | Ocenił na 6
 
ciekawy poczatek, troche dlugo sie rozkreca, perkusja - zwykla, zadna rewelacja. ogolnie nie dzieje sie cos ciekawego :/ za monotonny troche ten kawalek, slabo aranzacyjnie jest ten kawalek i troche chaotyczny, barwy instrumentow sa na poziomie. Pozdrawiam
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Insaane - Moonmaker

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi