Kednopser - Fioletowy wstręt
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Kednopser - Fioletowy wstręt
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6631 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#1 Wiadomość | 2006-06-26, 23:02
[beta] Kednopser - Fioletowy wstręt 
Nie wiem pod jaki gatunek to podciągnąć, taki dziwny twór mój najnowszy, trochę w nim C64 i innych syntetyków + bass i perkusja. Fioletowy wstręt, bo w czasie upalnych słonecznych dni fiolet przyprawia mnie o mdłości... nie wiem czemu, ale tak mam. I o tym po części opowiada ten kawałek... :P


słuchaj HI FI

słuchaj LO FI

ściągnij (soundclick)

Pozdrawiam :)
Średnia: 4,17 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6900 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#2 Wiadomość | 2006-06-30, 07:43 | Ocenił na 6
 
Hmm synth na poczatku gra tak ze no hmm, jego brzmienie cos z innej bajki, alefajnie wprowadza nastroj ktory towarzyszy w dalszej czescie utworu. Dobrze zagrales przerwa tutaj. Wchodzi perka. Calkiem smaczna, nawet bardzo :) Ride tylko wola o nieco wiecej glebi, albo zamiast niego o crashy. Uprzestrzennienie moze byc, tylko mam wrazenie ze pozniejszy synth sobie poprostu falszuje (ten kolo 1:20)
Reszta ok, basik ladnie ustawiony i melo ktore wchodzi tez sprawiaja ze wreszcie jest cos do zapamietania w tej produkcji.
Moim zdaniem utwor lepszy niz Twoj poprzedni z tymi brzmieniami. Ale jednak nadal jest sporo do poprawienia (ride + flasze + znowu przydaloby sie nieco efektów i rozbudowania aranzacyjnego)
Ale najwazniesjze ze robisz postepy.

Pozdrawiam :)
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6558 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#3 Wiadomość | 2006-06-30, 13:26 | Ocenił na 5
 
elo!!|

za duzo syntezy jak dla mnie , podoba, ale to podoba mi sie bardzo na wstepie ten basik - nie slysze go dokonca mocno bo w pracy odsluchuje na zestawie creativa ;) ale sub jest wiec cos tam slysze .
ciekawy pomysl z ozywieniem i przyspieszeniem bitu

pzdr
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7057 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#4 Wiadomość | 2006-07-01, 19:15 | Ocenił na 3
 
Ale straszny plastik. Gdyby wyrzucić te co bardziej naturalnie brzmiące instrumenty i zrobić to całkowicie w stylistyce C-64 to by jakoś to było, natomiast taki miks brzmi zbyt szorstko i nieprzyjemnie. Najbardziej niemiłe momenty to są takie, gdzie gra tylko perkusja, to na dole i coś jeszcze (np. 0:55 albo 1:05) i żadnej sensownej melodii, motywu. Wydaje mi się, że nad tym powinieneś popracować - nad motywami, frazami. Bez nich utwór nie ma duszy. Tutaj jakieś są, ale są często krótkie, powtarzane, nieprzetwarzane, nierozbudowywane. Nad tym popracować po prostu musisz. Skupić się na nich, no i z każdym kolejnym utworem będzie lepiej. :)
Pozdrawiam.
Ocenił na: 3 
 
 
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6631 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#5 Wiadomość | 2006-07-02, 11:28
 
Fioletowy wstręt z założenia jest nieprzyjemny ;) nie widzę przeciwskazań w mieszaniu C-64 z perkusją, na pewno wywale piano, które wchodzi razem z perką i trochę popracuje nad brzmieniem, ale to wszystko po powrocie z Anglii,kiedy mój umysł będzie bardziej świeży :) Dzięki za komenty, pozdrawiam :)
Średnia: 4,17 
 
 
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6939 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#6 Wiadomość | 2006-07-05, 19:49
 
hmmm jak dalmnie ten kawalek jest naprawde nieprzyjemny wiec sie wstrzymam od oceny nie moje klimaty pozdrawiam
 
 
 
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7127 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-07-07, 13:01 | Ocenił na 5
 
Słyszę, że bardzo polubiłeś brzmienia c64. ;) O ile wydają mi się one doskonałe do wypełnienia tła, tak grające solo niespecjalnie mi się podobają. Dalej robi się przez moment nawet ciekawie, te talerze fajnie kojarzą się właśnie z nieznośnym upałem. Ale później robi się trochę chaosu w aranżacji. Brzmienia są dość ubogie, a cały utwór jest jakiś taki "brudny". Fajne jest ułożenie basu, jak go słucham, to widzę przed oczyma falujące, gorące powietrze. :D Jeśli chodzi o ukazanie pewnego obrazu w tym utworze, to nawet ci się to udało, ale niestety poszczególne elementy utworu są mocno nie dopracowane, z aranżacją na czele.

2006-07-07, 14:04 // Dodano
kednopser napisał/a:na pewno wywale piano, które wchodzi razem z perką

Nie, to paninko jest naprawdę fajne i klimatyczne, właśnie tam na początku, dalej juz nie koniecznie. :) Ale zrobisz jak będziesz chciał.
Ocenił na: 5 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7131 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#8 Wiadomość | 2006-07-11, 13:56 | Ocenił na 3
 
Brzmienia jak z PacMan'a ;) Tak jakby sie butelke napelnialo. Pianino nie za ladna barwe ma. Perka chaotyczna bardzo i za cicho. Za bardzo haty sie wybijaja a reszta jest gdzies daleko... Albo podbij reszte perkusji albo zcisz haty troszke, ale lepiej chyba podbic wszystko poza hatami. Te melodyjki do mnie nie przemawiaja. Nie wiem czemu zadnych emocji ten kawalek u mnie nie wywoluje. Byl sobie i tyle.

3/10
Ocenił na: 3 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6973 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#9 Wiadomość | 2006-08-23, 08:43 | Ocenił na 3
 
zdecydowanie bardziej widzial mi sie cednopser c64...

tutaj... hmmm... basu w ogóle prawie nie slychac... zginal gdzies w tle...

co do reszty strasznie ubogo... wybacz ale nie widze tego fioletowego wstretu...

nie moge zlapac klimatu tego kawalka... daje 3...
Ocenił na: 3 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Novice) » [beta] Kednopser - Fioletowy wstręt

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi