Problem z FL Studio
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Porady » Problem z FL Studio
 
Cisse 


Dołączył 6668 dni temu
Posty: 7
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-06-28, 20:23
Problem z FL Studio 
Witam. Niewiem co sie stało z moim FL'em ale jest taki problem że mam projekt
który sobie juz skonczylem i wyexportowalem go do mp3
i właczam go w Winampie i jestem zaskoczony tym co uslyszalem,
napoczatku potrzeszczało (okolo 5 sekund) a pozniej cisza i tak do konca utworu.
I naprawde niewiem dlaczego tak jest, probowalem jeszcze kilka jak nie kilkanascie
razy wyexportowac do mp3 (zmienialem jakosc i inne tam swiry) a efekt byl caly czas
ten sam. A ten projekt jak sprawdzalem w FL'u to dziala.
Napewno nie jest to problem z moja karta dzwiekowa bo to sie dzieje tylko z tym jednym projektem.
Bo w innych niema problemu i dziala wszystko jak nalezy.Ale szczerze mowiac to ten problem pojawil
sie juz w dwoch moich projektach. Aha i jeszcze chcialem dodac ze ten projekt sie nie zepsol
odrazu bo przez wiekoszoc pracy nad projektem to gdy czasem exportowalem do mp3 aby przesluchac to
dzialało.Jest to naprawde uciazliwe bo ten projekt to raczej mam z głowy ale jak w przyszlosci bede robil
jakies kolejne projekty i sie znow pojawi ten powazny blad to ja sie w.... totalnie. Bo kto by sie nie zdenerwowal
robiac ostro utworek i juz go skonczyl a tu taka lipa i projekt do kosza.
Prosze pomozcie !
Pozdrawiam.
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7164 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#2 Wiadomość | 2006-06-28, 20:34
 
Czasami jakieś efekty mogą tak dziwnie zadziałać. Sprawdź w tych trzech projektach z tym problemem, który fx się powtarza.
Inny sposób (choć czasochłonny) to próbuj wyłączać po kolei efekty i eksportować - wtedy dojdziesz który to jest odpowiedzialny za błąd.

To tak na początek.....
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Cisse 


Dołączył 6668 dni temu
Posty: 7
Skąd: Dębica
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-06-28, 20:43
 
Cytat:Czasami jakieś efekty mogą tak dziwnie zadziałać. Sprawdź w tych trzech projektach z tym problemem, który fx się powtarza.
Inny sposób (choć czasochłonny) to próbuj wyłączać po kolei efekty i eksportować - wtedy dojdziesz który to jest odpowiedzialny za błąd.

To tak na początek.....

Hmm ten problem mi sie pojawil po dodaniu tam do projektu z3ta (bo inne dzwieki krecilem na V-Station a pozniej chcailem cos na z3ta wykrecic)
no jak juz tam skonczylem krecic dzwiek na tej wtyczce to chcialem przesluchac to na Winampie i uslyszalem to co pisalem we wczesniejszym poscie. Wiec usuwalem calkiem ta wtyczke i spradzilem czy usunolo ten blad ale niestety nie.
A i zapomnialem dodac ze jak mi sie exportuje (ten bledny projekt) to trwa to o wiele dluzej niz zwykle.
 
 
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6646 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#4 Wiadomość | 2006-06-29, 18:03
problem z Fl 
u mnie tak bylo z wtyka sup.stereo(czy cóś) przywracanie systemu do punktu przed instalacją tej wtyczki pomogło.FL odczytal projekt bez tej wtyczki.moze prubój,nie wiem.pozdro zbyszekbrzoska

2006-06-29, 19:04 // Dodano
a samo o dinstalowanie wtyczki nie pomoglo
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Porady » Problem z FL Studio

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi