Proteus X
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Sprzęt » Proteus X
 
Public 


Dołączył 6596 dni temu
Posty: 12
Skąd: UK
Punkty: 5
#1 Wiadomość | 2006-05-28, 00:05
Proteus X 
prosze o pomoc

Witam

Jestem poczatkujacym w tworzeniu muzyki i duzo rzeczy jeszcze nie znam i nie obczailem :). Bede pisal prostym jezykiem. Otoz, jak mozna nagrac dzwiek wydawany z programu Proteus X (czy emulator X) zalaczonym z karta dzwiekowa Proteus X. Jesli ktos nie wie jaka to karta to >>tutaj<< moze o niej poczytac.

Interfejs tego programu wyglada m.w. >>tak<< . Mozna wybrac instrumenty, np: Grand Piano, itd. Bylby mi bardzo potrzebny, ze wzgledu na duza ilosc instrumentow. Tylko wlasnie nie wiem jak to nagrac. Czytalem instrukcje i nie znalazlem nic, poza "jaki ten program jest fajny" :/ Prubowalem w programie Wave Lab, kombinowalem w Cubase SX3 i LE, w Sonare LE. Nie umialem. W opcjach jest wszystko ustawione, mysle ze, poprawnie.

Mam Yamahe dx21, ktora ma wejscie MIDI i mozna ja uzyc jako klawisze MIDI (odtwarza dzwiek po nacisnieciu klawisza, wiec chyba moze nia byc).

Naprawde nie wiem co juz zrobic, mecze sie z tym troche, a potrzebuje tych instrumentow. Prosze o pomoc, najlepiej ze strony tych, ktorzy juz maja ta karte.

Pozdro
 
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6598 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#2 Wiadomość | 2006-05-28, 02:47
 
Nie znam się na tych 'profesjonalnych programach dla profesjonalistów' ale wydaje mi się że powinieneś wstawić jakiś zapis nutowy na track tego instrumentu a potem to wyrenderować do pliku.

Brzmi łopatologicznie, ale chyba takiej odpowiedzi oczekujesz. :?:
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6795 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#3 Wiadomość | 2006-05-28, 11:02
 
no nie wiem co ci poradeizc bo pierwszy raz widze ten porgram, ale moze zrob tak mi to wyglada na wtyczke vst bardziej, moze to nie jest porgrma to tworzenia muzy tylko wtyka ( ktora ma exe ) z brzmieniami ??... hmmm ?
 
 
 
 
Public 


Dołączył 6596 dni temu
Posty: 12
Skąd: UK
Punkty: 5
#4 Wiadomość | 2006-05-28, 13:08
 
Public napisał/a:no nie wiem co ci poradeizc bo pierwszy raz widze ten porgram, ale moze zrob tak mi to wyglada na wtyczke vst bardziej, moze to nie jest porgrma to tworzenia muzy tylko wtyka ( ktora ma exe ) z brzmieniami ??... hmmm ?


Tez tak mysle ze to wtyczki VST, tylko jak je nagrac?

Cytat:Nie znam się na tych 'profesjonalnych programach dla profesjonalistów' ale wydaje mi się że powinieneś wstawić jakiś zapis nutowy na track tego instrumentu a potem to wyrenderować do pliku.

Brzmi łopatologicznie, ale chyba takiej odpowiedzi oczekujesz. :?:


Tylko gdzie zrobic ten zapis nutow??
 
 
 
 
Marco da Vega 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6609 dni temu
Posty: 19
Skąd: ja mam to wiedzieć
Punkty: 5
#5 Wiadomość | 2006-05-28, 20:15
 
nie wiem czy dobrze rozumiem pytanko
ale ..


to jest wtyka VST je sli dobrze jest zainstalowana.. C:\Program Files\Steinberg\Vstplugins .. tam powinna byc zainstalowana..
jak odpalisz cubase sx . 1,2,lub 3.. tam jest cos takiego jak Vst instruments... dodajesz ta wtyke... ( tylko najpierw musisz mieć dobrze poustawiane kanaly by slyszec dzwiek) .. i to wszystko .. dodajesz ścieżke midi i grasz sobie zapisuje ci nutki.. potem exportujesz do wav. i masz sampelek :)

tylko nie wiem czy o to ci chodzilo :(

jak nie to sorry za zasmiecanie tematu
 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6598 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#6 Wiadomość | 2006-05-28, 22:55
 
uuu, o zapis nut to mnie nie pytaj, znam mechanizm, ale to programów tego typu się nie dotykam, wolę cyferki.
 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
Public 


Dołączył 6596 dni temu
Posty: 12
Skąd: UK
Punkty: 5
#7 Wiadomość | 2006-05-28, 23:22
 
Public napisał/a:nie wiem czy dobrze rozumiem pytanko
ale ..


to jest wtyka VST je sli dobrze jest zainstalowana.. C:\Program Files\Steinberg\Vstplugins .. tam powinna byc zainstalowana..
jak odpalisz cubase sx . 1,2,lub 3.. tam jest cos takiego jak Vst instruments... dodajesz ta wtyke... ( tylko najpierw musisz mieć dobrze poustawiane kanaly by slyszec dzwiek) .. i to wszystko .. dodajesz ścieżke midi i grasz sobie zapisuje ci nutki.. potem exportujesz do wav. i masz sampelek :)

tylko nie wiem czy o to ci chodzilo :(

jak nie to sorry za zasmiecanie tematu


Jest, mam, cos z twojej wypowiedzi mi pomoglo, dzieki.

Musialem ustawic instrumenty vst w Cubase LE na ten program, czyli Proteus X. I nawet kliwisze pomogaja :D :D

Dzieki wam wszystkim co sie wypowiedzieli i chcieli mi pomoc <brawo> :yeah:

i w ogole ladne forum tutaj macie <ok>

Thanks

<log out>
 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyczny Warsztat » Sprzęt » Proteus X

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi