Kaczogrod/Kaczystan...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Kaczogrod/Kaczystan...
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#1 Wiadomość | 2006-07-08, 10:11
Kaczogrod/Kaczystan... 
Dzien 7 lipca 2006 roku, premier Marcinkiewicz podaje sie do dymisji.
Dzien 8 lipca 2006 roku, mamy prawdopodobnie nowego premiera w osobie Jaroslawa Kaczynskiego.

Co mozna powiedziec... chyba tylko tyle.

Kaczogrod, kur** mac :/
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6677 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#2 Wiadomość | 2006-07-08, 11:13
 
Cytat:Kaczogrod/Kaczystan...

Mamy sobie wybrać? Wybieram polską jakość, czyli Kaczystan. :D

A tak juz całkiem serio. Kaziu zaczął robic za dużo po swojemu i stał sie niewygodny. Tylko czekać, aż się zacznie bratać z PO.
Tak samo było z Zytą, póki potrzebna to trzymają ją przy sobie. A jak już nie - do widzenia. ;P

W umie ja się cieszę, że Kaczorek zostanie premierem, w razie czego mozna skarżyc samego Pana Prezesa. :mrgreen:

2006-07-08, 15:16 // Dodano
Kaziu będzie szturmowac na Warszawę, to juz nie jest mi do smiechu :/
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
crazy13 


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6592 dni temu
Posty: 8
Skąd: Poniatowa
Punkty: 8
#3 Wiadomość | 2006-07-08, 21:38
 
Oni w końcu rozpi**** polskę w ch**... chyba że naród nie zniesie tego... marcinkiewicz dobry chłopak a oni go zmusili do dymisji ;p
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#4 Wiadomość | 2006-07-09, 08:55
 
marcinkiewicz - jedyny polityk ktorego polubilem
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
crazy13 


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6592 dni temu
Posty: 8
Skąd: Poniatowa
Punkty: 8
#5 Wiadomość | 2006-07-09, 09:13
 
kur** korupcja na każdym kroku ;P On przecież więcej zrobił niż ci wszyscy od 89 :P
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#6 Wiadomość | 2006-07-09, 11:12
 
Kwa, Kwa...

Niby glosowalem ostatecznie na Kaczorow, no ale po ostatnich wybrykach tej calej ekipy, zaluje. Czerwoni byli zlodziejami, ale zachowywali sie z klasa przynajmniej. Niestety ekipa powolana na najwyzsze stanowiska, jest conajmniej nieodpowiednia w wiekszosci przypadkow.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7002 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#7 Wiadomość | 2006-07-09, 11:44
 
crazy13 napisał/a:kur** korupcja na każdym kroku ;P On przecież więcej zrobił niż ci wszyscy od 89 :P

No a co on niby takiego zrobił? Prawde mówiiąc NIC. Oni wszyscy są siebie warci. Co za różnica czy premierem będzie Kaczyński czy Maricnkiewicz? Przecież i tak Marcinkiewicz w tym wszystkim miał najmniej do powiedzienia bo robił wszystko to co mu zlecił prezes partii. Moim zdaniem nic się nie zmieni. Dalej będziemy mieli to samo bagno. Marcinkiewicz potrafił asię tylko ładnie uśmiechać i jeździć z jednej studniówki na drugą. Poza tym nic konkretnego nie robił...
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2006-07-09, 12:05
 
No konkretnego to, ta ekipa nic nie zrobila. Caly czas jakies chore klotnie. Jednak Marcinkiewicz mial duze zaufanie spoleczne a Jaro jest dosc bucowaty. Pozatym sie nam beknie po tej decyzji. Zagranica komentuje to jako cos niebezpiecznego. Marcinkiewicz jako jeden z niewielu nie mial jakichs wiekszych wpadek i dalo sie go lubic. Jak bedzie z 2 Kaczorami... czas pokaze.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6677 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#9 Wiadomość | 2006-07-09, 16:16
 
Swoją drogą dziwna sytuacja się zrobiła, której w ogóle nie mogę pojąć. :>
Kaziu zostawał premierem - źle, premierem powinien zostać kaczorek.
Kaziu składa dymisję i kaczorek zostaje premierem - źle, premierem powinien zostać Kaziu.
Bez sensu :-|

Swoją drogą nie widzę nic zdrożnego w tym, że kaczorek zostaje premierem (i pewnie większość ludzie też nie), ale media oczywiście muszą to rozgłosić i zrobic aferę (i wtedy ludzie widzą w tym zdrożności).
Siła mediów.
AMEN!
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7145 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-07-09, 17:12
 
Eeeee, tu nie potrzeba żadnych sugestii mediów, żeby aktualna sytuacja polityczna się nie podobała. Prezydent, który nie umie się zachować, jego brat, któremu się wydaje, że mu wszystko wolno, skrajnego kretyna edukującego młodzież, i rolnika, który potrafi tylko gadać, na stołku wicepremiera. Mnie już przestaje nawet interesować jak oni tam się zamieniają tymi stołkami. Wiem jedno, tak długo jak długo ten rząd się utrzyma, w Polsce nic się nie poprawi, co najwyżej pogorszy. A to co najbardziej boli, że jak w końcu kiedyś jacyś mądrzy ludzie dostaną się do rządu (czy to w ogóle możliwe?), wykopią te spragnione pieniędzy tyłki i zaczną naprawiać nasz kraj, to może się okazać że nie będzie już czego naprawiać.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2006-07-09, 19:56
 
Fido napisał/a:Eeeee, tu nie potrzeba żadnych sugestii mediów, żeby aktualna sytuacja polityczna się nie podobała. Prezydent, który nie umie się zachować, jego brat, któremu się wydaje, że mu wszystko wolno, skrajnego kretyna edukującego młodzież, i rolnika, który potrafi tylko gadać, na stołku wicepremiera.


lol... pieknie to napisales :]
Ostatnio zmieniony przez DJ_Golem 2006-07-09, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#12 Wiadomość | 2006-07-09, 22:00
 
A ja już kiedyś pisałem w innym temacie o rotacji i że nic się nie zmieni...
Wiedziałem, że tak będzie, a to, że Marcinkiewicza zastąpi Kaczyński było tylko kwestią czasu...
 
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6583 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#13 Wiadomość | 2006-07-10, 00:53
 
Marcinkiewicz zrobił więcej niż wszyscy premierzy razem wzięci! oo, oo ,ooo! Taaak! Prawda, gdzie się pojawił to naobiecywał - był u nas w Radomiu to obiecal pomoc finansową, dla uczestników zrywu Radomskiego, był w Poznaniu obiecał pomoc finansową dla uczestników zrywu Poznańskiego....bla bla bla... obiecał wszystkim i spier*ala. Teraz za jego obiecywanki zapłaci kto inny, pewnie kaczor#2. Mam to w du**e niech wszyscy się spakują i jadą w piz***, tacy są nam potrzebni.

zapodany przez Golema na online'rze link z fotkami jak panowie grają w papier kamień nożyce świetnie ilustruje mentalność panów - nic nie robić, nachapac się i mieć przewagę liczebną wobec wszystkich, a jak nie to spi******, "nas jest dwóch".

Wniosek: nie oglądać wiadamości, nie sluchać radia, nie czytać onetu. Zacząć żyć.
 
 
 
 
spazm 
VIP


Dołączył 7069 dni temu
Posty: 813
Skąd: Moje Miasto
Punkty: 5
#14 Wiadomość | 2006-07-10, 09:44
 
no nie wiem, czy to najlepsze wyjście
jakby nie patrzeć to jest zaniechanie działania poprzez blokadę informacji
i wszystko to na własne życzenie
na tym właśnie polega swobodny wybór, każdy robi to z czym się czuje najlepiej
ale to trochę nieodpowiedzialne zachowanie

swoją drogą chciałbym poznać powód tej roszady
nie tę mowę trawę, której słucham w dziennikach od soboty, ale prawdziwą przyczynę takich zmian
tym bardziej, że to najpopularniejszy polityk w tym kraju
to jak ścinanie gałęzi, na której się siedzi

http://fakty.interia.pl/s...ityk%F3w,761046
http://fakty.interia.pl/p...wicza,768934,16
 
 
 
 
 
Bądź wesoły, energiczny, jak wibrator elektryczny.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#15 Wiadomość | 2006-07-10, 10:35
 
Carmazine napisał/a:zapodany przez Golema na online'rze link z fotkami jak panowie grają w papier kamień nożyce świetnie ilustruje mentalność panów - nic nie robić, nachapac się i mieć przewagę liczebną wobec wszystkich, a jak nie to spi******, "nas jest dwóch".


Oto ten link ;)

http://www.webprovider.pl/roman.htm


Prawdziwe powody... Marcinkiewicz byl skazany na odejscie od samego poczatku. Chyba chodzilo wlasnie o wypracowanie zaufania i teraz zasiadniecie na stolku prezydenta Warszawy. A Kaczory kombinuja od samego poczatku. Teraz Lepper cos sie pluc zaczyna ze koalicja pod znakiem zapytania ale znowu dostanie jakis stoleczek ktos z samejbrony i znow bedzie spokoj z miesiac a pozniej znow koalicja stanie pod znakiem zapytania. Minie prawie rok od wyborow a tu caly czas klotnie i zadnego dzialania. Meczace to wszystko.

Jeszcze czekajmy na pomysly Giertycha, on znow cos wymysli. Romo dawaj <lol>
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Michal_michal 



Dołączył 6730 dni temu
Posty: 76
Skąd: Kraków
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2006-07-10, 10:50
 
http://www.webprovider.pl/roman.htm

Niezły ten link :D:D
Pozdro :)
 
 
 
Bax 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6488 dni temu
Posty: 20
Skąd: Augustów
#17 Wiadomość | 2006-09-06, 23:12
 
panowie i panie, gdyby PO nie zachowało się po wyborach jak marnie przeleciana panienka, to Endrjego i Romka nie mielibyśmy dzis w rządzie...
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7148 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#18 Wiadomość | 2006-09-07, 09:02
 
Bax jestem dokladnie tego samego zdania co Ty
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#19 Wiadomość | 2006-09-27, 10:47
 
No i kolejny raz Renatka zablysnela. Czy ten kraj kiedykolwiek bedzie normalny :/

Lepper z zaloga napierdala, Renatce pojawily sie znow kur**** w oczach. Korupcja nie korupcja ale po tych pedalach z samej brony mozna sie wszystkiego spodziewac. Nie chce tu bronic PiS'u ani nic tylko to co sie teraz dzieje jest smieszne. Odkad wyszla afera z Rywinem, kazdy bawi sie w szpiega i od wczoraj mamy nowego agenta 007 w postaci glupiej baby. Chyba jest rzecza normalna szukanie zwolennikow wiec dziwie sie calej tej nagonce. Przeciez to jest rzecz normalna w Polsce. PiS nie PiS, kazda z partii by tak zrobila byle utzrymac sie dluzej przy wladzy.

Renatko znow jestes w centrum zainteresowania. Jak sie nic nie umie to trzeba chociaz raz za czas wyskoczyc i zaszokowac glodne na sensacje media. Renatko i Andrzejku prosze Was idzcie juz w piz***, wstydu oszczedzcie.

Jezeli dojdzie do wyborow sytuacja bedzie ta sama tylko ze PiS zamieni sie miejscami z PO. I bedzie dalej burdello.

Bleeeeee......
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#20 Wiadomość | 2006-09-27, 13:38
 
To nie był pomysł Samoobrony tylko reporterów "Teraz My" z TVN.

DJ_Golem napisał/a:PiS nie PiS, kazda z partii by tak zrobila byle utzrymac sie dluzej przy wladzy.

Ta, tylko kto głosił "rewolucję moralną" w polityce? To na zasadzie, że złodzieje najgłośniej w tłumie krzyczą "łapać złodzieja!".
Amen.
 
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7002 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#21 Wiadomość | 2006-09-27, 14:22
 
No to się porobiło. Przez cały dzień mówią o tym na tvn24. Pod sejmem zbierają się ludzie którzy chcą dymisji Kaczyńskiego. Moim zdaniem i tak nic z tego nie wyjdzie. Kaczor będzie się trzymał stołka za wszelką cene. Czy ktoś z was widział już cały (półtoragodzinny) materiał który miał być umieszczony na oficjalnej stronie "Teraz My"?
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#22 Wiadomość | 2006-09-27, 15:01
 
Jest od 12 - 4 części - można oglądać.

2006-09-27, 16:02 // Dodano
Ale nie oglądałem. :)
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#23 Wiadomość | 2006-09-27, 17:42
 
słuchajcie Panowie i Panie to co się dzieje w polityce to nic nowego korupcja kupowanie tych i owych to normalna praktyka która dzieje sie na całym świecie...taka jest prawda...czy Kaczor czy inny fiej i tak nic się nie zmieni...kolejne partie zorganizują sie tak ze nic nie wyjdzie na swiatło dzienne...tam gdzie są pieniądze i władza nigdy nie będzie uczciwości...czy PiS czy Samoobrona czy inni i tak za plecami z każdej z tych partii stoi inne grono biznesmenów których inetresy ta czy owa partia będzie chronić...kasa,kasa,władza władza...hehehe
Amen
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#24 Wiadomość | 2006-09-27, 17:54
 
Wszystko racja, tylko niech w żywe oczy się nie wypierają i nie moralizują publicznie...
W kazdym normalnym kraju byłaby dymisja z miejsca, ale tu jest PL, więc...
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#25 Wiadomość | 2006-09-27, 17:58
 
Cytat:Wszystko racja, tylko niech w żywe oczy się nie wypierają...
...znasz złodzieja który od razu przyzna sie do winy???...bo ja nie....:)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#26 Wiadomość | 2006-09-27, 19:11
 
Pewnie, że bez dowodów się można wypierać, ale w tym przypadku wszystko jest podane jak na tacy...
Ale najbardziej mnie rozbawiło to, że PiSiory zaczęły się bronić, że to słuzby specjalne, manipulacja... buhahaha... smutne... :/
 
 
 
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6677 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#27 Wiadomość | 2006-09-27, 19:24
 
A ja wszystkim małpoludom z sejmerio-burdolerio proponuję rozdawać na sam początek "Folwark zwierzęcy", tydzień później przeprowadzać egzamin tylko z jednym pytaniem "o co chodzi w książce "Folwark zwierzęcy"?". Brak/błędna odpowiedź powoduje odpadnięcie z tego etapu eliminacji. :P
Drugi etap. Pytanie na wyrywki z Konstytucji. Jeden błąd - odpada. :]
Nad trzeci etapem jeszcze musze pomyśleć - czekam na propozycje. <lol>

No i jeszcze na dokładkę jeszcze postawimy dwa zbiorniki z promieniotwórczą substacją przy wejściu do sejmu, senatu, kancelarii premeria i pałacu prezydenta. :>

Gwarantuję, że po tych zabiegach będziemy miec tylko 30 posłów, jednego premiera, jednego prezydenta, zero senatorów i co w najważniejsze - nareszcie będzie ktos rządził kto się naprawdę poświęci dla dobra kraju. :D

PS. I absolutnie nie dawać do obejrzenia filmu na podstawie książki, jeszcze jakis idiota się zorientuje o co chodzi. 8)

A tak serio, to by mi bardziej zwisało co się teraz dzieje, gdyby nie ta PiSdowska "odnowa moralna".
I mam nadzieję, choć w sumie niezbyt wiem na co, że ten wniosek o samorozwiązanie przejdzie. Już wolę marnie przeleconą panienkę niż bandę napalonych faszystów. <wsciekly>
Kaczyński ogłasza, że zamierza wprowadzać cenzure obyczajową, powstaje Centrum Dobrych Mediów, które ma się zajmowac materiałami w mediach. Jeszcze trochę, a z sejmu będa wychodzić tylko sprawdzone informacje przygotowane przez sejmowych reporterów - w wersjach pełnych skróconych.
Później wpadna mi do domu i odstrzelą łeb za ateizm. :/
Kur... spieprzam z tego kraju, póki jeszcze mogę, ostatnie wydarzenia mnie w tym dążeniu do celu tylko umacniają <do bani>
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#28 Wiadomość | 2006-09-27, 19:36
 
ZeheOS napisał/a:Gwarantuję, że po tych zabiegach będziemy miec tylko 30 posłów, jednego premiera, jednego prezydenta, zero senatorów i co w najważniejsze - nareszcie będzie ktos rządził kto się naprawdę poświęci dla dobra kraju. :D

Albo dla kasy... :P

ZeheOS napisał/a:Później wpadna mi do domu i odstrzelą łeb za ateizm. :/

Takie myśli też mi czasem chodzą po głowie... :/
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#29 Wiadomość | 2006-09-27, 19:51
 
ZeheOS napisał/a:Kur... spieprzam z tego kraju, póki jeszcze mogę, ostatnie wydarzenia mnie w tym dążeniu do celu tylko umacniają <do bani>
...i to mniej najbardziej przeraża że wszyscy uciekają z Naszego Kraju...ale czemu się dziwić...państwo zamiast pomagać młodym ludziom to upier...la ich z każdej strony...
ja mam 30 lat i córkę 17-to miesięczną...i tylko to mnie trzyma na miejscu...w innej sytuacji podzieliłbym los milionów emigrantów... :/
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#30 Wiadomość | 2006-09-27, 20:00
 
Folwark zwierzecy... Heh no z tym pomysl jest dobry. Juz widze Renatke na sciagach ;)

Nie matura, lecz kamera,
zrobi z Reni bohatera.

Chyba taki byl horoskop dla pani B.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7075 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#31 Wiadomość | 2006-09-27, 20:22
 
A premier powiedział, że mamy powody do dumy i że Polska idzie we właściwym kierunku, który będą bronić...
Czy to wymaga komentarza?
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#32 Wiadomość | 2006-09-27, 20:40
 
Jeden wielki lol...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6583 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#33 Wiadomość | 2006-09-27, 21:47
 
pierd*** ich, uczyc sie i spi******... niestety. Jak polska maja rzadzic kretacze i prostaki bez matury to ja dziekuje za taki wzorzec patriotyzmu.
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7149 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#34 Wiadomość | 2006-10-01, 21:20
 
http://download2.joemonster.org/b/SuperRenata.mp3
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » Kaczogrod/Kaczystan...

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi