drzewo dźwięków
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Remixy i Współpraca » drzewo dźwięków
 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#1 Wiadomość | 2006-05-06, 20:33
drzewo dźwięków 
dla użytkowników Fruity Loops tym razem

Zasadźmy razem drzewo dźwięków, ja zaczynam od nasionka, słabe jest, nieporadne, ale coś tam zawiera(mp3+zip z *.flp i samplami):




Każdy kto zechce się w to bawić będzie twórcą nowej gałęzi (na początku będą to pędy odrastające wprost z nasionka). Każda gałązka to maksimum kilka zmian w pliku źródłowym (nie będziemy się na tym skupiać, jeśli będzie ich trochę więcej – nie ma to dużego znaczenia), plik źródłowy to plik *.flp + sample. Wolno korzystać tylko z generatorów i narzędzi obecnych w gołym FL Studio (FL Keys, Slayer, Sytrus) bez wyjątków! Co do sampli – dowolność.

Długość następnych gałązek nie powinna przekraczać minuty dopóki na to nie pozwolę – nasze drzewo musi mieć mocne podstawy.

Jeśli ktoś będzie chciał, może pracować na swoim pliku „dłużej” niż kilka zmian, ale po kilku zmianach musi go publikować tak żeby inni mogli zacząć od miejsca, które im się podoba. Ważne żeby było mniej więcej co kilka zmian!

Żeby nie pogubić się w gąszczu gałęzi, wprowadźmy jakąś numerację.

Nasionko to nr 1, a więc, np.:

1.Loom

jeśli ktoś będzie pracował na nasionku to w poście zawierającym publikację, będzie widniało coś takiego:
1.Loom
1.1.Josh

Jeśli więcej osób będzie pracowało na nasionku to będzie to wyglądało tak:
1.Loom
1.1.Josh
1.2.Spider

Jeśli dodatkowo ktoś będzie pracował na gałązce Josh’a wpis tej osoby będzie wyglądał tak:
1.Loom
1.1.Josh
1.1.1.Kazik
1.2.Spider
itd.

w poście z nową gałązką umieszcamy link do mp3 (może być demo a nie cały utwór), link do pliku źródłowego umieszczamy lub proponujemy, że wyślemy go na pw (również prośby o niego przesyłamy na pw) i koniecznie wskazaną wyżej numerację, żeby potem zbudować drzewko.

Życzę udanej zabawy!

Edycja:
w zaproponowanym demku można zmieniać co się tylko chce, wynik nie musi być nawet podobny
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6814 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#2 Wiadomość | 2006-05-07, 23:24
 
No to zaczynamy zabawę :)

1.Loom
1.1.ZLK

zipek:
http://www.chabrowe.net/~ziolo/projekty/22.zip
demko:
http://www.chabrowe.net/~ziolo/projekty/22.mp3

powymieniałem parę sampli, ubarwiłem perkusję, no i wstępnie opracowałem aranż. Dodałem jeszcze bass i jakieś duperele, kawałek od siebie takiego zwolnienia od melodii.
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6855 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#3 Wiadomość | 2006-05-10, 01:03
 
kurcze.. ZLK mnie uprzedził....ech.. no moje nie jest takie wypasiaste w perkę ;) ale się starałam... Może coś potem podczępię pod ZLK ;)

1.Loom
1.1.ZLK
1.2.Tiffany

zip
http://s51.yousendit.com/...TH2VH4MK8O75L1B
demo
http://s51.yousendit.com/...6K184UNR2F35EQG

ech... późno już.... <spi>

2006-05-10, 02:07 // Dodano
Ale dzięki temu teraz widzę, jak ZLK organizuje sobie pracę :] ZLK zrobiłeś jakby demo... ja zrobiłam bardziej TŁO do dodatków... ech... No jeszcze się wiele muszę nauczyć ^_^"
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6814 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#4 Wiadomość | 2006-05-10, 08:32
 
Tiff, a to nie mialo byc przypadkiem tak, ze dolaczasz dalszy ciag ub modyfikujesz tego zipa ktorego dala ostatnia osoba? Cos na zasadzie sztafety :D
BTW. zwykle mam burdel w playliscie i wszedzie gdzie sie da :P ale tym razem nie wypadało :D

2006-05-10, 09:36 // ZDV-12
no nie, jeśli dobrze zrozumiałem to drzewo może mieć wiele gałęzi, gdyby zmodyfikowała Twoją gałąź to wtedy byłby numer 1.1.1 , gdzie 1.1 to Twoja gałąź, a dodatkowa modyfikacja jest oznaczona przez kolejną jedynkę, natomiast ona zmodyfikowała podstawę (1) na swój sposób (2) inny niż Twój, który miał wartość (1), więc u niej będzie to podstawa i jej wersja czyli 1.2, chyba dobrze rozumuje, jeśli nie to chyba tylko Loomi rozumie ten system :P
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Loominator 
Założyciel


Dołączył 7184 dni temu
Posty: 3719
Skąd: polska
Punkty: 14
#5 Wiadomość | 2006-05-10, 08:49
 
ZLK dobrze rozumiesz..każda nowa gałąź to oznaczenie jej źródła+jedna dodatkowa liczba porządkowa

z 1.1. powstanie 1.1.1.
jeśli jeszcze ktoś zrobi coś z 1.1. powstanie 1.1.2.
jeśli ktoś zrobi coś z 1.1.2. powstanie 1.1.2.1

nowa gałąź to nowa cyfra, ale naturalnie kolejna jeśli w rozgałęzieniu juz coś jest :)
 
 
 
 
*jeżeli jest coś co Ci się na BF nie podoba to pisz - w administracji, maila, na pw.
*jeśli masz jakieś pomysły odnośnie BF nie bój się ich przedstawić w przeznaczonym do tego dziale.
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6814 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#6 Wiadomość | 2006-05-10, 08:53
 
ZDV: Ale wowczas jesli kazdy bedzie modyfikowal tylko ziarenko, to nigdy nie powstanie cały utwor, mysle ze chodzi o to zeby dolaczac jakies kawalki, a jesli modyfikujesz w tym ostatnim projekcie np. melodie z ziarenka to wtedy dopisujesz 1.x

2006-05-10, 09:54 // Dodano
p.s. no wlasnie :)

2006-05-10, 11:01 // ZDV-12
dobra, sorki za pomyłkę, nie wprowadzam już zamętu ;-)
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6855 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#7 Wiadomość | 2006-05-10, 21:19
 
czyli dobrze opisałam? :] good :roll:
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Remixy i Współpraca » drzewo dźwięków

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi