ZET - So Sexy
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ZET - So Sexy
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#1 Wiadomość | 2006-05-22, 18:27
[finał] ZET - So Sexy 
House

To moj najnowszy kawalek :) Do konca nie wiem czy wszystko prawidlowo jest poukladane, czy nie ma zadnych falszow :/ Dlatego zwracam sie do was, abyscie napisali co jest nie tak itd. :)

http://my.opera.com/piotr...20So%20Sexy.mp3

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez ZET 2006-06-07, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,76 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6655 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#2 Wiadomość | 2006-05-22, 20:37 | Ocenił na 7
 
[pkp]

Nie siedzę w takich kimatach, ale...
Moim zdaniem zrealizowane bardzo dobrze. Początkowo denerwuje mnie tylko syntetyczny slap-bass (mam na myśli jego brzmienie). Nie wiem... Jak na mój gust wokal zbyt dużo razy się powtarza, występuje w okolicach niemal każdego crasha ("mmm you're so..."). Ładne FX'y - gratuluje. Prócz tego całość brzmi nieco sucho - brakuje mi tu jakichś padów w tle, lub reverba na pianinku jakiegoś mocniejszego, który nadałby utworowi nieco tła. Ale i tak jest bardzo dobrze moim zdaniem. Mocne siedem. <ok>
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6747 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-05-22, 20:48 | Ocenił na 8
 
bass fajne ulozenie ale jeog brzmienie jest za gluche.. powinien byc bardziej basowy :) fajne gitarki ;) pianinko tez bardzo dobre.. ale wszystko za gluche.. troche bym to rozjasnil..
hmm tylko troche nudno.. ale to akurat cecha tego gatunku :P przejscia na filtrach ;) no jakw prawdziwym hausie :) wokal dla mnie w sam raz z rozkladem :) fx fajne :) ogolnei przyjemnie sie slucha.. dobra robota :)

Pozdrawiam
Take Care
Ocenił na: 8 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6628 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#4 Wiadomość | 2006-05-22, 22:28 | Ocenił na 8
hmm. 
zacznijmy .

Bicik fajny .tryka jak nalezy bongosy fajne ale ja bym urozmaicil ,pani sobie fajnie podspiewuje ,basik brzdeka fajnie,pianino fajne tylko ze szkoda ze nie rozwinales melodii i caly czas tak samo leci,przejscia standardowe,cutt off ;) no fanjnie,Ja tam bym sie bawil dobrze jak by na parkiecie polecialo,szejkery fajnie sobie leca,nie slucham glosno bo juz pozno ale jak dla mnie wszystko zrealizowane dobrze ,moze by sie zmienilo jak bym na sluchawkach posluchal.Szkoda jeszcze tylko te wiecej wokalu nie ma .A tak bomba.Dla mnie na osiem zasluguje.<ok>

Zapomnialem dodac ze zostawiam na dysku. <ok> ;)
Ostatnio zmieniony przez Parasite 2006-05-23, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6797 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#5 Wiadomość | 2006-05-23, 14:58 | Ocenił na 8
 
Zaczyna się pozytywnie.Piano przyjemne,trochę przejścia miejscami bardziej podchodzące pod disco ale ogólnie fajnie.Brzmienie trochę nie do końca mi podpasowało.Niektóre instrumenty są za daleko.Ale wiem że to wina sampli, których używasz.moze jakbyś jeszcze trochę nad nimi posiedział....:)trochę brzmi to wzystko jak wstep do głównego tematu,który niestety nie następuje... Ale nie da się ukryć,że kawałek zrobiony dobrze.Pewnie gdybym już był na parkiecie to słysząc to nadal bym na nim pozostał.I chyba o to chodzi.Pozdrawiam.
Ocenił na: 8 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#6 Wiadomość | 2006-05-25, 20:17 | Ocenił na 8
 
No fajne - naprawdę fajne <ok>
Perka wprawdzie standardowa - stylowa, ale sprawnie zrealizowana.
Bardzo podoba mi się ten klangowy bas - krótka fraza ale trzyma klasę - no i trzyma kawałek w ryzach ;-)
Piano klasyka lat 90tych ;-)
Świetnie w całość wkomponiwuje się skaczkowana gitarka.

Brak mi czegoś bardziej wyrazistego - co pozwoliłoby zapamiętać numer - na początku owszem - był to bas ale bas niknie w całości aranzacji i przestaje być przewodnikiem - a wokal zadania nei spełnia bo jest kopią tysiąca innych....

Aranżacja bardzo sprawna.

Najważniejsze jest to, że numer buja - czyli spełnia swoje zadanie - jest w nim duch housu <ok>
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7178 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#7 Wiadomość | 2006-05-27, 20:16 | Ocenił na 8
 
No świetnie wkręcający numer aranż naprawde da się podziwiać wokalik swietnie dodaje smaczku i sprawnie wkomponowany A całośc wypełnia swietna gitarka tylko troszką kawałek tak przelatuje i pozostawia niedosyt szło to jeszcze pociągnąć i pokombinować filtrami ;)
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
wstrĘciuch 
Advanced


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6998 dni temu
Posty: 313
Skąd: gdańsk
Punkty: 7
#8 Wiadomość | 2006-05-27, 21:47 | Ocenił na 8
 
hello..fajna perka..fajby basik..fajne pianko..tylko jakiś taki pogłos nie taki..ciekawy aranż..fajny kawałeczek ogólnie tylko mam wrażenie, że ułożenie basu jest plagiatem..nie pamiętam niestety czego..fajner p[rzejścia na filterkach..dobry imprezowy kawałeczek..mocno housowy:)

pzdr
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
wstreciuch.go.pl
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7172 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#9 Wiadomość | 2006-06-06, 21:34 | Ocenił na 9
 
Bardzo fajny i przyjemny housik. Dla mnie wsyztsko spoko zgrane i naprawde czuc klimat tego stylu. Dosc profesjonalna produkcja ktora mozna naprawde sie pochwalic.
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
cactoos 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6609 dni temu
Posty: 41
Skąd: slaskie
Punkty: 8
#10 Wiadomość | 2006-06-06, 22:51 | Ocenił na 8
 
jak ktos wczesniej zauwazyl, basik troszeczke jakby za cicho (tzn. slychac go, ale skutecznie jest "zamulany" przez reszte), tym bardziej szkoda, bo jest fajny naprawde.pianinko, kaczuszka ;], wszystko razem tworzy kawalek, ktorego slucha sie milo - z przyjemnoscia. wokal faktycznie po 2,3 przesluchaniu troche "doskwiera" , glownie przez ta krociutka fraze, ale wiadomo, nie kazdy dysponuje "instrumentem" zwanym piekna , mloda i zdolna wokalistka ;] w takich sytuacjach przewaznie trzeba nadrabiac jakos instrumentalnie - ja juz slysze, jak pieknie do tego kawalka pasowalby jakis motyw zagrany "ostrym" lead'em, albo rhodes. kwestia gustu. ogolnie mi sie podoba i czuje , ze wykazuje jakies zainteresowanie sluchajac tego.

ps. szkoda , ze nie ma "polowek" w ocenie. dalbym 8.5
Ocenił na: 8 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6950 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#11 Wiadomość | 2006-06-11, 17:17 | Ocenił na 9
 
Fajne fajne :)
Perka przytulnie kołysze, bas nieźle rozłozony. Dobrze że twoja produkcja nie podchodzi za nadto syntetykiem.
Pianinko bardzo fajno pogrywa, tylko moze za duzo go troche, wokal pasuje.
I na gitare tez znalazlo sie miejsce :D
Coraz bardziej mi sie podoba, chcoiaz tropche brak jakiegos wyrazistego motywu.

Uwazam ze najlepszy tutaj jest bas :)

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
Rafin 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6732 dni temu
Posty: 47
Skąd: z internetu
Punkty: 8
#12 Wiadomość | 2006-06-11, 22:48 | Ocenił na 10
 
wypas fajny klimacik. bardziej taki oldshoolowy pianinko bardzo ładnie brzmi, bicik niczego sobie,(wkońcu kto tu jest perkusistą :D ) fajny numer dyszak
Ocenił na: 10 
 
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#13 Wiadomość | 2006-06-12, 18:29 | Ocenił na 6
 
Perkusja bardzo fajna, chociaż wydaje mi się, że haty grają na trochę zbyt wysokich częstotliwościach i kłują w uszy, natomiast stopa jest taka trochę zbyt twarda. W basie przydałoby się nieco podciąć niektóre częstotliwości, bo wyszedł nieco głuchy. Jako że jest to sampel slap bass, to wypadałoby też trochę uwypuklić jego "żywą" naturę podbijając część jego wysokiego pasma, żeby udeżenia w struny były wyraźniejsze. Poza tym w utworze trochę mało się zmienia, ale o ile wiem, taka już jest natura house'u. No ale w sumie można by czasem zrobić wyjątek od reguły, bo przy trzecim odsłuchu utwór zaczyna już męczyć.

Pomijając powyższe błędy, to jest to porządna, i w miarę ciekawa produkcja. :) Na pochwałę zasługuje aranż oraz ułożenie perkusji, która choć bogata, pozostaje jednolita. Jednak utwór moim zdaniem jest zbyt ubogi w inne elemnty.
Ocenił na: 6 
 
 
 
Franq 
Advanced


Dołączył 6831 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kraków
Punkty: 57
#14 Wiadomość | 2006-06-14, 18:28 | Ocenił na 8
 
Znaczna częsc mojego zycia rozegrała sie w krakowskich klubach gdzie leci podoba muza- i dlatego ta muzyka jest mi szczególnie bliska, ale tez dosc surowo ją oceniam. Uważam ze ten utwór jest bardzo dobry..standardowy housowy rytm, brzmienie perkusji całkiem spoko, potem pojawia sie bass..a..f,e- szybkie okreslenie tonacji i zanurzamy sie juz w ten cudowny trans. Kocham takie utwory, mógłbym do nich bouncowac bez konca. Swietna jest równiez ta melodia na pianinku, bardzo prosta, po gamie, ale jej kadencyjny charakter swietnie pasuje do hednoistycznej, czasem nieco refleksyjnej atmosfery krakowskich klubów:]] w ogole to uwielbiam taką muze i moze jestem troche nieobiektywny :roll:
w kazdym razie nie ma w tym utworze niczego, co zakłociłoby odbiór wibracji tej muzyki.
Ocenił na: 8 
 
 
 
Im am the Passion..Im am the Warfare. Ill never stop; always constant, accurate and intense..
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6762 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#15 Wiadomość | 2006-06-15, 15:42 | Ocenił na 7
 
Piano jak dla mnie za dlugo sie ciagnie, chodz wiem ze to normalne w house to mi trudno to zniesc, co jakis czas pojawia sie wokalik, no od polowy dales juz tradycyjna technike filtrowania :) Samo w sobie fajne, ale na dluzsza mete nic nadzwyczajnego, na parkiet dobre, troche za duzo monotonii.
pozd
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6740 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#16 Wiadomość | 2006-06-15, 20:02 | Ocenił na 8
 
Hej:) moze ja teraz napisze coś:) To po kolei troche to krotkie ale mimo tego wszystko jest ladnie ze soba zgrane i nic nei dzieje sie za szybko:) dobrze to brzmi w mono ale szkoda ze nie ma przestrzeni w stereo. Ale jesli to ma byc radiowka to jest bardzo dobrze. Fajnie pogryywa piano. Moze ciut za malo basu. Mzocnil bym go troche. Troche malo dynamicznie jest. Nie bede sie rozpisywal ale ogolnie jest bardzo ladnie. Wszystko przemyslane i landie napisane. Wokal bardzo ladny i cieply. Oby wiecej takich numerow. Pozdro Daje 8
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
:: ::
 
Gsheshneek 


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6590 dni temu
Posty: 9
Skąd: Leszno
Punkty: 14
#17 Wiadomość | 2006-06-17, 21:36 | Ocenił na 5
 
Nie groovee za bardzo! Wokal bardzo fajny! Barwy mdłe. Więcej choppu, breaku, dynamiki.
Zapowiadało się bardzo ciekawie brzmienie pierwszego loopa - jest takie miękkie, fajne.
Ogólnie to dało się tego słuchać - 5.
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-06-18, 09:44, w całości zmieniany 2 razy  
Ocenił na: 5 
 
 
carmazine 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6613 dni temu
Posty: 163
Skąd: Radom
Punkty: 36
#18 Wiadomość | 2006-06-20, 23:11 | Ocenił na 7
 
Bardzo mi się podoba. Basik faktycznie suchy, ale reszta daje radę pod tym względem. Natomiast wokal faktycznie za często.
Niezgadzam się z głosami typu "to jest house więc może być monotonnie"... uważam, że można zrobić to ciekawie, trzeba pomysłowości, a takie szufladkowanie jest na zabiegiem na siłę i w sumie mozna to potraktować jako samousprawiedliwianie się...

Daję 7.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
a.k.a. carmazine @ new age beats
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ZET - So Sexy

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi