Hybrid of Elements (the-one)
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Hybrid of Elements (the-one)

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (9) : Nov (0) : Średnia (5,2)

 
[the-one] 
Advanced

Dołączył 6565 dni temu
Posty: 4
Skąd: Wrocław - okolice
#1 Wiadomość | 2006-05-21, 21:19
Hybrid of Elements (the-one) 
Witam wszystkich... na strone BF trafilem przez linka ze strony Fruity Arts. Chcialbym tu zamieszczac swoje utwory aby zdobyc doswiadczenie i uczyc sie na bldach jakie wylapia sluchacze. Moj starszy nick to [the-one] lecz teraz tworze jako Hybrid of Elements.

Oto utwory jakie daje wam do oceny:

SinuTribals
http://www.fruityart.org/...cba9568142a5b39

Prototype of Disease
http://www.darklown.com/t...f%20Disease.mp3

Chronocid 939
http://www.darklown.com/t...nocid%20939.mp3

Macros Defective Enigma
http://www.darklown.com/t...ve%20Enigma.mp3

Silent Dreams Club
http://www.darklown.com/t...eams%20Club.mp3

Microbacterius
http://www.darklown.com/t...robacterius.mp3
___________________________________________________________

Muzyke tworze od okolo 2002 roku, gatunki w jakich tworze to glownie elektronika w otoczce experymentalnych brzmien... Program to Fruity Loops 5 + masa VST... co wystarcza mi w zupelnosci do dobrej zabawy.

Mam 22 lata... itp itd
Pozdrawiam

2006-05-23, 09:54 // Piter
Poproszę The One o ograniczenie ilości utworów do 5 (wedle regulaminu 3 do 5 utworów) - tego się trzymajmy :-)
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6694 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-05-22, 11:27 | Oddał głos na Advanced
 
SinuTribals - Ciekawy klimat.. nawet mi sie podoba .. ale to głownie za sprawą samej sekcji perkusyjnej .. bas tak buczy sobie .. synth brzmieniowo nie pasuje za bardzo .. ten piszczacy .. ten niski jest ok.. wszedl kick i trzeba by bylo go troszk eobrobic.. bo jego brzmienie jest takie sobie.. wiem ze mialbyc przytlumiony.. ale chyba bardziej przez filtr go trzeba przepuscic .. no doszla jakas gitarka.. to nawet prosta melodie mozna doslyszec :) nie no calkiem niezly kawaleczek .. moglby trwac troszke pnad 3 minuty bo tak to sie staje nudny.. ale ogolnie fajnie - 7/10

Prototype of Disease - o jejus. ale sztuczne brzmienia .. - - plastik... tutaj mastering kuleje.. gluche strasznie i plaskie brzmienia .. dopeiro jak wchodzi perka z przestrzennym padem to troche maskuje te niedociagniecia .. ale jzu to gdzies slyszalem.. chyba 30 sec temuw poprzdnim kawalku .. sekcja rytmiczna fajna .. hmm taka muza filmowa.. paerka jak na taka polamana jest za bardzo an srodku .. ale klimacik znowu mi sie podoba i jest mniej monotonne .. 8/10

Chronocid 939 - oj.. open hat do wymiany .. crash gryzie w uszy .. kick .. no beznadziejny nie opdoba mi sie .. synth fajnie dobrany.. melo jakies jest nie wymyslne ale proste i calkiem przyjene.. 3.05 whodzi synth .. przyjemne ma brzmienie .. kawalek plaski strasznie .. i ten crash znowu yh .. no i monotonia .. kawalek ma potencjal .. ale brak u Ciebie melodycznosci.. stawiasz glownie na klimat.. :), sekcja rytmiczna znowu bardzo fajna .. kawalek w sumie sie rozkreca po 4 minucie :) - 6/10

Macros Defective Enigma - hehe nie no zmien te vst na poczatku.. bo brzmi jak midi :) tutaj poczatek kawalak i znowu slychac ze realziacja kuleje.. czemu na wszystk nakaldasz taki duzy delay .. czwarty kawalek.. i juz uszy od tego delaya bola. rozumeim ze to na tlo ale wpoprzednim kawalku na syntha wiodacego a terazna pianino .. zero velocity na hatach .. kliamt ciekawy .. ogolnie kawalek dobry.. piaino na srodku.. troche wiecej rzeczy moglbys w panoramie rozlozyc .. 7/10

Ogólnie.. realizacja w miare poprawna. Niedociagniecia są.. niektore isntrumenty brzmia tragicznie .. i melodycznos cpodobala mi sie w sumie tylko w ostatnim kawalku ktory komentowalem .. widac ze masz pojecieo muzyce.. klimat Twoich produkcji jak najbardziej mi sie podoba .. więc zagłosuje na Advanced..

Pozdrawiam
Take Care
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Fido 
Administrator


Dołączył 7123 dni temu
Posty: 557
Skąd: Łódź
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-05-22, 13:02 | Oddał głos na Advanced
 
Przesłuchałem wszystkie utwory które tu zaprezentowałeś. Wszystkie trzymają taki matriksowy klimat, ale przez to są też do siebie bardzo podobne. Dodając do tego, że większość mogłaby trwać o wiele krócej z powodu monotonii, zaczyna być już kiepsko. Przydałoby się trochę więcej urozmaicenia. Pomijając ten fakt, uważam że twoje produkcje trzymają poziom. Słychać że masz pomysły i talent, a wykonanie technicznie nie jest najgorsze (choć w paru miejscach miałbym zastrzeżenia). Zdecydowanie najlepiej wychodzą ci podkłady perkusyjne, dzięki czemu twoje kawałki mają solidną podstawę i zyskują mocy. Jak dla mnie bez dwóch zdań należy ci się Advance. :)
 
 
 
 
[the-one] 
Advanced

Dołączył 6565 dni temu
Posty: 4
Skąd: Wrocław - okolice
#4 Wiadomość | 2006-05-22, 17:39
 
Tak melodie u mnie sa proste i zawsze stawiam na to aby utwory byly refelsyjne... nie takie zeby zapadly w pamiec jakas melodia a'la proste techno lecz klimatem i jesli sluchaczom zaprezentowany klimat sie podoba to sie ciesze... Strona techniczna pozostawia wiele do zyczenia, wiem o tym i pracuje nad tym... glownei ze wzgledu kuleje dlatego ze robie muzyke uzywajac tylko jednego odsluchu...sluchawki... Dzieki za opinie i czekam na dalsze

pozdrawiam

2006-05-22, 21:04 // Dodano
http://www.darklown.com/homepage.htm >>>> members >>> the-one || to stronka na ktorej sa zamieszczone moje wszystkie utwory od 2005 roku... moze one komus pomoga w ocenie.
 
 
 
 
Klimat przede wszystkim
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6756 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#5 Wiadomość | 2006-05-23, 19:12 | Oddał głos na Advanced
 
Witam na BeatsFactory!


SinuTribals
Ciekawe industrialne.......techniczne dzwięki, zmyślnie budujesz nimi klimat.... Nie ma melodii ale mi to nie przeszkadza, muzyka jako podkład pod film, świetna jakość, pełne brzmienie, perkusja wyśmienita.... bardzo mi się podoba 9/10
oho.... tak w 3/4 utworu pojawia sie cos na ksztalt melodii, świetnie..... Apollo 440 mi przychodzi na myśl. Jedynie mogę się przyczepić do mało eleganckiego i jakiegoś takiego kiepskiego zakończenia.
Nie no zabiłeś mnie tym utworem!!

Prototype of Disease

Bardzo fajne są te elementy wokalne (krzyki, szepty)..... gdzieś tam daje się wyczuć lekki posmak folkowego grania. Ciekawe przejścia i motywy.... perkusja momentami mnie rozwala, długobrzmiące crashe to jest to co lubie. Klimat wypaśny, jakość świetna, kolejny wartościowy numer z Twojej strony.

Chronocid 939
No tak..... 1 płyta Apollo 440..... mam nieodparte skojarzenia z Millenium Fever.
Utwór pięknie brzmi, perkusja ma ciekawe brzmienie, moim zdaniem trochę zbyt płaskie i "wystające" haty.....
Generalnie całość jest w jednej tonacji..... Za wiele z melodią nie szarżujesz, to nie ujma.

Po tych 3 utworach, a w zasadzie juz od pierwszego wiedziałem na jaki status zasługujesz...... dlatego nie oceniam wiecej utworów, ale z przyjemnością sobie ściągnę i zatrzymam na dysku jako wartościową kolekcję. Masz talent chłopie... wyczucie i słuch muzyczny..... dobrze dopasowujesz brzmienia. Nie zauważyłem specjalnie minusów.
Z czystym sumieniem daję ADVANCED i cieszę się, że powiększa się wrocławska część BF :) Zapraszam do aktywnego działania w BeatsFactory.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7125 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#6 Wiadomość | 2006-05-24, 09:25 | Oddał głos na Advanced
 
Widać niestandardowe podejście do tematu i ogromny talent oraz umiejętności Bardzo Dobrze uwalniasz ogrom energji ;)
Nie ma co Podoba mi się w 100%
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#7 Wiadomość | 2006-05-24, 11:40 | Oddał głos na Advanced
Chloste czas zaczac ;) 
Prototype of Disease :

Ciemno, mroczno klimatycznie,Beat fajny fajne wejscie vocalami fajnie krecisz klimat tu,bardzo mi sie numer podoba i ten tybetanski flet jest tu jak najbardziej na miejscu (tybetanski czy amazonski ? a ko to wie ;)) pasowalby jak najbardziej do filmu o jakiejs katastrofie biologicznej .Super.Jedno co moge zarzucic co mnie ukulo to ten moment gdzie stosujesz GATE troszke jakby nie pasowal ,ale juz sie czepiam.

Macros Defective :

Fajne pianino,ten hat slabo slychac na poczatku ,Beat niezly ,fajny jest ten synth taki calkiem plastikowy ale akurat tu pasuje,fajnie sie beatem bawisz tu.Podoba mi sie na maksa.

Chronociz 939 :

Jaka zmiana klimatu ;) troszke sie zaczyna za gwaltownie chyba,kiedys sluchalem psychodeli,fajnie zrobiony kawalek kojarzy mi sie z Astral Projections jesli znasz.Tylko moglby byc troszke szybszy jak dla mnie.


Microbacterius:

Spokojnie,klimat jak w otchlani kosmicznej podoba mi sie,taki na wyluzowanie uspokojenie,chillout na maksa.Melodycznie fajnie.Fajny spokojny walek.

PODSUMOWUJAC :

Musze ci powiedziec ze jestem pod wrazeniem ,tak samego pomyslu jak i jakosci wykonania nie moge raczej nic zarzucic.Napewno zostawie sobie twoje kawalki na dysku.Jak najbardziej jestem za ADVENCED i z czystym sumieniem tak tez zaglosuje.Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w produkcji <ok>
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7119 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#8 Wiadomość | 2006-05-27, 22:05 | Oddał głos na Advanced
 
Dobrze poukladane dzwieki. Ciekawe linie perkusyjna, dobra panorama w utworach, pomysly na kawalki masz. Widac, ze znasz sie na rzeczy, co prawda nie moje klimaty i nie moglbym takiej muzy sluchac dlugo, ale technicznie jest dobrze i napewno na poziomie advanced.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
[the-one] 
Advanced

Dołączył 6565 dni temu
Posty: 4
Skąd: Wrocław - okolice
#9 Wiadomość | 2006-05-28, 07:07
 
Dziekuje wszystkim za konstruktywne opinie... W sumie nie wiem co napisac... 8) pozdrawiam
 
 
 
 
Klimat przede wszystkim
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6602 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#10 Wiadomość | 2006-05-28, 18:43 | Oddał głos na Advanced
 
[pkp]

"Matrixowy klimat" to niezwykle trafne okrślenie... :P
Troszkę kawałki siadają od strony technicznej, ale jak na słuchawkowy odsłuch i tak jest nieźle. W zasadzie ciężko mi coś napisać... Dla mnie to wszystko brzmi bardzo profesjonalnie - gratuluje. <ok>
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6593 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#11 Wiadomość | 2006-05-28, 23:51 | Oddał głos na Advanced
 
Fajne rzeczy. Duży plus za bity i rytmy! Warstwa rytmiczna podoba mi się bardzo.(wyjątkiem jest tu Chronocid 939, który mi nie potrzedł). Dziwna rzecz jeśli chodzi o SinuTribals... Nie wiadomo w jakiej jest tonacji:) niby gdzieś to blisko h-moll ale niedokładnie.Całość jakoś tak obniżona o jakiś kawałek półtonu. Czemu? Osobiście mnie to denrwuje. Ale generalnie: masz bardzo fajne pomysły + wykonanie na poziomie = ADV
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6937 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#12 Wiadomość | 2006-05-29, 00:10 | Oddał głos na Advanced
 
Witaj,

Z uwagi na mój bardzo określony czas nie będe sie rozpisywał... Powiem krótko i na temat...
Na ADV zasługujesz... ;)

Technika i aranże OK
Dobór brzmień - co nieco można by dobrać inaczej (nie powiedziałem lepiej :) ) ale ogólnie OK.
Master bez większych zarzutów... jest OK

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Hybrid of Elements (the-one)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi