Cytrus - Mary Weldon Goodbay ...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Cytrus - Mary Weldon Goodbay remix
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6913 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#1 Wiadomość | 2006-06-04, 23:48
[beta] Cytrus - Mary Weldon Goodbay remix 
Przedstawiam taki utwór na zamówienie FA - ogloszono konkurs na remix do wokalu Pani Mary Weldon ,( nagrodą jest FL6 studio ).
no to zagrałem.

http://www.fruityart.org/...8f20b5dd2e6df31

startować nie będe , bo mam Fl legala. Ciekawe, czy tu mozna cos dodać, lub zmienic w tym wałku. Sugestie mile widziane.

fajny kawałek- zapraszam.
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-06-05, 18:52, w całości zmieniany 2 razy  
Średnia: 6,4 
 
 
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6797 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#2 Wiadomość | 2006-06-05, 14:30 | Ocenił na 8
 
Hm.Wszystko dobrze jednak czasami gitary zdecydowanie za głośno-wokal ucieka gdzieś daleko w dal... i te szybkie przeloty na gitarze-czasem ich jest za dużo...ogólnie kawałek miły,lecz nie zaskakujący.W jednym miejscu głos zdecydowanie nie w tej tonacji,ale jest to niezauważalne(zresztą z głosem tutaj nic nie zrobisz).Pozdrawiam:)
Ocenił na: 8 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6913 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#3 Wiadomość | 2006-06-05, 15:46
 
no właśnie , spierałem sie innymi, ze wokal w pewnym momencie schodzi z z układu Edur, Fisdur, Adur , Hdur, i nawet było podejrzenie
o fałsz wokalu, a może ja czegoś nie wyczaiłem . Z tą głośnością , stosuje na Masterze w Flu kompresor i akurat ta wersja jest lekko ciszej od poprzedniej . Mam prośbę, o ew. zdanko na czym był odsłuch i skąd takie wrazenie ,że jest za głośno?. Oryginalny wokal i tak ma juz rewerbu sporo, dac go bardziej do przodu, gitary sciszyc?.
Średnia: 6,4 
 
 
 
zbyszekbrzoska 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6652 dni temu
Posty: 41
Skąd: trzebinia
Punkty: 15
#4 Wiadomość | 2006-06-05, 20:52
 
witam.. nie wypowiem sie na temat muzyki bo nie wiem na ile jest czyja i nie interesuje mnie to.od 00 do 020 jest troche cicho na 021 wcchodzi wszystko na "swoją głośność" czasem za mocno akcentujesz ten basik czy cóś np. na 1.04 chiba.wokalik troszkie blizej (wg mnie)imoże deko szezej bo jest zbyt wąsko,centralnie. te tremolka czy cóś dałbym troche ciszej i rozjechałbym je bardziej w panoramie bo chiba troszkie przeszkadzają lasce jak sie produkuje .że fałszuje.......hm...to chyba dobrze,nadaje to jej pewnej haryzmy :D pozdro zbyszekbrzoska
 
 
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6797 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#5 Wiadomość | 2006-06-05, 22:04 | Ocenił na 8
 
Odsłuch-Technics.Chodzi jedynie o te tremola gitarowe.Wchodzą tak gwałtownie,że w tych momentach wokal schodzi na plan dalszy.Proponuję zrobić eksperyment.włączyć utwór i powoli od zera zgłaśniać wsłuchując się co pierwsze daje się słyszeć(oczywiście nie na słuchawkach).dojśc do momentu gdzie dopiero zaczyna być coś słyszalne i wsłuchać się co to jest.Czasami w ten sposób można sprawdzić co się nam "wybija"...
Ocenił na: 8 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#6 Wiadomość | 2006-06-05, 22:19 | Ocenił na 6
 
uuuu...sory cytrus ale jest nie w Time i czasem nie w tonacyi(pani poprostu powinna brać lekcje wokalu) zamysł bardzo fajny...ale tempo wokalu nie w czas z gitarą... za pomysł 8 za wykonanie 5,5..wokal mogłeś wyciągnąć na pitchu...
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6635 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#7 Wiadomość | 2006-06-06, 12:18 | Ocenił na 8
 
odsłuch na sluchawkach technics rpdj1200, i slysze tylko, że cos niedobrego dzieje sie z głośnościami w pierwszych 20 sekundach, po czym nagle wszystko tak jakby wbija sie w dobrą głośność. potem jest ok. nie slysze żadnych "karygodnych" fałszów (a przynajmniej takich, które są niepoprawne). dla mnie wszystko siedzi. w panoramie też wszystko fajnie rozłożone. te gitarowe akcenty, tremola, jak dla mnie w pyte. na tle tych niedociągnięć, które tu wytykamy, (czasami faktycznie tak jakby wypadało z tajmu) to kawałek brzmi jakby był nagrany live. ale jednak wokal teraz słysze że mógłby być glośniej, troszeczke.
Ocenił na: 8 
 
 
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6762 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#8 Wiadomość | 2006-06-06, 18:41 | Ocenił na 5
 
Flamenco do tego wokalu jakos nie za bardzo mi sie widzi, wrecz odpycha, w pewnych momentach sa falsze ,oraz desynchronizacje rytmu.
Wydaje mi sie ze potraktowales ten utwor zbyt powierzchownie, sadzac po innych utworach mysle ze stac Cie na wiecej.
Pozd
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#9 Wiadomość | 2006-06-06, 20:50 | Ocenił na 5
 
klimat jest nawet fajny, ale ta gitarka co szybciej gra od czasu do czasu to mi troche nie pasuje;/ troche sie malo dzieje, nie wiem co wiecej napisac. Pozdrawiam :)
Ocenił na: 5 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6913 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#10 Wiadomość | 2006-06-06, 20:52
 
Proponuję trochę lepsze uzasadnienia dla takich ocen. Co ma piernik do wiatraka. Flamenco złe?, to moze trance dobre.
A może discopolo?. Nic już nie rozumiem.
Średnia: 6,4 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Cytrus - Mary Weldon Goodbay remix

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi