Sielce Records
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Sielce Records

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (4) : Nov (3) : Średnia (3,7)

 
sielce-records 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6575 dni temu
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Punkty: 9
#1 Wiadomość | 2006-05-15, 16:18
Sielce Records 
Chciałbym dołączyć do BF o ile przejdę przez głosowanie i wszystkie oceny. Oto bezpośrednie linki do moich utworów:

1. People hold out - http://www.sfh.kom.pl/Sie...le_hold_out.MP3
2. Somebody scream - http://www.sfh.kom.pl/Sie...body_scream.mp3
3. Trist e - http://www.sfh.kom.pl/Sie...ds_-_triste.mp3

Utwory powstawały w FL Studio 5, teraz robię w FLS 6. Do tego Sony Sound Forge 7 i Adobe Audition 1.5, ale to przecież bez znaczenia. Mam kilka nowych utworów, ale są to remiksy i niestety nie mogę ich tutaj zamieścić... jak zacznę znów swoje własne kompozycje to je tu wrzucę. Może się troszkę pospieszyłem...
pozdrawiam

Tak przy okazji - "People hold out" znalazł się na składance Bratwa DJ Set vol. 40 a na 41 i 43 weszły dwa moje remiksy.

L. - poprawiłem to zgłoszenie, zaraz pousuwam niepotrzebne posty
Ostatnio zmieniony przez Loominator 2006-05-19, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6731 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#2 Wiadomość | 2006-05-17, 14:34
 
People hold out

Popraw haty... snare trochę sztuczny...
bass fajny... rytmiczny..
vocalik fajny... leady zaje****!!
8/10
na czym grasz?
ok oceniam dalej
Ostatnio zmieniony przez LiquiPower! 2006-05-19, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Deniz Kasum 
Advanced
LiquiPower!


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6731 dni temu
Posty: 545
Skąd: Poniatowa
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2006-05-19, 12:08 | Oddał głos na Advanced
 
Somebody scream
Masz zaje**** talent do melodii
Instrumenty też dobrze dobrane <ok>
Mastering także dobry... Za dużo delaya na voxa...
Technika jest zaje**** w tym kawałku....
9/10
Trist e
hmm no teraz mnie zadziwiłeś...
melodia jest w moim stylu... też lubię robić poważniejsze, ale dające poczucie hmm extazy...
tutaj się czepię crashy... za bardz się wyróżniają w tle... a snary... trochę sztuczne...
oceniam ten kawałek 8/10
Bez podliczania mogę dać Ci ADVENCED
Sam tworzę taką muzykę i uważam, że w pełni zasługujesz na ten poziom <ok>
Mam nadzieję że kiedyś uda się nam nagrać coś wspólnego.... a na pewno odniesie to sukces!
PzDr!!!!

2006-05-19, 13:24 // Dodano
A więdz Advenced
 
 
 
 
 
Mike McPower-Living on video (D.K. feat. Natalia remix) w Dj Promotion
Hyperavers-Top Secret (Mike McPower Vs. Deniz Kasum remix) wydane w Dj Promo, Dee Jay Mix Club i na singielku Mika McPower
Mike McPower-Only You (w robocie) do Dj Promo
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6645 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#4 Wiadomość | 2006-05-21, 02:39 | Oddał głos na Novice
 
witaj,

triste- najlepszy kawalek sposrod zamieszczonych w zgloszeniu. przyjemny flecik ale troche za wysoko nim grasz i robi sie niefajnie. potem ten sam motyw na standardowych intrumentach. na dyskoteke w remizie sie nadaje wysmienicie ale bum bum bum to za malo jak dla mnie. za malo ambitnie. choc nie powiem, jest przyjemnie przez chwile dopoki ten flecik nie zaczyna grac w czestotliwosciach zarezerwowanych dla nietoperzy

people hold out - plytka calosc, cos takiego jeszcze graja? dance, czlowieku, znowu bez ambicji. a niektore zaspiewki jak z lat 80. instrumenty datuje na pierwsza polowe lat 90. slaaaabo.

somebody scream - smiech na poczatku, fajny poczatek z tym przepitym typem hehehe, what you're fuxxxxx stupid??? cool!
i tyle dobrego, instrumentarium proste i prymitywne wrecz. chipy z amigi w dzisiejszych czasach to nie to za co Egipcjanie kochaja muzyke.

proste jak nieszczescie aranze i brzmienia, wiksiarska calosc, kopie tego czego pelno, zadnego pomyslu, zero innowacji. jestem na novice
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7098 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#5 Wiadomość | 2006-05-21, 16:24 | Oddał głos na Advanced
 
Pipukl hold ałt - fajny, nie podoba mi się tylko bas. Melodia super, lead - taki starokomercyjny [taki jakie lubię]
Sombady skrim - ułożenie pianina zarąbiste.. Ogólnie kawałek też nie do końca chyba trafia w dzisiejsze czasy :]
Triste - już takie badziej XXw. :)
Ogółem - ADV Ci się należy pod warunkiem, że zmienisz styl na nowocześniejszy :)
 
 
 
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6762 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#6 Wiadomość | 2006-05-22, 10:35 | Oddał głos na Novice
 
kurde, tak naprawde tylko w Triste pokazałes talencik, a reszta taka sobie , masz pomysły ale z wykonaniem gorzej, wszystko wydaje się byc bardzo proste i zrobione na szybkiego, masz duzo elementów do dopracowania, po pierwsze powazniej podejsc do tych utworków, dopracowywac, wyszukać lepszych brzmien i,uroizmaicic te kawąłki jakos, bo tak naprawde masz jeden schemat z którego teraz musisz wyjsc;), talencior masz, ale ja daje Novice jak pokazesz na co Cię stac to zagłosuje na adv ;), pozdrawiam
 
 
 
 
 
:)
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7123 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#7 Wiadomość | 2006-05-24, 22:02 | Oddał głos na Advanced
 
People hold out
W miare poprawnie kawalek zrobiony, ale nie wnoszacy nic do gatunku. Brzmienia takie sobie, dosc standardowe, melo tez proste, bass tak samo, ale i tak milo kawalka sie slucha.

Somebody scream
Brzmieniowo podobnie do tego pierszego kawalka. Troche te kawalki twoje nie maja jakiejs takiej glebi, duszy, ale tego mozna sie nauczyc, wiec ode mnie masz advanced, moze ciut na wyrost, ale wierze ze do pelnego statusu w krotkim czasie dojdziesz
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6691 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-05-25, 10:49 | Oddał głos na Novice
 
No to moze teraz ja cos napisze. Nie cierpie tego typu muzyki bo jest taka sztuczna, bez przesłania. Kojarzy mi sie z tabsami, ćpaniem. Takie vixy ale postaram sie byc obiektywny w głosowaniu.
people_hold_out- taki fajny wokalik ładny kompletnie nie pasuje mi do takiej muzyki:( tak troche zrobiona łupawka bez pomysłu. Bass za mało basisty. Te leady takie dziwne, bez pomyslu i w kółko to samo:/ Ogólnie monotonia nic sie nei dzieje. melodie bez pomyslu. technicznie nie jest zle, ale roche zabrudzone brzmienie, wysokie tony na granicy przesteru. po tym kawałku dałbym noVice. Ale jedziemy dalej
somebody_scream- to pianinko jest w miare chodziasz brakuje mi dynamiki jakies. wsyzstko z jedną siłą zagrane. Lead z virusa nie jest zły. moment 1:40 to istny bałagan. No i znowu nudy, brakuje mi jakis ciekawych przejść i fxów. beat prosty jak budowa cepa. Tutaj master troche gorzej. Nadal mnie nie przekonałeś. Po tym kawalku daje tez novice. No i został ostatni track.
triste- Początek w miare fajny ale wchodzi ten rurowaty bass ;P . o 48s wreszcie cos ladnego. Ale za szybko sie wszsytko urywa wchodzi za szybko perka. Nie mozna sie nacieszyc.Beat znowu bez rewelacji. Prośiciutki strasznie. 1:55 ten lead juz najfajniejszy z wszystkich zaprezentowanych kawałkow. No ale nie bede juz wiecej sie rozpisywał. Jestem za Novice. Mastering kuleje zreszta to nie jest mastering moze raczej mix, bo tak naprawnde to co my robimy to trudno nazwac masteringiem:) Jestem za Novice.
 
 
 
 
 
:: ::
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6597 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#9 Wiadomość | 2006-05-25, 15:03 | Oddał głos na Advanced
 
People Hold Out
Myślę, że dobrze zrobione. Najlepszym elementem jest zdecydowanie wokal (choc te deleye czasem mnie wkurzają) ale coś czuję, że to nie ty nagrałeś(jeśli sie myle to przepraszam). A w momencie w którym podstawowy element utworu jest nie twój to moim zdaniem robienie takiego utworu w ogóle nie ma sensu...
Somebody Scream
Technicznie poprawnie. Muzycznie disco-polo. <do bani>
Triste
O tu już bardziej mi się podoba. Ten temat na fleciku fajny. Szkoda że smyki są na lewo przesunięte zamiast na całej szerokości panoramy.

Ogólnie rzecz biorąc, muzycznie wyjątkowo mi to nie odpowiada. Ale jest to sprawa gustu więc może to nie powinno rzutować na ocenę...
Dlatego, biorę pod uwagę tylko poziom techniczny i głosuję na ADV

Pozdrawiam
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Sielce Records

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi