Pit - Sunrise
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Pit - Sunrise
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6748 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#1 Wiadomość | 2006-05-30, 22:00
[beta] Pit - Sunrise 
trance - help ?

No coż.. dawalem ten kawałek w zgłoszeniu.. (tym pierwszym :P) no i faktycznie byl zrealizowany tak sobie.. poniewaz stalem sie fanem wymyslonej przez siebie melodii chce z niego cos zrobic al eni emam pomyslu an aranz ani nic.. wiec narazie troche go poprawilem aranzacyjnie.. do polowy (i nie mam dalej pomyslu :/) i starannie popracowalem nad jego jakoscia :) i jestem ciekaw waszych uwag opinii sugestii :)

http://www.yousendit.com/...36B12C779CEFA24

Pozdrawiam
Take Care

P.S. aha i jedno przejscie SUX ASS :) sorry poprawie w finale :)
Średnia: 7,5 
 
 
 
What dreams may come ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6859 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-05-31, 16:04 | Ocenił na 8
 
stopa lipna jak na trance...ale potrafisz realiować utwory więc to potrafisz poprawić...kawałek bardzo fajny mnie się podoba...barwny z pomysłem...ale cały czas namawiam Cię do produkcji HH bo to masz opanowane perfekt ...troszkę bez pomyłu przechodzisz z 1:24 na 1:33 tam przydało by się przejście i ucięcie(coś ala wybuch)...wchodzi synth...tak to widzę...klimatyczny ten trance z pomysłem...kombinuj dalej może być nieźle...
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6810 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#3 Wiadomość | 2006-05-31, 18:56
 
No mi sie ten kawałek raczej nie podoba, synth kłuje w uszy, może by go ściszyć? Mało się dzieje, w dodatku Tiestowate to strasznie... Nijak nie moge tego ugryźć...
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6859 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-05-31, 19:08 | Ocenił na 8
 
ZLK napisał/a:Tiestowate to strasznie...
..nie znam człowieka na szczęście:p...ale kiedyś mi sie ta nazwa w uszy rzuciła :P
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6748 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#5 Wiadomość | 2006-06-01, 09:45
 
ix_peter napisał/a:ale cały czas namawiam Cię do produkcji HH bo to masz opanowane perfekt

No tak :) cały cas to robie i bede.. ale czasami chce misei jakas inna muze zrobic.. czy to trance czy to chillout czy to ambient bleh :) w zaleznosci od humoru :)

ZLK napisał/a:Tiestowate to strasznie

No to w sumie pierwszy trance jaki w zyciu zrobilem, przezywajac fascynacje setami z sunrisa 2005.. i tak jakoś wyszedł mi podobny kawałek klimatycznie.. nie przecze że nie :)

Aranzacyjnie do poprawy wiem troszke nudne ale to potem poprawie :)

Thx za komenty

Pozdrawiam
Take Care
Średnia: 7,5 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6655 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#6 Wiadomość | 2006-06-01, 22:29 | Ocenił na 7
 
[pkp]

Mi też całkiem kawałek przypadł do gustu. Nieco za głośny kick, bass też jakiś koślawy hehe (nie wiem jak to określić)... i brakuje mi tu ogólnej takiej "mięsności" dźwięku. Ale to można nadrobić masteringiem. Zatem do dzieła... :D
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7034 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#7 Wiadomość | 2006-06-04, 20:23 | Ocenił na 8
 
Szczerze przyznam że przypadł mi ten kawałek do gustu :) Faktycznie całość utrzymana jest w klimatach podobnych do Tiesto, ale mi to kompletnie nie przeszkadza ;) Wręcz przeciwnie - lubie muzyke Tiesto więc i ten utwór musiał mi się spodobać. Mastering przyzwoity, pomysł ciekawy, wykonanie też dobre. Momentami brakuje troche świeżości. Motyw główny jest fajny ale za długo go ciągniesz. Troszke więcej zmian i urozmaiceń by się tu przydało. Poza tym kick moim zdaniem jest troche za mocny. Ogólnie jednak wykonałeś kawał dobrej roboty. Czekam na więcej trance'owych nutek w Twoim wykonaniu :)

Utworek zostaje u mnie na dysku :) Moja ocena 8

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#8 Wiadomość | 2006-06-06, 21:13 | Ocenił na 7
 
Brzmienie nie za dobre jest, takie zabrudzone :/ Malo sie dzieje, aranzacyjnie rowniez. Melo calkiem fajne :) Perka slabo urozmaicona. Przejscia malo ciekawe, przydalyby sie jakies FX-y. Bassu to w ogóle prawie nie slysze :/ Klimat jest calkiem fajny. No ale jeszcze raz przyczepie sie do tego brzmienia, bo jest kiepskie. Gdyby nie to kawalek moglby bardziej zainteresowac sluchacza. Pozdrawiam. :)
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Pit - Sunrise

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi