Cytrus
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Nieaktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Cytrus

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (11) : Nov (0) : Średnia (5,3)

 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#1 Wiadomość | 2006-05-19, 18:07
Cytrus 
1,2,3 oddech, trema...kłaniam i witam użytkowników BF
po głębokim namyśle, postanowiłem wejsc na strone BF.
Gram na gitarach troche, 3 gitary jedna akustyk, keybord słuzy do treningu midi i VST
Pentium 2,8 Ghz Ht 800, 1 Gb ramu, dwa dyski sata, karta muz Audigy2Zs
Czego oczekuje? od BF- pomocy w nauce home recording,wymiany doswiadczeń

Dlaczego? bo gram, gram, a dalej nic nie umiem, może tu sie nauczę.
może naucze sie tez obsługi programów które znam jako tako- FL5 i Cubase
Może troche o sprzecie komputerowym w home recording
ja sam niewiele mam i umiem, ale moze sie komus moja wiedza przyda.

Zamieszczam 5 utworów tak jak umiem.

Calm down-wyciszenie i finał- Calm down to tytuł albumu który staram sie składac
http://www.fruityart.org/...0abdee33b159cfe

Indianka- wywołuje deszcz
http://atom.maczo.pl/cytrus/Indianka.mp3


Only guitar- ambient
http://www.fruityart.org/...f0fa8137161f5cd

Why- why
http://www.fruityart.org/...e77efcf267ef533

Tense
http://www.fruityart.org/...49ca7ae0263890c

mam nadzieje, ze to dobrze wpisałem i ze muza sie spodoba.

Pozdrawiam uzytkowników BF i proszę o wyrozumiałość :)

2006-05-23, 09:56 // Piter
Ja już sobie pozwoliłem głosować i z przyjemnoscią wysłuchałem 7 utworów ale poprosiłbym Cię Cytrus o ograniczenie ich ilości do 5 wedle regulaminu - tego powinniśmy się jednak trzymać. Wybierz te, które uważasz za najciekawsze a pozostałe 2 skasuj - z góry dziękuję :-)

ok jest 5 zgodnie z sugestią :)

2006-05-23, 13:03 // Piter
Dzięki Cytrus :-)
Ostatnio zmieniony przez Cytrus 2006-05-23, 11:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7126 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#2 Wiadomość | 2006-05-20, 19:50 | Oddał głos na Advanced
 
produkcje są półprofesjonalne, bardzo złożone i ciekawe
przesłuchałem pierwsze cztery, ale dla przyjemności ściągnę tez pozostałe.
szkoda, ze w nazwach plikow poslugujesz sie tylko tytulem - potem mozna miec trudnosci w identyfikacji
Indianka nie trafiła w mój gust, ale przeciez nie o gust tu chodzi.
Bardzo pozytywne wrażenie, głosuję na ADV
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6642 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#3 Wiadomość | 2006-05-21, 02:36 | Oddał głos na Advanced
 
witaj,

duzo gitary w twoich utworach i musze przyznac ze mi sie podoba

cytrus music story - klimatycznie i spokojnie, tylko arpeggiator czy co tam gra w w pierwszej czesci utworu meczacy. nie bardzo widzi mi sie tak spokojnie zagrana partia gitarowa z elektroniczna, gdzie ta ostatnia wciaz podkreca kawalek ale bez pointy. podobnie pod koniec lead na przesterze jest nieco zbyt chaotyczny i nie ewoluuje w zaden sposob.
only guitar - super. jedno ale. przerwa w srodku przydlugawa a caly kawalek mimo ze bogaty w brzmienia to ubogi w melodie. no i koncowka nie z tej bajki zupelnie, przyklejona bez sensu moim zdaniem.
why - cos na ksztalt muzyki filmowej. utwor krzyczy: why? ooh, why? pod tym wzgledem bardzo dobry, bardzo sugestywny. brakuje mi jakiegos dodatkowego motywu bo monotonnia sie wkrada.
indianka - etnicznie. dzwonki i inne niespodziewajki za glosno, indianka jakos dziwnie zmasterowana, nalezaloby poprawic bo slabo brzmi. partia gitarowa a la ameryka poludniowa i tu powstaje dysonans z perkusja, mozna to potraktowac jako ciekawostke i innowacje. dzwonki i trojkaty czy co tam gra metalicznie jednak za glosno i zaczyna mi przeszkadzac. indianka skutecznie wywoluje deszcz - przez 2/3 utworu pada. moglaby dluzej wywolywac, bylbys zmuszony do zastosowania wiekszej ilosci aranzacyjnych urozmaicen zamiast nowych pojedynczych dziwekow. na koniec chmura sie skonczyla nieco zbyt gwaltownie.
calm - jest tak spokojnie ze az nudno - dobry kawalek do snu.
sen - heh, przy tym nie zasne, zmiany tempa gry na fortepianie sympatyczne, tylko ze nudnawo, bo gra on swoja partie zbyt dlugo. problemy aranzacyjne jak poprzednio. gdybys material muzyczny tego utworu zamknal w 3 minutach to byloby bardzo dobrze, bo melodia przyjemna.
tense - dochodze do wniosku ze przy muzyce filmowej, ale nie takiej a la Williams tylko raczej Zimmer, spelnialbys sie wspaniale. jako klimatyczny podklad do jakiegos fillmu ten kawalek jak i wiekszosc poprzednich nadawalby sie doskonale. dlugie pady, partie instrumentow smyczkowych w tle i prowadzace gitary to cos na ksztalt sciezki do blackhawk down tylko ze tam graja jednoczesnie a u ciebie nie zawsze niestety. wielki plus szczegolnie za ten utwor. koncowka jest jednak beznadziejnie doklejona, zupelnie jakbys sie spieszyl na samolot i chwili nie mial na wmiksowanie tego w bardziej inteligentny sposob.

reasumujac, problem masz z zainteresowaniem na dluzej, za malo zmian aranzacyjnych. robi sie czesto monotonnie i nudno - popracuj nad tym.
reszta w porzadku. advanced.
pozdrawiam serdecznie
 
 
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#4 Wiadomość | 2006-05-21, 11:09
 
Dziekuję serdecznie za tak wyczerpujace opinie- sa doskonałe-pełna analiza. To mi sie podoba. Zdaje sobie sprawe ze jest sporo usterek
i te uwagi z wdzięcznoscia przyjmuje:).Na pewno sie przydadzą. Tnx
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6806 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#5 Wiadomość | 2006-05-21, 15:04 | Oddał głos na Advanced
 

Only guitar
-jakościowo kiepskie kompozycyjnie także...dłużyzna w kółko to samo ...czekałem na jakie ssolo jakiekolwiek nie doczekałem się...przez 6 minut katujesz mnie tym samym tematem...słabo...zachęcony tytułem rozczarowałem sie...aczkolwiek pomysł na utwór jest ,nie powiem...

Indianka
- no proszę jak inna produkcja niezła brzmieniowo,pomysłowa klimatyczna,bardzo lubię takie rejony muzyczne :) ,troszkę brzmienie gitary pozostawia do życzenia...mogłeś zrobić ją bardziej "jasną"...tym utworem rozwiałeś wszystkie moje wątpliwości...
ogomny plus za instrument...
Pozdrawiam
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6576 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#6 Wiadomość | 2006-05-21, 22:23 | Oddał głos na Advanced
ok 
A wiec tak.

Sen - super numerek do jakiegos filmu nic dodac nic ujac melancholijny wpadl mi w ucho sam lubie melancholie czasem wiec mi sie podoba ,zrealizowane nie zle,naprawde dobry numer.

Why - no coz juz mi sie ta gitarka podoba choc sam gitarowcem raczej nie jestem hehe ;) ale mila ,soloweczka fajnie tryka,ja bym tam jeszcze cos dodal nie wiem moze jakies smyczki co ? fajnie by bylo.ooooo!! ale sie zrobilo mrocznie ,chyba troche za duzo basiska dales ale klimat zaje*** fajne.


Ogolnie rzecz biorac na moj rozum Robisz niesamowita muze ,pomyslow masz pelen dzbanek (glowe ;)) i oby tak dalej.Ode mnie ADV pozdrawiam.

2006-05-21, 22:25 // Dodano
hmm zaglosowalem czy nie ?

2006-05-21, 22:25 // Dodano
teraz tak ;)
 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7118 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#7 Wiadomość | 2006-05-22, 19:57 | Oddał głos na Advanced
 
INDIANKA
Świetny klimat - szczególnie bębny indiańskie są naturalistyczne i te wszelakie przeszkadzajki, dźwięczyki :-)
Śpiewy ok, no ale to indianie bo chyba nie qmpela Ci dośpiewywała ;-)
Odrobinę przydałoby się więcej przestrzeni bo konfrontacja potem z płynącą gitarą i tymi padami jest odrobinę.... dziwna.
Arytmia niektórych zagrywek mnie zadziwia - sztuką jest tak dograć coś zupełnie nie grającego w rytmie by jeszcze ktoś nie powiedział, że to przypadkowe granie - tutaj tak nei jest - wszelakie grzechoczące węże są jak najbardziej na miejscu.
No i gitara :-)
Fajna - wydaje mi się, ze miałes naprawdę ogromną frajdę przy nagrywaniu tego bo najwspanialszym momentem dla muzyka jest wczucie się w pewien klimat i granie w harmonii z nim - wtedy po prostu samo spływa na palce.....
Utwór jest leniwy - szczególnie od wejścia gitary - ale jest i magiczny - a już an pewno nei można powiedzieć, ze jest nudny :-)
Po prostu świetny.
Jak nagrywałeś te bębny?

ONLY GUITAR
No tutaj powiem niewiele - bardzo mi się podoba.
Jedno co mnie, jako muzyka troszkę dręczy to urywanie fraz i nagłe zmiany akordów nie czekając na skończenie się taktu ;-)
No.... ale na początku w ogóle nei zwróciłem na to uwagi - po prostu moje zamierzenia zmusiły mnie do głębszej analizy i wtedy dopiero te sprawy wyszły mi przy... głupia sprawa... obliczeniach :D
Klimat po prostu totalnie odjechany.

WHY
No to mi się kojarzy z wczesnymi Pink Floydami.... z atmosferą hippi i w taki sposób pojmowaną wolnoscią...... której teraz chyba nie sposób doświadczyć w tym stechnicyzowanym na każdym kroku i odartym z resztek wolnych chwil świecie.....
Jak wchodzą bębny to odjeżdżam - przychodzą mi na myśl wszelakie skojarzenia, sny i imaginacje, jakich doświadczałem wiele lat temu czytając biografię Jimma Morrisona i przeżywając ją na swój sposób......
Świetny utwór - ma swoją moc - moc przywoływania wyobrażeń......

SEN
Tu pisałem kiedyś o tym, że wydaje mi się jakoby te zwolnienia pianina były nieco wymuszone - za co zostałem natychmiast przywołany do porządku :]
Tak czy siak pięknie to brzmi i to ze względu najbardziej na melodię - zjawisko żadko spotykane w dzisiejszych czasach a jeśli już to sprowadzane do banalnych przyśpiewek dla otumanionych telewizją stuprocentowych konsumentów....
Tym jednak razem muszę przyznać, że całośc nuży mnie nieco - niewiele zmian aranżacyjnych w tym, w zasadzie cały czas powtarzanym, pięknym motywie. Zbyt dużo to jednak nie do końca zdrowo.....
Pozwolę sobie na takie sformułowanie: nie w pełni wykorzystany potencjał kompozycji.

TENSE
No tu mnie zaskoczyłeś - niezła odmiana od gitarowego grania :-)
Troszkę słychać, że to tremolo to takie... komputerowe - ale tylko troszkę :-)
Hmmm..... ilustracja.... i to bardzo dziwna - mam tu na myśli tą drugą część....
O! gitarka :-)
Niby mocna a jednak troszkę delikatna - chcę chyba powiedzieć, że opanowałeś ten instrument i robi on to, co zechcesz by zrobił :-)
Te układy są naprawdę neizłe - robią się coraz mocniejsze - z drugiej strony zaś finezyjne.... jest w tej muzyce mnóstwo dusz - muzycznego obycia i ogromnej wyobraźni.
Choć - by nie słodzić tylko - od 04.15 przyznam, że zaczynasz trywializować z układem - troszkę to takie ograne - przechodzisz później z powrotem do orkiestrowo dreamowego grania.
Zakończenie jako konfrontacja szybkich solówek z wyciszeniem orkiestrowym brzmi dziwnie - niekoniecznei jest to dobre zestawienie.

MUSIC STORY
Mam w głowie jakieś skojarzenie ale za nic nei mogę sobie przypomnieć......
Trainspotting! Jeden z utworów - chyba ten, przy którym główny bohater dokonuje eksploracji muszli klozetowej - wspaniały epizod - tak totalnie bzdurny, że aż piękny - no i muzyka :-)
Reszta jakoś słabo do mnie przemawia - zlepek niezłych fragmentów improwizacji, które jednak nei chcą stanowić całości - są po prostu przeglądem Twojej wyobraźni ;-)
Najbardziej przypadł mi do gustu początek :-)

CALM DOWN
Napisałem już wszystko, co miałem napisać na temat tego utworu - WSPANIAŁY <ok>
NIE MA NUDY !! - tu buńczucznie zakrzyknę wbrew innym wypowiedziom :D
Po prostu ten utwór jest jak balsam dla duszy - piękna melodyka, delikatne zagrania - melodia sobie płynie i nie ma tu ograniczenia do jednego motywu - są zmiany w tym samym pięknym klmacie.
Zakochałem sie w tym utworze - jest po prostu piękny :-)

Advanced - tu nei ma się co zastanawiać - to jest muzyka naprawdę wartościowa a niektóre techniczne neidociągniecia nei mają większego znaczenia. Ich świadomosc pozwoli na unikniecie podobnych w przyszości.
Chylę czoła i pozostawiam tą muzykę by cieszyc się nią jeszcze wiele razy :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#8 Wiadomość | 2006-05-22, 20:28
 
Doprawdy nie wiem co powiedzieć, zatkało mnie.Ale przyznam wprost- jestem wzruszony. Tyle cennych uwag, no te pochwały to tez:) wiadomo każdy łasy na pochwały, co tu ukrywać. Az chce sie tworzyć znowu. Dziekuję, za aż tak wysokie uznanie i za trud wpisywania takich swietnych recek. Motywacja do poprawy warsztatu i składania utworów z wiekszym sensem jest napewno.bardzo sie fajnie zrobiło tnx jeszcze raz.
Pozdrawiam
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#9 Wiadomość | 2006-05-24, 09:39 | Oddał głos na Advanced
 
Całkowicie nie ten klimat no ale 2 zdołałem przesłuchać niestety nie lubie łagodnej muzy aczkolwiek ma ona swoje miejsce i wiem o tym Co do wykonania .Gitarki mogły by brzmieć lepiej ale nie jest źle a co do reszty nie mogę mieć zastrzeżeń więc jestem na AD :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#10 Wiadomość | 2006-05-24, 10:26 | Oddał głos na Advanced
 
Pierwszy kawalek urzekl mnie melanchonijna melodyjnoscia, naprawde ma swietny klimat
Indianka bardziej dynamiczna i etniczna tez dobre.
Olny guitar - no troszke ambientu, troszke gitarki, tu mi troche sie kojarzy Oldfield
Prawde powiedzawszy nie chcailo mi sie juz sciagac 2 ostatnich kawalkow, bo po pierwsze jestem troche zmeczony (bo w szkole bylem na zajeciach zawodowych) a po drugie trzy kawalki w pelni mowia mi , ze zaslugujesz na adv, masz obycie z muzyka, z gitara szczegolnie ,zatem gratulacje:)
Pozd
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#11 Wiadomość | 2006-05-24, 18:06
 
Lanser, Nerious dziękuje za trud ściągania i ocenę <taniec>
 
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7126 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#12 Wiadomość | 2006-05-24, 22:45
 
Luzik Mam nadzieje że czasem będe miał więcej do powiedzenia Na temat Twojej Twórczości Czasem Mam przebłyski :D
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7120 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#13 Wiadomość | 2006-05-25, 23:35 | Oddał głos na Advanced
 
Dosc spokojnie i klimatyczne gitarkowanie tak bym okreslil twoj styl hehe. Dosc dorbze wsszystko dograne, brzmieniowo tez nie jest zle, dlatego nie mam ogolnie zadnych zastrzezen i glosuje na adv
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6757 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#14 Wiadomość | 2006-05-27, 11:29 | Oddał głos na Advanced
 
Wtaj Cytrus!

Only Guitar
Samej gitary to ewidentnie tutaj nie ma ;-) przynajmniej na początku, ale jest na pewno głównym trzonem.
Bardzo mi to przypomina produkcje Mike'a Oldfielda.... Bardzo ładnie brzmi reverb, to standardzik z FL czy wtyczkowałeś coś? Podoba mi się ułożenie wszystkich ścieżek, zgranie ich ze sobą, całość tworzy fajną kompozycję...... Dobre uspokojenie w środku utworu.... później na fade-in pojawia się gitara, btw. bardzo schludnie rozłożona w panoramie. Bongo też tu pasuje. Generalnie piękny utwór, tylko czemu to ma tak słabą jakość? Po pierwsze gitara ma zbyt dużo środka, co powoduje gdzieniegdzie przester.... po drugie kompresja 128, ale przy takich średniackich częstotliwościach obnażasz niedoskonałości formatu mp3. Szkoda, że nie jest to lepiej nagrane....

Why
Dire Straits'owe brzmienie gitary.... masz może Stratocastera? Jak by to IX powiedział.... niekiedy miedzy palce sąsiedzi Ci się wkradają :P Kompozycyjnie jest ciekawie, klimat wytworzyłeś, z bitem brzmi to wszystko jeszcze fajniej..... nadaje się do gry typu Prince Of Persia.... tam grał Godsmack więc jak widzisz poprzeczkę Ci stawiam dość wysoko :P
Super klimat, ciekawy motyw... gratulacje za to.....
Brzmienie rewelacyjnym bym nie nazwał, gitary trudno jest nagrać co bardzo dobrze rozumiem.

Tense
Ten utwór jest mocno filmowy, smyki dają czadu, świetnei ułożone..... z jajem.
Gitara trochę odstaje od ogółu, znów zbyt ciemno brzmi, ale grą imponujesz, ciekawe motywy wykręcasz, utwór nie nudzi, podoba mi się.


2 pozostałe kawałki ściągnąłem ale gdzieś je zgubiłem bo nie opisujesz ich należycie. Bardzo bym prosił byś używał id3TAGów bo po coś one są.... i na prawdę bardzo ułatwiają mi poszukiwanie w gąszczu 500 BFowych utworów.
Dziwię Ci się, czemu nie dałeś do zgłoszenia kawałka HipAndRoll.... czy jakoś tak....... podobał mi się i to chyba najbardziej.
Konkludując uważam, że jak najbadziej zasługujesz na rangę ADVANCED, masz głowę i talent do robienia muzyki, musisz trochę poćwiczyć nad jakością produkcji i szczerze nie polecam 128kbps.....conajmniej 192 bo przy LoFi jakie grasz.... ta kompresja nie daje rady.
Życzę zatem powodzenia i zachęcam do czynnego udziału w życiu BF :)
Pozdrówka!
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6861 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#15 Wiadomość | 2006-05-27, 15:13
 
Dziekuję za te wypowiedzi i uwagi. Są celne- juz tu na wstepie przy kandydowaniu dowiedziałem sie sporo co i jak jest słabo a co dobrze. Tak mam trudności z techniką nagrania gitary, a wydawałoby sie, ze jest digitech rp100- ma 80 barw i swoje tez mozna robic, są VSTi, ale nie jest ciekawie.Mam Yamahe ( ala Fender) i Gibsona, czasem sie uda barwe ustawic, a czasem nie.Trudno byc muzykantem i realizatorem dzwieku jednocześnie. Klawiszowce mają lepiej- sa barwy nawet koncertowe. No nic mam nadzieje , ze dzieki wsparciu BF dowiem sie w końcu jak sie gitary nagrywa. Za wszelkie komenty jeszcze raz dziekuje i kłaniam. :)
 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7054 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#16 Wiadomość | 2006-05-27, 18:18 | Oddał głos na Advanced
 
Osobiście mnie urzekł najbardziej Only Guitar - utwór bardzo dobry, fajnie zaaranżowany i zagrany. Klimat rzeczywiście odlfieldowski (trochę jak album Guitars). Bardzo mi się podobało. Szczególnie ten przestrzenny fragment z fx - masz głowę do robienia muzyki. O reszcie kawałków już się ludziska wypowiedzieli, a ja tylko bym powtarzał to co już zostało napisane.
Czekam z niecierpliwością na więcej.
Pozdrawiam. :)
 
 
 
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6593 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#17 Wiadomość | 2006-05-27, 19:24 | Oddał głos na Advanced
 
Zdecydowanie ADV!!!
swietne klimaty. Tez zauwazam nieco Oldfielda w tym. Zgadzam się też że mogłoby się więcej tam dziać aranzacyjnie, jakoś forma by się mogła rozwijać. Jakość wykonania jest przeciętna: Brzmi to Srednio i jest trochę niedociągnięć wykonawczych (np perkusja we Why Nierówno).
Ale Uważam, że Twoje pomysły moją duży potencjał. To mogą być finalnie rewelacujne utwory. Gratuluję Ci i Zyczę powodzeni!
Pozdrawiam
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Cytrus

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi