DJ Masterr - Klubb Mix III
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muza Gości] DJ Masterr - Klubb Mix III
 
DJ Masterr 



Dołączył 6663 dni temu
Posty: 8
Skąd: Jarocin
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-06-21, 12:13
[Muza Gości] DJ Masterr - Klubb Mix III 
3 UTWORKI: DANCE, CLUB, KLUBB TECHNO.....

Witam po dłuższej nieobecności, ale mojego poprzedniego posta jeszcze tam gdzieś znajdzeicie.
Dziś chciałbym przedstawić Wam moje kolejne utworki. Jeden z nich to poprostu "rura", a drugi to taka lekka dancówka, miła dla ucha i w ogóle.
(już słyszałem taką opinię, że to cukierkowy, mdły kawałek itp). Trzeci natomiast to krótkie demoko remixu który właśnie przygotowywuje, ale nie napisze jakiego to utworu, z resztą po tym co usłyszycie nie będziecie mieli nawet okazji się domyśleć. Oceniajcie !!!
Pozdro :)))

<<< Klubb Mix III >>>

<<< Waiting For Summer (Dance Edit) >>>

<<< DEMO >>>
 
 
 
 
 
* zablokowano *
* zablokowano *
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6663 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#2 Wiadomość | 2006-06-22, 15:23
 
Klub Mix III
Niezabardzo mi się podoba. Bez obrazy ale zalatuje mi tu tandetnym pseudotechno.
Przyznam, że dosyć ładnie pogodziłeś bongoski z wokalem. Wokale po polsku są kompletnie bez sensu, kawałek robi się przez to nieco prymitywny, ale te smerfne wokale w tle są wporządku. Lead całkiem niezły, melodycznie ujdzie (vanguard i the beast, prawda? :P).
Wstrzymam się od oceny, jko, ze kawałek do mnie nie trafia, choć słychać, że kompozycja trzyma się kupy. Technicznie także, nie znalazłem zastrzeżeń.

Waiting For Summer (Dance Edit)
Synthy, leady i wszystko w tym kawałki ma genialną barwę, miła dla ucha, dzięki temu utworek ma świetny, plażowy klimat. No i melodie - miodzik!
Troszkę brakuje trochę dynamiki w rytmie, nie zaszkodziłyby tu jakieś bogate linie close hatów. Także snaregate'y niezbyt mi podchodzą, za dużo nutek zaraz po sobie. Jak już koniecznie potrzebujesz aż tyle snarów naraz, to zmień im tonacje (nisko, średnio, wysoko). Clapa bym jeszcze wymienił, bo ma dziwną barwę.
Trochę instrumenty i sample się zagłuszają, na EQ to raczej tu wiele nie zdziałasz, najwyżej skopiesz brzmienie wieć pobaw się panoramą:
bass 30% na prawo, kick 10% na prawo, openhaty 15% procent na prawo, closehaty na prawo 5%, a resztę synthów na lewo (ale to już na wyczucie).
At 3:34 jesteśmy przygotowani na zakończenie utworu, a tu znowu nam pogrywa. Błąd aranżacyjny, który nalezy poprawić.
Kawałek na 8/10, głównie ze względu na barwy, bo popełniłeś kilka błędów technicznych.
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [Muza Gości] DJ Masterr - Klubb Mix III

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi