Tiffany - Kołowrotek
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Tiffany - Kołowrotek
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6850 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#1 Wiadomość | 2006-05-04, 18:31
[beta] Tiffany - Kołowrotek 
..wiosenne roztopy

Mam skromną nadzieję, że podobnie jak w przypadku "Questions" tak i tym razem kopniecie mnie w zadek i
powiecie coś o tym utworze, który powinnam skończyć (nie lubię zostawić nieskończonych utworó) :(

Utwór miał być manifestem rodzącego się życia, roztopów, radości z nowego etapu w życiu, wołania ku Ziemi "kołysz! kołysz mnie!".

p.s. czy wyobrażacie sobie tutaj wokal? czy może lepiej będzie pójść w innym kierunku w tym utworze? czy flet na końcu pasuje (bo osobiście zaczynam się zastanawiać
czy nie jest tylko piatym kołem u wozu...) Z czym kojarzy Wam się utwór? Może go bardziej rozhuśtać? podbić?

słuchaj hi-fi Kołowrotek Hi-Fi
ściągaj Kołowrotek DOWNLOAD
Średnia: 8,5 
 
 
 
 
www.avell.net
 
adre'n'alin 
~Urlopowicz~


Dołączył 6797 dni temu
Posty: 116
Skąd: Pyrlandia
Punkty: 1
#2 Wiadomość | 2006-05-04, 22:26
 
Hm...
Jesli chodzi o sfere doboru barw nie mam żadnych poważnych zastrzeżeń.Jednak tak jak sama wspomniałaś przydałoby się go rozhuśtać bardziej.Na zasadzie crescenda tyle że w warstwie rytmicznej.Flet na końcu jest dobrym rozwiązaniem jednak w obecnym stanie troche "wystaje".Warto by zastanowić się nad smyczkami bo w sumie to o wiośnie a sekcja instrumentów naturalnych na pewno by dodała troche naturalności i świeżości.I być może troche przycicho są wszelkie pady.Wydaje mi się że tutaj to one powinny być na pierwszym planie.Rytm niech tylko wszystko scala.Nie będe pisał co masz zrobić w takiej to a takiej minucie bo to bez sensu.Najważniejsze żebyś pozostała wierna sobie.Pozdrawiam.
 
 
 
 
...adre-and-alin.go.pl
 
Pit 
Moderator
keep out


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6747 dni temu
Posty: 628
Skąd: Białystok
Punkty: 198
#3 Wiadomość | 2006-05-05, 16:25
 
uu poczatek jest świetny :D lubie takie klimaty.. kick lekki ale pasujacy .. potem jest troszke monotonnie .. haty troszke plastikowe.. wiecej troszke revebu na nie... pianino nie wiem czy rowno gra .. :) mam male watpliwosci :) ale kliamt uzyskalas fajny.. doszelem do dzwonkow.. graja troszke tak bez pomyslu.. po prostu sa.. ale brzmienia dobrane naprawde ze smakiem .. no i ten flet.. hmm moim zdaniem pasuje.. tez jest kliamtyczny .. wokal bylby tutaj na miejscu.. tylko nie jaksi konkretny tekst.. tylko mozesz jakies wyrazy dzwiekonasladowcze wrzucic.. zadnej tresci.. sam glos ;) no ogoleni zapowiada sie ciekawie.. kopie Cie w dupe zebys to skonczyla :D

Pozdrawiam
Take Care :)
 
 
 
 
What dreams may come ...
 
fungky 
Advanced


Dołączyła 6714 dni temu
Posty: 175
Skąd: Puławy
#4 Wiadomość | 2006-05-05, 16:40 | Oceniła na 8
 
helo Tiffany, piosenka zgrabna technicznie i wpada w ucho; jedyne do czego moglbym sie przyczepic to brak szerszej panoramy tla (ale to tak jesli chodzi o sluchanie w dzien); ma sie uczucie niedosytu podczas sluchania, wydaje mi sie ze za sprawa braku basowatosci albo wokalu -- sorx, wlasnie przeczytalem ze masz dodac wokal, no to spox; podoba mi sie wystajaca stopa hehe pozodor!
Ocenił na: 8 
 
 
 
Kinetic Jane is in the plane
 
AmBeam 



Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6639 dni temu
Posty: 51
Skąd: bydgoszcz
Punkty: 12
#5 Wiadomość | 2006-05-05, 18:09 | Ocenił na 9
 
Hah swietny kawalek, jedyne co mi sie nie podoba to ta melodia w 1:48, taka na sile wtracona. Poza tym to wydaje mi sie ze jest to rewelacyjny utwor do gry typu Morrowind lub Neverwinter Nights.. Fajnie zlozony rytm, naprawde swietnie to Ci wyszlo a flet na koncu mozesz smialo zostawic, pasuje aranzacyjnie i brzmieniowo. Co mi sie najbardziej podoba to takie minimalistyczne brzmienie, typowe dla Ciebie, ale tutaj wyjatkowo ladnie skomponowane. Te stringi sa naprawde dobre, rewelacyjny klimat tworza, ale nie powiedzialbym ze koniecznie wiosenny.. Koncepcja otwarta..

Nie dawaj wokala, jedynie moze jakies ciche przyspiewki nic nie znaczace, jakies babranie nie wiadomo o czym, ale cicho i w tle rozpuszczone mocno w panoramie i prawie bez reverbu. Ciekawie by to moglo brzmiec... Naprawde fajny kawalek, bardzo mi sie podoba..

Pozdrawiam
Ocenił na: 9 
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Muzyka » Muzyka (poziom: Advanced) » [beta] Tiffany - Kołowrotek

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi