Sekta77_-_EleanorRigby(TheBe...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Sekta77_-_EleanorRigby(TheBeatles_cover)
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#1 Wiadomość | 2006-06-28, 16:06
[beta] Sekta77_-_EleanorRigby(TheBeatles_cover) 
akustycznie

brzmienie gitary - wiem, na razie jeszcze tragiczne. na początku chciałem żeby właśnie tak brzmiała, jak stare pudło, jak stary kawałek. ale długo i na marne szukałem tego "czegoś". i na razie jest jak jest. lada dzień bede miał elektro-akustyka pożyczonego i nagram od nowa wszystkie gitary. od drugiego refrenu będzie w tle "pipe" (żeby nie powiedzieć - fujarka), podobny do tego jaki jest na początku "stairway to heaven" zeppelinów, czy np. w "breaking the girl" red hotów. wokale zostawiam już takie jakie są.

zapraszam:

www.solarplexus.pl/polly/...tles_cover).mp3
Średnia: 8,17 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#2 Wiadomość | 2006-06-30, 07:53 | Ocenił na 7
 
No tak slucham slucham i w zasadzie nie wiem co napisać. Bo nie chce Cie ganić za tą gitarę, gdyz sam powiedziałeś że ją lada dzien poprawisz.
Ogolnie slucha sie bardzo przyjemnie. Wokal piękny (w końcu Beatels ;)) pasuje to wszytsko do tych pogrywań na gitarze nawet, choć prosi sie chociaż o nieco rozwinięcia, różnorodnosci chociaż na końcu.Narazie wystawiam 7 bo sam mowisz ze jeszcze poprowaisz, a narazie glowna sila jest w woklau.

Pozdrawiam
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#3 Wiadomość | 2006-06-30, 11:08
 
niestety musze zrezygnować z dalszej pracki nad tym. okazało sie że straciłem wszystkie wavy do tego numeru. prawie wszystkie prjokty straciłem z god-damn-dyskiem. musze odłożyć ten projekt na dalej w czasie. zaraz kasuje ten temat.

pozdro
Średnia: 8,17 
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6863 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#4 Wiadomość | 2006-06-30, 12:20 | Ocenił na 8
 
miałem jakies przeczucie jak inne utwory Sekty 77 słuchałem. Ale ten cover całkowicie mnie przekonał że twórca ma talent i jakis taki wokal niepowtarzalny. Doprawdy , ten cower jest swietny, gdyby faktycznie lekko poprawic ta gitarę,( zbyt płaskie tekturowe brzmienie) to z uwagi na oryginalne wykonanie smiało to mozna sobie puszczać w TV, czy radio.
Jestem pod wrażeniem. Tylko gitara i wokal :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#5 Wiadomość | 2006-06-30, 13:18 | Ocenił na 9
 
przyjemny spokojny stonowany :) szkoda ze juz go nie masz jak bys go dopiescil jakimis przeszkadzajkami byl by swietny - chociaz nie slyszalem orginalu :(
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6586 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#6 Wiadomość | 2006-06-30, 14:30
 
no właśnie taki miałem plan, troche tych fujarek, przeszkadzajek, jakieś tło sensowne dobudować. i gdyby chociaż wokale sie ostały to bym go na pewno teraz odbudował. a tak musze wszystko od początku nagrywać. ale zrobie to na pewno, tylko pare innych rzeczy teraz jest na kompie rozpoczętych.

dzięki i pozdro.
Średnia: 8,17 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7056 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#7 Wiadomość | 2006-07-01, 19:08 | Ocenił na 9
 
Nagrywaj, nagrywaj, bo naprawdę daje radę. Klimat świetny, wykonanie nie jest z najwyższej półki, górne stany średnie bym powiedział - bardzo dobrze. Chciałbym abyś popracował nad tym znowu, bo jest nad czym. Z niecierpliwością czekam na finał. :)
Ocenił na: 9 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7130 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2006-07-11, 14:03 | Ocenił na 7
 
Gitara jest jaka jest, ale nie jest tragiczna. Wokalu nie zmieniaj, klimacior zryty tworzy :D Klimat ma bardzo dobry, mysle mozesz dodac deliktane shake'ry tylko i bedzie super.

Dla motywacji ze to beta.

7/10
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6949 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#9 Wiadomość | 2006-07-18, 08:58 | Ocenił na 9
 
o kura..tu w inny klimat poleciałeś..ale bardzo przyjemne akustyczne plumkanie..tworzące niesamowicie sentymentalny nastrój..wiesz co..puszczę to kobiecie przy wine i kadzidełku :) pzdr
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Sekta77_-_EleanorRigby(TheBeatles_cover)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi