zbyszekbrzoska Dziwne miasto Oem
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [muzyka gości]zbyszekbrzoska Dziwne miasto Oem
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6608 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#1 Wiadomość | 2006-06-25, 12:05
[muzyka gości]zbyszekbrzoska Dziwne miasto Oem 
kolejna moja produkcja zapraszam do odsłuchu i waszej opinii na jej temat Dziwne miasto Oem pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
dotmod 
VIP


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6783 dni temu
Posty: 196
Skąd: NekoSounds
Punkty: 10
#2 Wiadomość | 2006-07-14, 15:31
 
No cóż chyba dosyć nietypowa produkcja jak na ten portal, stąd zapewne niewiele komentarzy :P
Słychać że wiedzę muzyczną posiadasz, podejrzewam że bardziej jesteś tradycyjnym muzykiem niż komputerowcem, domyślam się też że nagranie zostało zrealizowane przy pomocy klawisza, lub jakiegoś modułu brzmieniowego - teraz wypadałoby wrzucić poszczególne tracki do jakiegoś DAW-a i trochę popracować nad produkcją, bo brzmi to na razie surowo i plaskato, pobaw się korekcją bo instrumenty się trochę gryzą. Słyszę tam drobne niedociągnięcia rytmiczne na pianie. Do samej muzyki trudno mi się odnieść jako że gatunek mnie kompletnie nie pociąga, ale wydaje mi się że powinieneś coś zrobić z zakończeniem, bo takowego tu w ogóle nie ma. Pzdr :)

PS. Oem to nazwa miasta czy dodajesz ten utwór do jakiegoś hardware'u? :P
 
 
 
 
NekoSounds.netlabel - szukamy ludzi do współpracy
http://www.last.fm/user/dotmod
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6608 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#3 Wiadomość | 2006-07-14, 17:12
 
No dzięki wielkie dotmod. To prawda bardziej jestem muzykiem niz komputerowcem. Z kompem zaczołem zabawe całkiem nie dawno,ale prubuje sie rozwijać. Na temat zakończenia.....słyszałem juz kilka fajnych okreslen np; przestraszliwie nieobecne albo wyrwane z mięsem :D Jeszcze raz dzieki . Pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6806 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#4 Wiadomość | 2006-07-23, 10:14
 
Utwor mi rzeczywiscie kojazy sie z miastem - trabka, echo, piano :) ma sie wrazenie, ze czlowiek przeniosl sie w troche inne czasy, gdzie zadymione kawiarnie przyciagaly mafiozow :D tak jak Dotmod pisze - jestes muzykiem i z komputerami masz niewiele wspolnego, co powoduje, ze Twoja muzyka jest bardzo zywa i mobilna :) Utwor pasuje mi pod tlo jakiegos filmu. Szkoda, ze takie krotkie :0
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6608 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#5 Wiadomość | 2006-07-23, 11:42
 
Dzięki Tiffany za twoje zdanie. Pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6814 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-07-23, 12:12
 
generalnie ciekawa kompzycja przypominajami się polskie filmy z lat 80-tych gdzie można było usłyszeć podobne brzmienia...i styl...nie powiem ciekawe to to...
wsszystko ma swój urok takie granie także...acha i jeszcze jedno dlaczego nie napiszesz zgłoszenia do bf tylko dajesz cały czas kawałki w muzie gości ???
Pozdrawiam
Ix
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6608 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#7 Wiadomość | 2006-07-23, 16:26
 
Witay Ix "przypominajami się polskie filmy z lat 80-tych gdzie można było usłyszeć podobne brzmienia...i styl..." Może dla tego że wtedy właśnie byłem młody :D inasiąkłem tamtą muzyką ,wydarzeniami, ale i też dla tego że dopiero ucze sie komputera 1/10 :D .....Dla czego nie napisze zgłoszenia do BF?. Czy to ważne tu , czy tam. Ważne że posłuchałeś mojej muzyki ty czy inni........to jest ważne. Dzięki za twoją opinie, pozdrawiam zbyszekbrzoska
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [muzyka gości]zbyszekbrzoska Dziwne miasto Oem

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi