Pit - Send me an Angel (retro...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Pit - Send me an Angel (retro 2006)
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#1 Wiadomość | 2006-06-18, 13:34
[demo] Pit - Send me an Angel (retro 2006) 
Eh nigdy jeszcze w zyciu nic nie remixowalem starego :) a ten kawalek mi sie bardzo podoba :D zwlaszcza w wykonaniu Pet Shopow :) i tak se postanowilem cos z nim zrobic ale narazie na planach sie skonczylo ;) prosty wstep z woalem i troche rozwiniecia.. na glowny motyw nie mialem pomyslu ale mysle ze wywale ten trancowy lead z konca i zostawie jakes pianinko.. nie hce zeby to byl jakis typowy trance.. zreszta :P ja sie nie znam an tym gatunku a na HH tego nie przerobie :) Poniewaz jest to moj pierwszy remix to nie wiem czy go konczyc w ogole.. nie chec skaleczyc tak wspanialego kawalka :D

http://s002.wyslijto.pl/i...775379465077300

Pozdrawiam
Take Care

e wrzucilem bez tych trancowych leadow..
Ostatnio zmieniony przez Pit 2006-06-20, 13:07, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,33 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6868 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-06-18, 20:54 | Ocenił na 7
 
...takie to troszkę dicho z dawnych lat ale swój urok ma :) ...na 2:51 powinieneś wchodzic juz z werblem czy tam snarem "jasnym"...trochę szkoda że kawałek jest taki troszke monotonny...od czasu do czasu jakiś fx na czasie możesz wstawić...pianinko w utworze jest bardzo wskazane...narazie to tyle jakna pierwsze wrażenie 7
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-06-18, 21:01
 
to demo peter wiem ze jest monotonne ale dzieki za uwage.. no oajrzy mi sie to z trancem z lat 90 ale tak w sumie chcialem podobny klimat uzyskac.. pracuje obecine nad jakas ciekawze partia pianina :) i mysle and aranzacja :) dzieki wielkie za komentarz.. na ocenach mi narazie nie zalezy :P bo wiem ze beda niskie :D

Pozdrawiam
Take Care
Średnia: 7,33 
 
 
 
What dreams may come ...
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6959 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#4 Wiadomość | 2006-06-21, 07:38 | Ocenił na 8
 
Calkiem fajny i klimatyczny utworek Ci wyszedł!
Dobry kick i pieknie grajace pianinko. Ciekawy wokal, choć mógłby być urozmaicony, bo ciągle powatrza sie to samo. Pady fajnie go dopełniają i uprzestrzenniają produkcję. Ten syczący synth który wchodzi kiedy skończy wokal jest nieporzeby. Fakty brzmi ciekawie, ale raczej wprowadza tylko chaos, a ja uważam że spokojnie byś się bez niego obył, bez strarty dla utworu. I zakończenie można by jakieś zrobić.
Po czasie, okropnie uwiera monotonia, ale to jeno demo wiec wierze, że finał bedzie na prawdę Ciekawy, bo w tym utworze jest potencjał!
Duzo mozna jeszcze zrobić, oj dużo i może być na prwdę bardzo dobrze.
8 na zachęte :P

Pozdrawiam!
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6818 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#5 Wiadomość | 2006-06-21, 11:04
 
Utwór dobrze zrealizowany. To duży plus.
Bass - rura.... czy aby na pewno tu pasuje?
Nad monotonią jeszcze pewnie popracujesz, to sie nie czepiam :)
Remiksujesz utwór dość wiekowy, a barwami dzwiekow powracasz do tejze epoki... nie wiem czy nie lkepiej byloby unowoczesnic wlasnie brzmieniowo ten utwor. Synthy są straszliwie przejedzone, nawet flanger nie pomaga :P. Pianino wiadomo - ponadczasowe, nie można sie przyczepic. SZukaj nowych brzmien. Ciekawych fxow, bo tylko w ten sposob moze udac ci sie remixem zaciekawic.
Ja to bym tu w ogole coś połamał - jak zwykle :P
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7181 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#6 Wiadomość | 2006-06-21, 23:04 | Ocenił na 7
 
Fajny poczatek. Dobrze krecone filtrami. Bass troche mi nie podchodzi brzmieniowo, ale ulozenie spoko jest. Pady spoko. Linia perkusyjna dla mnie do wymiany. Za schematyczna i malo urozmaicona. Jak dobrze rozegrasz to final moze byc spoko
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [demo] Pit - Send me an Angel (retro 2006)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi