Parasite - Artifact
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Parasite - Artifact
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#1 Wiadomość | 2006-05-30, 12:18
[finał] Parasite - Artifact 
final mix

No final...juz nie mam sily na ten numer,poprawilem co moglem,w basie jest teraz tyle miesa ze w okregowych ubojniach zabraklo :D



ODSLUCH =====> http://media.putfile.com/Parasite---Artifact-96


DOWNLOAD ====> http://www.megaupload.com/?d=6V9PI47S

Enjoy <ok>
Ostatnio zmieniony przez Parasite 2006-07-15, 05:22, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6863 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-05-31, 17:18 | Ocenił na 10
 
no cóz klimat...świetny i ten synthBAS....EXTRA...i jasniutkii synth z melodia...mniam...i dynamika...dla mnie bomba zostawię na dysku...troszkę zrealizowane tak niekoniecznie dobrze...ale to mały detal...bo kawałek zabiera człowieka do przodu i do tyłu jak pierwsze kapele trash metalowe...rewelka rytmiczna...świetnie...pytałeś kiedyś o d`n`b gitarowy nie wiem czy na poważnie ale możemy coś kiedyś zrobić...<ok> i nastepnym razem poproszę jeszcze mocniej :P
Ocenił na: 10 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#3 Wiadomość | 2006-05-31, 17:52
odp. 
Pewnie ze mowilem powaznie ,otwarty jestem na propozycje,mozna jakiegos gniota zrobic ;) <ok>
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6813 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-05-31, 18:09 | Ocenił na 9
 
No musze przyznać, że kawał dobrej roboty, ciesze sie, że do BF wstąpił ktoś kto sobie dobrze radzi z d'n'b.
Faktycznie bass jest dobry, ten ciężki synth to jest to co lubie najbardziej, podoba mi się stopa, ładnie daje, osobiście uzbroiłbym perkusję w trochę więcej przejść... Mimo tego i tak utwór nie jest nudny. Jest power, choć przydałyby się mocniejsze kulminacje emocji, trochę takich wybuchów. Brzmienie niezłe, podoba mi się, jest pełne barwowo.

Na prawdę fajny utwór, szkoda, że nie mogę go sobie ściągnąć na dysk.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#5 Wiadomość | 2006-05-31, 18:14
odp 
Jak juz bede w polsce (jutro ) to wrzuce link dla ciebie ;) <ok> dzieki za note.
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6751 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#6 Wiadomość | 2006-05-31, 18:27 | Ocenił na 8
 
poczatek kliamtyczny ale ine podoba mis ei ten plumkajacy synth .. dopiero jak wchodzi ten bass.. i ten jasny synth.. no tutaj juz naprawde fajnie ... teraz tlyko czekam an wejscie perkusji :) jak na d'n'b to perkusje masz strasznie uboga :) i malo sie w niej dzieje ale to nie przeszkadza w odbiorze utworu .. :) to przejsice ok 2:30 mogloby byc baridze przemyslane .. ale fajie kwasno sie zrobilo :) bebny caly czas tak samo leca niestety .. :) ale kawal dobrej muzyki :) wole bardziej melodycnze drumy ale ten tez mi przyapdl do gustu poniewaz ma niezly wykop .. nudny kawalek nie jest.. choc aranzacyjne moglbys sie lepiej psotarac.. na tematy realizatorskie sie nie wypowiem.. bo mi glosniki siadly i slucham na sluchawkach ale wsystk wydaje sie byc dobrze.. :) jedyne czego rbakuje temu kawalkowi to wyciszenia.... caly czas wszystk tak nawala.. przejsica niektore mi nie pasuja.. o lwasnie brakuje mi takeigo wyciszenia jakm konczysz utwor. tylko ze gdzies tak jakos w srodku .. :) ogolnei kawalek dobrej roboty :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#7 Wiadomość | 2006-05-31, 18:33
Odp. 
Dzieki Pit.Nic juz nie ruszam bo mi nerwy zjadl ten numer,raz slysze raz nie ,to co powinienem to taka puszka pandory ten numer dla mnie.Dzieki za ocene,Pozdro.
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6996 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#8 Wiadomość | 2006-05-31, 20:24 | Ocenił na 8
 
Poczatek fajny. Perka niezla. Ostre dzwieki, ale jak najbardziej pasuja. W sumie moze perka moglaby sie troche bardziej zmieniac, bo z czasem troche nudzi. Mysle ze utwor mialby jeszcze wiekszy power jakby aranzacja byla troche lepsza i zeby wiecej instrumentow gralo jednoczesnie. Ale i tak jest naprawde dobrze :)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7003 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#9 Wiadomość | 2006-06-04, 18:25 | Ocenił na 8
 
ooo..ktoś wreszciejakieś ciekawe drummiki zapodaje...fajna perka..za dużo tych kwasów u góry-takim kiczem nieco podjeżdża..uu..dobry/odważny basik..miło tego posłuchać..ciekawa gra..wchodzi znów perka..fajnie sieka, ale chyba za gęsto zloopowana..jeszcze więcej łamanki by się zdało ;) trrrr..tyty.tytyrytty..wiesz o co chodzi na pewno, bo słychać,że dobrze znasz te klimaty..ogółem fajna produkcja..na "wokalu"'chyba za dużo rezonansu i master chyba taki na szybko :P <ok>
pzdr <diabel>
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6613 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2006-06-04, 19:53 | Ocenił na 8
 
poczatek bardzo spokojny - taki bardziej jungle'owy ton, ktory ja osobiscie bardzo lubie. ladnie wprowadza, tworzy dosyc tejemnicza atmosfere... i nastepuje TEN moment - ~1:10 - w ktorym zycze sobie i mam cicha nadzieje, ze do konca kawalka bedzie juz tylko bardziej agresywnie i "brudno". no niestety... od 2:30 zaczyna sie jednak zauwazac brak urozmaicenia w perce a szkoda. potem wchodzi ten tb303 zakwaszony, nawet nie brzmi to zle, ale jak juz wczesniej ktos zauwazyl motyw pozostaje ten sam pomimo zmiany w "intrumentarium", no i potem "kwas" przestaje sobie grac, motyw ciagle bez jakichs konkretnych zmian a potem juz jest koniec ;] napewno znasz Calyx , a z rodzimego podworza moze... takiego goscia jak Zombie ? wlasnie od 1:10 Twojego kawalka liczylem na to, ze to rozwninie sie w stylu podobnym do Calyx'a i Zombie (dosyc agresywne brzmienie, z'distort'owane - i to bardzo - zakrecone basy, "połamane", nieobliczalne i nieprzewidywalne - jak nasi politycy - break'i ) bo ja jestem fanem wlasnie takiego stulu i takiego "tonu" d'n'b i byc moze tez dlatego, przez skrzywiony gust ten kawalek podoba mi sie mniej ;] - ale wiadomo o gustach sie nie rozmawia. jezeli chodzi o "tehnikalia" i brzmienie, to nie jest zle imho - jest wrecz bardzo dobrze - wysoki poziom produkcji. wiecej zmian, wiecej motywow, wiecej czegos co bedzie zaskakiwalo sluchacza co jakis czas, a bedzie super!
Ocenił na: 8 
 
 
 
DJYatzeck 


Dołączył 6591 dni temu
Posty: 3
Skąd: Słupsk
Punkty: 6
#11 Wiadomość | 2006-06-21, 12:33
 
początek wprowadza w nas w to, co będzie dalej się działo, świetny synthbas przypominający przesterowaną gitarkę plus ten jungle-oldshoolowy beat z technomaniakalną melodią ;)). Momentami odnosi się wrażenie przytłaczającej głębi, wciskającej w fotel;). Potem juz niewiele się dzieje, utwór mógłbybyc krótszy, ale ogólne wrażenie oczywiście pozytywne. <ok>
 
 
 
zlot 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6611 dni temu
Posty: 73
Skąd: Kraków
Punkty: 41
#12 Wiadomość | 2006-06-21, 12:40 | Ocenił na 8
 
kojarzy mi sie kawalek z klimatem ostrej harcorowej gierki typu moh wolf krwawica !! bardzo ciekawe ulozenia , wiecej przejsc miszania na bicie :) ale jest ladnie skomasowane - podoba mnie sie :)
odnosnie d&b to koniecznie posluchaj LTJ Bukem :D 8)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
.: CMF :.
-----------
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6854 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#13 Wiadomość | 2006-06-21, 18:15 | Oceniła na 8
 
A mi się własnie ten plumkający syth nie podoba ;) reszta zaś to niezłe klimatyczne granie. Przelewające się sythy, potem ostro, parę skwierczeń. He he.
Zdecydowanie ta druga część bardziej mi się podoba :D No, no. Dobrze Ci wychodzą takie kawałki :) Gratuluję i życzę powodzenia!
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
www.avell.net
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#14 Wiadomość | 2006-06-28, 01:25
 
zlot napisał/a:odnosnie d&b to koniecznie posluchaj LTJ Bukem
Slucham slucham,i wielu innych tez .Pozdrawiam.<ok>
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6835 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#15 Wiadomość | 2006-06-28, 10:57 | Ocenił na 10
 
Zakur....e! Wspaniały utwór. Genialne rozplanowanie napięcia, interesujący wstęp, potem brutalny do bólu riff, nakręcenie szybkosci..a modulacja do c-moll i te figuracje synthu to juz naprawde szczyt kozactwa. Dzwieki są dokładnie tam gdzie powinny byc! Powrót do Es znów-brutalny, potęzny, szybki.
Nie bede z resztą analizował detali bo to raczej bardziej przydatne do jakiejs krytyki- a tutaj niespecjalnie cokolwiek chce krytykowac, a sam przrciez dobrze wiesz co grasz. Uważam ze kompozycja jest super, bardzo uniwersalna (na impreze jakąs tez by było dobre, w fajnie zrobionym secie z jakims hardstylem), pokazałes te ciekawe brzmienia naprawde w szerokiej palecie harmonii, nie zamykasz sie w jakims prostym schemacie. A do tego naturalnosc, szybkosc. No i txty ze Star Wars tez fajnie pasują :]
Ocenił na: 10 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6802 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#16 Wiadomość | 2006-06-28, 16:28 | Ocenił na 10
 
No no....początek skrywa jakąś tajemnicę.Powoli się rozwija jak wstęp do opowieści.No i nagle wchodzi ten bas...ach...jak ja lubię takie soczysto-brudząco-mięsiste basy.Wchodzi perka.No i tu troszkę mi emocje opadły bo coś mi w nim nie pasuje.Nie,nie...nie chodzi ani o rytmike ani o warstwe kompozycyjną.Chodzi mi o jej brzmienie a raczej umiejscowienie w przestrzeni.Jakoś tak za daleko.Ech,to pewnie moje tylko dąsy(przez ten upał pieprzony).Można by jeszcze poprawić ogólne brzmienie całości ale to już tylko audiofilskie zapędy.Produkcja bardzo dobra.Chciałem dać 9 ale co tam.Nie warto obniżać oceny za moje "widzimisie"...
Ocenił na: 10 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#17 Wiadomość | 2006-07-01, 22:21
ykhmmm 
Az sie cholerka mi glupio zrobilo jak te dziesiatki zobaczylem,ludzie postradaliscie zmysly hehehe <ok> dzieki serdecznie i ciesze sie ze kawalek sie podoba.Pozdro.
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6917 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#18 Wiadomość | 2006-07-11, 18:49 | Ocenił na 9
 
category: uncategorized
dobrze nazwane
Artifact to chyba skarb- ten utwór jest takim niedozakwalifikowania skarbem.
Fajnie ,ze go odkryłem. Co sie dało jest wymieszane, ale szczególnie rytmy są ok.
No i jest klimat, troche pod koniec poniosło autora z tym plumkającym synthem, ale końcówka wynagradza tym uspokojeniem.
Podobało sie, swieża muza. uncategorized <spoko> 9
Ocenił na: 9 
 
 
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6633 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#19 Wiadomość | 2006-07-12, 03:51
hehe. 
ponioslo powiadasz ? hehe .Dzieki Cytrus ,ciesze sie ze sie podoba.Obiecuje ze juz dzis ocenie Birthday,wczoraj mi sie zasnelo po kolacji ;) <ok>
Średnia: 8,73 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Parasite - Artifact

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi