Dj.Flash
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [Zgłoszenie] Dj.Flash

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (5) : Średnia (2,2)

 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6820 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#1 Wiadomość | 2006-06-24, 17:01
[Zgłoszenie] Dj.Flash 
Witam wszystkich .Pewnie niektorzy z was mnie pamietaja ale dla nowych osob na BF napisze cos o sobie.
Mam 22 lata mieszkam w Warszawie.Muzyka interesuje sie od dawna a przygode z nia zaczalem jakies 2 lata temu.
Na poczatku bawilem sie w klocki czyli seria programow E-jay i tak bylo okolo roku nastepnie przesiadlem sie na Fl Studio 5 i zaczalem tworzyc wlasnie na nim z czasem dochodzily nowe wtyczki,sample itd.
Jak wiadomo E-jay i Fl to dwa inne swiaty wiec na poczatku bylo trudno ale z czasem pojalem o co chodzi i zaczynalo cos z tego wychodzic. Na swoim koncie mam spory dorobek wlasnych produkcji i remiksow .Od nieawna wspolpracuje takze z Dj.Dee ale glownie zajmuje sie wlasnymi projektami.Narazie mam dwie nowe produkcje i tylko te musza niestety wystarczyc poniewaz nie chce wrzucac starych ktore i tak juz tu byly.Mam nadzieje ze sie spodobaja.Pozdro.

Dj.Flash-Pump it
Dj.Flash-Be Cool
Dj.Flash-Emotions


Sorki . Te utwory to jeszcze nie wersje ostateczne ale chce zebyscie z tego oceniali no niestety nie mam narazie za duzo czasu bo non stop pracuje i nie mam kiedy ich podokanczac mysle ze to co tu wrzucilem mozna jako tako ocenic i co bedzie to bedzie.

2006-07-03, 07:34 // Piter
Alternatywne linki:

http://piter.neart.pl/Pit/Dj.Flash-Be_Cool..mp3
http://piter.neart.pl/Pit/Dj.Flash-Emotions.mp3
http://piter.neart.pl/Pit...mo_version_.mp3

Po skończeniu głosowania pliki z serwera skasuję (to tak gwoli jasności sytuacji) ;-)
Ostatnio zmieniony przez Dj.Flash 2006-06-30, 01:28, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7132 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2006-07-01, 01:39
 
Witaj na BF.

Mam prosbe... Czy Mozesz przeniesc kawalki na inny server - niewiem jak inni ale ja nie moge nic posciagac.

Dzieki,

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6820 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#3 Wiadomość | 2006-07-01, 04:08
 
Zjedz na dół i kliknij Free a nastepnie odczekaj okolo 45 sekund i link sie wyswietli ja wlasnie sprawdzalem i dziala ale jesli bys mial nadal problemy to wrzuce na inny serwer.Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6565 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#4 Wiadomość | 2006-07-02, 22:55
 
to ja poprosze o wrzucenie na inny serw, wtedy chętnie przesłucham i ocenię.
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7130 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-07-03, 15:44 | Oddał głos na Novice
 
udało mi się zaciągnąć, Piter z Twojego mirrora nie idzie coś

Te kawałki na pewno nie są na novice'a, ale również troszkę brakuje im jeszcze do adv.
"Be cool", ze tak powiem, nie pasuje do towarzystwa - plastikowy, bez porywającego motywu. Brzytwiasty motyw nie umjmuje mnie ułożeniem nut, 3,5/10
"Pump it" - podoba mi się ten wysoki, powtarzany do znudzenia wokal. Między nim i bassem brakuje jakiegoś wypełniacza, motywu na 4 kicki, ew.8, 5/10
"Emotions" - piękny, dancowy clap, zabawa filtrami; pod motywem głownym skrzeczący motyw w build-up'ie. Jeszcze trochę zabawy z tym kawałkiem (dla mnie ciągle trochę zbyt pusto) i wyjdzie coś całkiem dobrego 6/10

NOVICE na dzień dzisiejszy
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7122 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#6 Wiadomość | 2006-07-03, 20:20
 
Loominator napisał/a:Piter z Twojego mirrora nie idzie coś


Nie bardzo wiem czemu miałoby nie działać - wszystkie moje utwory tam umieszczam i działają a i te linki sprawdzałem - również i po Twoim poście Loom i działa......
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7130 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#7 Wiadomość | 2006-07-03, 20:31
 
teraz działa, najwyraźniej tymczasowy problem ;)
na swoje usprawiedliwienie dodam, ze nie dzialaly wszystkie trzy
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Bass-T-No 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6820 dni temu
Posty: 54
Skąd: Warszawa
Punkty: 1
#8 Wiadomość | 2006-07-03, 21:04
 
Piter dzieki za wrzucenie kawalkow na serwer.Mialem wyslac na inny ale nie mialem kiedy .Jeszcze raz dzieki.Pozdrawiam :)
 
 
 
 
 
Dj.Flash
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6565 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#9 Wiadomość | 2006-07-05, 01:18
No to sobie nagrabię.... 
BeCool : Jest... przepraszam za słowo, obleśny. Naprawdę wstydziłbym się włączyć go przy kimkolwiek na kim mi zależy. Wybacz te mocne słowa, nie są skierowane w twoją osobę, a w ten .... utwór. 2/10

Emotions: o wiele lepiej. Początek nudny - perka sama to pomysł średni, chyba że jest oryginalna. Ta nei jest. Filtrowanie takie sobie. 0:41 - bardzo lubie takie synthy, szczegółnie w momentach gdy ucinane są górne częstotliwości, podoba mi się reverb na takich barwach za co masz u mnie plus. Stopa jest tandetna. Snare wali w kółko to samo. 1:34 - motyw jest za głośno (w moim odczuciu). Ale już jakiś kształt na daje utworowi, choć nie porywa. Od 2:03 do końca straszna nuda. 4/10

Pump I: synth pierd*** od początku wyjątkowo mi nie pasuje. gdyby był w centrum bardziej, a nie po lewo to może zrobiłby lepsze wrażenie (w końcu bass powinien grać w centrum). Motyw od 1:10 nie porywa. Ten pitchowany wokal.... gdzieś już to słyszałem. Skąd on jest? (mam wrażenie, że słyszałem go w radio). Perka jest taka bez życia... niestety, jeden króciutki hihat+stopa i claps/snare (który ma nałożony fatalny reverb i brzmi pusto...) nie wystarczą jako sekcja rytmiczna. W BeCool dorzuciłeś przynajmniej inne drumsy... 3/10

Uwagi ogólne: melodie, jeśli są, to w najprostrzej możliwej postaci. Perkusja nie polega na zapodaniu kilku barw (becool) czy bardzo niewielu (pump) parzyście . Sekcja rytmiczna ma być dynamiczna, a więc ma mieć kopa. Stopa powinna mieć soczyste brzmienie, a dużo transjentów nadaje dynamiki (oczywiście jeśli są umiejętnie rozłożone - czytaj nie tylko parzyście). Basy w twoich kawałkach są okropnie suche, nieatrakcyjne. Jedyne w zasadzie co mi się spodobało to trance anthemy (tak to się chyba zwie) z emotions. Przykro mi, nie postawię novice.

Co mogę ci poradzić - poczytaj trochę o warsztatowych niuansach. Na basy nakładaj Chorusy, stosuj kompresję.... poczytaj o używaniu EQ. No i najprostsze i bardzo ważne... zacznij korzystać z velocity. Jak coś wali non stop to samo z taką samą siłą to naprawdę się odechciewa. A jeśli tu dasz lżej, tu zaakcentujesz...robi się ciekawiej.

To by było na tyle. Nie łam się, następnym razem powinno być lepiej, ale to wymaga ciężkiej pracy.
Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7132 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#10 Wiadomość | 2006-07-05, 13:25 | Oddał głos na Novice
 
OK -
Moje pare slow....
Sciagnalem, przesluchalem.... i....

Dwa kalwalki maja ten sam rozped- ta sama strukture - trzeci jeszcze moze byc przzez to ze jest tam ten "vocal" ale to tylko tyle zalet.
Kazdy kawalek jest "suchy", brakuje barwy... brakuje glebi dzwieku... I czasem pomyslu....
Ale to jest to odrobienia. Wiec narazie zapraszam do Novice.

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6939 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#11 Wiadomość | 2006-07-05, 19:17 | Oddał głos na Novice
 
hmmm a wiec piersze moje glosowanie wiec wybaczcie jesli cos zknoce :roll: ;)
pierszy kawalek - be cool
piersze co mi sie nie spodobalo to te hity a szczegolnie ten ktory lupie z kickiem
bardzo porste mellodie jesli je mopzna tak nazwac
przejscia strasznie perfidne nie podobaja mi sie ani troche lecisz ciagle na tym samym motywie zmieniasz tylko brzemienia dlamnie wogle nie podchodzi

emotions lepeij
ale ciagle tak jak carmazine uwazam ze motyw na 1:34 jest duzo zaglosno pozatym ten na 1:03 tez troszeczke
ale tu dales jaki inny beat fajnie nawet to wyszlo ;) czegos tu jeszcze jednak brakuje

pump wokal wykozystanty byl juz w jakims kawalku nie powiem ci w jakim bo nie pamietam ale nie wazne
poczatke dlamnie bardzo sie podoba myslalem ze to co ciezkiego bedzie ale jednak nie az tak :)
i znowu motyw na 1:10 idzie moim zdaniem za glosno perkusja monotonna ten snare pod koniec jest jakis tez za glosny i wogle taki jakis suchy :/
ogolnie kawalki monotone dobrze ze 2 ostanie sa krutkie bo materialu tu na dluzszy napewno niema porste motywy pozatym jak dalmie mastering za cichy ale to juz kwestia mojego gustu ;) bo ja robie za ostry ale tak juz zostanie 8)
a wiec jak dla mnie Novice jak nic
pozdrawiam
 
 
 
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7127 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2006-07-06, 23:32 | Oddał głos na Novice
 
Wtórność, wtórność i jeszcze raz wtórność. Ja uważam, że osoby, które miały by ambicje na advance, powinni wykrzesać z siebie trochę więcej i albo choć spróbować zrobić coś orginalniejszego niż sztambowe melodyjki i oklepane przejścia (plus ciągłe bum-cyk bum-cyk), albo jeśli ich na to nie stać,to chociaż robić to co robią porządnie, tak żeby przynajmniej dało się przy tym potańczyć. W żadnym z tych utworów nie zauważyłem ani jednego, ani drugiego. W dodatku w Pump it wykorzystałeś wokal z Daft Punka, przez co bardziej kojarzy się z remiksem niż autorską produkcją.

Mam nadzieję, że z rangą novice popracujesz nad swoją muzyką i rozwiniesz się w którymś z tych kierunków o których pisałem wyżej. :)
 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6950 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#13 Wiadomość | 2006-07-07, 06:08 | Oddał głos na Novice
 
nov jak nic..<diabel>
 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » [Zgłoszenie] Dj.Flash

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi