Insaane - Black Sun
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Insaane - Black Sun
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#1 Wiadomość | 2006-07-10, 23:57
[final] Insaane - Black Sun 
No witam.
Kawalek na styl neurofunk :)

Black Sun

zapraszam <diabel>
Ostatnio zmieniony przez DJ_Golem 2006-09-01, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 4,33 
 
 
 
 
INSAANE
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-07-11, 13:53 | Ocenił na 5
 
Ten kick bijacy na poczatku regularnie mi sie sie nie podoba, pozniej jak juz idzie lamaniec jest fajnie. Niezle graja haty ze snarem. Chropowate brzmienia dosc fajne. Crashe nie sa dobre. 1:31-1:35 nie podoba mi sie ten moment w ogóle. Jeszcze wracajac do perkusji jeden snare jest dobry ale ten drugi juz nie. Jakos glosniej idzie i... jakis nie pasujacy. w ogóle perka troche przymulona. Mysle ze ulozenie kicka jest za szybkie co do jego barwy, nie zmienialbym ulozenia ale barwe na twardy kick. Za czesto tego crasha uzywasz. Utwor sie nudzi bo niewiele sie w nim dzieje a trwa 5 minut. Mozna by go skrocic o polowe i byloby lepiej. Te pady pod koniec robia sie denerwujace. Leca caly utwor i chyba za bardzo sie wybijaja ponad reszte.

Napewno pomysl fajny z wykonaniem troszke gorzej.

5/10
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6582 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#3 Wiadomość | 2006-07-18, 02:01 | Ocenił na 3
 
Przesłuchałem... no i Ci powiem... kawałek niewywarł we mnie żadnych emocji... moze to nie moje klimaty... ale niebardzo mi sie podobało...
Pozdrawiam !
Ocenił na: 3 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#4 Wiadomość | 2006-07-18, 20:17 | Ocenił na 5
 
Pady przepiekne. Moznaby jedynie dodać troche więcej przestrzeni w panoramie, a byłoby jeszcze lepiej. Ale i tak jest mniamnuśno :P
Perka chodzi sobie ładnie, zwłaszcza haty mi sie podobaja, ale bas!! ojej :/
Toż to poprostu pierd***!!
zrób coś z nim, bo psuje calkiem przyzwoity kawałek. Chociaz zmień mu barwe, albo znmiejsz poziom dysorcji dźwięku.
Z czasem cala produkcja trcohe przynudza, starasz sie rozwijać motyw ale wszytsko idzie jakos bez polotu. Przydałoby sie dac jakąś jako tako zapadajacą w uchu melodie. Od razu byłoby dla słuchacza ciekawiej. I pady też zmienić, bo mam wrażenie że ciągle lecą na tym samym schemacie nutowym, a istotą akompaniamentu jest jego ciągły rozwój. Nie mozesz sobie pozwolić na zastój na tym polu, akompaniament musi caly czas ewoluować.
Ponadto uważam też że zbyt często używasz crasha, to też nie za dobre, bowygląda jakbyś nie miał pomysłów na sklecenie partii ze sobą. Dajesz crasha i ot tak ( w zamyśle - zrobi sie hałas to i przejście jakos ujdzie w tłumie)

Ale w kawałku jest spory potencjał, widać że znasz sie na rzeczy i wiesz co chcesz robnć. Troche treningu technicznego i bezie lepiej!

Pozdrawiam :)
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#5 Wiadomość | 2006-07-18, 23:53
 
wezme sobie do serca Wasze rady, przesluchalem sobei go zwracajac uwage na to co pisaliscie no i stwierdzilem, ze macie 100% racje :/
popracuje nad tym kawalkiem jeszcze troche ;P
Średnia: 4,33 
 
 
 
 
INSAANE
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [final] Insaane - Black Sun

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi