kijowe nośniki
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » kijowe nośniki
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#1 Wiadomość | 2006-05-07, 15:37
kijowe nośniki 
Z jednej strony kwestia sprzętu, z drugiej samego nośnika, never mind, ostrzegam:

CD - BLUEPOP - dla nagrywarki LG były tylko kawałkiem plastiku, nie testowałem na Liteonie, bo szkoda mi pieniędzy na to gó***

DVD - Titanum - dzisiejsze wkur**** dnia, nie mam innych, a te cuda nie działają, mamy niedziele a na jutro muszę coś nagrać no i sobie pospałem w poniedziałkowy ranek <zielony>
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#2 Wiadomość | 2006-05-07, 21:21
 
to ja dorzucę coś od siebie, płytki Hit (nawet nie wiem czy są w sprzedaży jeszcze) nagrywać się nagrywają, ale po około roku są nie do odczytania i pojawiają się na nich przebarwienia (mimo postępowania zgodnie z zasadami przechowywania płyt), także do archiwizacji albo nagrywania danych na dłuższy okres - odradzam

co natomiast polecam: płytki TDK, są trwałe i pene, nieźle wypadły w teście chip'a, od 2002 spaliła mi się źle jedna (wywaliło błąd, ale nie wiem czy to wina płyty czy softu była), verbatimy też się kilkadziesiąt razy kupiło, też nie miałem z nimi większych problemów i również dobrze wypadły w teście chip'a, ale to TDK tak naprawdę polecam, testowane na LG typu Combo
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#3 Wiadomość | 2006-05-07, 21:55
 
ZDV masz gdzieś wyniki tego testu?
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#4 Wiadomość | 2006-05-07, 22:02
 
mam w gazecie, ale nie chce mi się przsepisywać bo ta tabela jest sporawa (błędy, ilość zwalonych CD, itd.), ogólnie najlepiej wypadły Verbatimy i TDK, no i co dziwne z mojej strony ale i Esperanzy (dziwne bo o tym nie słyszałem jeszcze wtedy)
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-05-07, 22:12
 
ZDV a masz tam coś takiego jak "Hawk" i "Omega"? Często je kupuję, i esperanze(akurat w ich wypadku zauwazylem, ze sa dobre), bo to wszystko tanie jest, a na 100-letniej trwalosci bardzo mi nie zalezy
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#6 Wiadomość | 2006-05-07, 22:14
 
Omega z tego co pamiętam była, poszukam jak będę miał chwilke czasu, "obmacam" tabelki i zobaczę jak wypadły te marki co piszesz
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6701 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#7 Wiadomość | 2006-05-07, 22:17
 
u mnie bluepopy sa uzywane jendorazowo do przeniesienia danych albo gry i nie narzkeam nagrywja sie itp ale watpie zeby probe czasu przetrwaly.. ja jade cayc as na Verbatimach i ani razu sie nie zawiodlem ..

2006-05-07, 23:18 // Dodano
loomi avaar z katedry? :) hehe Ojciec Baginskiego probowal mnie nauczyc Matematyki Dyskretnej :P
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#8 Wiadomość | 2006-05-07, 22:23
 
ZDV-12 napisał/a:zobaczę jak wypadły te marki co piszesz

dzięki, nie ma pośpiechu jakby coś

Pit napisał/a:loomi avaar z katedry? hehe Ojciec Baginskiego probowal mnie nauczyc Matematyki Dyskretnej

hehe, a no "Katedra".. :P piękna sprawa
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#9 Wiadomość | 2006-05-08, 06:19
 
Trochę neidobrze... zaopatrzyłem się niedawno w 20 sztuk DVD Titanium wraz z dołączonymi cudnymi pisaczkami ;-)
Fakt - nagrałem 3 sztuki na Lite-On i dane odtwarzałem na napędzie Samsung - miałem trudności z wszystkimi trzema płytami. Wprawdzie udało mi się w końcu zgrać dane ale nerw mnei wziął niestety.
Co do Nagrywarki Samsung to raczej mam zaufanie do tego sprzętu.
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#10 Wiadomość | 2006-05-08, 07:34
 
Piter to mogą byc inne, bo te moje kartofelki to "Titanum" bez "i"
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#11 Wiadomość | 2006-05-08, 07:37
 
To tym bardziej niedobrze bo zasilają neistety grono kijowych nośników nei zaś tych godnych polecenia ;-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#12 Wiadomość | 2006-05-08, 07:43
 
w tym sensie jak najbardziej :)
najpierw myślałem, że to ja pominałem "i", potem że może Tobie o "i" za dużo wyszło .. wygląda na to, że to Titanium to nie Titanum, ale i tak jeden ch.. patyczek (oduczam się przeklinania, od dzis będa zamienniki przyrodnicze, serio ;) ) :P
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#13 Wiadomość | 2006-05-08, 07:52
 
Chociaż Titanium cdrek nagrałem już setki i nei miałem z nimi problemu..... sam nei wiem.
Czy w przypadku nośników DVD potrzebny jest wyższy standard jakolściowy by uzyskać ten sam poziom pewności jak przy cdr?
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#14 Wiadomość | 2006-05-08, 17:15
 
nie no jakość to jakość, być może wina nie tkwi w nośnikach, ale w oprogramowaniu nagrywarki albo nagrywającym
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#15 Wiadomość | 2006-05-08, 18:12
 
póki co wycofuję zarzuty do Titanum..nagrywarka w serwisie :/
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#16 Wiadomość | 2006-05-08, 18:28
 
Ja odradzam, MMORE przedewszystkim, kicha a nie plyty. Z dorbych to nie narzekam na Emtec, TDK, Verbatim, Platinum, X-Power. Ale od MMORE'ow jak najdalej :P
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » kijowe nośniki

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi