Insaane
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Insaane

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (0) : Nov (4) : Średnia (2,3)

 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6641 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#1 Wiadomość | 2006-05-30, 23:38
Insaane 
Ostatnimi czasy mam wiecej wolnego wiec postanowilem napisac zgloszenie.

A wiec...
maj nejm is Daniel, mieszkam w Szczecinku, mecze sie na tym swiecie prawie 19 lat...

Historia z muzyka? hm mysle ze zaczelo sie od tego ze od malego mialem zajawke na granie na roznych instrumentach i moj wujek mial taki zespol jakis taki smieszny :P to aj chodzilem na proby do nich i gralem sobie na pianinie pod okiem mojego mistrza, ktorym byl moj wujek..., jak mialem jakies 10-11 lat zaczalem grac w orkiestrze detej na SUXofonie, pozniej przesiadlem sie na trabke, czasami bawilem sie perkusja, ale najdluzej bo jakies 1,5 roku dmuchalem w puzon 8)

A dzis...?
dzis robie muzyke uzywajac pcta z procem Intel Celeron 2,4 GHz, 512 RAM, SB Live! 24 bit, co pozwala mi korzystac z FL Studio 6 + kilku wtyczek, Audition oraz Audacity, z ktorym rozstac sie nie moge :P

Glownie staram sie tworzyc drum&bass, aczkolwiek zaleznie od stoczonego filmu popelniam utwory w innych klimatach.
W kwestii masteringu jest wiele do zyczenia... :/

Dlaczego pisze zgloszenie?
Bo chcialbym rozwijac swoj warsztat i poprawic poziom swych produkcji... Dosc dawno zarejestrowalem sie na BF i od razu przypasowal mi klimat, nie pisalem zgloszenia bo liczy sie tu aktywnosc a nie mialem zbyt wiele czasu (dalej go nie mam ale nie jest juz tak tragicznie).




No i czas na moje wypociny :P

A zatem przedstawiam utwory gatunkowo rozbiezne ze tak powiem :) :

Don't Smile (ambient)
Insane Music (dnb)
Nałóg (niezidentyfikowany)
Neural (dnb)


I tak bym to widzial :P
 
 
 
 
 
INSAANE
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#2 Wiadomość | 2006-05-31, 00:41
heh. 
fajnie ze oprocz mnie i ZLK jest nasptepna osoba ktora zajmie sie dnb i breakami,dzis juz nie poslucham ale nie omieszkam jutro>pozdro.<ok>
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7119 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#3 Wiadomość | 2006-05-31, 22:34 | Oddał głos na Novice
 
Brzmieniowo troche moim zdaniem kuleje. Linia perkusyjna prawidlowa jak na ten gatunek muzyczny. Za mala jednak dynamika jak na dnb. Troche to wszystko za malo mouim zdaniem jak na advanced, ale jak pobedziesz z nami to z jakis czas kto wie.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7094 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#4 Wiadomość | 2006-06-03, 08:54 | Oddał głos na Novice
 
No, zgadzam się z Paulem, brzmienia melodii nienajlepsze, choć perkusja nadrabia. W sumie Paul napisał wszystko co myślę. Podpisuję się pod nim rękami i nogami :)
 
 
 
 
Insaane 
Novice


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6641 dni temu
Posty: 81
Skąd: Szczecinek
Punkty: 17
#5 Wiadomość | 2006-06-03, 13:06
 
dzieki za opinie i musze powiedziec ze zgadzam sie z Wami co do kulawosci brzmienia... :/ ale no coz pracuje nad tym...
moze to sprawa odsluchu... wiem mniej wiecej co go boli i jak brzmia moje kawalki u moich znajomych i staram sie robic utwory tak jakby pod ich i pod moje glosniki ;P
master jak robie to czesto wychodzi za przeproszeniem qpa :P bo akurat w tym przypadku kieruje sie sluchem ale i tak juz jest lepiej bo mniej wiecej zapamietalem co jak brzmi i czego mam unikac.

a chcialbym o ile moge dorzucic jeszcze jeden swoj utwor w stylu dnb
Cofee
 
 
 
 
 
INSAANE
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6593 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#6 Wiadomość | 2006-06-06, 12:33 | Oddał głos na Novice
 
Po przesłuchaniu Insane Music pomyslalem sobie, ze ADV jak nic. Świetny kawałek, mnóstwo fajnych pomysłów, znakomita dramaturgia utworu, i taki zeschizowany co mi się spodobało. Niestety pozostałe utworu moim zdaniem nie dorastają temu do pięt i są chyba bliżej NOV niż ADV.
NAŁÓG - bas nadaje przez swoja oczywistość banalonosci i amatorskości temu kawałkowi
NEURAL i COFEE zaczynaja sie podejrzanie podobnym motywem.
Generalnie takie wprawki a nie pełnowartościowe utwory moim zdaniem. Szkoda, narobiłeś mi smaka...
Glosuję na NOVICE i mam nadzieję że twoje kolejne produkcje będę na poziomie Insane Music. Czeakm na to z niecierpliwością.
Pozdrawiam
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#7 Wiadomość | 2006-06-06, 23:14 | Oddał głos na Novice
 
Insane Music.
Mało ciekawe sample perkusyjne....szczególnie snare, ogólnie całkiem ciekawy utwór, ale brakuje mu porządnego brzmienia.

Nałóg.
Tutaj podobnie, musisz popracować nad doborem sampli, bo do kompozycji masz głowę, ciekawy chilloutowy temacik sobie plumka, może trochę za długo leci to samo... Ogólnie mastering taki sobie jeszcze. Ojjj te dzwonki są nie w tej tonacji... nie pasują kompletnie.

Don't Smile.
Melodyjki trochę są takie sielankowe, przydałyby się bardziej mroczne, klimatyczne, chociaż to może być tylko moje odczucie. Kiepskich syntezatorów używasz, te pady w tle jakieśtakie niemrawe wychodzą.

Ogólnie uważam że jesteś na bardzo dobrej drodze i nie zbaczaj z niej tylko pnij sie w górę, zaniedługo widzę Cię w Advanced :)
Na dzien dzisiejszy NOVICE

Sorki ze tak krótko ale mam egzamin jutro/dzisiaj :)
Pozdrówka!
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Insaane

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi