zlot
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » zlot

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (2) : Nov (5) : Średnia (2,9)

 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#1 Wiadomość | 2006-06-06, 12:20
zlot 
Witam,

Owijając w bawełnę... to maciek jestem:)
23 wiosenki na budziku nastukały... – no no no ...to tyle o mnie . :)
Nie no luz jadę dalej..
Jak byłem szczawikiem grałem sobie na pianinku lecz etap to był taki ze 99% moich szzczawio znajomych igrala w miac wiec troszki mi ciężko bylo sie przelamac „chopin”,
(ale mnie to wqrwialo ;) i przez 7 lat borykalem sie z problemem pilka? czy chopin ?
az po przejsciu pewnego etapu zaawansowania na piano ok 7 lat z delikatnymi przerwami stwierdzilem pora na pilke :)
wszystko szlo w jak najlepsza strone ;) prawa lewa noga, mocny strzal jak na bąka , drybling zwinnosc szybkosc – typowy „filigramowy” snajper (teraz 172 cm – 68 kg ) wyobrazcie sobie jakie male bylem 8 lat temu ) ... lecz coz ?? je*** lekaze znalezli mi wade :( stawy ! i skreslili mnie – nie przelazlem zaawansowanych testow :( - zalamka w 100% - i poszlo 2 lata nie docieralo do mnie nic :) . ***** przycminie jaźni (...)

EUREKA!!!

dostalem „ejdżeja” hahaha ale mnie zlapalo ....
okolo 2 miechy mnie cieszyla zabawa na tych „ziewnych” sampelach :)
zaczalem cos modernizowac – typu rejestrator spod windy i mixy sampli – szybko sie skonczyla zajawka z rejestratorem gdyz do soudblastera dostalem jakis taki soft wave studio i poszlo . soft edytor :D robilem wlasne bity w sposob nastepujacy :
przesluchiwalem profesjonalne kawalki z zegarkiem w reku :)
tempo hip hopu dla mnie nie bylo wiadome wiedzialem ze bit sie zapetla 2,5 sek poznie 5 sek i tak dalej = 96 BPM :)<głupek> i tak dzielilem sobie czasy 1.25 werbel i takie tam.
pol roku uczylem sie czasow , oczywiscie caly czas robiac paste mix + sampel- napoczatku z mp3 .

pozniej byla siec i nowo odkryta zajawa ACID 2.0 ale to byla maszynka :) i poszlo ... jest po mnie :) -!
-co to - zalamka :| spalilo mi kompa po 2 latach robienia juz w acidzie i fl 3
zapomnialem wylaczyc kompa – burza , raz spiecie i puf :( caly komp ... cd mi zostal
Oj to strasznie mnie zmobilizowalo i nowy sprzet i tak dalej , lecz co znow chu . nia wirusek swirusek i jeb ... znow dysk i procek .... sprzedalem paścia :)!!!

Wtenczas zrozumiałem ze muzyka jest dla mnie wszystkim ze zyc bez niej nie moge :D:D:D
sie wqrzylem i ...

zakupilem:

P IV 3 GHz ,gigabyte ga-8gpnxp, sygate 120Gb i sygate 80 baracudy niestety 7200 :( mialem osadzac na scazi ale sie nie udalo ;) maya 1010 , monitory akt. m-audio bx8 – niektorzy jada po nich, ale wedlug mnie sa git :D:D:D klawiature evolution mkc...cos tam :) 2 decki reelopa model nie pamietam i mixer behringera tez nie pamietam , a pisze z pracy bo do tego kompa nic nie wpinam oprocz nuty :) „zły dotyk” hehe

Obecnie jade na:
Acid pro 4.0, FL 5 , cool 2.0 , sound forge 7 - to priorytet
nuendo, cubase, wave lab - tu sie ucze :D chodz cubase sx juz coraz bardziej ogarniety .

NOI NAJWAZNIEJSZE GRAMOFONY:D:D:D sample z winyli... uffff pieknie:)

Obecny SQAD = CMF "camuflaż" 3 mc hamerow :) ja i kumpel jadący na gramach i bawiących się bitami ...aha mój brat gitarzysta jescio, cos tam nam dogrywa bass i elektryczna :) ale lewy jest gral 5 lat ale tez zajawa go pozarla na piłke :) - a kupil teraz trabke i jazz gra :D hehe wariat

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Utworki zamieszczam i biorę udział w życiu BF w celu nabrania doświadczenia.
Czyli?? ostra krytyka mile widziana!!!!!!

Dobra to tyle w skucie;P jak ktoś to przeczytał ma u mnie piwo:)

Aa... sorry za błędy;P dyslektyk jestem

<diabel>

moi mili o to link do 9 produkcji :) nie umiem tego pojedynczo umiescic
http://www.ziew.pl/m/ta.html

Kawalki do oceny bo tu widze ma 5 być to oznacze <strzalka> tym znaczkiem
krotki opis:

wdowa - wałek o kobiecie co swoje ofiary w pajeczyne plecie ... :) txt <strzalka> wal ma 2 lata - polecam :)
http://www.ziew.pl/m/wdowa.mp3

dabo - rege hip hop - <strzalka> tegoroczny
http://www.ziew.pl/m/dabo.mp3

lipa - kawałek o drzewie ...:) txt - wal ma 2 lata
http://www.ziew.pl/m/lipa.mp3

mc - takie krotkie pokrecone - wal ma 2 lata
http://www.ziew.pl/m/mc.mp3

pakt - początek producji... tegoroczny ;)
http://www.ziew.pl/m/pakt.mp3

rynek - to warto poprostu przesluchac !!!!!! <strzalka> zeszłoroczny
http://www.ziew.pl/m/rynek.mp3

robie - funky hip :) - również polecam txt - <strzalka> wal ma 2 lata
http://www.ziew.pl/m/robie.mp3

skicior - zajawkowy skit - sraczka mozgu i takie tam - warto przesluchac wal ma 2 lata
http://www.ziew.pl/m/skicior.mp3

wybor - jeden z ciekawszych ,... <strzalka>
http://www.ziew.pl/m/wybor.mp3

no to milego zjeżdżania !! <wsciekly> aha master kiepski wiec z tym to juz wiem - teraz dopiero po zakupie sprzetu zrozumialem w czym rzecz.

pozdro 4 all

2006-06-06, 14:17 // Dodano
o widze ktos mi to ladnie pogrupowal thx :D
Ostatnio zmieniony przez ix 2006-06-06, 13:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6694 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-06-06, 13:43 | Oddał głos na Novice
 
Wdowa - no bit sie zaczal ladnie .. wokal sredni.. zarowno pierwszy jak i drugi :) perkusja strasznie sucha.. taki typowy hh bit.. niczym nie zaskakuje.. ale nie odrzuca.. poprawny.. jakosciowo lezy tylko jeog jakosc :) oprocz jakosci to przyczepie sie do flow jeszcze.. jest naciagnae.. brak swobody .. i ogolnie kawalek mi srednio lezy.. wokalowi brak zdecydowanie "ciepla" brakuej mu srodka :)

Dabo - fajna perka.. na poczatku .. slychac ze frutek.. ma charakterystyczne compresor - -;; za bardoz nie ma co oceniac.. 1.20 loopu.. klimat jest.. ale za malo przestrzeni..

Rynek - zaczyna sie nieciekawie .. nie wiem jak to ocenic po prostu nie podobami sie ten podklad za bardzo :) fajne wstawki .. w 1.28 wchodzi fajny isntrument .. i fajnie przygrywa.. te niskie pianinko troche sztucznie brzmi .. podkad sredni z niektorymi fajnymi elementami..

Robie - no slychac ze to an samplu ;) nawet nie slychac ze pociety (o ile w ogole jest pociety). Wokal rytmiczny ale flow znowu taki na sile .. jakosc wokalu slaba .. bit ma fajny funkujacy klimat.. ale nie sadze zeby tu duzo Twojej roboty z tym bitem bylo .. ale moge sie mylic :) ogolnie calkiem przyjemne sie slucha

Wybor - Kolejny sampelek.. tutaj patrze juz nie leci plynnie .. i fajnie taki chropowaty klimat.. bit fajny.. ale taki standardowy .. wokal j/w.. no caly asmpel leci w refrenie przez sec.. hm jakosciowo troche kuleje tez.. co do tekstow i reszty sie nei wypowiadam ..

No i znowu.. umiesz robic bity. ale robisz je z troche wstecznym ukierunkowaniem.. zero innowacji .. jakosciowo tak sobie.. ja jestem za przyznaniem Ci rangi Novice.. podlapiesz troche pomyslu na podklady .. aranzacje .. no i jakosc.. ooglnei nei jest zle ale jeszcze troche roboty przed Toba ..

Pozzdrawiam
Take Care :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#3 Wiadomość | 2006-06-06, 14:08
 
Dabo - fajna perka.. na poczatku .. slychac ze frutek.. ma charakterystyczne compresor - -;; za bardoz nie ma co oceniac.. 1.20 loopu.. klimat jest.. ale za malo przestrzeni.. - no tu nic z frutka - cubase :D

Robie - no slychac ze to an samplu ;) nawet nie slychac ze pociety (o ile w ogole jest pociety)... bit ma fajny funkujacy klimat.. ale nie sadze zeby tu duzo Twojej roboty z tym bitem bylo .. ale moge sie mylic :) - bit calkowicie na one schotach czysta zajawka :)

dzieki za komentarz :D chlopakow zmobilizuje :) jeden sepleni drugi chce a nie moze 3 robi to bo to kocha a zwykonaniem to juz ...
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6579 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#4 Wiadomość | 2006-06-06, 14:27 | Oddał głos na Advanced
 
Novice ??? - LOL ale tu chlopakom pojechałeś !!! - Gdyby nie ten fatalny mastering - ehhh... ale ogolnie poza masterem wszystko jest prawie profesjonalne !!! Chłopaki mają głos czego nie moge powiedzieć o połowie sceny Hip-Hopowej w Polsce... :o :o

Ja byłem w szoku i niemogłem pojąc w jaki sposob niektorzy zioomale z tego forum dostali Advenced.... ?? (bo niektorzy naprawde nie zasluzyli bo maja marne pojęcie na temat tworzenia muzyki) - nie chce nikogo obrażać ale takie jest moje zdanie !!

Nie bede komentował poszczegolnych kawałkow bo na temat hip-hopu nie wiele wiem, ale potrafie stwierdzic czy ktoś jest dobry w tym co robi czy sie nie nadaje... Wy jesteście THE BEST !!!

Pozdro !!!!

Oczywiście ADVENCED !!!
 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#5 Wiadomość | 2006-06-06, 16:50
 
no dzieki stary !! milo to slyszec :)

a odnioosnie terazniejszej sceny hh to sie zgodze - meza dunia 18L i inne badziewiia mnie przerazaja... <wsciekly>

i inne komercyjne scierwa

o to jest moje najlepsze ..." tylko ja i moja przestrzen" :mrgreen: tak niech sie zamknie w norze i niech wali konia pajac jeden 8)

2006-06-07, 00:38 // Dodano
heh dziwne uczucie .
sprawdzam bf co godz z ciekawoscia :)
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
TranceBase 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6579 dni temu
Posty: 92
Skąd: InoWroCław
Punkty: 2
#6 Wiadomość | 2006-06-07, 03:29
 
Cytat:a odnioosnie terazniejszej sceny hh to sie zgodze - meza dunia 18L i inne badziewiia mnie przerazaja... <wsciekly>

i inne komercyjne scierwa


Cieszę sie że nie są oni dla Ciebie Idolem.... ohh... napisałem Idol... teraz mi sie przypomniała Ala Janosz.... - Tragizm....... ;P ;P
 
 
 
 
W oguuuuuuule.... !!! :)
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#7 Wiadomość | 2006-06-07, 07:13
 
ala ma kota, a ja nusz moze widelec... :mrgreen:
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-06-07, 10:00 | Oddał głos na Novice
 
Witam na BF !!

Dabo
Niezły beat, ale to tylko beat, a nie cały utwór.

Wdowa
Jakościowo tragedia. Jak ja mam to ocenic, jak tu jest o połowę mniej dźwięków? Parę pociętycj loopów, muzycznie bardzo mało.
Wokalnie, czasem nie mieścicie się w sekwencji i jest krzywo.

Rynek
Bicik jest rewelacyjny, pianinko tworzy świetny klimat, fajnie brzmią haty. Loopy smyków niezłe... Koniec bardzo głupio ucięty, niechlujnie. To tak jak by Ci się loop skończył a ty nie umiałeś tego zakończyć. Albo urwana mp3-ka .......3:15 miało być?

Robie
"Nie kserujesz nie powielasz"..... a te loopy wszystkie to co sam zagrałeś? Podoba mi się motyw, podoba mi się wokal, ale tylko brzmienie, bo tekst jest oklepany, rapujecie o tym, że rapujecie... to banalne przecież. Nie chce nic mówić, ale to już było więc tekst o tym kserowaniu jest trochę przekłamany.
Jakość do dupy..... czemu 22kHz, czemu 80kbps?

Tamat jest fajny, bit niezły..... tekst o niczym, utwór może się nadawać na jakieś outro...

Generalnie odbiór całości jest słaby, teksty takie sobie, bity są fajne ale to w jaki sposób podane jest nie do przyjęcia.... starasz się o status..... a zapodajesz słabej jakości mp3... w dodatku nieopisane.... chłoipie jak ty chcesz się sprzedać jak nie dbasz o jakość? Poza tym słabo zaaranżowane te Twoje kawałki, na jeden utwór przypada tylko jeden motyw...... muzycznie mało się dzieje. Trzymasz się zawzięcie konwencji już istniejących od bardzo dawna, a śpiewasz o tym, że nie powielasz schematów.... to sprzeczność.
Novice
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#9 Wiadomość | 2006-06-07, 11:48
 
bo jak bys robil na tym sprzecie co mialem kiedys tez by twoje walki tak brzmialy :)- na jakis jamnikach z latanymi glosnikami no i komp łooo ciesze ze w ogóle nam sie to udalo nagrac - a poza tym staracilem je wszystkie zostal mi tylko cd - nie robilem arch bo glupi bylem :( - ;) - a tak zciekawosci zassalem twa tworczosc i odslucham u siebie :d zobaczymy czy jakosc masz rewelke :P
a walek "rynek" urywa sie bo czekam na txt - a nie wiem jak u was ale jak cos walkuje i walkuje to mi sie pozniej nudzi i nie chce mi sie wracac do tego wiec ... ile moge to sklejam...
dabb - krotki bo rowniez czeka na txt - po co mam jechac dalej jak pozniej bede zmienial :P mi sie caly podoba :D
robie " - ciekaw jestem czy potrafisz tak sciac walek :D


~ ale z gory dziekuje za krytyke <wstydnis> !! to mnie mobilizuje :D hehe :o
pozdro ziom
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6694 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#10 Wiadomość | 2006-06-07, 16:43
 
zlot napisał/a:robie " - ciekaw jestem czy potrafisz tak sciac walek :D


To w koncu ulozyles go na one shotach czy pociales.. choc nie slysze tutaj za duzo one shotow.. - na pewno nie jest nim ta gitara..
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#11 Wiadomość | 2006-06-07, 16:54
 
zlot napisał/a:o jak bys robil na tym sprzecie co mialem kiedys tez by twoje walki tak brzmialy :)- na jakis jamnikach z latanymi glosnikami no i komp łooo

A co ma do tego kompresja mp3 i zmniejszenie częstotliwości?
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#12 Wiadomość | 2006-06-07, 18:51
 
PIT - no male nieporozumienie :) bit na strzalach a reszta czysty, kolorowo zjechany sampling
ZLK - no na wiecej sie nam nie udalo-chyba - wolimy robic od mastera sa odpowiedni ludzie nie ?? ;) brak doswiadczenia w tych sprawach, ale teraz juz jest git :D poczekajcie jeszcze troche jak pokoncze walki co zaczalem - tylko jeden bol tryndolona sesja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2006-06-07, 19:56 // Dodano
aha teraz trybie oco Ci chodzi bit ja uwazam za perkusje :)

2006-06-07, 19:57 // Dodano
moderatozy siedli na mnie !! git i oto mi chodzi by bardziej doswiadczeni zwracali uwage :)



thx !!
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6727 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-06-07, 19:19 | Oddał głos na Novice
 
We wdowie słyszę klimat jak np w niektórych utworach PEI...
Przyznaję trochę to pocięte... i nie równe...
Ale całkiem fajne :P
6/10...
DABo
mastering chyba trochę zdisowany...
technicznie kiepskie to...
za monotonne...
Cały czas czekam na coś nowego a przez minutę z czymś słyszę to samo...
Nie zachęciłeś mnie do słuchania innych swoich produkcji...
NOVICE uważam, że powinieneś się podszkolić trochę...
Za miesiąc znowu możesz wystartować ze zgłoszeniem... Może wtedy wymieciesz ;)
PzDr
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6694 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#14 Wiadomość | 2006-06-07, 23:04
 
zlot napisał/a:no male nieporozumienie :) bit na strzalach a reszta czysty, kolorowo zjechany sampling

No to juz sie wyajsnilo :) i uwuerz mi nie takie rzeczy sie cielo :) i nie takie podklady robilo :D hehe :) ale sampelek fajny :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#15 Wiadomość | 2006-06-08, 07:42
 
wierze :D & pozdro !!
nastepnym razem sie poprawie :D
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6661 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#16 Wiadomość | 2006-06-08, 10:53 | Oddała głos na Advanced
 
kropa! poziom nierovny! niektorych walkow sluchac by mi sie nie chcialo, ale sa tez takie z ktorymi az fajnie wyjsc w miasto, np. Lipa :) - oldschoolowo zrobiony, extra podkladzik, cacy vox. Glosy ogolnie - poziom zmienny :/, raz traficie a raz nie. Teksty - mlodziencze ;) ale chyba jestescie mlodzi, no nie? Dobrze sie zapowiadacie, macie ADV naciagany ale jak na tym wam zalezy, to macie :)


Gruby czarny kot on przebiegl nam droge
A ch** mu w dupe nawet 13 w piatek ;) <--- your inspiration? :D
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#17 Wiadomość | 2006-06-08, 11:06
 
taa walki 2004 r a txt pewnie wczesniej czyli wiek i poziom txt 17-18 lat :)
+- inspiration kota , za okolo miech wyposzcze prawdziwa ispire czarnego :) nie txt, a podkladem
a i nie zalezy mi na adv :) zalezy mi na opini i co kogo kreci jaki klimat i w ogóle :)

2006-06-12, 10:36 // Dodano
no to widze ze to by było na tyle !!:)
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6641 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#18 Wiadomość | 2006-06-12, 13:00 | Oddał głos na Novice
 
witajcie

nie jestem specjalista od hiphopu wiec na moje uwagi patrzcie przez palce

mc-przyjemny kawalek, troche krotki lecz moze to i dobrze bo konczy sie na moment przed chwila w ktorej zrobilby sie nuzacy. nieco za ostro ciety fortepian (co jakis czas gwaltownie sie urywa, mozna w tym miejscu delikatny poglos ustawic i poprawic obwiednie). jest dobrze :)
lipa-hmmm, powiem, standardowo... nie zaskoczyliscie mnie niczym. podklad prosty, slowa proste, aranzacja slaba, bez fajerwerkow. rymy z kategorii, cytuje, "...bedzie mial chlopak lipe, trudno - sam dal w ci**!" moglibyscie sobie darowac, tym bardziej ze na przyklad w w/w momencie mc przestaje spiewac i czeka na kolejna fraze. caly akcent pada przez to na ostatnie zdanie i calosc wyglada po prostu zalosnie.
dabo cub-leci sobie bicik, przyjemny, na podklad dobry gdyby jeszcze cos tam urozmaicac po drodze. szybko robi sie monotonnie. pustka.
rynek-zapomnieliscie zmasteringowac, nie po raz pierwszy zreszta, byloby super gdybyscie rymowali. monotonnie (ale nie nudno). oj monotonnie. czekam na koniec, niedobrze...
wdowa-dosc mam juz takich rymow z gatunku 'typowa zgrabna suka ktora wszystkich facetow wykorzystuje, kase czesze z glupich fiutow, elo elo ziomal, ona cie zniszczy, wszyscy chca ja przeleciec ohohohoho, dziwka elo elo ziomal" niedobrze mi jak tego slucham. po prostu rzygac mi sie chce jak ktos po raz kolejny pisze rymy o kobietach jak o rzeczach i to jeszcze uzywajac wulgaryzmow liczonych na kilogramy. dno, chlopaki, osobiscie wam powiem, wsrod moich znajomych na przyklad to by nie przeszlo bo by pomysleli ze jestem kawal chama ze tak sie wyrazam o plci przeciwnej, chociazby sprzedawala sie codziennie. no more comments. (a moze wspolczesny hh to wlasnie to?, nie wiem... nie podoba mi sie)
pakt-saksofonik;))) szkoda ze tak oszczednie i znowu monotonnie. brak zakonczenia. perkusja za glosno.


reasumujac: zwroccie uwage na mastering bo z tym slabo, uzywajcie efektow(!!!), poprawcie aranzacje, bo tu jeszcze gorzej, no i co najwazniejsze w hh - rymy.

pozdrawiam
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6555 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#19 Wiadomość | 2006-06-13, 08:22
PODZIEKOWAŁ 
Dzieki wszystkim ktorzy mieli ochote przesłuchania i podjecia proby interpretacji tego czegosc wyposzczonego z pod mojego dłuta.
Z góry dzieki !!


Pozdrawiam,
ZLOT
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
tulix 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6590 dni temu
Posty: 17
Skąd: Szczecin
#20 Wiadomość | 2006-06-13, 11:25 | Oddał głos na Novice
 
To może ja jeszcze dodam coś od siebie... Przesłuchałem sobie utwory, które oznaczyłeś jako "zgłoszeniowe". Slychac, ze potrafisz posklejac sample, poukladac bity, cos tam sie kupy trzyma, nawet niektore piosenki/utwory maja fajny klimat. Jest to jednak dla mnie zbyt proste, oklepane, tysiac razy slyszane i podane w kiepskiej jakosci (wdowa i wybor traca wiele na tych 80 kb/s i 22kHz). Ogolnie moim zdaniem jeszcze nie pora na advance. Czuc jednak ze jesli sie bardziej przylozysz, popracujesz nad strona techniczna i bogatsza aranzacja swych utworow, to na pewno cos dobrego z tego wyjdzie. Moja rada: rob dalej co robisz, bo widac ze sprawia Ci to przyjemnosc, ale postaraj sie bardziej, zeby inni rowniez tej przyjemnosci doswiadczyli. Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » zlot

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi