adre'n'alin - Grandfather
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] adre'n'alin - Grandfather
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6767 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#1 Wiadomość | 2006-05-30, 14:35
[finał] adre'n'alin - Grandfather 
Zamieszczam kolejny kawałek z większego projektu("no languages").Tym razem utwór powstał z obserwacji grupki emerytów tańczących w parku przy starym,rozklekotanym magnetofonie.Żebyście widzieli jacy oni byli szczęśliwi... Utwór normalnie jest połączony z poprzednim w projekcie dlatego tak dziwnie się zaczyna...Jak da Bóg zamieszczę i poprzedni.Ale narazie ten.No to do tańca:)

Grandfather

P.S:Proszę nie zwracać uwagi na szumy.Jak zwykle kompresja robi coś bardzo dziwnego z dźwiękiem :[
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-05-30, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,43 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6778 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#2 Wiadomość | 2006-05-31, 18:28 | Ocenił na 7
 
dzwieki commodorkowe, hammonda tam słysze, fajne fajne, ale inne barwy bym dobrał osobiście. Podoba mi się bass, niski i ciepły. Generalnie utwór przypomina mi produkcje Oszibarack'owe.... Ciekawie manipulujesz fxami, w zwolnieniach trochę senny jest ten utwór, bez powalającej melodii, jakoś tak bez wyrazu bym powiedział. Czegoś tu brak. Nadaje się na tło, niekoniecznie budzi skojarzenia z dziadkami.... przynajmniej jeśli o mnie chodzi. Całkiem niezła realizacja.
Tak na 7 myśle :)

2006-05-31, 19:29 // Dodano
szkoda ze nie moge sciagnac utworu na dysk
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6820 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#3 Wiadomość | 2006-06-08, 20:34 | Oceniła na 7
 
bardzo interesujące intro. Kojarzy się ze starówką, balonami i watą cukrową...
Nie za bardzo pasują mi niektóre brzmienia. To znaczy mamy plumkania komputerowe, obok oldshoolowego hammonda, zaraz obok śpiewy kojarzące mi się z indianami... i klasyczne skrzypce.
Dla mnie tutaj jest jakiś bałagan. Misz masz. Dużo też dźwięków / melodii drażni moje ucho.
Mimo iż utwór ciekawy klimatycznie to mam jakieś problemy z dobrym jego odebraniem...
Dla mnie jedna z Twoich słabszych produkcji..... :(
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
www.avell.net
 
kednopser 
Novice


Dołączył 6649 dni temu
Posty: 83
Skąd: Ozimek
Punkty: 22
#4 Wiadomość | 2006-06-08, 20:54 | Ocenił na 6
 
Kawałek dobrze zrealizowany, ale w istocie bardzo ilustracyjny jak dla mnie, łatwiej by się go odbierało jako tło do obrazu. Myślę, że jest to spowodowane gęstością dźwięków, o hammond i c64, widzę, że nie tylko ja robie takie eksperymenty :P Niestety za gęsto jak dla mnie (za to moje kawałki są w drugą stronę trochę :) ) i przez to się robi trochę monotonnie, bo nie różnicujesz tej przestrzeni, to tyle z moich odczuć po przesłuchaniu. Pozdrawiam :)
Ocenił na: 6 
 
 
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6767 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#5 Wiadomość | 2006-06-09, 12:17
 
No tak.Co do islustracyjności to się zgadzam.Jak ma się w głowie cały czas pewien obraz to potem ciężko jest go przenieść do umysłów innych ludzi i to jeszcze w sobie znanym tylko języku :D Ech,no cóż.Tiff,czasem trzeba zrobić coś słabiej,żeby się od tego odbić(...hm...).

Pozdro od Eugenii

2006-06-09, 14:21 // Dodano
a ktoś może jakieś propozycje co do zmian?bo ja już tak po trochu wymiękłem przy tym kawałku...
Średnia: 7,43 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#6 Wiadomość | 2006-06-09, 16:23 | Ocenił na 7
 
Brzmienia nowoczesno elektroniczne troche kojarzace mi sie z kraftwerkiem, ale ten hammond nie podchodzi mi zbytnio, troche robi sie pozniej chaotycznie z tym pianem, jakos mie bardzo mi to wszystko do siebie pasuje, ten chaos ak sie ciagnie ale mimo wsystko powstaje z tego jakis ukryty intrygujacy sens, podstawowe elementy dziela muzycznego sa zachowane w pelni profesjonalnie,troszke zbyt ostro sie urywa kawalek na koncu no ale to zapewne dla efektu.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6767 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#7 Wiadomość | 2006-06-09, 21:06
 
Odbicie nastąpiło i zarazem przypomniała mi się historia mojego własnego dziadka,który słuchając radia ustawiał je w ten sposób,że dwie stacje nachodziły prawie na siebie...najdziwniejsze było to,że dziadek słuchał tej trzeciej stacji...
Średnia: 7,43 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6820 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#8 Wiadomość | 2006-06-09, 21:12 | Oceniła na 7
 
adre'n'alin napisał/a:Odbicie nastąpiło i zarazem przypomniała mi się historia mojego własnego dziadka,który słuchając radia ustawiał je w ten sposób,że dwie stacje nachodziły prawie na siebie...najdziwniejsze było to,że dziadek słuchał tej trzeciej stacji...


8) niedaleko pada jabłko od jabłoni....
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
www.avell.net
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6767 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#9 Wiadomość | 2006-06-10, 12:36
 
Jeju...ale to zabrzmiało... 8)
Średnia: 7,43 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7146 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#10 Wiadomość | 2006-06-13, 11:21 | Ocenił na 7
 
Hehe, fajnie mi membrany w kolumnach latają przy tym kawałku. ;) Ogólnie podoba mi się koncepcja utworu, taki misz-masz, ale jednak trzyma się to wszystko kupy. Stopa dość cicha, nienachalna, ładnie zarysowany dół, tylko mam wrażenie, że właśnie dół utworu miejscami zagłusza w znacznym stopniu górę, przez co całość brzmi głucho. Poza tym utworu całkiem przyjemnie się słucha, jest dużo ozdobników, często coś się zmienia, jednak brakuje czegoś, na czym można by zawiesić ucho na dłużej.
Ocenił na: 7 
 
 
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6968 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#11 Wiadomość | 2006-06-25, 19:33 | Ocenił na 9
 
helo..dobry początek..gwar..szum..to co lubię:) i te wszystki minimalistyczne dźwięki..gdzieś tam w tle taki saxik..przyjemna i wesoła psychodelka..podoba mi sie bardzo :) pzdr

2006-06-25, 20:35 // Zeheos
Minimalistyczne podejście
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6767 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#12 Wiadomość | 2006-06-27, 03:49
 
Informuję jedynie,że pod linkiem znajduje się ostateczna forma,nieznacznie zmieniona w części wolnej.Na podstawie mojego dziadka dodałem głosy 'ala' simsy.Nikt go nie rozumiał,a szkoda bo był wielkim człowiekiem....Miłego przesłuchiwania.

P.S:Ostatni wpis rzeczywiście minimal..
Średnia: 7,43 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] adre'n'alin - Grandfather

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi