DIAGNOSTICK - Never end
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final]DIAGNOSTICK - Never end
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-11-06, 13:07
[final]DIAGNOSTICK - Never end 
eloo na wstepie chciałem podziekować dj Tabriz owi za napisanie postu o destrukcji mojej płyty głownej :(
jak narazie mam zastepczą ale nie wie m na jak długo wiec niczego nie moge planować za bardzo i obiecuje ze jak tylko znajde troszke czasu to dam profil info dla moderatorów
a to jest moje nowedzieło trancowe oczywiscie mam nadzije ze sie wam spodoba :)
zycze miełego słuchania
podziekowania dla mr Kraneeeca za serw


http://www.members.lycos.co.uk/kraneeec/

pozdro & best regards
Ostatnio zmieniony przez DIAGNOSTICK 2004-11-07, 12:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#2 Wiadomość | 2004-11-06, 13:24
 
no kawalek juz ze trzeci raz pod rząd leci a ja żadnych błędów nie dostrzegłem, nic mnie szczególnie nie gryzie a także nie porywa, nie wiem co napisac :roll:
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#3 Wiadomość | 2004-11-06, 13:41
 
zgodze sie z tabrizem technicznie poprawny ale nie porywa niczym, podobnie jak w ostatniej produkcji JTM'a - nie moj klimat.
hmmm... dzwieki jakies takie surowe jak dla mnie, pianinko lekko bym przedluzyl (za krotki dzwiek i wyszlo takie pikanie)
takie 3+/5 :wink:
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
Cali Inc. 



Dołączył 7183 dni temu
Posty: 123
Skąd: Lubin/Chocianów
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2004-11-06, 13:43
 
piosenka dla mnie wypasiona:) excellent...melo wymiata na maxa....toen poczatek tak mnie kreci ze.......główne melo jest poprostu piekne:) gratuluje...jedna z moich ulubionych piosenek w ogóle...:)
 
 
 
 
 
..::: Trance Music Is Still Alive :::..
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2004-11-06, 17:13
 
hmm jakos nie widze nigdzie linka ???
 
 
 
 
Braincreator 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 773
Skąd: Szydłowiec
Punkty: 8
#6 Wiadomość | 2004-11-06, 23:14
 
Diagnostick prosił abym zapodał linka - http://members.lycos.co.u...k-never_end.mp3
 
 
 
 
 
http://braincreator.mp3.wp.pl/ www.braincreator.prv.pl
Braincreator - Bounce Muthafuckaz released on DJ Party vol.18
Darek Janik vs DJ Andrew - Destination (Inc. Braincreator, DJ Ozi, DJ Kc Rmx's) Singiel Soon :P
 
JTM 
VIP


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#7 Wiadomość | 2004-11-07, 11:48
 
Ten link nie działa :(
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2004-11-07, 12:03
 
jest nowy link zapraszam :)
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
JTM 
VIP


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 508
Skąd: Kęty
Punkty: 10
#9 Wiadomość | 2004-11-07, 13:21
 
Poczatek fajny. Lubie jak tak spokojnie sie zaczyna. Nie podoba mi sie ten efekt 0.11 . Pady sa bardzo dobre i melodia tez ciekawa. 0.29 fajne wejscie . 0.54 fajne wchodzi ta stopa. Gdzies juz kiedys slyszalem ta melodia tylko troche inna. kilka poczatkowych taktów jest takich samych. Perkusja jest bardzo dobra. 2.16 super zwonienie akcji . Pady sa wpozadku 2.40 fajny fx. 2.41 bardzo dobre rozwiniecie. Klasa. Niczego temu nie brakuje z tym ze 3.07 mogłes nie wchodzic tak gwałtownie z ta stopa tylko zrobic jeszcze jakies przejscie ale w zasadzie tak tez moze byc tylko ze jest prosciej. Melodia ogolnie jest ciekawa i barwa syntha jest ok. To pianko jest ok tylko zabardzo ma uciete niskie czestotliwosci. To jest sampl jesli mozna wiedziec? Ale jest ok bo jest jasne a ja lubie jasne piana. ALe musze zaznaczyc ze ciezko jest o dobre piano. Oczywiscie jesli chodzi o kompa. 5.47 ten moment bardzo mi sie podoba a zwlaszcza to krecenie cutoffem. Synth jest bardzo dobry.

Podsumowujac to kawałek bardzo dobry nie jest hitem ale jest bardzo ciekawy. mnie w przeciwienstwie do Qbs klimat bardzo odpowiada.
Masz spory potencjał w robieniu muzyki. Tak trzymaj.
Dzieki za uwage. :wink:
 
 
 
 
 
Moja muza www.soho.pl
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#10 Wiadomość | 2004-11-07, 13:33
 
Podoba mi się początek tego kawałka, ładnie pady się budują. Jednak moim zdaniem intro z bitem mogłoby być trochę dłuższe, outra do wmiksowania następnego kawałka również nie ma, więc kawałek w tej postaci jest dość trudny do umieszczenia w secie. Fajnie by było jakbyć wypuścił "Club Mix" do miksowania w setach. Koło 1:35 świetne haty wchodzą. Twoje pady to potęga, są fenomenalne, do tego fajnie okraszone różnego rodzaju drobnymi wstawkami i efekcikami. Klasyczny uplifting trance. Koło 4:55 znów wchodzą te haty, dają świetną dynamikę.
 
 
 
 
Mane 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 109
Skąd: Szczecin
Punkty: 5
#11 Wiadomość | 2004-11-07, 13:52
 
faktycznie super poczatek, fajne melodie, w zasadzie jakos nie widze niczego co na siłe miał bym sie doczepiac :) naprawde swietny utwór typowo trance'owy i tak trzymac 8)
 
 
 
 
VpR 



Dołączył 7183 dni temu
Posty: 139
Skąd: katowice
Punkty: 5
#12 Wiadomość | 2004-11-07, 21:04
 
dla mnie bomba kawalek, swietnie poskladany, melodycznie jak najbardziej do mnie przemawia - mysle ze jeden z fajniejszych kawalkow na Bf.
 
 
 
 
 
adult music
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#13 Wiadomość | 2004-11-07, 22:05
 
Hmmm....

Nie powiem, ladnie brzmi, dobrze sie slucha.... moze byc jak dla mnie background do rozwiazywania problemow z komputerami, bo lepiej mi sie wtedy pracuje :)

Raczej nie mam nic do pobiadolenia.....

Pozdrawiam

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7182 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#14 Wiadomość | 2004-11-07, 23:20
 
Przyjemny kawałek, ale tylko, jeśli się na nim nie skupię, bo jak już to zrobię, to stwierdzam, że brakuje mi melodii... Za dużo formy, za mało treści, ale tym mniejwięcej charakteryzuje się muzyka 'na tło', więc do tego celu kawałek nadaje się bardzo dobrze ;) Nie przeszkadza w wykonywaniu innych czynności, a coś ładnie gra :)
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#15 Wiadomość | 2004-11-08, 15:42
 
ladnie zbudowany poczatek, melo w pewnych momentach powinienes bardziej podciac na gorze, bo szum przesterowania troche jednak przeszkadza (to melo od 0:54). zaje**** melo glowne..ze sie tak wyraze 8) ..trancowy ideal. Jaki sie poziom na Bf robi..
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#16 Wiadomość | 2004-11-08, 18:16
 
co tu wiele napisac zgadzam sie z Loomem ze jest szum przesteru na melo glownym
piano chyba ciut za cicho i jak dla mnie za duzy deley na nim (ale to indywidulana kwestia)
ogolnie swietna robota
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#17 Wiadomość | 2004-11-08, 22:04
 
Robisz Trance i to bardzo przyzwoicie. Jak narazie minely 2 min i nie mam sie do czego przyczepiac. Przejscie tez typowo Trance'owe. Chyba jedyne do czego sie przyczepie, ze walek nie wnosi nic nowego. Trance wg schematow. Sprobuj przelamywac schematy tworzyc cos nietypowego i nowatorskiego. Talent masz i to duzy.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7182 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#18 Wiadomość | 2004-11-08, 22:46
 
mhyyy wiesz nie zgodze sie ze robie schematyczną muze bo naprawde nie mam gotowego schematu !! robie muze taką jaką ja czuje w ogóle nie kumama takiego stwierdzenia schematyczne poprostu staram sie zeby w kawłku były elemety trancowe
na serioo pokazcie mi kawałek przynajmniej podobny do mojego??
nie mówie bo niekture zeczy zawsze mam takie same np crashe w przejsciach itd ale to są małe wstawki a poza tym nowatorskie nie znaczy dobre mi sie taka muza podoba i nic na to nie poradze.I nie jestem zdania ze na siłe nie bede robił kawałków które mogą sie podobac poniewaz są nowatorskie poza tym nowatorskie kawałki sie podobaja jak je wypuszcza ktoś bardzo znany dj albo producęt znany typu beny b......itd
wiesz ja wkąłdam duzo w moje kawałki nie robie ich za kims tylko na serio muza jest częscią mnie...........

ps. dziek iza wszsytkie kometarze i czekam na wiecej :P

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#19 Wiadomość | 2004-11-09, 12:12
 
Nie mowie, ze mi sie nie podobalo czy cos. Kawalek jak pisalem jest na poziomie. Tylko dla mnie jest typowym Trancem. Jakos mam teraz takie glupie fazy, ze podoba mi sie cos "innego", "dziwnego" i tyle.

Naprawde jestes niezly w tym co robisz, tylko kawalek dla mnie przynajmniej jest typowy.
To, ze wkladasz w to duzo siebie i ze robisz jak czujesz to swietnie i o to wlasnie chodzi.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7173 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#20 Wiadomość | 2004-12-18, 22:21
 
Przyznam, że transowe produkcje już mi troszkę wychodzą bokiem a większość BFowców właśnie transem się zajmuje ;-) No - ale skoro już zaciągnąłem to napiszę - i to napiszę dobrze.
To, co słyszę teraz to jest UROZMAICONY trance - to jest jedna z tych cech muzyki, którą sobie cenię najbardziej w każdym stylu. Sklejasz różne pomysły i to sklejasz je umiejętnie. Przyznać również muszę, że jest to trance porywający - komercyjny czy niekomercyjny - tego nei rozróżniam - faktem jest, że jest to solidny kawał dobrej muzyki. Nawet piano, którego używanie w innych produkcjach niż jazz uważam za nadużycie jest tu wkomponowane całkiem przyzwoicie. Prosty motyw nie narzucający się banałem. Krótkie analogowe brzmienia dają ogromny potencjał dynamiki a jednocześnie nei powtarzają się w jednym motywie nieskończoną ilość razy (albo ten motyw jest na tyle ciekawy, ze nie sprawia wrażenia przesadnej powtarzalności). Prosta perka to rytm, którego nei sposób zgubić na parkiecie. No i na końcu wspomnę o początku ;-) - tajemniczy - wprowadzający w nowy świat tego włąśnie - jednego, solidnego świata transu diagnostycznego..............

Technicznie po prostu nei jestem w stanie się do czegokolwiek przyczepić - wszystko siedzi - po prostu git machina.

Pozdrawiam i
Pit
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7178 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#21 Wiadomość | 2004-12-19, 09:56
 
poczatek ciekawy, od 1:08 chaty ktore wchodza dalbym moze troszeczke glosniej, minimalnie. w 2:20 ciekawe przejscie, oryginalne :-) ogolnie mowiac technicznie kawalek jest dopracowany i do niczego sie nie mozna doczepic. jedyny zgrzyt to to ze utwor ten zawiera wg mnie juz zdarte, wyświechtane motywy, to jest jego minus. mysle jednak ze na parkiecie niezle by ten kawalek namieszal z ludziamy ;-)
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
DJ Moralez 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7183 dni temu
Posty: 63
Skąd: Mierzęcice
Punkty: 13
#22 Wiadomość | 2004-12-19, 14:17
 
Naprawde kawał dobrej roboty! technicznie nic dodać nic ująć ale wydaje mi się, że już podobny motyw już gdzieś słyszałem. Fajnie się tego słucha, kawałek tak jakby wprowadza słuchacza w swego rodzaju trans - stan podświadomości. Nawet ja słuchając go pierwszy raz rozmarzyłem się trochę - przeniosłem się myślami w inne miejsce...świetna robota!
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [final]DIAGNOSTICK - Never end

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi