Hardware Monitor found an erro...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » Hardware Monitor found an error... - problem z kompem
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#1 Wiadomość | 2004-12-25, 15:58
Hardware Monitor found an error... - problem z kompem 
Czasami zdarza mi się, że komp mi się wiesza albo sam resetuje i wtedy na czarnym oknie gdzie startuje się bios pojawia się komunikat:

"Hardware Monitor found an error - Enter Power Setup for further details"

Komp dalej się już nie uruchamia, dopiero po kilku minutach da się go włączyć.

Wchodziłem do Biosa do Power Setup i pokazuje mi tamna czerowo temperaturę procka, np. 93C.

Co jest przyczyną, że tak się robi :?: Czy to oznacza, że mój procek się przegrzewa? Da się tam zmienić na ignore, wtedy pewnie by nie było problemów, ale czy robiąc tak nie ryzykowałbym nadmiernego przegrzania procka :?:
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2004-12-25, 16:07
 
Jak taka temp. procka to moze Ci sie przestawil. Mi czasami sie jakby BIOS resetowal samoistnie. Wszystkie ustawienia padaja, nic nie wykrywa. Procesor zmienia ustawienia, tylko ze w moim przypadku na nizsze. Moze tobie tez cos sie pzrsetawia samo. Nie wiem czym to jest spowodowane. Zrobilo mi sie tak moze z 3-4 razy przez ponad 2 lata uzywania tego kompa.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#3 Wiadomość | 2004-12-25, 16:20
 
93C to z tego co wiem zdecydowanie zawysoka temperatura. Tej funkcji nie zmieniaj na ignore bo mozesz spalic procka. To jest zabezpieczenie ze jak jest zawysoka temperatura to sie wylancza. Chyba powinienes zadbac o nowy wentylator bo nie powinienes miec takiej temperatury.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#4 Wiadomość | 2004-12-25, 16:26
 
vmc a w jakich momentach tak sie dzieje? Jesli masz tak po gierzeniu albo innych aplikacjach obciazajacych to moze rzeczywiscie antek Ci sie przegrzewa. Ja bym z tym pojechal do serwisu..moze radiator jakos nie trzyma (no bo chyba na prockach jest takowy czyms przymocowany..sie nie znam)..albo jakis lepszy wiatrak. Antki 2,8 to dosc wyzylowane konstrukcje. Zainstaluj sobie jakis program do monitorowania temperatury procesora..na chip.pl cos znajdziesz

[ Dodano: 2004-12-25, 16:29 ]
badz ostrozny bo mozesz kompa zchajcowac :|

[ Dodano: 2004-12-25, 16:29 ]
IMO
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#5 Wiadomość | 2004-12-25, 16:31
 
max temp pracy proca to chyba cos pomiedzy 45-60C wiec przy 90 juz bys zesmarowywal go z plyty. podejrzewam ze masz cos z biosem albo plyta. w ogóle co ty masz w tym kompie?? jaka plyta jaki procek jaki bios?? probowales upgradeowac bios??
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#6 Wiadomość | 2004-12-25, 16:48
 
Qbs vmc podobnie jak ja ma bartona 2,8 ..ja czesto(prawie zawsze) jak restartuje kompa widze temp 63-64C..ale z tymi procesorami inaczej sie nie da..to i tak jest fabrycznie "podkrecone"
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#7 Wiadomość | 2004-12-25, 16:57
 
moze mu nie dali silikony pod radiator nie wiem. twoja rada jest najlepsza tj dotyczaca wizyty w serwisie ale pod warunkiem za masz umowe bo bulic 50-100zl za samo zajrzenie nie warto juz lepiej puscic w obieg posta na specjalistycznych forach. a ta temp. to do starych prockow :D teraz mi przypomniales. sam na cpu mam okolo 60C niestety juz w tych sprawach nie ejstem zbyt na czasie ale i tak 90C to duzo za duzo. ewentualnie moze byc cos nie tak z zasilaczem i np podaje za duze napiecie. naprawde rozne moga byc przyczyny.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#8 Wiadomość | 2004-12-25, 22:54
 
khem... powoli przy tej temperaturze, jak się boisz (a jest czego przy 90st.) i komp jest na gwarancji do oddaj do serwisu, jak nie to otwórz obudowę i uruchom komputer, sprawdź czy wentylatorek na procesorze pracuje, jak tak to wejdź do biosu i jeśli Twoja płyta główna ma taką opcję to zwiększ ilość obrotów wentylatorka na procesorze (rpm cpu cooler - lub podobna nazwa), jak to nic nie daje to sprawdź jak jest ustawiony procesor, czyli magistrala*mnożnik=szybkość cpu jaka była zdeklarowana przy zakupie, jeśli jest wyższa to możesz spróbować obniżyć (w biosie wszystko) taktowanie cpu ale nie radzę samemu jak się tym nigdy nie bawiłeś bo tak jeszcze wypada poprzestawiać napięcie rdzenia (i tu znów zależnie od tego na co Ci pozwala płyta), inna sprawa że można spróbować przywrócić ustawienia domyślne (default czy jakos tak) biosu, choć i to moze nic nie dać, jeśli mimo wszystko temtperatura jest wysoka warto się przekonać o tym co mówil koledzy wyżej, wyłącz więc komputer, otwórz go jeśli jest zamknięty, odłącz od napięcia, pomacaj kaloryfer, weź śrubokręt ijeśli potrzebny i odkręć wentylatorek z CPU, zakładam że poczekałeś aż wszystko w środku się ochłodzi, teraz delikatnie złap za radiator i spróbój nim pomajtać, tylko naprawdę delikatnie, jak się poruszył to znaczy że nie jest dobrze bo puszcza cała ta pasta termiczna i inne pierd*** przez co cpu nie może odprowadzać ciepła (dalsze rozw. jest chyba logiczne), jeśli jednak jest stablny to przykręć ponownie wiatraczek, podłącz napięcie i teraz kolejny głupi test, być może szwankuje czujnik temperatury na cpu, weź taki zwykły wiatrak co sie go stawia żeby pomieszczenie schłodzić ;) i nie zamykaj obudowy, odpal go na cpu (tzn tak żeby wiał na niego ;)), niech postoi tak z minutę, potem odpal kompa, sprawdź czy temperatura nadal jest tak wysoka, jak nic nawet nie drgnie (a powinno zdrowo spaść o te minimum 5-7st. przy otwartej obudowie i takim chłodzeniu) to znaczy że cos jest nie tak, choć wątpię bo jak napisałeś to kompa po klku minutach da się uruchomić więc sie schładza, ale na wszelki wypadek taki test warto wykonać, jak to nie zadziała to już nie wiem, może sprawdź jeszcze czy wiatrak w zasilaczu się kręci i upewnij się że Twój komputer stoi tak żeby mógł swobodnie zasysać powietrze a potem je wyrzucać i czy nie stoi zbyt blisko źródła ciepła (kaloryfery?), jak nic z tych rzeczy nie zadziała to zostaje chyba tylko serwis
 
 
 
 
nie mam czasu
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#9 Wiadomość | 2004-12-25, 23:57
 
Dane z Biosa sprzed chwili:

Hardware Monitor

MB Temperature - 40C
CPU Temperature - 79,5C
CPU Fan Speed - 9276 RPM
V Core Voltage - 1,63V
+3,3V Voltage - 3,28V
+5V Voltage - 4,89V
+12V Voltage - 12,8 V

W Biosie mam domyślne ustawienia.
Zostawię mu otwartą obudowę i po nowym roku chyba zawiozę do serwisu.
 
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#10 Wiadomość | 2004-12-26, 00:04
 
no... lepij go odwieźć do serwisu... napięcia na zasilaczu są wporządku, jakie napiecię powinien mieć rdzeń Twojego CPU nie pamiętam więc nie powiem, ale martwi temperatura procka, 80st. to stan alarmowy, absolutnie ta granica nie powinna zostać przekroczona, cos jest najwyraźniej nie tak z chłodzeniem, tylko ciekawe właśnie co :?

[ Dodano: 2004-12-26, 00:18 ]
lol, a może ktos mi cos wytłumaczy? każdy kto ma procek wyżej niż 2,5GHz (2500+) to mu się tak grzeje? Twój wiatraczek VMC ma zabójcze obroty, byłem przed chwilą w biosie i sprawdziłem swój - 5600-5800rpm i mimo tego że jest jakiś trefny a komp pracuje od rana bez przerwy, są na nim odapalane antywirusy, gry, i różnej masci programy które wymagają sporo mocy to temperatura cpu to jedynie 49st. a płyty 38st celsjusza, przy nie wentylowanym ani nie wietrzonym pomieszczeniu (zimno mi ;)), więc ja nie wiem jak może procek przy takich obrotach wentylatorka (9000+rpm) mieć temperaturę 80+st. :?

niech ktoś kto ma jeszcze silnego proca (pow. 2,5GHz) poda obrot wiatraczka i temp. płyty głównej i cpu, jak oczywiście ktoś może, i broń Boże nie ruszajcie opcji w biosie jeśli nie wiecie do czego służą
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#11 Wiadomość | 2004-12-26, 00:20
 
CPU Temperature - 79,5C - o shit..moge Ci tylko powiedziec - nie przeciazaj go. Radze zawiezc przed nowym rokiem :|

[ Dodano: 2004-12-26, 00:38 ]
cpu temp - 64C
system temp - 37C
power fan speed - 2445 rpm
vdd 1,6V
Vcore 1,66V
Vdimm 2,72V
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#12 Wiadomość | 2004-12-26, 09:26
 
Przed nowym rokiem nie zawiozę... Zanudziłbym się w ferie w 2 dni bez kompa :P Na otwartej obudowie pochodzi i będzie w miarę ok. Dziwi mnie że on się tak robi teraz i to gdy gram w oryginalną Baldur's Gate 1 (1999) z maksymalnie wyżyłowanymi opcjami... Rozumiałbym jakby to była jakaś ultra nowa gra, ale to właśnie z BG1 restartował mi się pare razy.
 
 
 
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#13 Wiadomość | 2004-12-26, 09:53
 
cpu temp - 40 C
power fan speed - 3590

komp chodzi od godziny - dlubalem na reasonie + caly czas osiol wlaczony

celeron 2,53 GHz

wieczorem napisze po calym dniu pracy jak jest
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#14 Wiadomość | 2004-12-26, 12:18
 
CPU temp 43 C
Sys. temp 39 C
CPU fan speed 2766 RPM

Pentium 4 3.0 GHz
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#15 Wiadomość | 2004-12-26, 12:54
 
ja pierd*** :mrgreen: taką niska temp. macie przy tak niskich obrotach? need backup ;) to u mnie to 5800 to chamsko wyje i nie zasnąłbym przy włączonym kompie, podejrzewam że jak macie obroty w granicach około 3000rpm to wentylatorek jest praktycznie bezszelestny, i to jeszcze przy takij mocy... lol, muszę se wymienić wentylatorek :D
 
 
 
 
nie mam czasu
 
JTM 
VIP


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#16 Wiadomość | 2004-12-26, 12:58
 
No u mnie wentylatorek chodzi cichutko. Praktycznie go nie slychac.
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#17 Wiadomość | 2004-12-26, 13:09
 
u mnie w obudowie za to chodzi glosno - ten od zasilacza, tak to jest jak sie zmienia tylko czesci a obudowa ta sama

[ Dodano: 2004-12-26, 13:10 ]
a ogolnie to mysle ze przez to ze to intel to dlatego jest nizsza temperatura - choc moze sie myle
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
JTM 
VIP


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#18 Wiadomość | 2004-12-26, 13:20
 
Pafcio napisał/a:a ogolnie to mysle ze przez to ze to intel to dlatego jest nizsza temperatura - choc moze sie myle


Wiesz kiedys tak napewno bylo ale teraz to nie wiem :?
Ogolnie Amd zawsze sie grzały bardziej. Ale tak jak mowie nie wiem jak jest teraz przy tych nowych prockach :roll:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#19 Wiadomość | 2004-12-26, 13:43
 
JTM napisał/a:No u mnie wentylatorek chodzi cichutko. Praktycznie go nie slychac.

ja mam zasyfiony ten od zasilacza i zawsze pierwsze 5 minut dzialania kompa to jedno wielkie wycie. Musze go jakos odkurzyc..ten od procka jest cichutenki :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
JTM 
VIP


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#20 Wiadomość | 2004-12-26, 13:46
 
No u mnie tez tak jest w starym kompie. Jak sie go włączy to mozna sie przestraszyc.
Chodzi jak stary odkurzacz. Po czym jak załaduje juz system cichnie. Cwaniaczek :lol:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#21 Wiadomość | 2004-12-26, 13:53
 
mozna kupic "sprężone powietrze" i wydmuchac wszytko - tylko najlepiej to na balkonie zrob :D
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#22 Wiadomość | 2004-12-26, 14:48
 
to nie są jaja, ja od czasu do czasu czyszczę kurz w kompie od środka odkurzaczem z włochatą ssawką :P
 
 
 
 
JTM 
VIP


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#23 Wiadomość | 2004-12-26, 14:55
 
dj_vmc napisał/a:to nie są jaja, ja od czasu do czasu czyszczę kurz w kompie od środka odkurzaczem z włochatą ssawką :P


Kazdy am jakies hobby któremu poświecałby nieskonczenie wiele czasu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#24 Wiadomość | 2004-12-27, 12:25
 
włochatą ssawką? :D ja bym sie bał że mi wyssie jakieś części bo w odkurzaczu mam tak cig że go czasem od podłogi nie potrafie odlepić :D :D :D
 
 
 
 
nie mam czasu
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#25 Wiadomość | 2004-12-27, 13:52
 
Tez musze swojego przeczyscic, bo widze ze tam jakies pajaki sobie dom zrobily. Moj komp jest jak strych teraz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#26 Wiadomość | 2004-12-27, 14:51
 
ZDV-12 napisał/a:włochatą ssawką? :D ja bym sie bał że mi wyssie jakieś części bo w odkurzaczu mam tak cig że go czasem od podłogi nie potrafie odlepić :D :D :D


Nic to nie wyciągnie, chyba że masz jakiś hardkorowy odkurzacz, a zreszta zawsze można podregulować ssanie :P To wydaje się śmieszne ale czasem warto przeczyścić te koty z kurzu w kompie, a nie da się zrobić aby się nie gromadziły. :D
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#27 Wiadomość | 2004-12-27, 15:12
 
ja musze poczekac az gwarancja minie chyba, ze przez dziury z tylu cos zassam :lol:
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#28 Wiadomość | 2004-12-28, 00:14
 
Loominator napisał/a:ja musze poczekac az gwarancja minie chyba, ze przez dziury z tylu cos zassam :lol:


trzeba było kupić w takim sklepie żebyś mógł otwierać sobie kompa bez wpływu na gwarancję, a teraz po byle badziewie w stylu zamontowanie nowej nagrywarki musisz zasuwać do serwisu.. ech
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#29 Wiadomość | 2004-12-28, 09:02
 
ale za to zaoszczedzilem 200zl, dostalem pare gratisow, znalezli mi w zaprzyjaznionych sklepach plyte glowna jaka chcialem(z dual channel)..i na razie nie zamierzam nic montowac :P
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#30 Wiadomość | 2004-12-30, 18:30
 
Wydaje mi się, że te moje restarty to nie jest wina procka tylko BG1, to gra z 1999 roku robiona pod 98 i obawiam się, że XPek sobie z nią nie radzi. Denerwuje podwójnie, że wali mi się oryginalna gra... :x
 
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7165 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#31 Wiadomość | 2004-12-30, 19:54
 
to spróbuj poszukać patcha, ja się nieźle naszukałem patcha d NFS4, też mam oryginała i wkurzyłem sie jak mi nie obługwał rozmycia tekstur, ale juz wszystko jest cacy,

a co do kompa to i tak masz za wysoką temp. możliwe że zapodali Ci kręcony procek :|
 
 
 
 
nie mam czasu
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#32 Wiadomość | 2004-12-30, 20:01
 
ZDV-12 napisał/a:to spróbuj poszukać patcha, ja się nieźle naszukałem patcha d NFS4, też mam oryginała i wkurzyłem sie jak mi nie obługwał rozmycia tekstur, ale juz wszystko jest cacy,

a co do kompa to i tak masz za wysoką temp. możliwe że zapodali Ci kręcony procek :|


z patchem to nie będzie łatwo, szczerze mówiąc wątpie czy powstał jakiś patch do BG1 na XP

a co do procka.... w biosie taktowany jest prawidłowo, kumpel kupował kompa takiego samego razem ze mna, spytam sie go czy on też tak ma
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#33 Wiadomość | 2004-12-30, 23:04
 
vmc..nawet jakbys go 24h/dobe torturowal ta gra nie powinien sie tak przegrzewac. Program, aplikacja, gra nie ma znaczenia..glownie rozchodzi sie o % zuzycia procesora..zapodaj mu cos co jedzie na 100%..tylko nie ta gre.. i zobacz czy zlapie taka temp (zaraz po tym uruchom kompa..u mnie na starcie pisze jaka ma temperature)..
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#34 Wiadomość | 2005-01-06, 09:50
 
Loomi, konsultowałem się z naszym wspólnym znajomym, który ma taką samą konfigurację jak ja i jemu tez komp chodzi na 60-70 stopniach. Co ciekawe, na jego kompie BG1 chodziło bez zarzutu. Wniosek jest jeden - po 15 miesiącach czas już na reinstalację XPka, bo się dławi i moim zdaniem to wina systemu.

[ Dodano: 2005-04-29, 21:31 ]
po reinstalce systemu też w niektórych lokalizacjach wyłączało, podejrzewam więc że po prostu BG1 jako gra sprzed jakichś 6 lat gryzie się z XPkiem

problem jest już nieaktualny, bo grę przeszedłem i odinstalowałem
 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » Hardware Monitor found an error... - problem z kompem

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi