Bit Of Pain - My MonCherri is...
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Bit Of Pain - My MonCherri is Fading Away
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#1 Wiadomość | 2004-12-21, 00:36
[finał] Bit Of Pain - My MonCherri is Fading Away 
http://mp3.com.pl/zespoly...l?id=2908&idu=1

napiszczie jak z transferem.. zalozylem site na mp3.com.pl - www.djptr.prv.pl

jak sie ktos wqrwi to w wielkich bolach zamiescilem ten kawalek rowniez na www.greensnow.prv.pl - http://not.maldoren.net/~...ding%20Away.mp3
 
 
 
Kostec/SO 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7173 dni temu
Posty: 507
Skąd: Jastrzębie Zdrój
#2 Wiadomość | 2004-12-21, 09:26
 
Na tym mp3 com to z transferem cieniutko jusz od dawna tam nawet sciągnieć nie zliczają to tylko pozostałość po tym serwisie :lol: A teraz kawałek po ostatnich spięciach teraz chyba będzie lepiej A więc tak początek mi się nie podoba zdecydowanie ale jak wchodzi bit to robi się nieźle fajnie zakręcony bicik i na stereo nieźle leży szum też mi się bardzo podoba i te tło jakby z blachy zaiebiste nie wiem czy nie zainspirował cię kawałek Chemical Brothers -Get Yourself High- a technicznie
to za cicho jest nic więcej Ogulnie kawał dobrej roboty Pozdro!!!
 
 
 
 
 
"Przy użyciu najnowszej generacji komputera potrafie zmienić Tekture w Hamburgera"

GG.3106881
 
DIAGNOSTICK 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 103
Skąd: Mikołów
Punkty: 5
#3 Wiadomość | 2004-12-21, 18:03
 
elooo
poczatek tajemniczy ale wciągajacy ale tylko do wejsica tych troszke dla mnie smesznych dzwięków
bardzo mi sie podoba klimat tego nagrania bo jesli hcodzi o technike to słabiutko master słaby
ogulnie jak dla mnie kawałek za bardzo monotonny i za mało energetyczny

pozdro & best regards
 
 
 
 
 
T. r. a. n. c. e. is e. n. e. r. g. y.
 
Taurus Stratus 
Administrator


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 924
Skąd: Toronto/Canada
Punkty: 36
#4 Wiadomość | 2004-12-21, 20:33
 
Nie moge sciagnac :( - transfer mam 280 bytes/sec :(
Zaloz konto na www.soundclick.com bedzie lepiej :)

KJ
 
 
 
 
 
Pozdrawiam,
KJ + Taurus Stratus Project = Aneurinibacillus Streptoalloteichus
===============================
I Am Not The Best, However There Is No One Better!
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#5 Wiadomość | 2004-12-22, 12:27
 
hmm czy faktycznie jest za cicho? w stosunku do czego, bo nie rozumiem, jest za cicho? przeciez to nie jest techno kompresja...

[ Dodano: 2004-12-22, 12:39 ]
DIAGNOSTICK napisał/a:elooo
poczatek tajemniczy ale wciągajacy ale tylko do wejsica tych troszke dla mnie smesznych dzwięków
bardzo mi sie podoba klimat tego nagrania bo jesli hcodzi o technike to słabiutko master słaby
ogulnie jak dla mnie kawałek za bardzo monotonny i za mało energetyczny

pozdro & best regards


za monotonny? ok, ale za mało energetyczny!? heh, przecież moncherri IS FADING AWAY.. ona umiera.. a Ty chcesz, zeby bylo energetycznie;)
co w masterze jest zle, napisz mi. Chetnie pochlone wiedze i sie udoskonale... nie jestem expertem, za jakiego mnie niektorzy uwazaja.. :-/
a ten drugi link, tez ma slaby transfer?
 
 
 
hope 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 926
Skąd: Lublin
Punkty: 47
#6 Wiadomość | 2004-12-23, 15:29
 
Poczatek troszke dziwny, perka jak dla mnie męcząca. Niestety tak jak i caly utworek to poprostu nie moj klimat, gdy tego slucham robi mi sie duszno. Pewnie dla fanow gatunku bylo by good, wszystko ladnie razem sobie gra ale tak naprawde zupelnie mnie nie pociaga.
 
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#7 Wiadomość | 2004-12-24, 14:20
 
Poczatek fajny ladnie wszystko poprzerywales. Te kicki w tym mi tylko niezbyt podchodza. Jak juz wchodzi wlasciwa perka to jest pieknie. Ty i Twoja zabawa snare'ami uwielbiam to. Utworek klimatyczny. O to chodzi. Haty bardzo ladnie tworza schizujacy klimat. Kilka motywow wiec nie jest nudno. Mi sie kawalek podoba. Moze nie najbardziej, bo slyszalem lepsze Twoje kawalki, ale ten jest naprawde na wysokim poziomie.

Co do mastera, to chcialbym taki master zrobic kiedys. Nie wiem co sie Ci Diagnosticku nie podoba.

Kolejny dobry walek w Twoim wydaniu.

Pozdrawiam...
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#8 Wiadomość | 2004-12-25, 13:06
 
zapewne chodzilo o zbyt niski poziom srodkowych czestotliwosci w stosunku do bassow, juz to poprawilem, no ale na modemie to wiadomo.. nie dam rady non stop wysylac... dzieki za komentarze, ale nie jestescie expertami (jak ja) dlatego wole sie w nie nie zaglebiac... glosnosc utworu przedyskutowalem z dwoma technikami.. mowia, ze jest ok, bez rewelacji, ale tez bez wiekszych bledow.. moim priorytetem jest slysalnosc kazdej sciezki, jakies efx stereo, kompresja limiterem do -0.3dB, w innych postach piszecie, ze mam przestery, NIE ma przesteru.. zapewne chodzi o to, ze niektore czestotliwosci sie tlumia, ale to nie jest fizyczny przester... moje utwory sa normalizowane do odtwarzania w radiu, czyli na kazdym nawet najgorzej skonfigurowanym radiowym kompresorze, moje kawalki przejda bez tzw. POMPY, czego nie mozna powiedziec o niektorych polskich (i nie tylko) produkcjach, jezeli nie wiecie o co mi chodzi to posluchajcie radia (bodajze) PLUS, tylko lagodne przeboje.. kompresor na maxa i prawie wszystko sie pompuje..
 
 
 
AleX Cee 


Dołączył 7175 dni temu
Posty: 97
Punkty: 5
#9 Wiadomość | 2004-12-25, 16:58
 
zaje**** klimat ma ten kawalek , pomimo ze nie gustuje w takich klimatach to wciagnal mnie :D

tylko w calym kawalku jakby brzmienie jes tak jakby "przytlumione" brakuje takiej czystosci :| hmm..specjalnie tak ?-napewno:)

bass po raz kolejny zaje**** taki deep jest :D lubie takie

ogolnie kawalek mi sie podoba :)

pzdr.:)
 
 
 
 
 
mess with the best - die like the rest
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#10 Wiadomość | 2004-12-27, 16:13
 
http://not.maldoren.net/~...Fading_Away.mp3

nowy link
 
 
 
Moncubus 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7174 dni temu
Posty: 396
Skąd: Toruń
#11 Wiadomość | 2004-12-27, 21:07
 
Świetny kawałek, jeden z lepszych jakie tu słyszałem, porządny kawał muzyki, klimat miotający, master kompletny, kawałek ma u mnie 9/10 ;)
 
 
 
 
 
Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia ( Jk 1,12 )
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7166 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#12 Wiadomość | 2004-12-29, 00:18
 
Mrooooooczne to..... :-)

Klimatyczne - niebanalne, niełatwe, nie.....do końca wciągające. Bardziej mi to wygląda na podkład do obrazu. Melodya nie jest do końca wyrazista - splatają się różne dźwięki - różne motywiki dając pełną całość jednak bardziej jako ilustracja niż jako temat przewodni.

Fajnie zrobiłeś perkę - zakręcona - takie różne smaczki werbelkowe dodają uroku numerowi.

Jakieś takie rwane.... przesterowane leady pod koniec... świetny pomysł na dopieszczenie mrocznego klimatu.

Użyłeś i po swojemu podrasowałeś rhodesa - duuuży plus ode mnie - uwielbiam ten instrument :-)

Niby monotonne ale dałeś tyle różnych wariantów, tyle urozmaiceń, że nie znudziło mi się.

Bas - niesłyszalny - w tym sensie, że chodzi pięknie wpasowany tak, że nie wali po uchu a jest bardzo dobrze wkomponowany w całość.

Bardzo dobry numer - ilustracja lub pobudzacz wyobraźni :-)
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#13 Wiadomość | 2004-12-29, 12:36
 
Ptr dla mnie w tych klimatach jest mistrzem, uwielbiam jego psycho kawalki :D:D

Czekam na nastepny jakis :D:D
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#14 Wiadomość | 2004-12-29, 19:20
 
polecam odwiedzic jakis moj stary site... np www.punktg.prv.pl www.greensnow.prv.pl tam sa jeszcze jakies inne
 
 
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7175 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#15 Wiadomość | 2004-12-29, 19:37
 
Zajrze na pewno, ale w styczniu dopiero....
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
D-Bass 
Moderator
aka dj_vmc


Dołączył 7176 dni temu
Posty: 2083
Skąd: Lublin
Punkty: 11
#16 Wiadomość | 2004-12-30, 20:11
 
G-style :P Klimat tu jest, ten pado-bas z tła jest super. Ciężko mi znaleźć niedociągnięcia, więc chwalę i davaj tak dalej :mrgreen:
 
 
 
 
emiter 
Advanced


Dołączył 7170 dni temu
Posty: 378
Skąd: rybnik
Punkty: 15
#17 Wiadomość | 2004-12-31, 13:35
 
Kawalek jest masakryczny, nie mam zadnych, najmniejszych zastrzezen do niego, on leci u mnie i leci i nie chce go wylaczac, bo jest taki dobry. Naprawde. Gratuluje udanego kawalka.
 
 
 
 
 
emiter

http://emiter.blog.onet.pl
 
kenny 
~Urlopowicz~


Dołączył 7153 dni temu
Posty: 336
Skąd: Gorzów Wlkp
Punkty: 9
#18 Wiadomość | 2005-01-04, 19:55
 
Oj Boże oj Boże...same dodatnie komentarze a ja mam dopiero 43% ściągnięte......oj czekam,zacieram ręce,słucham i ide spać:)
<brawo>
Nietypowe rwanie instrumentów...fajna sprawa,niesłyszałem takiego czegoś od dawna,dużo różnorakich przeplatanych filtrów na brzmieniach...to co kennysie lubią najbardziej:)....mroczny klimat to dobrze powiedziane,szczegolenie w okolicach 2 minuty...poźniej zmianka mała na podklimatyczno-indyjski motyw i juz Cie uwielbiam.....3 minuta dobre przejscie..jednaktutaj zauważyłem dużą pustkę...gdzieś mi tło uciekło...halo....czy to już koniec.......tak to już koniec.......
Poza tym kilkakrotnym poczuciem pustki niczego sie nie czepiam....z chęcią bym wziął ten utwór pod własne skrzydła i dodał coś swojego:)
 
 
 
 
 
www.endorphine.prv.pl
www.aazero.com
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#19 Wiadomość | 2005-01-09, 22:30
 
utwór będzie/był/jest grany w radiu eX fm- 100.5 Kraków www.xfm.pl/sam
 
 
 
DJ PAUL 
~Moderator~
Trance Wizard


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7167 dni temu
Posty: 1104
Skąd: Suwałki
Punkty: 214
#20 Wiadomość | 2005-01-09, 23:52
 
Fajny beat. Bardzo dobra panorama na hatach. Moim zdaniem malo dzieje sie w kawalku. Brzmienie piana mi sie nie podoba. Jak juz mowilem linia perkusyjna bardzo dobra, natomiast brzmienia instrumentow mi sie nie podobaja. Taki sobie song, poza tym nie w moim klimacie :)
 
 
 
 
 
Nie jest latwo bys z kims zwiazanym, ale nie jest tez latwo byc samemu.
Nasuwa sie pytanie: Jak jest lepiej?
 
Blasi 



Dołączył 7122 dni temu
Posty: 65
Skąd: Olsztyn
Punkty: 5
#21 Wiadomość | 2005-01-12, 10:10
 
Ptr!!! do cholery zalatw sobie wokalistke bo kawalki sie marnują! :)
Tek kawalek bardzo fajnie i pomsylowo sie zaczyna z tym sythem zacinanym a potem reszta fajnie dochodzi....robi sie mrocznie i polamanie DOKLADNIE jak to bywa u Bjork (tzn to nie jest zarzut - spoko loko - pooprostu podobny klimat) Bjork idealnie pasowala by swoim dysharmonciznym spiewem i charakterystycznymi melodiami. Kawalek zwolnil jakby miala byc zwrotka....potem doszedl syth i zrobil sie refren - zaczalem sobie sam spiewac do siebie by sprawdzic jak to pasuje i pasuje ;)
Druga polowa kawalka juz mnie znurzyla. Brakuje tu jak dla mnie ewidentnie wokalu ktory by sprawil ze kawalek bylby poprostu pro i z trip hopowym charakterem, by z kawlka zrobil sie utwor, piosenka.
Takie moje zdanie :)
pozdro.
ps. a moze masz ochote by to wlasnie na piosenke przerobic? moja kolezanka spiewa i lubi Bjork ;)
 
 
 
 
 
www.fruityart.prv.pl
 
diora 


Dołączył 7174 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#22 Wiadomość | 2005-01-12, 11:55
 
no niestety u mnie wokalistek jest brak, wlaciwie ten utwor nagrywalem pod tym katem, napisalem nawet troche textu o moncherri.. ;( chetnie zaprosze Twoja kolezanke, tylko jak to zrobic? ja lubie wszystko robic sam, znaczy sie realizowac..

[ Dodano: 2005-01-12, 11:57 ]
a swoja droga gdyby dolaczyla do mnie jakas wokalistka, to robota zapewne nabrala by tempa...

[ Dodano: 2005-01-12, 12:06 ]
jeszcze jedno;) bardzo lubie bjork, bardzo lubie tez HUSKY.. jezeli Twoja kolezanka obraca sie w klimatach nagrania husky - Sususuprise, to mogloby byc prężnie... tylko jak to zrobic?
 
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [finał] Bit Of Pain - My MonCherri is Fading Away

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi