Dj Fc
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Dj Fc

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (1) : Nov (4) : Średnia (3.0)

 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6936 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#1 Wiadomość | 2006-06-18, 18:05
Dj Fc 
Witam ponownie
Nie jestem wstanie udostempnic w tym momencie 3 kawalko mam nadzije ze 2 starcza
(nie posiadam w tym momencie serwera a na mp3.wp... reszta moich kawealkow czeka na autoryzacje
A wiec jestem z Suwałk skladam nutki na fl czasami wykozystuje troszke reasona do koncowej ubrubki wavlab, cubase, nuedo.
Nie staram sie robic nic w okreslonym stylu roznie to bywa pozatym nie mi oceniac
Pozdro
http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=152935

http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=152891

Gdyby linki nie dzialaly (djfc.mp3.wp.pl)
edit

http://www.yousendit.com/...1601F054B848997

http://www.yousendit.com/...A22AE314C4697A3

ok thx ;)

http://www.yousendit.com/...18B708C5092E14E
Ostatnio zmieniony przez Dj Fc 2006-06-24, 15:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6594 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#2 Wiadomość | 2006-06-19, 19:18 | Oddał głos na Novice
 
Witam

Nie należę do miłośników gatunku który uprawiasz. Dlatego jeżeli już słucham czegoś z tej dziedziny to oczekuje zaskoczenia i jakiegoś nowatorstwa które by mnie zainteresowało. Niestety oba zlały mi się w jedną całość. Po pierwszym przesłuchaniu rozróżniłem tylko tyle że zaczynają się inaczej. Jak nam mój gust techniczne zrealizowane są poprawnie.

In the trance - melodia prowadząca kawałek bardzo oklepana, chyba już wolałbym jakąś dysharmonie a brzmienie lead-u w drugiej części kawałka wręcz mnie drażni. Jedyne co przykuło moją uwagę in plus to dość ciekawe motywy chodzące w tle.

Tribut - motyw od 30 sek do 1 10 nawet mi się podobał, potem już coś co nazywam komercją, a słuchając końca to nie wiem którego kawałka z dwóch słucham

To tyle. Oceniam Ciebie na Novice. Spróbuj coś dodać w tej muzyce co wyprowadzi cię trochę z konwencji tego gatunku, coś co nada jej choć trochę orginalności.

Pzdr
 
 
 
 
 
Takie małe chmurki, takie bardzo fluffy, fluffy
www.ssah.tarchomin.pl
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6728 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-06-19, 20:27 | Oddał głos na Advanced
 
Tribut
Kawałek można powiedzieć udany...
Widzę że mamy podobne style rania... też lubisz filtry i dużo pada...
Snary mają za dużo flanglera...
melodia taka jaką lubię ...
spoojna... transowa...
po tym kawałku dostajesz ADV
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7120 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#4 Wiadomość | 2006-06-21, 23:32 | Oddał głos na Novice
 
Tribut. Slaba dynamika kawalka. brzmienia standardowe, master tez cienki. Melodie ogolnie spoko. Ulozenie kawalka moze byc.
In the trance. Brzmienie standardowe. Wydaje sie ze wogle nie krecisz presetami i dlatego slychac podstawowe dzwieki. Master slaby. Bass do wymiany. Dla mnie novice.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6936 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#5 Wiadomość | 2006-06-23, 19:09
 
Hmmm mysle ze panuje tu wolnosc slowa wiec chociaz jestes moderatorem moge powiedziec co mysle i jak moim zdaniem jest Paul wiec...
moim zdaniem moj masternig jest lepszy od twojego reszta to kwestiagustu dynamica tez jesli masz watpliwosci cubse \ statystyki
jesli chesz moge przemasterowac jaks towj kawalek i dac tu do porownania jak bede mial czas
pozdrawiam ;)

ps.
komercja to robienie czegos pod publike i dla kasy ja napewno komercji nie robie
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6695 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#6 Wiadomość | 2006-06-23, 21:11
 
Tribute - drewniany basik.. ni elubie ale to subiektywne odczucie.. kick taki sobie.. hmm master.. jak na moje ucho calkiem przadny... ladna przestrzen na padach.. glowne synthy mogly by byc troszke blizej.. no ale niestety.. przejscia sa malo trafione.. kick ginie w miksie.. poza przestrzenia to dol zrealizowales zle.. slycahc synthy.. drewniany bass a kick gra gdzies z tylu.. poza tym rodzaj tej muzy.. to juz bylo na poczatku lat 90.. ciagnieto to przez ok 8-10 lat.. a Ty do tego wracasz.. standardowy kawalek klubiwy ktory niczym nie jest w stanie zaciekawic.. nawet melodie mimo ze nie jest zla.. to nie jestem w stanie jej zapamietac..

In the trance - hmm rozkladales kiedys haty w panoramie .. podobny bass, tutaj nawet kick slychac wiec nie jest zle.. melodia troszke prymitywna.. i ten bass na "i". aranzacyjnie nie jest najgorzej.. tutaj z realziacja jest gorzej.. kick i bas z przodu fajnie.. ale ten synth z tylu jakos tak nic nie wnosi ani to tlo ani nic... i jeszcze sie urywa.. wszedl charczacy synth i melodi ajaka gra jest no wybacz ale nie do sluchania :) jakos z biesiada mi sie to kojarzy.. no taki sobie kawalek i te melo :) nie dla mnie :)

Strange things - no bardzo szutncize ten isntrument na pocatku brzmi :) pmysl na kawalek calkiem.. bas znowu wsystk popsul.. piainko moglo by grac bardziej "wyrafinowanie". ZNowu te same sample. Wszyskto w tym kawalku jest takie plaskie.. wszystko leci srodkiem.. te pianino potem juz zaczyan meczyc.. tutaj z kolei bas ginie w miksie.. wszyskti kicki u CIebie sa tak podobne do siebie ze az bol.. nie odchodzisz od standardow.. jakby kts mi puscil gdzies Twoj kawalek to bym nigdy nie zgadl ze to Twoj.. wymienlbym po drodze za to 40 innych wykonawcow.. ten kawalek ma kiepska aranzacje jest nudny..

Heh ooglnie to nic nowego to jzu bylo z 1000 razy.. realizacja nie jest strasznie zla..ale bardzo duzo jej jescze brakuje.. a skoro jest owlnosc slowa to wmoim przekonaniu sluchajac Twoich utworow.. a utowrow Paula.. to niestety wyapdasz jakosciowo blado :) ale to mja subiektywna opinia.. ja sie w kazdymr azie od glosu teraz wstrzymuje.. bo dla mnie jestes na granicy Novice i Adv :)

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6936 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#7 Wiadomość | 2006-06-24, 01:30
 
ale ja napisalem tylko na temat masteringu a to inna kwestia :)
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6695 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#8 Wiadomość | 2006-06-24, 13:32
 
Dj Fc napisał/a:ale ja napisalem tylko na temat masteringu a to inna kwestia

mastering wlica sie do realizacji.. realziacja to miks i master :) i liczy sie efekt koncowy :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6936 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#9 Wiadomość | 2006-06-24, 14:57
 
prawda prawda
nie no Paul jest lepszy duzo odemnie pod wzgledem komponowania osluchania itd
ale mastering ma cienki tylko to chialem powiedziec mysle ze nie ma snesu rozwlekac tego tematu i zasmiecac forum
pozdrawiam
 
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6757 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#10 Wiadomość | 2006-06-24, 19:30 | Oddał głos na Novice
 
Dwa pierwsze utwory zacvzynają się identycznie tymi samymi hatami. One w zasadzie są podobne zarówno jeśli chodzi o brzmienie jak i moledykę.
Mówisz, że starasz się robić utwory w różnym stylu. Ja ten styl słyszałem wielokrotnie u innych wykonawców. Nie wiem czy to nie wina tego, że stosujesz takie gołe elementy charakterystyczne dla FL. Poza tym same nazwy utorów już wskazują na to, w jaki gatunek z założenia chciałeś wejść.
Przesłuchałem też ostatni z utworów. Uzyskałeś w nim w miarę ciekawy klimat. Brzmienie w tym wypadku trochę kuleje. Głównie stopa sprawia wrażenie grającej osobno, chyba zbyt z przodu. Skoro całość jest mocno na(reverb)iona to w tym momencie stopa p[owinna być bardziej z tyłu. :) Mastering jest w miarę poprawny, nie będę Cie do nikogo porównywał, uważam, że bardzo nieładnie postąpiłeś odgryzając się na Paulu na zasadzie odwetu małego dziecka. My tu oceniamy Ciebie a nie Paula :)

NOVICE
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6936 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#11 Wiadomość | 2006-06-24, 21:38
 
sorki ze sie odgryzlem ale poczulem sie troszke urazony :/ <wstydnis> :roll:
 
 
 
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6938 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#12 Wiadomość | 2006-06-25, 14:08 | Oddał głos na Novice
 
Witam,

Tribute:
Przyjemne synthy
Stopa moim zdaniem za bardzo z przodu
Haty pod spodem ... hmmm ... mam wrażenie że to loop. (niewszystkie oczywiście)
Ogólnie leciało i przeleciało... Nie ma w tym jakiegoś pomysłu, wałkujesz rytmy które (akurat mi) nie zapadły w pamięć.
Aranżacja... troche w nij namieszałeś... sporo jej ale czy nie za dużo ?
Technika i master... No cóż, dynamika jest OK... natomiast spójż na wykres poniżej i zwróć uwagę na lińję Possibly Clipped... (wartość powinna być bliska zeru).

Kod:    Left    Right
Min Sample Value:    -32768    -32768
Max Sample Value:    32767    32767
Peak Amplitude:    -.01 dB    -.01 dB
Possibly Clipped:    330    378
DC Offset:    .113     .12
Minimum RMS Power:    -59.88 dB    -59.7 dB
Maximum RMS Power:    -3.59 dB    -3.71 dB
Average RMS Power:    -11.36 dB    -11.02 dB
Total RMS Power:    -10.78 dB    -10.46 dB
Actual Bit Depth:    16 Bits    16 Bits

Using RMS Window of 50 ms


In the trance...
Zaczyna się bardzo nie ciekawie... ten hat moim zdaniem niepotrzebny..
Arpegio szczątkowe, nie podoba mi sie... bez pomysłu.
Jak dla mnie za dużo grasz stopą w przerywnikach... może lepiej było by ją wyciszyć i powoli nakręcać temat... ?
Hehe, no prawie dam sobie ręke uciąć, że używasz loopa do hatów.
Ten dźwięk i jego rytm na 2:48 i dalej ... feeee :(
Dużo powtórek wcześniejszych fraz... a rytm prawie w ogóle sie nie zmienia...
Masster jak i w poprzednim utworku... średnio na jeżyka... nie jest źle ale te clipowanie zabija.

Ogólnie musisz moim zdaniem poćwiczyć pomysły bo samą realizację już jakoś przyswoiłeś...

Balansujesz na granicy NOV i ADV , więc swoim starym zwyczajem z czystym sumieniem mogę jedynie dać NOV... jeśli podszkolisz to o czym mówie powyżej to niedługo czeka Cię awans do ADV.

Pozdr.
Adix

PS.
Tribute zdecydowanie lepszy od In the Trance.
 
 
 
 
Dj Fc 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6936 dni temu
Posty: 48
Skąd: Suwalki
Punkty: 22
#13 Wiadomość | 2006-06-25, 15:09
 
to loop ale nei cudzy ok postaram sie cya
 
 
 
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#14 Wiadomość | 2006-06-26, 14:08
 
witam,
no ja niegdy prze nigdy nie tolerowalem takiej nuty i nie ocenie <wsciekly>
chociarz mnie kusi zeby dac nov ale moze sie nie znam....\\pozdro :]

2006-06-26, 15:14 // Dodano
Adix napisał/a: Left Right
Min Sample Value: -32768 -32768
Max Sample Value: 32767 32767
Peak Amplitude: -.01 dB -.01 dB
Possibly Clipped: 330 378
DC Offset: .113 .12
Minimum RMS Power: -59.88 dB -59.7 dB
Maximum RMS Power: -3.59 dB -3.71 dB
Average RMS Power: -11.36 dB -11.02 dB
Total RMS Power: -10.78 dB -10.46 dB
Actual Bit Depth: 16 Bits 16 Bits

Using RMS Window of 50 ms


no dokladnie clipped za wysok,i offset tez jest, a nie powinno byc | i troche zkrecony walek jest bo total RMS Power masz ~10-11 co daje mu kopa , lecz staraj sie zgrac w ten sposob by głosnosc kawalka byla taka sama, a na RMS widnialo 13 :D
w ten czas bedzie ok !! i walek bedzie kopalllllllllllllllllllllllllllllllllllll l ;) wiem wymadrzam sie ale to fakt
ps. samemu mi to ciezko wychodzi ale staram sie :) \

pzdr
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Dj Fc

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi