Sekta77
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

Głosowanie: Aktywne
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Sekta77

Głosowanie zamknięte | Wyniki: Pro (0) : Adv (4) : Nov (1) : Średnia (4,6)

 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6606 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#1 Wiadomość | 2006-05-09, 17:43
Sekta77 
witam wszystkich
powód: mozliwość wymiany informacji, krytyki........rozumiem: fsol, westbam, orbital, aphex, gareth jones, eno, rza, lackluster, m-ziq, biosphere, squarepusher, b.o.a., kszcht, ....... jeśli chodzi o miksowanie i mastering to jestem punkiem. lubie robić przesterowane, przekompresowane, nieczytelne wersje, ale jeśli mam to komuś pokazać z okładką, to nie przechodzi, wiadomo...... nic nie słychać. kawałki ktore tu wrzucam nie są szczytem możliwości jak na 9 lat spędzonych przy kompie, ale cała moja wiedza o miks/master to droga prób i BŁĘDÓW!!!! .... chciałbym żeby moje miksy zabrzmiały kiedys jak sałatka wegetariańska, a nie jak kotlet z hamburgera. mój pobyt tutaj byłby inspiracją do dalszej pracki. a tego właśnie mi trzeba. wrzucam link na 3 kawałki (Daisy&Bud, Garlic, Laughing), są połączone w jedną całość. serwer jest szybki, ale jeśli trzeba to je podziele i wrzuce osobno.

http://ww.solarplexus.pl/...ht_Patterns.mp3

dzięki / pozdrawiam

2006-05-09, 12:45 // Taurus Stratus Project
Hi,
Witamy na Forum...
Podziel, prosze na trzy osobne
Dzieki

KJ (TSP)

2006-05-10, 16:44 // Dodano
wrzuciłem podzielone, przy okazji poprawiłem troche, przynajmniej tak mi sie wydaje. zapomniałem wspomnieć o programach: samplitude od zawsze, wavelab, soundforge, fruity loops 6 lat temu dałem spokój po czym teraz wróciłem do niego. linki:


http://www.solarplexus.pl...1-Daisy&Bud.mp3

http://www.solarplexus.pl..._002-Garlic.mp3

http://www.solarplexus.pl...03-Laughing.mp3

nar
Ostatnio zmieniony przez Taurus Stratus 2006-05-09, 17:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Horus 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6665 dni temu
Posty: 69
Skąd: Lublin
Punkty: 40
#2 Wiadomość | 2006-05-11, 20:30
 
pytanie do moda - dlaczego glosowanie wciąż nie rozpoczęte?
 
 
 
 
i am the left eye, you are the right.
would it not be madness to fight? we come one
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7149 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-05-11, 21:12
 
administracja przeprasza

głosowanie ogłaszam za otwarte :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6829 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-05-11, 21:42 | Oddał głos na Advanced
 
Daisy&Bud-ciekawy klimatyczny kawałe,wsztstkie instrumenty ładnie brzmią,troszkę linia bębnów ubogo ułożona...wokalne bardzo ładnie wkomponowane w utworek...wysłuchałem z przyjemnością...
Garlic- dynamiczny utworek...tutaj natomiast linia bębnów ładnie :) ,synty także...basik prosto ale z wyczuciem,ładne brzmi...i zaciekawił mnie mocno ten kawałek napewno zostawię go sobie na dysku...
bez żadnych wątpliwości Advanced...
 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6625 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#5 Wiadomość | 2006-05-11, 23:35 | Oddał głos na Advanced
 
[pkp]

Advanced jak się patrzy. Bardzo dobrze zrobione utworki. Do niczego się nie da przyczepić. Fajnie powplatane sample (głosy), ładnie dobrane barwy... Garlic i Laughing są bardzo dobrymi produkcjami - podobnie jak u ix_peter'a, zabawią u mnie na dysku nieco dłużej... :)
 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
sekta77 
Novice

Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 6606 dni temu
Posty: 80
Skąd: opole
#6 Wiadomość | 2006-05-13, 18:54
sekta77 
dzięki za recenzje, przyznaje, że sie troche obawiałem że mnie zjedziecie. podaje nowe adresy na pliki, bo skonczył sie hosting (wszystko co dobre sie kiedys kończy):

>>Daisy&Bud:
http://www.yourfilehost.c...1_Daisy_Bud.mp3


>>Garlic:
http://www.yourfilehost.c..._002_Garlic.mp3


>>Laughing:
http://www.yourfilehost.c...03_Laughing.mp3


dorzucam jeszcze jeden kawałek, który właśnie skończyłem. mój pies szaleje jak to słyszy i zaczyna wyć:

>>Nie mogłem nic zrobić:
http://www.yourfilehost.c..._Nic_Zrobic.mp3

pozdrawiam
 
 
 
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6718 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#7 Wiadomość | 2006-05-14, 11:16 | Oddał głos na Advanced
 
Daisy&Bud - nie podoba mi sie kick .. wokal wprowazda w klimat - w tle ladnie akordy chodza.. basik ma ladne brzmienie.. choc jest strasznie prosty ... no juz baridzej skomplikowany :) weszla jakas melodia na padach .. jest calkiem przyjemna dla ucha.. zrealizowane calkiem dobrze.. doszedl synth i sie fajny klimacik zrobil :) widac nowatorskie podejscie do tematu ;) kawalek sie nie nudzi..

Garlic - hehe jak w jakims starym olskim serialu :) nagonka niezla :P fajen analogowe brzmienia.. ten fletopodobny synth w tle jest bardzo fajny.. znowu kawalek dobrej roboty :) kawalek klimatyczny.. z elemntami psycho :)

Z powodu braku czasu nie bede ocenial następnych.. bo juz po tych dwóch z pełnym przekonaniem moge stwierdzic ze zaslugujesz na Advanced
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7143 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#8 Wiadomość | 2006-05-15, 22:50 | Oddał głos na Advanced
 
W miare dobre barwy instrumentow, dosc nietypowy styl utworow, dobe linie perkusyjne. Dosc klimatyczne kawalki, w ktorych nie dostrzegam jakis tam wielkich bledow, dlatego advanced.
 
 
 
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7141 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2006-05-18, 19:07 | Oddał głos na Novice
 
Sekta77___ITP_001_Daisy_Bud.mp3
Pierwsze wrażenie: poprawne i.... nic poza tym specjalnego.
Za mocno skupiłeś się na tym by wbić się w formułę electro a za mało na indywidualiźmie utworu i stronie realizacyjnej.
Melodycznie nei ma nic oryginalnego w tym numerze.
Realizacyjnie jest jakoś tak troszkę płasko - ogólny brak przestrzeni - słabe basowanie (a mam podbite) nie daje wrażenia przyjemności z szerokiego spektrum dźwięków.
Całość owszem - brzmi dobrze ale nie przekonująco.
Umyka - skończy się i zapomnę neistety.
Co do konstrukcji utworu to mam wrażenie, że zbyt mało różnią się poszczególne części od siebie - niestety powoli robi się troszkę nudnawo.
Skończyło się....

Sekta77___ITP_002_Garlic.mp3
Tu już jakby ciekawiej ale znowu perka i bas są miętkie - stopa pyka zamiast uderzać a bas plumka zamiast wprawiać w drżenie.
Na werbel przydałoby się trochę reverbu bo suchy jak pieprz. Odstaje od reszty, która jest bardziej przestrzenna - szczególnei warstwa padów jest atutem utworu.
Nie podobają mi się takie wymuszone przejściówki na werblach, w których zmieniasz wysokość sampla - tego raczej nei powinno się robić - brzmi strasznie amatorsko.
Od czasu do czasu pojawia się taki miękki lead z glidem. Szkoda, że nie pokusiłeś się o rozwiniecie go bo wprowadziłby ciekawy nastrój (mam na myśli ten, który można spotkać jako charakterystyczny w "Marsjanie Atakują" ;-))
Końcówkę trochę wzmocniłeś i rozwinąłeś nowym motywem - za to duży plus.
Ogólnie utwór znowu nie należący do tych, do których bym chętnie powrócił.

Sekta77___ITP_003_Laughing.mp3
Fajne te talerzyki :-)
Ciekawy klimat całości z tekstem.
Hmmm... perkusja z wplecionym skrzypieniem drzwi to już oryginalny pomysł - intrygujący i skłąniający do zastanowienia "co się dalej wydarzy" :-)
Szatkownica wokalna też interesująca - mam wrażenie jakbyś w tym utworze postanowił zgromadzić więcej pomysłów dźwiękowych co sprawiło, że utwór jako całośc bardzo zyskał.
Melodycznie jest bardzo ubogi ale mnogość dodatków sprawia, że można go traktować jako interesującą ilustrację muzyczną przez co nie jest nudny :-)
Szkoda tylko, że instrumentalnie ubogie bardzo - takie skąpe w swe środki muzyczne.

Ogólnie rzecz biorąc nie wiem jak uogólnić ;-)
Pytanie czy to jest to, co chcesz robić czy to tylko chwilowy przystanek w poszukiwaniu swojego stylu....
Wg mnei muzycznie zbyt ubogo na advanced. Troszke szkoda bo sfera ilustracyjna jest opanowana przez Ciebie lepiej niż instrumentalna.
Mimo wszystko jednak zagłosowałbym na razie na Novice dla Ciebie i z chęcią poobserwuję w jakim kierunku będziesz podążał bo wg mnie masz ogromny potencjał wyobraźni :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Zgłoszenia do BeatsFactory » Sekta77

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi