COMA - Zaprzepaszczone Sily W...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » [art rock] COMA - Zaprzepaszczone Sily Wielkiej Armii...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6794 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#1 Wiadomość | 2006-06-01, 22:49
[art rock] COMA - Zaprzepaszczone Sily Wielkiej Armii... 
Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków

COMA - Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków

Album "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" ukrywa skrzętnie swoją majestatyczną tajemnicę. Potęga klimatów zmieszana z poetyckimi, napełnionymi zadumą i nadzieją tekstami. Ogromna dojrzałość aranżacji, swoboda przekazu i wielkie przestrzenie splecione z klimatycznym zabarwieniem progresywnej agresji.

Jedenaście bezkompromisowych utworów o wielorakiej interpretacji. Nieokiełznany art rock inspirowany mistrzami gatunku, w nowym, nieznanym dotąd wydaniu. „Zaprzepaszczone siły” wycelowane prosto w serce komercji, album dla wybrańców. Promowany przez przyjaciół niczym nieskrępowane i odważne media. „Wielka armia” misternie zagranych dźwięków połączonych w nietypowy koncept album. Świetna realizacja dźwięku i charakterystyczne brzmienie. „Święte znaki” prowadzą w zakamarki umysłu, pozwalając obcować ze sobą w bezpiecznej przestrzeni, dając uczucie oderwania od rzeczywistości, wzniesienia się ponad szarość dnia.

„Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków” to art rockowy album dla wymagających. To rozpoznawalny styl zespołu w nowej odsłonie. Nic już nie będzie takie samo, pokochasz lub zapomnisz. Charakterystyczny, potężny wokal. Do tego nietuzinkowe teksty zaszyfrowane metaforami i oblane ciepłem poezji. Celnie dobrany, wyśmienicie prowadzony i doskonale słyszalny bas. Gitary naprzemiennie tworzące tła, melodie i solówki. Gdy potrzeba delikatne, innym razem ciężkie i szybkie. Niesztampowa perkusja budująca solidny fundament pod progresywne eksperymenty dźwiękowe.

Pięć umysłów, pięć osobowości, pięć pomysłów na muzykę, pięciu instrumentalistów i pięciu przyjaciół, którzy pracując razem tworzą jedność - to Coma.

J.Marchewka - rockserwis.pl


Od siebie dodam, że generalnie jest trochę rozbieżności w charakterze utworów, są komercyjne gnioty i undergroundowe cuda... Może to dobry zabiieg, w ten sposób album trafi do większego grona odbiorców.
Brakuje mi trochę elementów elektroniki. Najbardziej podoba mi się utwór "Tonacja", ma na prawdę spore kopyto.
Cały album brzmi bardzo profesjonalnie w przeciwieństwie do poprzedniego. Myślę, że za tą kolekcję Comie należą się szczere gratulacje. Ja jestem pod wrażeniem. Gorąco polecam !!
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7165 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#2 Wiadomość | 2006-06-03, 13:26
 
Swietna plytka. Tonacja ma rzeczywiscie ogromna moc. Zaprzepaszczone Sily... tez mnie urzekly.

Polecam rowniez...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Dobra Muzyka » [art rock] COMA - Zaprzepaszczone Sily Wielkiej Armii...

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi