Fido - Cicha Noc
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Fido - Cicha Noc
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2004-12-24, 12:40
[finał] Fido - Cicha Noc 
Hm, w sumie sam nie wiem czy dobrze robię... :? Nie komentuję niczyjej muzy, mało udzielam się na forum. Mam naprawdę dużo innych zajęć, które pochłaniają cały mój wolny czas. Ale od 4 miesięcy nie zrobiłem żadnego normalnego utworu (tylko Sto Lat na urodziny Tabriza), a świąteczna atmosfera tak mi się udzieliła, że po prostu nie wytrzymałem i usiadłem wczoraj do robienia muzy. Poniżej prezentuję efekt wczorajszego siedzenia. Nie chcę komentarzy, najlepiej żeby któryś z adminów zablokował ten temat. Ja nie oceniam, więc nie powinienem być oceniany. Zamieszczam ten utwór tylko ze względu na święta, po świętach na pewno straci połowę uroku.

Link: http://www.fbp.ilan.pl/download/Cicha_Noc.mp3

A dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli, kolęda "Wśród Nocnej Ciszy" nagrana przeze mnie na święta w zeszłym roku:

Link: http://www.fbp.ilan.pl/do...ocnej_ciszy.mp3

Przy okazji chciałbym Wam życzyć jak najszczęśliwszych świąt spędzonych w miłym, rodzinnym gronie, spełnienia wszelkich waszych marzeń, natchnienia do robienia muzy no i wielu wspaniałych prezentów pod choinką. ;)
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
qbs 
~Administrator~
dreamer of the dreams


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7176 dni temu
Posty: 4640
Skąd: wrocław
Punkty: 27
#2 Wiadomość | 2004-12-24, 12:45
 
niestety ty fido jestes tym dzieki ktoremu ta strona stoi i sie rozwija, robisz tutaj najwiecej roboty wiec, nie wiem czemu mialbym albo ktos mialby ci zablokowac topica.

juz sie ladnie ciagnie 3kb/s :( (LIMIT :evil:)

wzajemnie spokojnych rodzinnych smacznych i milych swiat :)

[ Dodano: 2004-12-24, 17:34 ]
wsrod nocnej dziczy :wink:
fajnie brzmi tylko ten poczatkowy chorek za bardzo mi nie podpasowal pozniejsze skrzypce troszke za bardzo piszczace ale jak wejdzie reszta to juz wtedy ladnie sie komponuje. fajny klimacik. szkoda jedynie ze koledy sa takie smutne :?.

cicha noc
hehe ci powiem ze to dziwnie brzmi, bo z jednej strony jak jakas wiejska kapela (perkusja) a z drugiej pady niczym z dobrych tranceowych utworkow. ale ogolnie fajnie ci to wyszlo. klimacik fajnie oba trzymaja a to najwazniejsze.
 
 
 
 
 
nie mam czasu :(
 
AleX Cee 


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-24, 22:12
 
cicha noc: dla mnie wypas jak kazdy Twoj kawalek ten synth od 56 s co leci w tle mnie rozpi**** zaje****!!w ogóle calosc baardzo mi sie podoba:) wypas :)

pzdr.:)

ps. fido odezwij sie do mnie na gg jak bedziesz :)
 
 
 
 
 
mess with the best - die like the rest
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#4 Wiadomość | 2004-12-25, 23:28
 
ale co ja mam komentować? se posłuchałem tej "Cichej Nocy", a jako że święta są to i odświeżyłem przy okazji tę poprzednią kolędę, jejciu no i nie wiem co napisać bo nie mam co, wpisuję się tu tylko po to żebyś wiedział że po raz kolejny odstawiłeś kawał świetnej roboty, znów wszystko czysto, ładnie, wszystko zgrane, poprawny aranż, zachowałeś klimat kolędy a jednocześnie umiejętnie wplotłeś w nią część siebie i swojej twórczości, ale zrobiłeś to tak subtelnie, że całość brzmi poprostu świetnie, gdyby ktoś mi dał kasetę z tak nagraną kolędą i powiedzałby że kupił w sklepie nawet bym nic nie powiedział, poprostu kawałek (i poprzedni też, chociaż ten bardziej ;)) stoją na tak wysokim poziomie że słyszałem już kolędy o wiele gorzej brzmiące/zaaranżowane, które były normalnie sprzedawane w sklepie, jak dla mnie to za żadko (rzadko? jejku, kto mi ukradł ortografię?!?) robisz muzykę, kolęda jest super, postaram się ją zaprezentować jutro przed rodzinką, zobaczymy co powiedzą ;) dzięki Fido za życzenia i dzięki za Twoją muzykę, pozdrawiam i wesołej reszty świaŧ ;)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#5 Wiadomość | 2004-12-26, 00:19
 
Jaciekręcę..... Załatwiłeś mnie na cacy w dwie strony......
Piszę o Cichej Nocy:
Początek.... klimat po prostu powalający... filmowy wspaniały gęsty od śniegu na zewnątrz i nieprzejrzysty jak zmrożone okna cudowny elektroniczny klimat brzmień i melodii i.......

........ i wchodzi rytm rodem z PSRki...... wieeelka szkoda bo tak mnie ten początek naładował, że rozczarowanie było przerażające.......

Gdybyś - nawet pozostając przy tych rytmach - podobierał dokładniej brzmienia na mniej sztuczne - w wszczególnosci dotyczy to perki.... uratowałbyś ten numer - świetnie grają chórki, dzyndzelki i inne takie... ale ta perka........

Szkoda bo potencjał tej kolędy jest wspaniały........

Przykro mi za taki komentarz ale porwałeś mnie w kosmos i sciągnąleś brutalnie na ziemię......
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7171 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2004-12-26, 12:24
 
Qbs napisał/a:wsrod nocnej dziczy :wink:
fajnie brzmi tylko ten poczatkowy chorek za bardzo mi nie podpasowal

Mnie też ten chórek się nie podoba, ale kawałek jest już dość stary i raczej nie będę nic przy nim ruszał. :)

Qbs napisał/a:z jednej strony jak jakas wiejska kapela (perkusja) a z drugiej pady niczym z dobrych tranceowych utworkow.

Perkusji tranceowej raczej bym tu nie wstawił, zwarzywszy na to że utwór jest taktowany na 3/4. ;) Poza tym obawiam się, że popsułoby to świąteczny nastrój kolędy.

Piter napisał/a:........ i wchodzi rytm rodem z PSRki...... wieeelka szkoda bo tak mnie ten początek naładował, że rozczarowanie było przerażające.......

No cóż, to mój pierwszy utwór na 3/4 i szczególnie jeśli chodzi o perkusję, miałem spory problem. Samo jej brzmienie wydaje mi się nie jest aż takie sztuczne, ale problem polega na jej aranżacji. A z elektroniką w tej kolędzie nie chciałem przesadzać. Od początku miałem zamiar zrobić ja bardziej akustyczną niż elektroniczną.

Może jeszcze coś przy tym pokombinuję jak znajdę chwilę wolnego czasu.
 
 
 
 
 
http://www.last.fm/user/Fido_PL/
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#7 Wiadomość | 2004-12-30, 20:49
 
Na poczatku wchodzisz z niesamowitym klimatem, samplowany odgłos wiatru, aż widać przed oczami ten śnieg. Dalej jak wchodzi ta perka nie podoba mi się ten snare, jakoś nie pasuje jak dla mnie. Kolejny raz widać, że pady są Twoją najmocniejszą stroną - zrobione są znakomicie, słychać kręcenie gałkami. W połowie kawałka jestem rozwalony na kawałki. I jeszcze te chóry pod koniec... Jest naprawdę profesjonalnie, jestem pod wrażeniem.
 
 
 
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#8 Wiadomość | 2004-12-30, 22:29
 
Muzyka mowi sama za siebie. Nie moge napisac ze czegos brakuje, ze cos nie tak.
Tylko moge napisac (jezeli to sie da wyrazic pisaniem) :
Ahhhhhhhh, Ohhhhhhhhhhhh, i slucham dalej :) i jeszcze raz :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Pafcio 
~Założyciel~


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2156
Skąd: Leszno
Punkty: 70
#9 Wiadomość | 2005-01-09, 09:31
 
fido niestety musze sie zgodzic z przedmowcami odnosnie brzmienia perkusji - jakos mi nie siadla - mimo to ze to koleda - to brzmi to jakos dziwnie, sam piszesz ze nie chciales przesadzic z elektronika i Cie rozumiem, bo wiem jakie brzmienia potrafisz wykonac, po prostu w tym konkretnym przypadku mi to nie podeszlo

pady wypasione jak zawsze

dzieki temu ze nie mialem czasu wczesniej skomentowac, przedluzylem sobie do dzis swieta :D
 
 
 
 
 
"wszytkich ktorych urazilem - przepraszam ze sie urodzilem, wiecej sie to nie powtorzy..."
<reason> 3.0
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Fido - Cicha Noc

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi