ix_peter-Beer
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ix_peter-Beer
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6852 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#1 Wiadomość | 2006-05-24, 20:36
[finał] ix_peter-Beer 
Rock/Breakbeat

Zapraszam
http://www.openmusic.pl/?...download&i=2760
Ostatnio zmieniony przez ix 2006-05-27, 08:49, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8,4 
 
 
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6629 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#2 Wiadomość | 2006-05-25, 17:06 | Ocenił na 10
 
jestem rozwalony gitarą. puścuiłem to super głośno i wydaje mi sie, że jestem na próbie i kawałek jest nagrywany na żywca, bez żadnych poprawek. liczy sie pi8erwsze wrażenie. a ja jestem na 10.
p.s. widze że jest jeszcze beta wersja, ale nie moge jej odsłuchać.
Ocenił na: 10 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6852 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#3 Wiadomość | 2006-05-25, 17:10
 
sekta77 napisał/a:że jestem na próbie i kawałek jest nagrywany na żywca, bez żadnych poprawek
poprawek było niewiele.... :)
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6622 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#4 Wiadomość | 2006-05-25, 19:58 | Ocenił na 9
No coz. 
Kawalek dobry ,ale dla mnie troche za duzo improwizacji.Beat mnie rozwalil,to ktos na zywo tego brejka gra na bebnach czy to automat co ? bo jak automat to tak zmasterowales ze ja chyb nigdy tak nie bede umial ;) na 2:48 wchodzi gitara ktora mnie straaaaaaasznie zrobila choc do gitarowcow nie naleze ,hehe ale podoba mnie sie co nie miara.Sam grasz ix ? troszke brakuje mi tu urozmaicenia ta gitara swietna ale nie moze przeciez robic za caly utwor co nie ? dorzuc jakiegos hammonda bo by pasowal jak ulal tutaj albo cos inszego sam nie wiem co to twoj numer,hehe wszelako numerek sie mnie podoba ostre granie dla odmiany,i fajny bicik Pozdrawiam.masz 9
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6852 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-05-25, 20:00
 
Parasite napisał/a:o tak zmasterowales ze ja chyb nigdy tak nie bede umial
a ja nigdy się nie nauczę masteringu :P
Średnia: 8,4 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6802 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-06-05, 22:27
 
Za wymiatactwo na gitarze należą się szczere gratulacje i najwyższe noty, za kompozycje średnie, bo brakuje mi tu przejść i mocnych akcentów, utwór sprawia wrażenie jak by cały czas się kończył, cały czas leci solo. Przydałoby się załapać jakiś motyw i pociągnąć. Ale to rozumiem bo mi też nie wychodzi. Końcówka mało pomysłowa. Ni ma efektów specjalnie. Przerwa na 2:47 brzmi trochę jak by mp3 było uszkodzone, coś tam musi tą perkusję ładnie zaokrąglić, bo wydaje się wyszczerbiona. Może jakiś delay + filtr EQ?
Brzmienie całości jest za jasne bym powiedział. Brakuje mięcha, środka, gitara mogłaby wiecej średnich częstotliwości mieć, ale mi się takie tranzystorowo-piachowe brzmienie podoba coś a'la Sonic Mayhem z Quake 2 :D . Perkusja jest fajna, super ułożona, ale więcej środka bo się robi płasko jak przez krótkofalówkę...... nie słychać crashów, albo nawet ich nie ma, nie ma czegoś co by zaakcentowało koniec i początek motywu, wszystko się razem zlewa.
Jeśli chodzi o rozkład w panoramie, to widziałbym tu riffy na skrzydłach, bo się to wszystko kumuluje w środku i prawie mono wychodzi gdyby nie pogłos.
ix_peter napisał/a:a ja nigdy się nie nauczę masteringu :P

Może masz złe odsłuchy....

Nad oceną musze jeszcze pomyśleć :)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#7 Wiadomość | 2006-06-06, 10:53 | Ocenił na 7
 
Tak chwalicie to sciagnalem. Troche mi to momentami Daft Punka przypomina co na duzy plus. Niestety jakos bass mi slabo chodzi. I brakuje tu czegos co by porzadnie przybuczalo, same zagrywki na poziomie. Momentami tylko ten distort. nie daje rady na 2:49 fajnie idzie, ale brakuje tu bassu glebszego. Jezeli perkusje ukladales sam to wielki szacunek. Czasami te gitary sie zbyt nagle urywaja, moze by im walnac na koniec wiekszego releasa niech jeszcze chwile pociagaja. ZLK dobrze pisze mam podbite wysokie i crashy nie slychac bo ich zapewne nie ma.

Za styl podobny do Daft Punk ogromny plus.

7 bo na tyle ten utwor odbieram.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6755 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#8 Wiadomość | 2006-06-06, 20:14 | Ocenił na 8
 
No niezla perka "dramowa", gitarka tez, dalej niezle sie ona przeplata z efektami roznej masci.
Dobor instrumentow bardzo dobry, jakosc i akustyka tez, Ty potrafisz dac czadu heheh.
Trudno mi wiecej co kolwiek pisac bo to nie moja bajka ze sie tak wyraze:)pozdro
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6740 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#9 Wiadomość | 2006-06-06, 20:58 | Ocenił na 8
 
no poczatek ladny..perka tez.. nawet beben troche slychac :D gitarki jak najbardizej zaje****.. swietne melodie na nich wykrecasz. no patrze perka juz sie zmienia.. ale brak akcentowanych przejsc tak jak mowil ZLK.. solowki wymiataja :) ale role pierwsza planowa odgrywa tutaj gitara :) i nic poza nia nie jest slysalne za bardzo.. jakies wyciszenie.. jakis brake ? ciekawe przejscie ? slide p strunach przed slowka.. mala zmiana asu moze na slapa i zmiana rytmiki .. ? duzo mozliwosci ktore by nadaly temu kawalkowi naprawde ciekawego wymiaru.. realziacjanienajgorsza.. gitary jak dla mine maja z malo gory.. za jakby przytlumione.. a tak to bardzo fajny kawalek .. :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ix_peter-Beer

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi