Eazy-E - Tha Muthaphukkin' Re...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Eazy-E - Tha Muthaphukkin' Real (M.P.o.V. remix)
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7020 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#1 Wiadomość | 2006-05-17, 22:05
[finał] Eazy-E - Tha Muthaphukkin' Real (M.P.o.V. remix) 
witam... postanowilem zremixowac utwor niezyjacego juz niestety artysty jakim byl Eric 'Eazy-E' Wright. utwor ten pochodzi z 1996 roku...

z oryginalu jest tylko acapella, a reszta to juz ja...

kawalek lezy tu

www.soundclick.com/mpov

pozdrawiam... :]
Średnia: 8,67 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6746 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#2 Wiadomość | 2006-05-18, 11:11 | Ocenił na 7
 
troce werbel jest za drewniany :) i sie wybija :) albo zmien werbel na lagodniejszy .. albo popracuj na dkickiem bo jest schowany i prawie go nie slychac.. mocny werbel potrzebuje wyrazistej stopy.. te chorki nie sa najlepsze .. :) slychac ze pitch nie jest przyjacielem producentów :P rytmicznie kawalek jest bardzo fajny :) bas troszke buczy.. moglby byc bardziej miesisy.. i nie grac tak plynnie.. wtedy kawalek bylby bardziej dynamiczny .. ten isntrumencik co tak szybko gra ma fajan abrwe.. tlo tez niczego sobie.. wszystko fajnie pasuje.. ale hmm troche monotonne.. nawet aranzacja nie pomaga za bardzo .. troche wiecej urozmaicen i przeszkadzajek.. miejscami dodac na chwile jaksi dodatkowy insstrument.. ogolnie calkiem niezle :)
Ocenił na: 7 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6627 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#3 Wiadomość | 2006-05-21, 22:31 | Ocenił na 9
 
Dobre nie powiem, ;) tylko moglo by byc bardziej west hehe to wiesz charakterystyczne piszczenie ale ,numer jest dobry ,ciemny i klimatyczny .Pozdrawiam :P Moderatornia mnie cisnie ze za malo napisalem ,no co moge jeszcze powiedziec ? ze numer jest ciekawy ,a ten pad co tam u ciebie wygrywa troszku jest za cicho tak mnie siei osobiscie wydaje.No coz zostalem zganiony ponownie ze za malo hmm co by tu jeszcze napisac ? Poprostu dobry mix nic mi wiecej do bani nie przychodzi choc slucham raz jeszcze.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-05-25, 19:50, w całości zmieniany 3 razy  
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6796 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#4 Wiadomość | 2006-05-22, 17:12 | Ocenił na 10
 
Hm...u mnie wszystko pięknie i super.Bas nie buczy,werbel też w sam raz.W ogóle całość brzmi świetnie.Jest i mrocznie i klimatycznie.No nie wiem co więcej napisać.Nie mam się do czego przyczepić.Może i to,że dzisiaj jestem raczej w podłym nastroju sprawiło,że utwór do mnie trafił.Jak na remiks świetnie.Pomimo nastroju raczej morderczego w dniu dzisiejszym daję 10.Ktoś może się nie zgadzać ale przecież to moja subiektywna ocena:)
Pozdrawiam.
Ocenił na: 10 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6634 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#5 Wiadomość | 2006-05-24, 14:07 | Ocenił na 10
 
myślę, że za duża kompresja i limiter na rzecz głośności uderzył w mięsistość, brzmienie i przestrzeń, ale to do przejścia u mnie, jako odbiorcy. b.dobry HC klimat. na nocny cruising sie nadaje jak nic. podkład na miare najlepszych. me is 10 for this. więcej takich numerów mi tu dawać.
Ocenił na: 10 
 
 
 
MPoV 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7020 dni temu
Posty: 314
Skąd: Polska
Punkty: 20
#6 Wiadomość | 2006-05-24, 23:12
 
dzieki panowie za ocenki :]

remix robiony z szacunku do wielkiego czlowieka jakim byl Eazy-E... :]

pozdrawiam :]
Średnia: 8,67 
 
 
 
!! M.P.o.V. - My Point of View !!
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6634 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#7 Wiadomość | 2006-05-25, 16:06 | Ocenił na 10
 
no gość był jedyny w swoim rodzaju, a too petic z graveiggaz? o.d.b.? takich ludzi już nie ma. kiedyś zloopawałem the temptations pod wokale gravediggaz "dangerous mindz" na zywo z dwóch winyli. jak poprawie jakość to kiedyś wrzuce, bo nagrane jest na żywo na minidisku na imprezie z 5 lat temu i jakośc jest tragiczna.
pozdro
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-05-25, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 10 
 
 
 
jafa 
Novice


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6948 dni temu
Posty: 397
Skąd: Gdynia
Punkty: 226
#8 Wiadomość | 2006-06-11, 17:22 | Ocenił na 8
 
Zaczyna sie bardzo milo. Fajne pady, ale do reszty nie pasują za bardzo, troche za wysokie w stosunku do raczej mozolnego wokalu i perki (skąd inąd bardzo dobrej)
Kliamt ciemny, mroczny i ciężki. I tworzysz go bardzo przemyślanie i dobrze. Synth w refrenie całkiem dobry, ale jakos brakuje mu klimatu, tak aby pasował do kawałka.

Ogólnie jest dobrze, chociaż nie moge tych padów troche przeboleć. Nie jest to najwazniejsza rzecz naszczęście, bo i tak miło sie słucha.
Pozatym jest to też remix

Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Sztuka jest niezbędna. Tylko gdybym wiedział do czego."
André Malraux (1901-1976)

www.jafa.altnet.pl
www.rar.dl.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Eazy-E - Tha Muthaphukkin' Real (M.P.o.V. remix)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi