ZLK - Fog
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [demo] ZLK - Fog
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6815 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#1 Wiadomość | 2006-06-05, 07:59
[demo] ZLK - Fog 
Bigbeat... albo coś koło

Taki zarys utworku.... początek będzie inny.....
jeszcze będą gitarrry.... no i kompozycyjnie trzeba to będzie mądrze poukładać :)

Zapraszam do posłuchania, niekoniecznie oceniania punktowego.

ZLK - Fog (demo)
Średnia: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6865 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-06-05, 20:05
 
heh...Zlk jakbym słyszał kopię twoich poprzednich produkcji....jak sobie nie odpuścisz z tą szufladą w którą sam wdepnołeś to pomimo tego że będzie zrealizowane napewno świetnie wystawię ocenkę 1... stary tak nie może być że jedziesz jednym schematem...poproszę o więcej dźwięków i wypowiem się rzetelniej...na tą chwilę tyle
Pozdrowionka
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6815 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#3 Wiadomość | 2006-06-05, 20:19
 
Nie chcę zbytnio rozłazić utworów, które mają stworzyć album spójny kompozycyjnie ;) O to chodzi żeby brzmiały podobnie... poza tym to jeszcze wczesne demo... wszystko się może zdarzyć :D
Średnia: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6865 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-06-05, 20:23
 
ZLK napisał/a:które mają stworzyć album spójny kompozycyjnie ;)
...album spójny kompozycyjnie nie polega na powielaniu dźwięków i schematów aranżacyjnych...ale napewno stworzycie coś świetnego... ;)
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6815 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#5 Wiadomość | 2006-06-05, 20:29
 
ix_peter napisał/a:...album spójny kompozycyjnie nie polega na powielaniu dźwięków i schematów aranżacyjnych...

zapewne masz racje :)

Ten motyw powstał dość dawno temu i bardzo mi się podoba, toteż trzeba go gdzieś spożytkować :)

2006-06-05, 21:30 // Dodano
Na początku był taki pomysł, żeby to dać na intro albumu, ale mi szkoda tego zmarnować :)
Średnia: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6720 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#6 Wiadomość | 2006-06-06, 11:22
 
ha :) a powiem Ci ZLK, że w okolicy 0:40 robi się bardzo, bardzo ciekawie wrecz intrygujaco! , na początku rzeczywiście nie jest za ciekawie a i pozniej robi się z tymi przejsciowami no tak...średnio... mnie się wydaje że przejsciowy dobre by byly ale no krotko..... bedzie świetne, moim osobistym zdaniem stawiam na rozwoj motywu 0:40 w zwyz !! masa :D pozdrowksa, ten motyw mnie buja i zacheca do wyjscia na swierze powietrze narazicho!

2006-06-06, 12:26 // Dodano
ha ha ! ZLK ale masa sie przed chwila wydarzyla...przez pomylke do twojego utworu w tle zaspiewal Pbmuz! i bylo fajkowo - wieswz co, skombinuj do swopjego tracka jakis zawodzacy glos...ale masa... :D
 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6768 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#7 Wiadomość | 2006-06-06, 18:47 | Ocenił na 8
 
Mocny dynamiczny utworek i na pewno oryginalny w swej strukturze, no trudno jest mi tu czegos sie doczepic, troche mi tu melodyki brakuje bardziej konkretnej, i czemu takie krotkie?
Pozd:)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6815 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-06-06, 18:57
 
Nerious napisał/a:troche mi tu melodyki brakuje bardziej konkretnej, i czemu takie krotkie?

Dopiero zacząłem, to demo
Średnia: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6768 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#9 Wiadomość | 2006-06-06, 19:09 | Ocenił na 8
 
Oj sorka nie zauwazylem , no to mawsz jednoczesnie moje sugestie.
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6856 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#10 Wiadomość | 2006-06-06, 20:32
 
Mi też się druga część bardziej podoba i mam nadzieję, ze na niej się skoncentrujesz i ją rozwiniesz :) Podobnie jak ix_peter matrwie się, zebys sie nie zaszufladkował...
Mam nadzieję, ze po tym kawałku natknie Cię wena na coś innego :) Ja osobiście jestem na siebie wściekła, że nie mogę wyleźć z tego sentymentalnego mikrodźwiękowego, klikającego błotka muzycznego ;)
trzeba sobie stawiać poprzeczki.
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6815 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#11 Wiadomość | 2006-06-06, 21:47
 
W takim kierunku idę:
http://www.chabrowe.net/~ziolo/ZLK_-_Fog.mp3

troche zmian aranzacyjnych, misz masz w melodii, i tak oto już nic nie słysze bo mi zechlało proca całego. Jakieś fx będe jeszcze kombinował...
Średnia: 8 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6865 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#12 Wiadomość | 2006-06-07, 16:11
 
zlk...przesłuchałęm i dalej dla mnie jest to kopia poprzednich produkcji...a może więcej agresji w kawałku cięzki synth-bas..-mocno przesterowana gitara może zrób coś bardziej agresywnego...zobaczymy co dalej wykombinujecie...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6998 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#13 Wiadomość | 2006-06-09, 18:09
 
Fajny poczatek, organki fajnie graja. Tak slucham i stwierdzam ze niektore instrumenty jakby byly za plastikowe np ten synth co wchodzi od 1:21. Taki troche nijaki ten kawalek wedlug mnie :/ Brzmienie dobre. Perka fajna. Ale cos jeszcze brakuje mi w tym kawalku. Ale jak na demo to calkiem niezle :) Pozdrawiam
 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6837 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#14 Wiadomość | 2006-06-15, 19:20
 
Dla mnie w muzyce najwazniejsza jest warstwa tonalna. Melodie i harmonia- "kolor" dzwieku. Aranzacja nadaje mu jedynie kształt. Tutaj "kształt" jest jeszcze niedopracowany, co oczywiste. W samym zamysle nie dostrzegam tez takiego polotu jak w poprzednich utworach jakich słuchałem- jest to bardzo lightowne, nieprzekombinowane...Chociaz w pewnych smaczkach brzmieniowych jest cos intrygującego. Barwa organów i jakies dziwieki perkusyjne sprawiły ze nagle poczułem sie jakbym palił shishe. Czyli troszke orientalnie.
Natomiast harmonia...zasadnicza progresja: a-moll, cdur, dmoll. Identyczny pochód jak w connecting people. W srodkowej częsci - tonika, subdominanta. Na mysl przychodzi forma bluesowa i błąd ochrony. Ostatni riffek wprowadza progresję z zejsciem o sekudne wielką- no dobra tego nie było wczesniej, ale jest to trywialne do bólu.
MUSICIE uzywac innych harmonii i progresji, zmiany tonacji normalny człowiek nie uslyszy i bedzie miec wrazenie ze w kazdym utworze jest to samo.
 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6956 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#15 Wiadomość | 2006-06-21, 07:32 | Ocenił na 8
 
Fajnie sie rozkręcasz :) bardzo to miłe dla mego ucha, fajne akordy i perka elementarnie ewoluje aby nabrać rozpędu!
Z początku pomyślałem że postanowiłeś zrobić coś odmiennego od dotychczasowych produkcje, ale już od 1:20 już widać że to ZLK :D
Na 2:40 dobre zwolnenie, a zwalaniać z tonu też trzeba umieć ;)
Brzmienia+sekcja rytmiczna jak zwykle pierwsza klasa.
Moze jedynie przydałoby się nico umelodyjnić.
Szkoda tylko że im częsciej zacząłem Cię słuchać, tak wydaje mi się, że nieco się powtarzasz. Nie traktuje tego narazie jako wade, ale pomyśl nad tym, bo w dzisiejszych czasach najbardziej ceni sie orginalność. cóż taka epoka.

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6613 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#16 Wiadomość | 2006-06-21, 11:37
 
wlasnie :) fajnie sie rozkreca ale sie rozkrecic nie moze , jakas wg mnie jest bariera, probuje ja przelamac zmiana natezenia bitu ale i tak ...
 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Professional) » [demo] ZLK - Fog

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi