cactoos
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » cactoos

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (4) : Nov (1) : Średnia (4,2)

 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#1 Wiadomość | 2006-05-30, 20:58
cactoos 
- Zdejmij te słuchawki chociaż na 5 minut... masz gościa.
- Cococo ?
- Gościa masz!!
- (...!?) Ciocia ?!
- No dzień dobry Stefanku ! Przyjechałam do ciebie - hahaha.
- Dzień dobry ciociu, ale... Ja mam na imie Marek mam przecież
- Ahahah Marek!! No tak - Marek! Ahaha! Mareczku ale wyrosłeś! No kto by pomyślał - zaledwie 15 lat, a tutaj prosze...

Męzczyzna! Ahahah!
- Ale ciociu przeciez ! Ja mam teraz prawie 25... bede miec za miesiac ciociu!
- 25 lat!!! No prosze!!! Hihihi, hahah! Nic nie szkodzi, moze byc 25! Hahaha!!
- Ciociu, a ciocia na długo przyjechała ?
- Na 2 tygodnie!! Hahaha!
- Nie ?
- Tak!! Hihiihi! No ale opowiadaj , opowiadaj co tam u ciebie!
- A...
- No to dobrze - ciesze sie , ze wszystko sie układa!! Hahaha! A zobacz co dla ciebie mam!!!
- Dyskietki (!?)
- Tak! Hahaha! Do anteny!!! Nowe! Hahaha!
- Do ANTENY ?!!
- No tak!! Przeciez masz antene! hihi
- Ciociu nie rozumiem! Niechze ciocia do mnie mowi jak do człowieka..
- KOMPUTR - idioto!! Na dyskietki masz miałeś chyba antene500 - potem zmieniles na antene1200 przeciez!!!
- AMIGA CIOCIU !!! AMIGA!!! Ciociu, K***A!!!
- Hahaha! No mowie przeciez... amiga.. hihihi!
- Dobrze! Ja cioci to przypomne szybko, bo widze, ze ciocia ma zalazki sklerozy
- Sklerozy od razu. Hihihi. Oj tytyty moj Mareczku!
- Niechze ciotka juz przestanie! 94 lata na karku , a zachowuje sie ciotka jak dziecko. Uwaga ciotka ! Opowiadam...
Pamieta ciocia, jak w '92 mi ciocia amige przyslala z Nigerii. No. To byla nagroda za czerwony pasek w 5 klasie - pamieta

ciocia. Jakiś czas potem, przyjechał do mnie Leon - mówił wtedy, ze to ciotka go na mnie nasłała. Przywiózł dyskietki.

Pokazał mi wtedy Protrackera. Leon wtedy uzywal protrackera jako odtwarzacz muzyki. Wiedział o tym, że można w nim robić

super kawałki, ale za bardzo nie umiał. Tym bardziej mnie zdziwiło wtedy, że kazał mi sie nauczyć obsługi tego protrackera.

Powiedział też , że wpadnie za kilka lat, aby sprawdzic jak mi idzie. Ja siedziałem, patrzyłem na te cyferki z przykładowych

modułów i sam próbowałem cos robic. Na początku było tragicznie, potem źle, potem gorzej niż dobrze... Siedziałem tak kilka

lat przy tym protrackerze - ciotka! w miedzyczasie zmieniłem antene na model 1200! i zaczałem uzywać też innego programu -

DigiboosterPro - polski i to legal ciotka!! -, po jakimś czasie koledzy mi powiedzieli, że już sie nie wstydzą za moje

moduły i możemy tego słuchać już w domu, a nie w piwnicy. Ciocia ? ... NIECH CIOTKA NIE SPI JAK OPOWIADAM!!! A zresztą... Co

ja będe ciotce mówił. Aktualnie mam zwykłego peceta. Grzyba, blache, pcuja, klona - tak ciociu - dzisia tez tak mówią.

Również używam tracker'a, ale troche bardziej zaawansowanego. Jeskola BUZZ. Mówi coś cioci ta nazwa ? Tak myślałem. Nic nie

szkodzi - nie gniewam się. Napewno bardzo to ciocie interesuje, więc już nie będe zanudzał cioci i puszcze cioci kilka moich

kawałków . Niektóre starsze, z przed 2 lat, część to produkcje nowe. Wybrałem dla cioci tak w róznych gatunkach, żeby cioci

nie zanudzić. No to puszaczam ciotka! :

1- Landscape
2 - Step Ahead (soundtrack z dema )
3- Pink Winter (od czasu do czasu rzeźbi sie też w innym sofcie niż Buzz - tutaj akurat kawałek na compo Renoise)
4- Elektronick Adventure
5- dream - unknown (part4)

- Ciocia i jak ? ... Ciocia ? EE! Ciotka! ? ... Mamo ?
- Tak ?
- Ciotka chyba nie żyje.
- A mówiłam - nie włanczaj jej tej swojej muzyki.. Ale ja z nią rozmawiałam wcześniej. Kazała pozdrowić tych twoich nowych wspaniałych kolegów na tej całej fabryce bitów. Acha! I żebyś starał sie jakoś zachowywać w miare. Nie bluzgaj, pisz wyraźnie , nie pluj na nikogo... i samochodów nie podpalaj tym co ich nie lubisz tak jak ustatnio.
- Dobrze mamo, a pozatym to byl maluch a nie samochod.

Jedno Wam powiem. Czasem probuje sobie wyobrazic, co innego niz zabawa w muzyke mogłbym robic w wolnych chwilach, gdybym nie miał tego złoma co pecetem zowie sie, i jakoś nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam!
cts
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7118 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#2 Wiadomość | 2006-05-30, 21:39
 
Nie odmówię sobie tej przyjemności i powiem, że po prostu nastąpił rozkład.... ze śmiechu ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6759 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#3 Wiadomość | 2006-05-30, 21:48 | Oddał głos na Advanced
 
witaj cactoosku :), no opis dałes wyrąbany w kosmos, dobra a terazsprawa głosowanka.

Landscape - jeden z moich ulubionych, jak juz kiedys Ci pisałem pasowłby do filmu o delfinach, świetne melodie, utwór jest po prostu piekny nic dodac nic ująć - 10/10

Step Ahead - utworek elektoniczny , pachnie elektronika z lat 70/80, bardzo pozytywny , lubie tkaie oldskule widać ze był robiiny pod demko potem jak wchodiz goa robi sie jeszcze ciekawiej, no mocne 8/10

Pink Winter - nastepny utworek ktory mnie wbija w foitel i nie moge wyłaczyć, no i pokazujesz ze potrafisz robic chyba kazdy styl muzyczny, hehe, swietnie wykonany z wyczuciem , nasetepny piekny utor, znowu 10/10

Elektronick Adventure - no a tutaj mamy zmyła, pytałem sie kiedys Ciebie o ten utworek kto go zrobił, chyba byl pod innym tytułem , no to mi powiedizales ze chyba shyz :d.. no i mu gratuluje :D:D:D, wiec chyba gratulacje naleza sie tobie :D, świetny track, jarre powinien sie uczyć od Ciebie czasami jak nie zapoemiec co yto jest dobra starostylowa elektornika ;) 9/10

dream - unknown (part4) - no i ten utowrek umiesciles w dobrym miejscu czyli ostatni, pasuje na koncówke, no i po jakosci słychac ze najnowszy, bardoz dobrze zrealizowany i piękny, fajnie sie rozwija z jednego motywu do drugiego, no i jak dla mnie 9/10.. moglby byc dłuzszy ;)

oceny wysokie, ale ja do tych utowrków bardoz lubie wracać, niejeden potrafiłem słuchac bardoz długo, no i opczywiscie jak dla mnie advanced bez zadnych watpliwosci :), pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez maxus 2006-06-01, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#4 Wiadomość | 2006-05-30, 22:08
 
Piter : fajnie , ze sie spodobala historyjka ;]
Maxus : no czesc maxus :P

ps. zapomnialem o dosyc waznej chyba sprawie, bo tak czytam forum teraz i kazdy pisal o jakichs oryginalnych samplach wykorzystanych w kawalkach... otoż w 5 utworze (dream - unknown) na poczatku slyszymym ekipe mnichow ( nie wiem czy tybetanskich, ale chlopaki sa wcieci chyba :) ), dobra juz calkiem powaznie... ta krotka (i zapetlona) sekwencja z mnichami pochodzi z tajlandzkiego filmu "Widmo" (dla zainteresowanych - http://shutter.widmo.filmweb.pl/ - mozna zobaczyc na dobranoc :) )
 
 
 
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6757 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#5 Wiadomość | 2006-05-30, 22:27
 
system samosprzedaży masz widzę opanowany ;) Podziwiam, umarłem ze śmiechu, zauważam tutaj nieco "Koterszczyznę" ;) - jestem jeszcze pod wrażeniem filmu "Wszyscy jesteśmy chrystusami" :P

Dobra, spoko ziom sie wydajesz, toteż chętnie pościągam i posłucham, ale jutro :P

Witaj na BeatsFactory !!
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6562 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2006-05-31, 19:20
 
Yo meeen!
Świetne kawałki, zresztą chyba już nieraz to mówiłem. Co do opisu to widziałem twoje lepsze, ale daje rade :)))

(jak skończy się moje głosowanie to dam ci adv)
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7120 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2006-05-31, 22:28 | Oddał głos na Advanced
 
Dobra technika wykonania i ciekawe pomysly na utwor przemawiaja za jednym stwierdzeniem. Advanced tobei sie nalezy, no i jeszcze dochodzi opis heheh ktory tez na advanced zasluguje.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#8 Wiadomość | 2006-06-01, 21:43 | Oddał głos na Advanced
 
Pink Winter - pady, rhodes, a perka sobie pyka od niechcenia elegancko. ładna zmiana w 1: 51. Pomysl i układ bardzo fajny i spokojny. Trafiłem na pare drobnych niedociagniec w dogrywaniu cykaczy z klawisza na żywo- ale nieistotne. Easy listening i ADVANCED

Landscape- to cos do gry komputerowej. jakies znane pady. Spoko utwór- ADV

Electronic Adventure i Step Ahead- ta sama nuta 2 inne wykonania. AMIGA RULEZ ?? :) ADV

DREAM - no to ten utwór to prawie PRO. Lubie takie klimaty i jeżeli mozna to zachowam na dłuzej ten utwór. Ambientowy, za 1-sza minutę juz autor ma u mnie skilla, a jak sie w 1:55 pojawiła gitara akustyczna , to juz jestem pokonany. :) Piekny utwór. 3: 06 fajne przejscie. Bardzo ładnie ten akustyk dogrywa, subtelnie,umiejetnie. Flet wg mnie lekko ciszej,ale prowadzi melodie , to może miał byc na froncie, chórki ok.
Kapitalny utwór.

Jednym słowem , fajnie sie słuchało i podobało mi się, wg mnie całkowicie zasłużony ADVANCED.

Pozdrawiam i czekam na następne utwory.
 
 
 
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#9 Wiadomość | 2006-06-01, 22:22
 
Cytat:Pink Winter - pady, rhodes, a perka sobie pyka od niechcenia elegancko. ładna zmiana w 1: 51. Pomysl i układ bardzo fajny i spokojny. Trafiłem na pare drobnych niedociagniec w dogrywaniu cykaczy z klawisza na żywo- ale nieistotne. Easy listening i ADVANCED


jezeli mowisz o hi-hat'ach od momentu 2:23, to powiem , ze kilka osob juz zwracalo mi uwage, ze jest tam cos nie tak - zle itd... ja nie chce tutaj wyjsc na jakiegos madrale, nie mowie ze tak nie jest... perki nie nagrywalem z klawisza na zywca , bo nie umialbym zrobic tego "opozniacza" granego przez hi'hat :P wszystko (perka) klepane recznie, i wlasnie cos takiego chcialem uzyskac - inna sprawa, ze widocznie nie jest to poprawnie zagrany motyw, ale no nic nie poradze, ja to czuje/ogarniam to jako dosyc "swingujaca" calosc ... na kilku forach probowalem znalezc jakiegos perkusiste , ktory moglby napisac co o tym sadzi, no ale niestety nie udalo sie ;] ciagle nie wiem, czyto ja robie jakies "dziwne" rzeczy momentami , ktore tylko dla mnie sa "zjadliwe", czy jest to zly odbior "drugiej strony". nie wiem... ale to szczegol.

Cytat:[...] AMIGA RULEZ ?? :) ADV


w moim sercu i do konca moich dni!

Cytat: Pozdrawiam i czekam na następne utwory.


BEDĄ! ;] rowniez pozdro! (wszystkim! :D )
 
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6562 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#10 Wiadomość | 2006-06-04, 21:07 | Oddał głos na Advanced
 
Cts co tu dużo gadać - znam twoje kawałki dobrze i nie mogę inaczej zagłosować :))
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6594 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#11 Wiadomość | 2006-06-06, 11:41 | Oddał głos na Novice
 
Witaj
O Step Ahead i Electronick Adventure sie nie wypowiadam bo nie znam się na takiej muzyce.
Co do reszty kawałków to przykro mi, ale podabaja mi sę umiarkowanie... Klimat w sumie sume fajny lecz wszystko to moim zdaniem zajeżdza amatorstwem. Może przez to że bas w tak oczywisty sposób gra właściwie caly czas prymy akordów, jakbys nie miał na niego żadnego pomysłu. nie ma zadnego zlamania, wszysstko jest bardzo oczywiste.Przez to cały utwór brzmi banalnie, jak w kapelach koscielnych. Mnostwo jest nieprecyzyjności wykonawczych (Rhodes w Pink Winter, Gitarka w Dream itd i w melodoach...) Melodycznie najbardziej podoba mi sie Landscape - tu jest fajnie wszystko ma sens, jest to jakas opowieść, za to duzy plus.Jednak pozostałe kawałki są przegadane, melodie jakieś cały czas się tam snują ale ciiekawe rzeczy zdarzają się w nich tylko czasem. Fajny np jesst temacik zaczynajacy pink winter ale to co się zaczyna po chwili jest juz wg mnie kompletnie bez sensu. początek dream frapujacy, aale jjak wchodzi bas to znow zajechało banalem i amatorskimi zaspołami szantowymi.
Generalnie masz pomysly ale nie potrafisz ich moim zdaniem za dobrze zrealizowac i rozwinac dlatego glosuje na NOVICE.
PS
Mam nadzieje że nie masz mi za zle tych krtytycznych slow.
Pozdrawiam
 
 
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6759 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#12 Wiadomość | 2006-06-06, 15:20
 
hehehehe ;), ja tylko powiem LOL :D
 
 
 
 
 
:)
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6557 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#13 Wiadomość | 2006-06-06, 19:41
 
pbmuz napisał/a:[...] Mam nadzieje że nie masz mi za zle tych krtytycznych slow.[...]


Nie. Na szczescie od kilku lat umiem przyjmowac krytyczne uwagi (zarowno te pozytywne jak i negatywne). Wszystko staram sie odbierac i analizowac "na chlodno" bez wiekszych emocji , ktorych nadmiar powoduje, ze czlowiek np. widzi rzeczywistosc troche jakby przez brudna szybe - masz obszary mniej i bardziej wyrazne. Zdarzaja sie tez obszary "ni to brudne, ni to czyste" ;] - kiedy nie wiadomo tak naprawde o co chodzi. O ile czesc Twojej wypowiedzii dociera do mnie i rozumiem o co Ci chodzilo (co wcale nie idzie w parze z tym, ze musze/powinienem sie zgodzic), to sa tez fragmenty, ktorych nie rozumiem do konca, a przyznam szczerze chcialbym zrozumiec i wiedziec dokladnie co miales na mysli. Moze konkretnie...

1.
Cytat:Mnostwo jest nieprecyzyjności wykonawczych (Rhodes w Pink Winter, Gitarka w Dream itd i w melodoach...)

2.
Cytat:Fajny np jesst temacik zaczynajacy pink winter ale to co się zaczyna po chwili jest juz wg mnie kompletnie bez sensu.


wlasnie te "nieprecyzyjności wykonawcze" i "kompletnie bez sensu". to mnie najbardziej interesuje. zalezy mi na tym, aby sie rozwijac (zreszta chyba, jak kazdemu) a eliminowanie bledow, nieprawidlowosci i zlych nawykow jest (chyba) bardziej wazne niz uczenie sie czegos nowego. takze jak znajdziesz kiedys wolna chwile, to bylbym wdzieczny za kilka chociaz slow komentarza.

ps. A jezeli chodzi o brak jakiegokolwiek komentarza na temat 2 wpomnianych kawalkow, to nierozumiem takiego podejscia (ale rowniez nie czuje jakiejs urazy etc, pelen luz). Dlaczego nie rouzmiem... Moze dlatego, ze to nie jest muzyka , ktora moznaby znalezc na polce obok Vivaldi'ego albo Chopin'a (juz samo to porownanie jest nie na miejscu i wyrwane z kontekstu mogloby swiadczyc o braku szacunku albo glupocie... albo jednym i drugim). Tak jak mowie, nie jest to muzyka na ktorej trzeba sie "znac", aby cokolwiek napisac (chocby tylko czy sie podoba - w jakis sposob przypadla CI do gustu - czy nie), ale to tak nna marginesie tylko.
pozdro.
 
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6562 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#14 Wiadomość | 2006-06-06, 21:30
 
hehe, wiesz pbmuz, wydaje mi się, że oczekujesz mechanizacji melodii - cts robi to na luzie nie trzyma się sztywnej formy i to mi się podoba. Bardzo jazzowo bym powiedział. Pozdro!
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » cactoos

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi