Tiffany - Thunder
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » [mp3]Tiffany - Thunder
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6851 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#1 Wiadomość | 2006-06-22, 23:03
[mp3]Tiffany - Thunder 
czyli tego utworu już nigdy nie skończę :(

Chciałabym się podzielić z Wam swoją rozpaczą.... Własnie siedziałąm 4tą godzinę nad kawałkiem...
zapisywałam go z trzy razy.... a gdy zamknęłam FL Studio i znów otworzyłam projekt świecił on pustkami :o :|
Na komputerze znalazłam plik nazwany tak jak moj projekt, ale nie wiedziec czemu zostal zapisany pod Cool Edit Pro... (108KB, typ pliku 06).
Oczywiscie po otwraciu były same piski i trzaski :(

oto nigdy nie narodzone dziecko... Jedynie nóżka mu wystaje...

Thunder

gatunek: experimental
wykonanie: melodie na melodice alto HONNER
sample: free samples DoruMalaia, woda ze szlaufa

Prosze nie przejmować się zakończeniem... Miałam zamiar jutro posiedzieć nad wyłagodzeniem tego bitu...
Ale to już nigdy nie nastąpi :(




Zrozpaczona Tiff....
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7177 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-06-22, 23:41
 
Hmm, wielka szkoda. :( Domyślam się jakie to musi być irytujące. Dlatego ja każdy kolejny zapis robię w innym pliku, którego nazwa różni się tylko numerkiem. Zwiększa to bezpieczeństwo, ale też całkowicie nie chroni projektu przed utratą. Nieraz zdażało mi się zapomnieć i nie zapisywać projektu przez dłuższy czas. Kiedyś w ten sposób straciłem godzinę pracy po tym, jak zawiesił mi się Reason. Oczywiście wersja która później powstała zupełnie różniła się od pierwowzoru. Ale i tak polecam tą metodę, lepiej stracić godzinę pracy niż cztery.

Jeśli o twój utwór chodzi to naprawdę szkoda, bo zapowiadałby się naprawdę fajny kawałek muzyki. Masz niesłychany talent do odzwierciedlania w muzyce obrazu, który chcesz przedstawić. Co prawda niektóre brzmienia są nieco suche i aranżacja jest dość uboga, ale to wszystko byłoby jeszcze do zrobienia. No ale nie ma się co załamywać, trzeba żyć dalej i tworzyć dalej. :) Możesz jeszcze przecież spróbować odtworzyć ten utwór nie do końca tak, jak go zaczęłaś. Mając już gotową koncepcję z podwalinami w postaci napoczętego projektu, może w trakcie tworzenia od podstaw wpadną ci do głowy nowe pomysły?
 
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6851 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#3 Wiadomość | 2006-06-22, 23:48
 
dziękuję Fido.
Zobaczymy..... troszkę się zniechęciłam.... Utwór miałbyć o oczekiwaniu na burzę... o tych okropnych upałach...
Jeśli utnę te okropnie mocne bity... zniknie mi parę innych dźwięków... Narazie odzyskałam (znaczy zrobiłam na nowo) dwa bity...
Sęk w tym, że ja mam pomysł na ten utwór.
Tylko, że już teraz.... chyba skazałam go na śmierć :(
Może spadnie deszcz, zrobi się chłodniej i pomysł rozpłynie się jak waniliowy cukierek w ustach. I będe miała spokojną głowę, otwartą na nowy pomysł.
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6763 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#4 Wiadomość | 2006-06-23, 08:16
 
Rzeczywiscie eksperyment, fajna jest koncowka jak dochodzą te "zapowe" bebny dodaje to nieco dynamizmu, fajnie niepokojaco gra akordeon.
Co spowodowalo ze stworzylas cos takiego (odmiennego)?
pozd
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6851 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#5 Wiadomość | 2006-06-24, 09:43
 
No cóż Nerio... czas na zmiany. Za dużo już było smętów i delikatnej Tiff. Pozatym pomysł na utwór powstał wieczorem, gdy odbijało mi
po zbyt dużej dawce nauki. Siadłam sobie na łóżku, wzięłam melodikę do rąk i zaczęłam grać. Było potwornie gorąco... zanosiło się na burze.
Dotarło do mnie, że cały świat oczekuje tego ulewnego deszczu... zastygł ... znieruchomiał.. czeka w bedechu.
A potem burza się zaczęła, i miałam niezłego strach, bo u mnie burze zawsze są gwałtowne. Tak. To chyba o to chodziło. Zresztą od dłuższego czasu mam
ochotę stworzyć coś dynamicznego, nawet jeśli nie bedę umiała poskładach dudniących bitów w sensowne transowe przejścia czy coś w tym stylu.
Zresztą to nie pierwszy eksperyment tego typu... Ale boję się je pokazywać, bo są jeszcze nie dość dobre...
Podobny utwór powstał dokładnie miesiąc wcześniej. Ale też jest zupełnie nie do "użycia" bo za mało się w nim dzieje. Jedynie dobre jest to, że zaczęłam
używać oscylatora ;P

Halny
gatunek: eksperyment ;)

Do administratorów:dlatego piszę w tym dziale bo to jest właśnie "wszystko i nic" :roll:
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Steerpike 


Dołączył 6820 dni temu
Posty: 111
Skąd: ....
Punkty: 6
#6 Wiadomość | 2006-07-03, 23:19
 
hej Tiff :) jedna nogą a metamorwodzie...? :P utwor Thunder a moze zarys jest baaardzo klimatyczny zwlaszcza pierwsza polowa , cos innego twojego nisz dotychczas ..bardzo mi sie podoba.
szkoda ze padlo zrudelko. Pozdrawiam :)
 
 
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6851 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#7 Wiadomość | 2006-07-04, 18:01
 
Steerpikee postanowiłam że zrobimy ten kawałek w zespole :) na melodikę gitarę komputer i przeszkadzajki :) jakos przezyje ten utwor i mam nadzieje, ze nie straci na swym klimacie :)
Metamorfoza? hmmm.... każdy sie zmienia, a ja nie lubię stac w miejscu. Trzeba robic ciagle cos nowego...... chyba nadszedl ten czas ;)
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Wszystko i nic » [mp3]Tiffany - Thunder

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi