Ssah - Ssah Works 01
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Ssah - Ssah Works 01
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6651 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2006-06-28, 21:37
[demo] Ssah - Ssah Works 01 
Utwór który miałbyć pierwotnie spokojnym padowym ambientem..............

Wyszło coś nieco innego. Jakiś dark industrialny ambient. Kwalifikacje pozostawiam Wam. Ale coś takiego od dawna chodziło mi po głowie.

Wersja demo. Niskie częstotliwości mogą być przesterowane ponieważ późna pora i troska o sąsiadów nie pozwalają mi dokonać sensownego odsłuchu.

Proszę o liczne uwagi........

Papa

No i bym zapomniał o linku

http://www.openmusic.pl/?...on=mp3&mp3=2875
Ostatnio zmieniony przez Ssah 2006-06-28, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 6,5 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#2 Wiadomość | 2006-06-28, 22:02 | Ocenił na 7
 
No tak się fajowo zaczynało dynamiczną, ciężkawą perkusją i weszły te metaliczne kwasiaki, które mnei po prostu kaleczą w ucho.......
01.52 to ma sens - ciekawy klimat a i te wcześniejsze saksofonowe drobiazgi też dobre.
Szkoda, ze tak się uparłeś by tych metalicznych dźwięków używać bo wzmacniasz perkusję, dajesz niejako zadatek na coś, co zaraz wejdzie w pełni rozbujaną maszyną a niestety dajesz jedynie te metaliczne dodatki, które są po prostu nieprzyjemne (dla mnei oczywiście).
Kompletnie brakuje buildupu - skupiłeś się na sprawach pobocznych uzupełniających a nie zbudowałeś tego, co powinno być pdostawą utworu czyli pełnej, mniej lub bardziej melodycznej, aranzacji.
Zaczyn jest naprawdę świetny ale to dopiero początek drogi.......

No i zdecydowanie nie podoba mi się to metalizowanie utworu natomiast podstawa perkusyjna uważam, że jest genialna ;-)
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6651 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#3 Wiadomość | 2006-06-28, 22:09
 
Dzięki za opinie

To w takim razie dodam, że nawet miałem tu bardziej rozbudowaną linię melodyczną, ale ją celowo zubożyłem......... bo kawałek zaczął być zbyt łagodny. Chyba że wymyślę coś innego co nie zmieni wydźwięku

Zobaczymy co inni słuchacze jeszcze powiedzą na to.
Średnia: 6,5 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6751 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#4 Wiadomość | 2006-06-29, 13:19 | Ocenił na 5
 
Ciekawie sie zaczyna :) no ale .. te kwasne dzwieki.. nie pasuja ani brzmieniowo.. ani kompozycyjnie.. i jeszcze powstaje falszyk i to niejeden .. oj meczy to uszy strasznie nie trzyam sie kupy i jest przesiakniete chaosem w najgorszym tego slowa znaczeniu .. no jakas trabka weszla skonczyly grac te parszywe synthy :P i jest przyjmnie.. chillout :) szkoda perka leci tak samo ale to demo w koncu wiec ufam ze cos z tym zrobisz.. wszedl troszke mocniejszy kick.. ale zaraz po nim znowu te synthy :) blee dla mein duzo do poprawy jeszcze.. synthy zagluszaja cala pozostala kompozycje nie nie nie tak nie moze byc .. kawalek zapowiada sie ciekawie ja bylbym na tak jakbys wywalil te synthy.. zostawil srodek z trabka i poczatek.. i ajkos to zaranzowal :) w tym momencie to demo mnie odstrasza :)
Ocenił na: 5 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6766 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#5 Wiadomość | 2006-06-29, 13:55 | Ocenił na 5
 
Fajny gleboki bass, ale te leado-kwasy sa jak dla mnie nie do zniesienia, dalej juz sie troche uspokaja, pozneij znow powtorka kwasow...utwor-eksperyment? brakuje mi tu eksperymentu. Jedyne co mi sie tu podoba to jakosc brzmien, mastering ale reszta....
pozd
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6651 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#6 Wiadomość | 2006-06-29, 14:54
 
No widzę że te synthy faktycznie się nie nadadzą. Mam przygotwaną drugą wersję z łagodnym melodyjnym brzmieniem.

Tak trzeba będzie to zrobić........

Pzdr

No i dzięki za opinie
Średnia: 6,5 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6802 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#7 Wiadomość | 2006-06-30, 11:20 | Ocenił na 6
 
Zaczyna się interesująco.Fajny bit.Potem wchodzi ten poschizowany synth.Moze troszkę za bardzo poschizowany i za "syczący".Mały przerywnik...znowu wchodzi synth...hm...teraz czuję się jakbymnie coś grzebało.Ten koniec troche mnie ....zaskoczył?No bo nie wiem co powiedzieć.Coś mi tu nie gra ale nie moge dojść co dokładnie...Perkusja bardzo fajna ale to chyba jakiś loop.Te synthy mnie podcinają i nie dają satysfakcji z e słuchania.Może jakieś zmiany?
Ocenił na: 6 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6651 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#8 Wiadomość | 2006-06-30, 11:24
 
Zmiany już się tworzą...............
Średnia: 6,5 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6954 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#9 Wiadomość | 2006-06-30, 16:25 | Ocenił na 7
 
Fajny bit, interesująco to wszytsko wygląda, pokręcone synthy itd :) chociaz troche robią sie nie znośne z biegiem czasu, myślałem że to tylko takie intro. Wywaliłbym je i ułozył jakiś innny motyw przewodni, a w każdym razie z jakaś przyjaźniejszą barwą dźwiekową.
Podoba mi sie zwłaszcza trąbka która tak nei śmiało sie tam momentami przebija, mógłbyś troche ją rozbudować, a byłoby na prawdę ciekawie. Wogle jak dla mnie to za dużo w tej produkcji industrialu (wyjatek perka) mógłbyś sobie deczko odpuscić i np. rozbudwoać tą trąbkę ;) Fade na końcu to jak dla mnie średnie zakończenie, ale nei traktuje tego jako wadę. Ot każdy kończy jak lubi :)

Jest w tym utworze potencjał, ale trzeba go jeszcze wykrzesać :) powodzenia

Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6640 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#10 Wiadomość | 2006-07-05, 01:09 | Ocenił na 9
 
świetna wyprawa w psycho-dźwięki. i właśnie gdyby nie te uderzenia po uszach... ale ta trąbka jak najbardziej... od niej, tzn. d9okładnie od 1:35, zaczyna sie coś, co pokazuje że numer jest mocny. ...ogólnie mam wrażenie podczas słuchania, że oglądam obraz. te plamy dźwiękowe w drugiej części są nakładane jak na płótnie. naprawde spoko. troche zmian i bedzie rewelacja. gratuluje wyobraźni. bo numer jest nietuzinkowy. a co do tej trąbki, to moim zdaniem dobrze że tak wyskakuje jakby bez tematu, bo świetnie sie trzyma obrazu.
pozdr
Ocenił na: 9 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7184 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#11 Wiadomość | 2006-07-10, 14:07
 
Niezla perka rzeczywiscie. No to metaliczne cos jest rzeczywiscie niefajne. Przejscie jak narazie slabe ale to demowka... Cos ma wchodzic po tym przejsciu a tu.... Rozczarowanie... Pokombinuj cos z tym kawalkiem i jezeli juz sa te metaliczne dzwieki to je troche stlum bo narazie ciezko je wytrzymac. Oceny nie dam bo to demo. Pokombinuj bo warto chocby ze wzgledu na perkusje.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Ssah - Ssah Works 01

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi