Golden - Czas sie ogarnac (fe...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Golden - Czas sie ogarnac (feat.Pezu)
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#1 Wiadomość | 2006-05-07, 17:10
[beta] Golden - Czas sie ogarnac (feat.Pezu) 
No cos tam robilem ale to jeszcze nie jest to co bym chcial.. jakies sugestie co do gitarki.. i synthow ? czy w zwrotakch (np 2) pasuje ta gitarka dograna pod wokal.. bo w sumie sie osluchalem z kawalkiem bez niej i teraz jak cos podloze dodatkowego pod wokal to dziwnie mi brzmi..

i w ogole jakies sugestie mile widziane.. no podklad loopem juz nie jest :)

http://piter.neart.pl/Pit...c(featPezu).mp3

(Piter jakby moglo troche pobyc :P to bym byl wdzieczny za tydzien wrzuce na sowj serwer :))

Take Care
Ostatnio zmieniony przez Pit 2006-05-15, 10:23, w całości zmieniany 1 raz  
Średnia: 8,45 
 
 
 
What dreams may come ...
 
maxus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6781 dni temu
Posty: 127
Skąd: małopolskie
Punkty: 19
#2 Wiadomość | 2006-05-07, 17:52 | Ocenił na 9
 
Przesłuchałem juz z 10 razy i musze powiedziec ze jak nie lubie hiphopowych klimatów to ten kawałek mi się poodba :), bardzo mnie wkręca , sama melodia jest bardzo dobrze skomponowana, tekst tez mi się podoba, tło jest takie chilloutowe jak lubie, jakośc tez jak dla mnie bez zarzutów, aranżacja jest perfekcyjna, nie zanudzasz każdy instrumencik przemyślany, perka też mi się podoba i basik. Wokal jest dobrze dopasofany , fajnie manipulujesz na nim efektami, wchodzą w pore i i nie są przesadzone :). No kawał dobrej roboty, widac ze kawałek z serca jakies wołanie i ma przekaz, gratuluje , czekam na finał chociaż dla mnie juz jest super!!! moja ocenka to 9/10.. jak bedize final to zobaczymy ;)
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
:)
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6820 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#3 Wiadomość | 2006-05-07, 18:05 | Oceniła na 7
 
Podoba mi się to, że podkład jest taki delikatny i bardzo przestrzenny :] Gitarka wprowadza naturalne tło. Wreszcie HH wiosenny ;) Nie uliczno-brudny, ale wiosenno-refleksyjny.
Nie znam się na tym gatunku, ale podoba mi się ten utwór :) właśnie dlatego, że "odstaje" troszkę od reszty HH którego masa w radio.
Ocenił na: 7 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ix 
VIP

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6828 dni temu
Posty: 904
Skąd: Lublin
Punkty: 117
#4 Wiadomość | 2006-05-07, 18:20 | Ocenił na 9
 
Pit napisał/a:pasuje ta gitarka dograna pod wokal..
pasuje...<ok> kawał dobrej roboty Pit dlaczego ty z kolegami do tej pory nic nie wydaliście...??? z przyjemnością wysłuchałem tego utworu...tekst całkiem przyzwoity...czekam na finał...acha gitarka która pogrywa sobie solo jest za bardzo z tyłu...
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
znikam/sukcesów życzę/Pozdrowiona dla całego Bf
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6767 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#5 Wiadomość | 2006-05-08, 13:03 | Ocenił na 9
 
Wszytko na swoim miejscu.Gitaraka bardzo fajna.Mastering w porządku.Tekst też niczego sobie.Ogólnie wydźwięk pozytywny.I bardzo dobrze.Miałbym małe zastrzeżenia co do reverbu-wydawał mi się troche za duży w porównaniu z głosem ale chyba nie jest tak źle.Tak jak sama Tiff pisała utwór wiosenno-refleksyjny.I może to własnie dlatego tak miło się go słucha,akurat teraz na wiosnę.Życze dalszych równie pozytywnych klimatów.
Ocenił na: 9 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 7003 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#6 Wiadomość | 2006-05-08, 16:04 | Ocenił na 9
 
No prosze :) Kolejny fajny kawałek HH na BF :) Podoba mi się podkładzik. Gitara jest dograna idealnie więc nie musisz się obawiać że nie pasuje do wokalu. Ogólnie udało Ci się uzyskać ładną przestrzeń :) Podoba mi się też tekst. To nie jest kolejny kawałek HH z pustymi słowami. Tekst jest napisany z sensem i to jest najważniejsze. Bardzo przyjemnie się słucha. Poza tym Golden ma świetny głos. Można powiedzieć że został stworzony do rymowania ;)

ix_peter napisał/a:Pit dlaczego ty z kolegami do tej pory nic nie wydaliście...??

No właśnie Pit. Macie niesamowity potencjał. Nie zmarnujcie tego. Mam nadzieje że w przyszłości odniesiecie w tym gatunku sukces. Tego Wam życze z całego serca <ok>

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#7 Wiadomość | 2006-05-12, 22:35
 
No coz w finale pewnie dojad ajeszce skrecze :)

btw co was nagle na avatary z tylkami wzielo :P :)
Średnia: 8,45 
 
 
 
What dreams may come ...
 
SceL 
~Urlopowicz~


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6710 dni temu
Posty: 129
Skąd: Sieradz
Punkty: 5
#8 Wiadomość | 2006-05-13, 10:23 | Ocenił na 8
 
hej :] wszystko swietnie zrobione, aranż bajka! tylko jedno ale: za duzo reverbu troche i wszystko sie tak rozlewa. wywalilbys troche tego mocnego reverbu. albo zmniejsz troche to wszystko bedzie ladnie gralo w kupie:) poza tym świetna robota!
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
:: ::
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2006-05-14, 21:37 | Ocenił na 9
 
Myślałem, że nei cierpię hip hopu....
Powiem tak...wprowadzasz (wprowadzacie) klimat tak przyjemnie odmalowany, że nei jestem w stanie nawet myśleć źle o tym utworze.
Cały podkłąd jest wspaniały - gitarka doskonała, skaczkowana gitarka świetnie uzupełniająca, bas nie narzucający się a doskonale rytmiczny.
Aranżacja przepiękna.
Jedynym mankamentem możnaby uznać nieco zbyt spory reverb na gitarce.
Może zbyt sztuczny sax - ale gra on na tyle delikatnie, że nie przeszkadza to zbyt mocno.

Tekst nei męczy - faktycznie macie głowe do tego by nie pisać tekstów na poziomie skonfudowanych dziesięciolatków...

Naprawdę dobry numer <ok>
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#10 Wiadomość | 2006-05-14, 21:53 | Ocenił na 8
 
This file has expired...
czemu tak mi napisało? nie mogę odsłuchać...
Ocenił na: 8 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7140 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#11 Wiadomość | 2006-05-14, 22:08 | Ocenił na 9
 
http://piter.neart.pl/Pit...c(featPezu).mp3
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
pbmuz 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6615 dni temu
Posty: 87
Skąd: Olsztyn
Punkty: 33
#12 Wiadomość | 2006-05-14, 22:40 | Ocenił na 8
 
super numer!
ale jest pare rzeczy, które bym zrobił inaczej:
1. przede wszystkim w całym kawałku jest za dużo reverbów i robi sie chaos. Gitarka akustyczna moim zdaniem powinna być bliziutko. Jeśli w ogóle dałbym na niej pogłos to bardzo mało słyszalny. Jest on zbyt ewidentny. na kaczce to samo. Na "klaśnięciach" to samo. I wszystko brzmi jakbyście zagrali na klatce schodowej.
2. sprawa groovu- jakos kapkę nerwowo to wszystko. Po pierwsze bas go zaburza - nie współpracuje ze stopą. Po drugie klaśnięcia bym opóznił o kilkanaście milisekund co dałoby wrażenie takiego groovu "do tyłu". A jak to nie zagada mozna poprobować wzgłedem sekcji rytmicznej poprzesuwać inne ślady. Wokal powinien być na końcu. Słyszałem , nie pamietam juz gdzie, nawet tak drastyczna piosenke że wokla był przsuniety nawet o 300 milkisekund i gadało jak trzeba :)
popróbujcie
albo i nie jek nie chcecie :) to tylko moje zdanie
ale kawałek ma wielki potencjał! gatuluję! Jednak w tej wersji w radio bym go nie puscił
Ocenił na: 8 
 
 
 
Wszystko przemija z wyjatkiem prawdziwej sztuki - dlatego tylko Ona jest godna zaufania!
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6717 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#13 Wiadomość | 2006-05-20, 11:38
 
eh w zasadzie specjalnie nalozylem ten reeverb zeby uzyskac ta przestrzen w kawalku.. ale w niktorych miejscach mzoe faktycznei przesadzilem ;) dzieki za komentarze :)
Średnia: 8,45 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Cytrus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6883 dni temu
Posty: 130
Skąd: Kielce
Punkty: 24
#14 Wiadomość | 2006-05-21, 12:14 | Ocenił na 9
 
jestem tu nowy, ale staram sie słuchać muzyki innych. jak na HH to rewelacja. Bardzo pozytywna muza i tekst. Co do gitar , bo było zapytanie- jezeli to z wtyki VST ta akustyczna- to ma za mało sustain-za krótko brzmi gitara pomimo rewerbu. Jezeli na żywo nagrana to sampel jest jakos scięty, brakuje gitarze wybrzmienia ( akustycznej). No rewerb lub mniej. Poza tym słucham sobie juz z 10ty raz i mysle , ze ten utwór mógłby spokojnie w radio leciec sobie. Dla mnie pro nagranie.
pozdrawiam i ocena moja 9
Ocenił na: 9 
 
 
 
Parasite 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6598 dni temu
Posty: 212
Skąd: Gdansk / Londyn
Punkty: 31
#15 Wiadomość | 2006-05-21, 21:54 | Ocenił na 8
odp. 
No ja tam polskiego hh za bardzo nie lubie ale ten numer ogólnie mi nie przeszkadza. Muza bajka ,slicznie wszystko pogodziles,Gitara rewelka ,jak wyzej mam ta sama sugestie zebys zmniejszyl troszke reverb ,poza tym troche (ale tylko roche) drazni mnie to jak twoj mc spiewa i tak glosno wciaga powietrze ,troszke to razi.Poza tym dla mnie bomba spokojnie moge sobie tego posluchac dla zmiany.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez ZeheOS 2006-05-22, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
... God Bless Drum n Bass ...
 
Zet 
Advanced

Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6962 dni temu
Posty: 332
Skąd: Iława
#16 Wiadomość | 2006-05-22, 18:23 | Ocenił na 8
 
Poczatek bardzo mi sie podoba. Utwor odrazu zachwyca dobrym brzmieniem. Ten reverb rzeczywiscie za duzy. W zasadzie nie wiem do czego sie przyczepic, moze pod koniec przydalaby sie jeszcze jedna zwrotka bo tak tylko podklad sam leci. Ale ogolnie profeska :) Pozdrawiam.
Ocenił na: 8 
 
 
 
 
"Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtwarzać"
Antoine de Saint - Exupéry (1900 - 1944)
---------------------------------
www.zet.music.prv.pl
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Golden - Czas sie ogarnac (feat.Pezu)

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi