Synthetic Substance
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Synthetic Substance

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (5) : Nov (8) : Średnia (3,5)

 
Leafy 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6573 dni temu
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Punkty: 4
#1 Wiadomość | 2006-05-14, 14:15
Synthetic Substance 
Witam serdecznie!

Nazywam się Tomek Łoś, jestem ze Szczecina, mam lat 15 (od czerwca 16;).

Muzyką zajmuję sie od ok 4 lat. Tworze urzywając Reason 3.0 urzywając karty Creative Sound Blaster Audigy 4.

Zapraszam na moją stronę z muzyką - www.syntheticsubstancemusic.xt.pl


Utwory promocyjne to:

- Behind The Moon -

- Free Fall -

- Fallen -
 
 
 
 
 
Synthetic Substance
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7095 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#2 Wiadomość | 2006-05-14, 14:42
 
Napisz coś na temat gatunku który tworzysz, i dlaczego chcesz wstąpić do BF :)
No i czemu na głównej str. masz napisane "game over" i "Synthetic Substance is over" ?
 
 
 
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#3 Wiadomość | 2006-05-14, 22:47
 
[pkp]

Właśnie... Albo SS is over, albo bawimy się dalej. Zdecyduj się :P
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Leafy 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6573 dni temu
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Punkty: 4
#4 Wiadomość | 2006-05-15, 07:21
 
Leafy napisał/a:[pkp]

Właśnie... Albo SS is over, albo bawimy się dalej. Zdecyduj się :P


Bawimy się dalej, ale stronka jest w przebudowie, wiec polecam syntheticsubstancemusic.xt.pl bo tam znajdziecie moje songi ;]

Troche jeszcze to potrwa, bo powstaje nowa strona, ale tym komunikatem sie nie przejmujcie :)


Do BF chciałbym dołączyć, ponieważ... to poprostu jest jak miłość - niewytłumaczalne :P a tak na serio, to chciałbym, żeby troche ludzi usłyszało mojej muzyki, oceniło ją, powiedziało co np. poprawić. To by było dla mnie bardzo pomocne. A i sam mogłbym się wiele nauczyć słuchając muzyki innych twórców oraz conieco podpowiedzieć. Generalnie - wymiana muzy i dyskusja ne temat, który mnie kręci ;)

O gatunku który tworze? Trudno jest określić co to za gatunek... Ni to chillou, ni ambient. Trudno sklasyfikować. W każdym bądź razie w mojej muzyce stawiam na klimat. Ktoś kiedyś określił mój styl jako 'kosmiczny'. Jest to muzyka która wprowadza w pewnego rodzaju przestrzeń... Nie koniecznie utwory, które tu zamieściłem, w każdym bądź razie zapraszam do posłuchania moich pozostałych kompozycji na syntheticsubstancemusic.xt.pl!

Tak na marginesie proszę o nie branie pod uwagę masteringu moich utworów podczas oceny, ponieważ są to utwory o specjalnie zaniżonej jakości, obniżonej głośności oraz o skopanym masteringu... Pełne wersje zmasterowane i w 16-bit'owych wave'ach sa na moim demie ^^
 
 
 
 
 
Synthetic Substance
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7120 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#5 Wiadomość | 2006-05-15, 22:59 | Oddał głos na Advanced
 
Spokojne i klimatyczne kawalki, ktore brzmia naprawde dobrze. Masz swoj fajny styl, ktory dla rozloznienia fajnie jest czasami posluchac. Jestes jeszcze mlody dlatego moesz jeszcze sporo sie nauczyc, wiec jest w tobie potencjal. Jestem za advanced.
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7095 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#6 Wiadomość | 2006-05-16, 19:35 | Oddał głos na Advanced
 
128 kbps... Szkoda że tak mało :]
Ale słychać że wiesz o co biega w tym wszystkim, brzmienia naprawdę dobre. Czy wszystko jest robione na kompie?
Szczególnie wpadł w ucho behind the moon, choć chóry są za głośne..
No a ułożenia pianinka w fallen naprawdę porządne.

Spokojnie głosuję na ADV
 
 
 
 
Leafy 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6573 dni temu
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Punkty: 4
#7 Wiadomość | 2006-05-17, 15:37
 
Chóry troche za głośne, wiem. Ale jak wspomnialem, to są wersje takie sobie z obnizoną jakością i skopanym masteringiem.

W Free Fall (Fallen w tagu) wszystkie pianinka były nagrywane na żywo, na pianinie klasycznym przy uzyciu mikrofonu Shure PG48 ;]
W Fallen (Blood Of Innocence w tagu) wszystkie gitarki były na żywo nagrywane.
Oczywiście na instrumentach grałem sam! :P Tak na marginesie skonczylem szkole muzyczna pierwszego stopnia grajac na pianine :)

Mam dwa wokalne songi:

- Out Of Other - <- Śpiewa moje Kochanie :* Majusia :*
- Nostalgia - <- Śpiewa mojego Kochania Kochanie :P
 
 
 
 
 
Synthetic Substance
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6594 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#8 Wiadomość | 2006-05-19, 18:35 | Oddał głos na Novice
 
Witaj.
Coz, mlodziutki jeszcze jestes i to niestety slychać w tych utworach. Ale jak się jest zdolnym i ma potencjał (to o Tobie:)) to wszystko można poprawić i wszystkiego sie nauczyc dlatego baardzo dobrze że tu trafiłes.
hm muzycznie najbardziej podoba mi sie fallen.
Wszystkie utwory należałoby moim zadniem zmiksować i jeszcze raz.
Mam problem z tym jaką rangę zaproponować gdyż jak na swoj wiek jesteś zdecydowanie ADVANCED, jednak obiektywnie rzecz biorąc jest tam mnóstwo mankamentów ktore sugerowalby NOVICE...
Nie chciałbym Cie jakoś zrazić, ale gdybym nie znał Twego wieku, i tylko usłyszał te utwory to bym postawił NOVICE dlatego tak tez zaglosuję.
Ale myślę że szybko awansujesz wyżej.
Pozdrawiam
 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7118 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2006-05-20, 09:32 | Oddał głos na Novice
 
BEHIND THE MOON
Hmmm.... proste to ale przyjemnie.
Dobrze poskładane - gitarka czysta, równa, do tego spokojna wyważona perkusja - może nieco zbyt monotonna - troszkę więcej urozmaiceń.
Mi osobiście nie odpowiada taka duża ilość reverbu na gitarze - pewnie możnaby się o to spierać.... ;-)
Od 02.22 jest naprawdę przyjemnie - szczególnie to senne solo na gitarce daje fajny klimat :-)
Końcówka też fajna - pełna :-)

FREE FALL
To piano to przez mikrofon nagrywane?
Chyba lubisz chóralne brzmienia ;-)
Nie bardzo pasuje mi ten clap w panoramie - daje dyskomfort asymetrii.
Muszę przyznać, że melodie budujesz przyjemne - wniosek z tego taki, że to nie układ akordów jest dla Ciebie najważniejszy ale to, co chcesz przy jego pomocy przekazać - skupiasz się zatem na melodii - wg mnie to bardzo dobrze.

FALLEN
Łoj... brudna perkusja - brzydka taka....
Te haty powodują, ze przypomina troszkę żywego perkusistę ale to jedyny atut.
Ga dwunutowa gitarka w tle też neiładna.... za prosta.
Układ akordów patetyczny - chyba lubisz takie ;-)
Trochę w tym muzyki filmowej - takiego dramatu.
Rozwinięcie świetne - takie symfoniczno rockowe :-)

REAGUJEMY NA CAŁOŚĆ - UWAGA ;-)
Naprawdę jesteś dobry jak na swoje latka - ja w Twoim wieku robiłem gnioty takie, że rodzice płakali po kątach :]
To, co wg mnie jest odzwierciedleniem Twojego wieku w muzyce to użycie dośc prostych układów akordów. Nadrabiasz to melodiami - owszem - to jest wspaniałe właśnie, ze na tym się koncentrujesz.
Trudno mi też odczytać dramaturgię tych utworów - zestawienia buildupów i wyciszeń nie dają mi jakiegoś czytelnego scenariusza.
Co do technicznej strony to nie wszystko brzmi klarownie czy też czysto - np. perkusja w ostatnim utworze, czy brak wysokich częstotliwości w gitarce w pierwszym utworze - to zapewne też i kwestia dostępnego sprzętu.
Aranżacje są pełne - aczkolwiekw każdym z tych utworów brakuje mi smaczków dźwiękowych. Operujesz wszystkimi podstawowymi instrumentami czyli na ogół bas, pady, gitara, gitara solo a w tym wszystkim brak takich jakichś niepowtarzalnych dodatków ubarwiających i czyniących utwór bardziej oryginalnym.

Naprawdę trudna to kwestia z tym głosowaniem.....
Jak na 15 lat (16 w czerwcu ;-)) to robisz naprawdę świetną muzykę - gdyby jednak pod uwagę nie brać wieku to conieco do nauczenia jest :-)
Myślę, ze na razie Novice i zobaczymy co będzie dalej :-)
Potenciał masz ogromny - już nie najgorszy warsztat, obycie z muzyką i instrumentami no i jeszcze brak stylu ale.... w tym wieku to wszystko rpzed Tobą ;-)
Powodzenia życzę i ciekaw jestem jak się potoczy Twój los na BF - jak szybko awansujesz na Advanced :-)

2006-05-20, 10:34 // Dodano
Leafy napisał/a:W Free Fall (Fallen w tagu) wszystkie pianinka były nagrywane na żywo, na pianinie klasycznym przy uzyciu mikrofonu Shure PG48 ;]


Dopiero teraz doczytałem :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7127 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#10 Wiadomość | 2006-05-20, 20:12 | Oddał głos na Advanced
 
Free Fall - bardzo ładny kawałek, niestety potem "jedziesz" po moich uszach nutkami. Muzyka filmowa, z klimatem, brak tylko wokalu.
Fallen - klimat bardzo podobny, widać, że lubujesz się w klimatach bliskich Enigmie, niemniej jednak brakuje tutaj jakiejś czystości, znowu pewne rzeczy dają mi po uszach, niektóre ścieżki należałoby ściszyć, inne podgłośnić
Behind the moon - ten kawałeczek naprawdę może się podobać, ale znowu po uszach :/
Out of Other - jak dla mnie wokal za cicho..i miejscami troszeczkę fałszuje ;) - 15latek i taka kompozycja..zbieram koparę, bo leży na podłodze
Nostalgia - męski wokal nie mi się wcale..ale reszta w porządku

kolego, jak dla mnie masz talent, nie marnuj go, rób swoje, podziwiam Cie..w Twoim wieku..nie ważne ;)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6642 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#11 Wiadomość | 2006-05-21, 02:18 | Oddał głos na Novice
 
witaj,

przejde od razu do rzeczy bo pozno i wszyscy Egipcjanie spia.

behind the moon - monotonnia stary. spokoj. w sumie to i nawet dobrze, bo charakter tego utworu raczej ma byc taki z zalozenia. chor w tle za glosny. aranzacja taka sobie - stad monotonnia.
blood of innocence - niezle, podoba mi sie i zeby bylo jasne, na solowej gitarze lubie sliny poglos, przy zalozeniu ze nie ma innych jednoczesnie albo jesli graja zdecydowanie ciszej, tak jak u ciebie. odrobine ciszej z padem i byloby swietnie a nie dobrze. utwor laduje w moim katalogu BF's Good Music.
fallen - calosc ciszej zdecydowanie, dlaczego? choir pad za glosno, widze zo to taka maniera. w tym przypadku zaglusza ci wszystkie pozostale instrumenty i robi sie kebab. delikatnie grasz, brakuje mi wyraznego glownego motywu.
algos - od razu lepiej na poczatku, troche za silny poglos, za malo 'akustycznie'. wokal? nieprawidlowo zmasterowany. gxxxx slychac. tylko na tyle ze wiem iz musisz pocwiczyc spiewanie jesli chcesz sie udzielac paszcza. duzo roboty. nic nie rozumiem bo pad skutecznie przykrywa ci glos (nie wspomnialem ze znow za glosno??) chcialbym tez dodac iz klimatycznosci tu wiecej niz kwasu w sloiku z ogorkami, az do przesady. mam wraznienie iz probujesz ja uzyskac poprzez podglasnianie padow i nakladanie glebokich poglosow gdzie sie da. popraw aranzacje, pomysl jak stworzyc utwor spokojny ale nie nudny, bo powoli tak sie robi.
out of other - zaspiewane plasko i z falszem, podobnie jak poprzednio. i tu kolego macie okazje z dziewczyna do wspolnych cwiczen spiewu, a to moze byc bardzo przyjemne we dwoje heh, pady za glosne (geez!), master tragiczny, stary bylo tego nie dodawac do zgloszenia. z doswiadczenia wiem ze jesli pisalem utwor dla kobiety albo z kobieta to czlowiek przebajerzal i wychodzila papka. staralem sie za bardzo, dlatego tez juz od dawna tak nie robie. tu chyba tez tak wyszlo. rozgrzeszam cie tym samym ale to i tak za malo na advanced. aranzacja i mastering to twoje dwie slabe strony - podszkol je koniecznie i bedzie super
pozdrawiam serdecznie.
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6695 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#12 Wiadomość | 2006-05-21, 11:22 | Oddał głos na Novice
 
Behind The Moon - gitarka :) skad ja znam ten sampel :) Bob Sinclare ?niemal identyczne .. za duzo reverbu na niej .. i na perksuji.. chor za glosno .. wsystko zagluszyl i slysze tylko sam chor.. jak abs gra nizej to jest bardziej miesisty.. przy wyzszej toancji zanika .. ulozenie rytmiczne, fajne, crash to jakas upuszczona taca :) wyciszenie i jakas gitarka fajny klimat.. ale za duzo reverbu i strasznie to piszczy po uszach.. az za bardzo .. nie przesadzajz poglosem ... melodycznie bardzo mi sie podoba .. nawet utworek calkiem fajnie tylko ajkosciowo lezy .. probujesz bawic sie aranzem.. dobrze .. tylko przejscia masz za ostre.. nieno utowrkena plus podoba mi sie a jakby byl jeszcze lepszy jakosciowo :)

Free Fall - melo an pianinku fajne .. paininko troche stlumione.. chor znowu sztuczny .. nie lepiej bylo jakims padem go zastapic.. perksuja na filtrze zawsze nadaje fajny klimat :) pianino za cicho .. powinno byc bardziej na pierwszym planie :) melodycznie znowu bardzo fajnie ..

Fallen - strasznie głuche to wszystko .. wejscie stringów znowu za ostre :) melodycznie gut .. jak poprzednio .. ale reeverb.. wysokie tony .. wszystko sie ze soba zlewa.. powstaje cos co ladnie brzmi ale nie kasztaltu.. nieno klimat jest ..

Leafy napisał/a:Tak na marginesie proszę o nie branie pod uwagę masteringu moich utworów podczas oceny, ponieważ są to utwory o specjalnie zaniżonej jakości, obniżonej głośności oraz o skopanym masteringu... Pełne wersje zmasterowane i w 16-bit'owych wave'ach sa na moim demie

tak sie nie robi albo daje sie do zgloszenia utowry pelnowartosciowe albo pseudozmasterowane.. to co sie da odbiaj sie na ocenie.. ja Ci wlasnie przyznaje Range Novice za jakosc.. w anstepnym glosowaniu pewnie bedize Advanced.. bo bardoz podobaja mi sie Towje meldie i kliamt utowrow.. ale jakosciowo one leza :) wiec niestety na podstawie tego co dales do oceny.. Novice :)

Pozdrawiam i czekam an wiecej produkcji ;)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6603 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#13 Wiadomość | 2006-05-21, 17:28 | Oddał głos na Novice
 
[SiM]

Behind the moon
Od samego początku aż po ostatnie sekundy przeraża nas monotonia... Sample gitarowe z Reasona mogłyby spokojnie zostać zastąpione samplami Twojej produkcji - byłoby "żywiej" i naturalniej. :) Męczące jest to, że przez cały utwór ciągnie się ten sam układ akordów - może to samo w sobie nie jest złe, bo w wielu utworach tak jest, ale u Ciebie to jakoś strasznie rzuca sie w uszy, razi. No i mastering... A raczej jego brak. :P

Fallen
No! To już coś. Melodia naprawde wymiata, "klimacik czuć w powietrzu". :P Niestety, cały urok tego utworu został zaprzepaszczony przez tragiczny mastering. A mogło być naprawde dobrze. Szkoda... Ogólnie rzecz biorąc produkcja kojarzy nam sie z twórczością Oldfield'a, to duży plus.

Free fall
Pianinko zawodowe, szczególnie, że sam grasz. <ok> Tyle że widzielibyśmy to w nieco innej aranżacji. Mianowicie: perkusja jest zupełnie zbędna (zamiast niej przydałoby się bardziej rozbudowane i urozmaicone tło instrumentalne), powinieneś na pierwszy plan wystawić pianinko (wydaje się zbyt ciche a z kolei chórki za głośne), może powinieneś dodać jakieś szepty?

Podsumowując...
Masz potencjał, ale brakuje Ci umiejętności - stąd ranga Novice. Za dużo echa, za dużo pogłosów, niskich tonów - wszystko jest rozmyte, nieczytelne i niewyraźne. Postaraj się bardziej zainteresować słuchacza urozmaicając utwory aranżacyjnie. Mimo to jak na Twój wiek to jesteś dobry. Mało kto w Twoim wieku robi takie klimatyczne i "dojrzałe melodyjnie" utwory. Kilka lat minie i bedzie ok. :)

PS: I tak jesteś tania (wiesz o co chodzi). :mrgreen:
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7129 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#14 Wiadomość | 2006-05-21, 17:50 | Oddał głos na Novice
 
Hey There.... :)

Zaczne tak: poza "Fallen" ktore jest rozbudowane w ciekawy sposob - wlasnie z taka "brudna" perkusja na poczatku - pozostale dwa kawalki maja jakis potencjal. Ale.... no wlasnie... wiem ze jezeli juz POtrafisz zrobic cos w stylu "Fallen" to pozniej bedzie takich kawalkow wiecej...
Wiec chwilowo daje Nov...
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
Ssah 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6594 dni temu
Posty: 101
Skąd: Warszawa/Gdynia
Punkty: 8
#15 Wiadomość | 2006-05-21, 19:48 | Oddał głos na Advanced
 
Zdecydowane advanced.

Za gitarowe sola grane na żywo do tchnącego spokojem podkładu. I za grę na żywo. Piękne utwory.............

Mam tylko pewne zastrzeżenia do behind the moon zbyt jednostajne bicie gitary i sekcji rytmicznej

Ale pozostałe dwa super

Masteringu się nie czepiamy tak jak prosisz

ADVANCED i nie rozumiem czemu zanosi się na Novice.................
 
 
 
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6807 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#16 Wiadomość | 2006-05-21, 20:29 | Oddał głos na Advanced
 
Wtaj na Bf...
Behind The Moon - prosty nastrojowy kawałek wszystkie instrumenty ładnie się uzupełniają...mam tylko zastrzeżenia co do monotonni w utworze...mogłeś się pokusić o urozmaicenie,rozbudować ten temat...ale...
Fallen -no...baza do naprawdę świetnego utworu...pianinko czasem sobie nie w rytm zagra ale zupełnie mi to nie przeszkadza...popracuj nad tym utworem bo warto...naprawdę fajna spokojna nastrojowa kompozycja...

powiem szczerze że mam dylemat poziom techniczny nie jest jeszcze na Advaced ale z uwagi na wiek i talent dostajesz nieduży "kredyt"-Advanced
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Adix 
Moderator
Adrian Everson


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6938 dni temu
Posty: 998
Skąd: Wawa
Punkty: 4
#17 Wiadomość | 2006-05-21, 23:04 | Oddał głos na Novice
 
Skompo sie wyraże z uwagi na aktualny brak czasu... wybacz.

Behind the Moon
Spokojnie i przyjemnie, ładna gitarka
Chórki głośne ale wiem co pisałeś o masterze.
Stopa prosta, niewiem czy nie za prosta...
Aranż mnie boli bo robi sie to monotonne i przydługie...
Pozatam dobrze dobrane barwy.

FreeFall
Ciychy strasznie...
Piano ładnie, chodź słychać mało jeszcze profesjonalizmu bo grasz na jednej nucie.
Złożone pozytywnie ale nadal nie ma w tym jakiegoś punktu zaczepnego który utrwaliłby sie słuchaczowi w głowie...
Mniej monotonne niż poprzednicza ale aranz bym urozmaicił.

Fallen
Faktycznie ta perka brudna, szczególnie haty..
Pady brzmieniowo OK, ale za głośne... (wiem nie rozmawiamy o masterze :) )
Gitarki pozytywnie wplatają sie w ogół muzyczki. Przyjemne brzmieniowo.
I tak sobie leci do końca....

Meritum.
Strasznie rzuciło mi sie w uszy to, że grasz ładnie ale na pojedyńczych nutach... jedynie pady na akordach chodzą (i niewiele więcej).
Brzmienia dobrze dobierasz.
Aranżacyjnie masz jeszcze do podszkolenia, ale jesteś na właściwej drodze.
Ogólnie to co robisz to ani nie ambient ani chillout tylko najpospolitszy Easylistening.
O masteringu nie pisze, ale jeśli popełniałbyś takie błędy jak w przypadku za głośnych chórków to masz jeszcze sporo do nauczenia (mam nadzieje, że tak nie jest).

Mam rozłam między ADV i NOV... a jeśli mam rozłam to głosuje na niższą ocenę.
Natomiast uwarzam, że jużnie długo jeśli będziesz dalej robił dobrą robote spokojnie będziesz mógł startować na ADV.
(Zwracaj uwagę przy komentarzach następnych utworów czy nikt nie proponuje Ci kandydatury na ADV - tylko nie daj sie ponieść jeśli zobaczysz tylko jedno takie zawiadomienie, konsekwentnie czekaj aż będzie ich więcej i wtedy spokojnie startuj na ADV).

Pozdr.
Adix
 
 
 
 
 
Przesłuchaj mnie...
1. MYSTERIOUS TIMES (ADIX 2006 RMX)
2. LAST SMILE 2006
3. BLACK SNOW 2006

All servers online... (New Host - Opera)

"It's nice to be important, but it's more important to be nice."
 
Leafy 
Novice

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6573 dni temu
Posty: 12
Skąd: Szczecin
Punkty: 4
#18 Wiadomość | 2006-05-22, 07:45
 
Monotonia... Sam się na to skarze :P Wersje sa takie a nie inne, poniewaz nie posiadam stalego odstepu do neta i wypuszczenie utworku w wyzszej jakosci, to meka.... Two godzinami trwa...

Jesli chodzi o gre na pianinie, to nie wiem czy mozna mowic o prefesjonalizmie, poniewaz skonczylem szkolem muzyczna pierwszego stopnia na dyplomie majac dobre oceny :P Zreszta SiM'y mogą się wypowiedziec jak gram na zywo swoje utworki ;]

PS. [SiM - Aro] Sama tania jestes :P
 
 
 
 
 
Synthetic Substance
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6759 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#19 Wiadomość | 2006-05-22, 10:44 | Oddał głos na Novice
 
no super komponujesz te kawąłki, tzn melodycznie, ale z techniką jest bardzo kiepsko, widac ze zacyznasz dopiero, nie moge Ci dac adv za same melodie, ale na pocieszenie powiem ze bedizesz wielkim muzykiem, bo wiekszosc ludiz zaczyna od techniki i zatracaja to coś co ty posiadasz czyli ogromne wyczucie i wrażliwosc, pozdrawiam i zycze powodzenia ;)
 
 
 
 
 
:)
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Synthetic Substance

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi