Jendru - The Train.
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [FINAŁ] Jendru - The Train.
 
Marshall 


Dołączył 6560 dni temu
Posty: 5
Skąd: Kraków
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-06-04, 01:02
[FINAŁ] Jendru - The Train. 
Witam. Jestem tu tak świeży jak tegoroczne truskawki, więc na początku wypadałoby kilka słów o sobie. Jestem normalnym kolesiem, chodze do liceum w krk, mam 16 lat i interesuje sie muzyką wszelkiej maści ze wskazaniem na club, techno i hip-hop. Naszła mnie ogromna chęć zrobienia własnego kawałka, więc dorwałem sie do FL Studio 5 i skleciłem jakąś kaszane. Jest to mój pierwszy W ŻYCIU kawałek, przerobiony na mp3, ktory mozna słuchać w winampie :P Poniżej daje Wam link do mojego kawałka i ostrzegam, ze jest to mega nieprofesjonalne mp3 człowieka który dopiero co zrozumiał co to sampel. ( No, może troszke przesadzam, ale coś w tych okolicach :P ) Czekam na komentarze!! Krytyka ( a na pewno takowa będzie ) mile widziana! Pozdrawiam. Oto link do mp3:

Nowa wersja: JenDru - Pociąg

2006-06-04, 19:08 // Dodano
Może zechciałby ktoś chociaż kilka słów... :(
Ostatnio zmieniony przez Marshall 2006-06-08, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6649 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#2 Wiadomość | 2006-06-04, 18:58
 
z checia bym cosik naskrobal ale po sciagnieciu plik zajmuje 0 bajtow :(
podaj moze jakis alternatywny link
 
 
 
 
 
INSAANE
 
Marshall 


Dołączył 6560 dni temu
Posty: 5
Skąd: Kraków
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-06-04, 19:23
 
Kurde, zaraz wrzuce na prywatny serwer i jak wszystko zadziała to dam link.

dobra, gotowe. Wszystko działa:

JenDru - Train

Czekam :D ( nie no ten kawałek jest zabawny:D A mialo być zupełnie inaczej... Cóż... Pierwszy raz... )

2006-06-05, 17:10 // Dodano
No, no, no czekam :)

2006-06-06, 22:28 // Dodano
No ludzie czekam!! :(

2006-06-07, 19:55 // Dodano
I chyba sie nie doczekam :(
 
 
 
fierdek 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6659 dni temu
Posty: 9
Skąd: Olecko
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-06-08, 06:29
 
Hehe kawałek wsumie jest wesoły ;p co dlamnie w nim niepasuje to ze ma słaby beat mogłeś popracowac nad taki mocnymi udezeniami ;p
wsumie jak na pierwszy raz to dosc fajny pozdro ;p
 
 
 
 
Marshall 


Dołączył 6560 dni temu
Posty: 5
Skąd: Kraków
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-06-08, 17:57
 
Marshall napisał/a:Hehe kawałek wsumie jest wesoły ;p co dlamnie w nim niepasuje to ze ma słaby beat mogłeś popracowac nad taki mocnymi udezeniami ;p
wsumie jak na pierwszy raz to dosc fajny pozdro ;p


Taaaa Dzięki za ten post ;] Jak słucham tego kawałka to mam wrażenie jakbym był w tanim cyrku... :P Ale cóż... Chciałem jak nigdy a wyszło jak zawsze... Patrząc na przykładowe utwory w programie FL Studio, trzeba być albo Bennym Benassi, albo Rocco, żeby móc robić naprawde elektryzujące kawałki... Kurde mój zapał jakoś słabnie bo nie wierze że moge zrobić kiedykolwiek coś choć w 50% tak fajnego jak te ww.

JAK MOŻNA COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ JAK NA PRZYKŁAD MOTYW : " Arp1 " W przykładowym utworku pt " ScottFischer - Motholitic filter "( Cool Stuff ) w programie FL Studio 5. Ja nie wiem jak koleś na coś takiego wpadł... Co ja bym dał żeby wymyslić coś takiego... Bo właśnie o taką muze mi chodzi.

2006-06-10, 19:49 // Dodano
Dalej nic ?? Moze inni sie wypowiedzą
 
 
 
speaker 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 36
Skąd: Z FLa :D
Punkty: 5
#6 Wiadomość | 2006-06-17, 22:58
 
A sumie kawałek fajny jak na pierwszy :D Tyko Mastering, mocniejsza stopa.

Cytat:
JAK MOŻNA COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ JAK NA PRZYKŁAD MOTYW : " Arp1 " W przykładowym utworku pt " ScottFischer - Motholitic filter "( Cool Stuff ) w programie FL Studio 5. Ja nie wiem jak koleś na coś takiego wpadł... Co ja bym dał żeby wymyslić coś takiego... Bo właśnie o taką muze mi chodzi.


Normalinie :P Poczytaj sobie o harmoni w muzyce, naucz się coto akordy itp, poczytaj o masteringu.. Potem posiedzisz nad melodią troche i możliwe że ci wyjdzie coś fajnego :D
Ja tez jak petrzyłem na kawalki standardow w FL to mnie zatykalo :D
 
 
 
 
 
"Music Defeats Time..."
"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z glębi serca, zapisane na końcu życia, noc i dzień tego wakacyjnego weekendu, pozostawimy na kolejne niezwykłe i jedyne..."
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka gości » [FINAŁ] Jendru - The Train.

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi