Ssah - Stramonium
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Ssah - Stramonium
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6640 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2006-07-14, 14:51
[beta] Ssah - Stramonium 
Mój nowy ambient. Cenne uwagi mile widziane, bo jestem świadomy że wymaga trochę pracy.

Styl utworu jest jaki jest. Ja tak po prostu lubię. Zmieniam barwy dźwięku mniej ekperymentując przy beacie i melodii.

Pzdr


http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=157119
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-07-14, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,25 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6622 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#2 Wiadomość | 2006-07-14, 16:08 | Ocenił na 8
ja zaczne. 
Ogolnie bardzo fajna i ciekawa kompozycja,naprawde mi sie podoba spokoj i harmonia w tym numerze.Mam jednak kilka zastrzezen,uwag,jak zwal tak zwal.Efekt jaki chciales osiagnac z Beatem chodzi mi o ten efekt jak ze starych kawalkow Aphexu to przytlumienie,wyszlo ci to nawet niezle ale ja bym jeszcze sprobowal to poprawic :) do barw ani do melodii nie mam zastrzezen bo naprawde ladnie to gra.Gdzies tam na poczatku 1:15 i 1:30 dwa razy pojawia sie chyba jesli sie nie myle fortepian w bardzo niskiej tonacji,troszke to sie kloci z caloscia jak dla mnie.Osobiscie zrobil bym jeszcze conajmniej jedno wyciszenie w trakcie calosci gdzies w srodku,ale to juz chyba moje widzi misie.Pozdrawiam i stawiam osemke.Dokoncz to a ja z checia ocenie jeszcze raz bo naprawde fajnie sie tego slucha.<ok>
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6640 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#3 Wiadomość | 2006-07-14, 16:34
 
Stare kawałki Aphexu...................
Średnia: 7,25 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6741 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#4 Wiadomość | 2006-07-22, 12:16 | Ocenił na 7
 
ladne brzmienie synthow ;) takie spokojne relaksujace.. perkusje mogles zrobic troszke ciekawiej , bardzo podoba mis ie klimat... brakuje mi jeszcze jakiegos instrumentu przewodniego i jakiejs prostej spokojnej melodi np akordami na padach... moim zdaniem pianino by tutaj deliaktnie pasowalo.. wyszlo by wtedy cos w stylu Massive Attack.. bo to co teraz nam serwujesz swietnie by sie sprawdzilo jako tlo do czegos.. milo sie tego slucha .. ale jednak odczuwa sie brak jakiegos deliaktnego basu, nie musi grac elnie tlyko od czasu od casu zaznaczyc swoja obecnosc, utowrek bylby wtedy abrdizej rytmiczny :) ooglnei udana produkcja czekam na final

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 7 
 
 
 
What dreams may come ...
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#5 Wiadomość | 2006-07-24, 13:19 | Ocenił na 9
 
dobra..kadzidełkowa :) produkcja..lubię takiminimalizm..płynące pokrętła i suwaki..na bardzo ograniczonej bazie dźwięku :) ładna panorama - widowiskowa wręcz..troszkę jakiś szumów i fx-ów bym tu jeszcze powciskał w tło..podoba mi się to, że każdy dźwięk jedzie swym torem, a mimo to wszystko jest bardzo spójne..pzdr
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6825 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#6 Wiadomość | 2006-07-24, 14:35 | Ocenił na 5
 
Pełna statyka, harmoniczna i rytmiczna. Mozna powiedziec ze to taki styl ale hmm...uwazam ze tak byc nie moze bo w zasadzie nic sie nie dzieje. Zmieniasz troche barwy, sciezki stapiają sie ze sobą w intyrygujący sposób, ale to nie jest zadnen rozwój w konkretym kierunku. W miedzyczasie wszystko przygasa i potem znów narasta.Ta sama minimalistyczna masa...Dołujące to jakies.. No i ta sekunda mała es-d obsesyjnie powtarzana... troche mnie to męczy. W zasadzie brak melodii, harmonia padów niby jest szkicem jakiegos zwrotu melodycznego ale tak minimalistycznego.. Powiedziałbym tak: stworzyłes zarys pewnego srodowiska, ale powinno sie cos w nim dziac. w rytmice lub harmonii..bo jak powtarzasz jednostajnym rytmie te posępne zagrywki w cmoll to mozna sobie zyły otworzyc
Ocenił na: 5 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6640 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#7 Wiadomość | 2006-07-24, 14:45
 
c-moll czy nie c-moll to najmniej tutaj ważne. Es-d czy coś tam. Bez znaczenia.

I nic nie powinno się dziać..............

Ważny odbiór utworu, żeby można sobie było żyły otworzyć. Zjazd. O to chodzi.
Dzięki za trafne skojarzenie.

Pzdr


PS
Nie będe tu wprowadzał melodii, żeby nie było cukierkowo i plastikowo. Próbowałem, ale wszystko straciło swój wyraz wtedy
Średnia: 7,25 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6825 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#8 Wiadomość | 2006-07-24, 18:28 | Ocenił na 5
 
no to tak, jesli chodzi o taki zjazd to sie udało. A dzwieki zawsze maja znaczenie:) nie wazne czy to jest Mozart czy nawet jakis komletnie atonalny illbient
Ocenił na: 5 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6640 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#9 Wiadomość | 2006-07-25, 05:58
 
Co do konieczności istnienia wyraźnej melodii w kawałku prezentujesz ograniczone spojrzenie na dźwięk i muzykę. Znasz teorie, masz jakieś osiągnięcia,ale nie czujesz jeszcze wielu rzeczy.

Tak na marginesie ta twoja umiejętność (wynikająca notabene z dobrego przygotowania i umiejętności)rozpoznawania tonacji i dźwięków staje się już śmieszna, bo popisujesz się nią na BF przy każdej okazji. Co to wnosi. Nic
Średnia: 7,25 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6825 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#10 Wiadomość | 2006-07-25, 10:03 | Ocenił na 5
 
jezus, z reguły chodzi mi o to zeby autor wiedział dokładnie do czego sie odnoszę, nic wiecej. Lepiej napisac o ktory motyw chodzi uzywajac sygnatur dzwieków niz na przykład "to iła iła". To jest najdokładniejsze i nie tylko ja z tego korzystam ale tez np Piter.
rozumiem ze dla Ciebie konkretne dzwieki nie sa wazne, lecz emocje wzbudzane przez muzyke, ale nie zapominaj ze to własnie te dzwięki wzbudzaja te emocje. Widze również ze dla Ciebie nieistotny jest swiat gam i tonacji, bardziej interesuje cie sam "shape" dzwięku, jego barwa, relacje miedzy barwami. I swietnie... chciałbym usłyszec jednak szersze spektrum emocji, a kiedy siedzisz konsekwetnie w jednym dzwiekowym srodowisku (nie bede juz go nazywał bo sie zdenerwujesz) to staje sie to takie jednobarwne, nic sie nie zmienia. to nawet nie jest muzyka to cięcia żył, raczej soundtrack do sytuacji: zyły podcięte, krew sobie płynie i nic z tym nie robimy. a krew wsiąka w piasek jakiejs zamglonej plazy (nie wiem czy to słuszna intuicja, ale ten fragment z wyciszeniem, "falowosc" pozostałego dzwięku kojarzy mi sie z wybrzeżem:))
to tyle:)
Ocenił na: 5 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Ssah - Stramonium

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi