ZET - Dream Planet
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ZET - Dream Planet
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6992 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#1 Wiadomość | 2006-05-08, 15:03
[finał] ZET - Dream Planet 
Trance

Witam! :)
Wiekszych zmian w tym kawalku nie bede robil, najwyzej jakies drobne szczegóły :) Jestem ciekawy waszych opini :)

http://streamer.soundclic...dreamplanet.mp3

W tym utworze nieswiadomie uzylem motywu z kawalka DJ Paul - Burning. U mnie melodia ta wchodzi okolo 3.33 a u Paula 2.15. Zaznaczam ze byl to przypadek i zostalo to przez nas wyjasnione.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez ZET 2006-05-29, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 7,44 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6858 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#2 Wiadomość | 2006-05-08, 17:08 | Ocenił na 8
 
no...ciekawie nie powiem od pierwszych dzwięków kawałek mnie zainteresował...w dobrym tempie...fx-y w odpowiednim miejscu...duży plus że nie katujesz od początku tzw budowaniem nastroju(np przez 1,5 min :o ) wchodzi melodia razem z bębnami <ok>...ładnie dobrane barwy...ale przydało by się ostrzej :) ...troszkę monotonny ten kawałek ale w tym momencie chyba najlepszy jaki zrobiłeś...dobra robota...zostaje na dysku
Pozdrawiam
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6811 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#3 Wiadomość | 2006-05-08, 18:27 | Ocenił na 7
 
Witam, kawałeczek lepszy od poprzedniego, brzmienia dobre, może tylko bas troche za mało głęboki, hihaty tez juz troche lepsze i cała konstrukcja utworku, troche monotonny ale dobry jako muzyka tło :), w sumie co tutaj moge wiecej napisac, porządnie wykonany kawałek bez jakiś wiekszych błedów ale nie oswiecił mnie czyms nowym i odkrywczym, moja ocenka to takie naciągane 7/10 pozdrawiam ;)
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
:)
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#4 Wiadomość | 2006-05-08, 19:16 | Ocenił na 7
 
Już od samego poczatku utwór zachęca do słuchania doskonałym brzmieniem dynamicznie ułożonego motywu półbasowego.
Do tego standardowa perkusja 4x4 - może i możnaby conieco z nią zrobić ale i tak jest ok.

Motyw akordów - standardowy do boleści..... nie nadrabia tego zadna melodia neistety - a mogłaby bo grzech sprawdzonego patentu można odkupić oryginalną do niego melodią.

Wszystkie brzmienia znakomicie dobrane - od dołu do góry.
Ognisty prosty motyw przewodni powinieneś rozwinąć - brak mi odejścia od tego tematu.

Wg mnei jest to dobry utwór choć nie wybijający się ponad pewien poziom, który pozwoliłby go wyróżnić.
Z pewnością sprawdziłby się na parkiecie.

Realizacja wg mnie dobra - wszystko razem ładnie gra.

No tak z 7 ;-)
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DeRelict 
Advanced


Dołączył 6737 dni temu
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
#5 Wiadomość | 2006-05-12, 12:24 | Ocenił na 8
 
Poczatek jest zbyt nagly , niedopracowany.Basik ktory gra od poczatku jest nawet fajny.Kick ladnie pyka , dobrze zmiksowany kawalek.Mastering mysle ze moglby byc lepszy.Melodie standardowo trancowe , ale poprawne.Wychwycilem fajny acidowy motywik.Przy 1 przejsciu.Fajnie to brzmi.Mysle ze jak na taka melodie kawalek powinien miec wiecej kopa.Glebszy bas , mocniejszy kick i ogolnie beat bardziej urozmaicony elementami perkisji.Slucha sie przyjemnie ale czegos jednak mi tutaj brakuje ;)

pzdr.
Ocenił na: 8 
 
 
Ebeb 
Moderator
biker


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7147 dni temu
Posty: 414
Skąd: Kraków
Punkty: 63
#6 Wiadomość | 2006-05-14, 18:25 | Ocenił na 7
 
Dziwne brzmienie tych wszystkich dźwięków na początku :) Koło 1:15 fajne zejście. Zaraz po nim melodia w tle mogła by być grana na pianinku :) Fxy jaieś nie pasujące do kawałka.. Niestety ciągnie się całość trochę.. Główna melodia za cicho. Ogółem - wykonane dobrze, aczkolwiek nudnawo.
Ocenił na: 7 
 
 
 
Mirrored 
Administrator


Orientacja: zwierzątka :P
Dołączył 7106 dni temu
Posty: 844
Skąd: Białogard
Punkty: 113
#7 Wiadomość | 2006-05-15, 20:44 | Ocenił na 7
 
Lekki i przyjemny kawałek. No i... tyle. Fajnie się go słucha, leci, płynie, kula się. Dobre tło do jakiejść prezentacji czy... jazdy w samochodzie. :)
Trochę brakuje mu kopa (moze lepiej brzmiących loopów, lepszych sampli perkusyjnych). No i jakieś lepsiejsze, głębsze pady by się przydały. :)

Pozdrawiam.
Ocenił na: 7 
 
 
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6646 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#8 Wiadomość | 2006-05-20, 00:56 | Ocenił na 8
 
no faktycznie, chyba każdy zrobił w życiu chociaż jeden kawałek oparty na takiej progresji akordów :)
Ale poza tym mi się podoba. Wydaje mi się że czasem te wszystkie pulsujące instrumentu sie niezgadzają Troche mnie to wytracało i gubiło.
Nie siedzę w tym gatunku ale to jest obiektywnie jes dobra robota!!
Ocenił na: 8 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Souls in Motion 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6655 dni temu
Posty: 79
Skąd: Szczecin
Punkty: 16
#9 Wiadomość | 2006-05-21, 18:00 | Ocenił na 6
 
[SiM]

Z początku zapowiadało sie bardzo ciekawie, lecz później powialo monotonią. Przewodnia melodia która się pojawia od 1:23, nie jest za ciekawa. Nie porusza, nie chwyta... Jest prosta i po jakimś czasie zaczyna się nudzić. Trance powinien hipnotyzować, poruszać, wprowadzać w stan euforii... Tutaj nam tego brakuje. Ogólne brzmienie utworu jest poprawne, fajne FX'y i co najlepsze, to melodyjka w tle ciągnąca się od samego początku utworu.

PS: Mamy wrażenie, że zabierałeś się za remix dla DJ PAUL'a "Burning", bo układ akordów, brzmienie i nutki padów, oraz melodia od 3:39 niewątpliwie przypominają nam zawartość paczki z mid'ami od DJ PAUL'a. Chociaż być może to tylko nasze złudzenie... :)
Ocenił na: 6 
 
 
 
 
www.SoulsInMotion.info
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6628 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#10 Wiadomość | 2006-05-21, 21:10 | Ocenił na 9
hmm. 
no jak dla mnie bomba ,fajny leciutki transik,spokojny taki na uspokojenie po ostrej imprze ;) nie bede sie czepial bo i raczej nie ma do czego ,moze jak bym sluchal takiej muzy (kiedys sluchalem psychodeli ale to inna bajka) to moze bym cos znalazl.Pyka slicznie wszystko pasuje do siebie jak ulal ,tylko jedna sekwencja jak dla mnie troszke za dluga,ale to maly szczegol.

Ode mnie 9 <ok>
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] ZET - Dream Planet

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi