dotMOD vs Bordo #1
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » dotMOD vs Bordo #1
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#1 Wiadomość | 2006-07-14, 00:46
dotMOD vs Bordo #1 
Oto owoc mojej współpracy z zespołem Bordo - pierwotny materiał pochodził z sesji do filmu "Luna" Sławka Shuty, mojego autorstwa jest większość elementów rytmicznych, część efektów i pewna deformacja pod koniec, oraz niby mastering.
klik (niestety to rapidshare jest trochę zamotane - trzeba nacisnąć FREE, odczekać na swoją kolejkę i przepisać kod z obrazka, ale mam nadzieję że sobie poradzicie :) )
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#2 Wiadomość | 2006-07-14, 09:52
 
Utwor na swoj sposob bardzo interesujacy. Niezwykle podjescie do efektow dzwiekowych i wokalnych. Tylko ciekawu mnie jedna rzecz- ten motyw grany rhodesem nie jest z samplowany z jakiejs piosenki bjork? Jest ludzaco podobny, oczywiscie moge sie mylic:)
OD 5:10 troche denerwuje ten wysoki dzwiek, pozniej wszystko zaczyna byc denerwujace:)
Ogolnie pierwsza czesc utworku nawet mi sie spodobala, ale od 5 minuty trudno jest mi sie oswoic z tym klimatem, kwestia gustow.
Za pomysl daje 8 (tutaj to pisze bo widze ze nie moge wystawic oceny:))
pozd
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#3 Wiadomość | 2006-07-14, 10:39
 
:o tam nie ma żadnego rhodesa, jedyne elementy melodyczne to bas, oraz vocale, a 90% tego numeru jest zagrane na żywo głównie przy pomocy analogowych gratów typu CR-8000, MS-20, syntezator gitarowy, generator fal (pożyczony z pracowni fizycznej :P ). Jedyne sample to moje mikrosample i textury, wszystkie własnego wyrobu - np. pierwszy dźwięk powstał ze znanego chyba wszystkim kliku z małego atari ;)
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6608 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#4 Wiadomość | 2006-07-16, 11:03
 
No,.... tez nie powiem ze to moja ulubiona muza ;) .Bas wyrazny całkiemprzyjemny. Co mnie mile zaskoczyło?...przestrzeń. Nie bardzo rozumiem dzwięki których jest tu dosyć duzo,takie skrobki ,pstryki, trzaski i coś tam.Wydaje mi sie ze za tymi dzwiekami dzieje sie dosyć ciekawie np: chiba to jakies wiosełko,nie powiem ze nie chciałbym kiedyś takiego użyć. No i jak dla mnie to za długie. Czasami podsłuchuje takiej muzyki ,też można sie z niej czegoś nauczyć. Głos ? wyobrażam sobie jakiegoś szamana? który przy onisku odprawia jakieś modły? :D Pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6806 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#5 Wiadomość | 2006-07-16, 15:44
 
Improwizacje są bardzo twórcze i inspirujące :D a jeżeli takie rzeczy robicie na żywo to strach się bać jak wyglądają chociażby Wasze próby ;) Mi się to podoba i jest mi bliskie :)
Duża przestrzeń i pobudzanie wyobraźni :) wokal bardzo ładnie porządkuje całość - nadaje tempa. A gitara trzyma melodię. Ładne... nastrojowe :)
Rezczywiście gitarka za bardzo w pewnych momentach piskliwa. ;) Troszkę polataliście widzę (słyszę) :D
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » dotMOD vs Bordo #1

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi