gygy - zaczepki
Witaj Gościu
Profil | Wiadomości [0] | Statystyki | Użytkownicy | Toplista | Regulamin | Kontakt
Rejestracja
newsy » katalog » artyści » strona główna » warsztat » szukaj

 Ogłoszenie 
BeatsFactory Promo 1, ważny temat:

kliknij tutaj -> Promocja artystów z pod znaku BF

BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » gygy - zaczepki
 
Piter 
Moderator


Dołączył 7125 dni temu
Posty: 1694
Skąd: Toruń
Punkty: 164
#1 Wiadomość | 2006-05-04, 12:02
gygy - zaczepki 
Ostatnio już kilka (naście) razy zdarzyło mi się, że ktoś do mnie pisze i na ogół to jest tekst: "jesteś?" albo "hej, jesteś?".
Sprawdzam numer w katalogu publicznym a tam zero danych.
Szukam usilnie wśród ludzików tutaj czy ktoś przypadkiem nei ma takiego (takich) numerów i nic nie znajduję.
Nie podejmowałem rozmowy.
Czy to są jakieś automaty, które tak właśnei zaczynają rozmowę?

przyznać mi się tu zaraz :>
 
 
 
 
 
Na Targowisku Próżnosci
Wszystko ma swoja cenę
Tu kupisz, sprzedasz, zamienisz
Nawet swoje sumienie
(O.S.)

http://piter.neart.pl/
 
Nerious 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6716 dni temu
Posty: 298
Skąd: Bydgoszcz
Punkty: 3
#2 Wiadomość | 2006-05-04, 12:29
 
a podaj Piter ten nr gg, nkie tez ktos zaczepial
 
 
 
 
 
Muzyka jest jedna, tylko ludzie sa rozni..
Endorphinowiec
www.nerious.webpark.pl
 
CraQ 
Advanced


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6681 dni temu
Posty: 112
Skąd: Wrocław
#3 Wiadomość | 2006-05-04, 12:48
 
do mnie juz kilkanascie numerow wysylalo taki tekst. to sa jakies boty. jak sie odezwiesz to zaczna spamowac. wiec wole sie nie odzywac.
dodatkowo zauwazylem ze za kazdym razem gdy wysyla bot - ja na Psi dostaje nie rozmowe a message (czyli nie okienko do rozmow sie otwiera a cos podobnego do emaila) ;P

lepiej nie macac :P / zbanowac :D
 
 
 
 
ZeheOS 
Moderator


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6662 dni temu
Posty: 261
Skąd: Poznań/Kielce
Punkty: 44
#4 Wiadomość | 2006-05-04, 16:30
 
Bodajże sam jabber posiada wbudowaną funkcję banowania, dosyc robudowana, czytałem o tym artykuł ale za dużo zabawy.
Na PSI na linuksie nie dostałem ani jednej takiej wiadomości, za to jak odpalę sobie GG na windowsie to co kilka godzin dostaję jakieś smiecie. :|
 
 
 
 
 
<fruityloops> My MP3s (strefa mp3.wp.pl)
<reason> ZeheOS = Zehe Operating System :P
 
diora 


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#5 Wiadomość | 2006-05-04, 16:32
 
u mnie podobnie: "jesteś" itp.. ale nie zdarzylo sie spamowanie, zauwazylem, ze nr jest 24h online.. nr: 8385533
 
 
 
Not4uS 
Moderator
Not 4 Me Not 4 You Not4uS ;)


Dołączył 6987 dni temu
Posty: 1480
Skąd: Wałbrzych City
Punkty: 109
#6 Wiadomość | 2006-05-04, 18:06
 
Też dość często mi się zdarza że ktoś z poza listy do mnie pisze. Tylko że w moim przypadku najczęściej są to "napalone 16-nastki" szukające wrażeń hehe ;) Do tej pory tylko 2 razy miałem takie zdarzenie że zagadał do mnie BOT.

Piter jesteś dość popularny w necie. Twoja muzyka jest dostępna na wielu serwisach więc może to jakaś cicha wielbicielka chce z Tobą porozmawiać :P
 
 
 
 
 
---------- Ratty & Thunder ---------
GG R: 8886515 - GG T: 8314738
---------- Also Known As -----------
-------------- Not4uS ---------------
 
DJ_Golem 
~Moderator~
NetPlay (Kanal Alternativ)


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 7134 dni temu
Posty: 4514
Skąd: Bielsko-Biała
Punkty: 101
#7 Wiadomość | 2006-05-04, 19:01
 
Ostatnio mialem bota na gg :) hehe juz sie nie odzywa.
 
 
 
 
 
"...Psychodelik, psychodeliczny styl - on zaczyna być mną, ja zaczynam być nim..."
<reason> 3.0
 
ZLK 
Moderator
klepacz zawodowy


Orientacja: dziewczynki
Dołączył 6763 dni temu
Posty: 745
Skąd: Wrocław
Punkty: 160
#8 Wiadomość | 2006-05-04, 20:46
 
Hhehe, no tak napalone 16tki to standard, teraz jest już lepiej bo odkąd w katalogu publicznym pojawila sie u mnie 20tka, to już się chyba boją :D
zresztą dość skutecznie odstraszam nickiem :P

2006-05-04, 22:09 // Dodano
a kiedys dostalem cos takiego ...
"hej hej zostałeś namierzony przez atrakcyjny obiek płci żeńskiej czy masz ochotę zawrzeć nową znajomość?"

hehe
 
 
 
 
 
moja muzyka:
1. Ciasto z Rodzynkami
2. Connecting People
3. Błąd Ochrony
4. Mleko
5. Mega

 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#9 Wiadomość | 2006-05-04, 21:20
 
j mam wyłączone pokazywanie informacji od osób spoza listy oraz nieudostępnianie statusu nikomu poza osobami na liście, dzięki temu mam wszystko w tyle, a to co sie odzywa do mnie spoza listy wbija mi się tylko do archiwum, ale ja nie jestem o tym powiadamiany
 
 
 
 
nie mam czasu
 
Avell 
Advanced


Orientacja: chłopcy
Dołączyła 6804 dni temu
Posty: 1130
Skąd: Warszawa
Punkty: 134
#10 Wiadomość | 2006-05-04, 21:24
 
gie gie giiegiem ale co dopiero gdy takie rzeczy dzieją się w telefonie kom jako sms..... :|
 
 
 
 
 
www.avell.net
 
diora 


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#11 Wiadomość | 2006-05-04, 21:57
 
ZDV-12 napisał/a:j mam wyłączone pokazywanie informacji od osób spoza listy oraz nieudostępnianie statusu nikomu poza osobami na liście, dzięki temu mam wszystko w tyle, a to co sie odzywa do mnie spoza listy wbija mi się tylko do archiwum, ale ja nie jestem o tym powiadamiany

to jestes w koncu na gg? ha, ciezko sie z Toba skontaktowac, to co opisales to symptomy alienacji..
zaczepki 16stek czasem sa smieszne, czasem nawet mile, ale kto ma na to czas? heheheheheh, co do wulgarnych zaczepek to tak poprostu tak jest i bedzie, polska mentalnosc.. daje bana i mam z glowy... swoja droga to tylko glupi komunikator, jest wrednie niedoskonaly, ciagle sa z nim problemy.. sporadycznie przechowuje offliny, wiesza sie, sa problemy z p2p.. dlaczego wszyscy go tak lubia?
 
 
 
ZDV-12 
Założyciel


Dołączył 7134 dni temu
Posty: 2558
Skąd: Police
Punkty: 26
#12 Wiadomość | 2006-05-04, 22:09
 
Ptr nie ma mnie na gg bo nie mam na to czasu, czasem tylko wchodzę żeby odczytać zaległe wiadomości, gdzies tak raz na tydzień n 5 minut, jeśli ktoś chce się ze mna skontktować to zapraszam na e-maila, tam czytam praktycznie codziennie

co do alienacji - ja poprostu nie lubię pierd***, nie mam na to czasu, nie chce mi się zawierać nowych znajomości, no i ostatecznie chronię w ten sposób swoją prywatność, nr gg traktuję jak numer telefonu, to nie jest ogólnodostępna informacja dla tych co chcą pogadać o pierd***, tylko jak ktoś ma sprawę, tak samo jak z telefonami, co innego znajomi, z nimi mozna rozmawiać o farmazonach, w końcu od tego są
 
 
 
 
nie mam czasu
 
diora 


Dołączył 7133 dni temu
Posty: 509
Skąd: z domu
Punkty: 9
#13 Wiadomość | 2006-05-06, 12:41
 
ZDV-12 napisał/a:Ptr nie ma mnie na gg bo nie mam na to czasu, czasem tylko wchodzę żeby odczytać zaległe wiadomości, gdzies tak raz na tydzień n 5 minut, jeśli ktoś chce się ze mna skontktować to zapraszam na e-maila, tam czytam praktycznie codziennie

co do alienacji - ja poprostu nie lubię pierd******, nie mam na to czasu, nie chce mi się zawierać nowych znajomości, no i ostatecznie chronię w ten sposób swoją prywatność, nr gg traktuję jak numer telefonu, to nie jest ogólnodostępna informacja dla tych co chcą pogadać o pierd******, tylko jak ktoś ma sprawę, tak samo jak z telefonami, co innego znajomi, z nimi mozna rozmawiać o farmazonach, w końcu od tego są

spox, rozumiem
 
 
 
 
Odpowiedz do tematu
BeatsFactory » Forum » Dział Ogólny » Komputery » gygy - zaczepki

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
 
qbs | forum: © phpBB by Przemo | stat4u
| © BeatsFactory 2002 - 2024 | partnerzy | protected by bowi